Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στα παπάρια μου από το google το βρήκα :2funny: :2funny: :2funny:

Και πάλι ... το θεωρείς σωστό αυτό ;;;;


Ρε μαλάκα ... ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΟΜΦΙΟΙ άνω για απονεύρωση έχουν πάει ;;;;;;;

Εγώ δεν έχω ούτε ένα σφράγισμα !!!!!!!!!

Σκατά τρώτε ;;;;;;;

Αν σας βάλω δική μου ακρινογραφία , θα μαδάτε τις κωλότριχές σας !!!!!


η δικιά μου είναι ... λίγο καλύτερη από αυτή !!!!!

Healthy-Smile-dental-OPG-X-Ray-machine.jpg


απλά δεν είχα φρονιμίτες !!!!!!!

γιαυτό είμαι αιώνιος έφηβος !!!!!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Και πάλι ... το θεωρείς σωστό αυτό ;;;;

Τράβα ρε κακομοίρη παρακάτω,όσα βγάζει αυτός ο τύπος ούτε στον ύπνο σου!
Αλλά αυτός έχει πραγματικό πτυχίο από Αμερική όχι μαϊμού από το Τζιμπουτί σαν και σένα... :grin: :grin: :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Πες στον κλώνο τροβαδούρο ... να σου πει με pm
που πήγε ... και βρείτε κριτικές στο γούγλη !!!!!

ΟΧΙ ΔΗΜΟΣΙΑ !!!!!!

Δεν λέω τίποτε άλλο !!!!!!!
Αν είστε άνδρες και όχι τρύπιοι ... κάντε το !!!!!!!


Δηλαδή εσύ όταν έλεγες ψέματα οτι το λουκέτιασες το μαγατζάκι, ήσουν τρύπιος.

Ενδιαφέρον.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Εγώ δεν έχω ούτε ένα σφράγισμα !!!!!!!!!

Σκατά τρώτε ;;;;;;;


Είσαι τόσο μαλέας που αν είχες περάσει ποτέ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠ ΕΞΩ, από την οδοντιατρική θα σου είχαν πει οτι η υγεία των δοντιών εξαρτάται κατά πολύ και από κληρονομικότητα και τον κάθε οργανισμό ξεχωριστά πέρα από διατροφή, πρόληψη και τακτικές επισκέψεις σε ιατρείο.


 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Άστον,κάνει γαργάρα τα ψωλοχύματα τώρα... :S :S :S
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αλλά αυτός έχει πραγματικό πτυχίο από Αμερική όχι μαϊμού από το Τζιμπουτί σαν και σένα... :grin:
Μην το λες.. μια πειραιωτισσα ειχε παει στην αμερικη για σπουδες φαρμακευτικης, και εκμυστηρευτηκε σε μια φιλη της οτι δεν θυμοταν απο ποια συστατικα φτιαχνεται η ασπιρινη. Ενας αλλος ειχε τελειωσει χειρουργος στην αμερικη, και οταν ηρθε ελλαδα σε νοσοκομειο, καθοταν και κρυβοταν στο εφημερειο απο φοβο μην χειρουργησει
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
τι μαλακας με πατεντα ειναι αυτος ο μεγαλοοδοντιατρος!
απο τα μεγαλυτερα ναυαγια του σαιτ!
επειδη αυτος ειναι μυθομανης,λεει στον αλλον οτι  ψευδεται επειδη εγραψε οτι πηγε σε εναν ακριβο οδοντιατρο και ξοδεψε 500 ευρω!
μιλαμε για καθυστερηση!
λες και του ειπε οτι πηγε για νοσηλεια στο john hopkins και ξοδεψε εκατονταδες χιλιαδες ευρω
:2funny:
Σαβ γυρνα πισω!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εσύ τέτοια αυτοκίνητα τα έχεις δει μόνο στα χαρτάκια της panini  :2funny:  ο Σαββίδης τουλάχιστον το οδηγούσε  :2funny:και το πιθανότερο είναι να ήταν δικό του.
  Εσύ αμάξι δεν είχες ποτέ ούτε Fiat  :2funny: και δε νομίζω να αποκτίσεις  :2funny:.Αυτά τα αμάξια γιά σένα είναι σαν διαστημόπλοια  :2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • πανινι.jpeg
    πανινι.jpeg
    12,8 KB · Εμφανίσεις: 13

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Εσύ τέτοια αυτοκίνητα τα έχεις δει μόνο στα χαρτάκια της panini  :2funny:  ο Σαββίδης τουλάχιστον το οδηγούσε  :2funny:και το πιθανότερο είναι να ήταν δικό του.
   Εσύ αμάξι δεν είχες ποτέ ούτε Fiat  :2funny: και δε νομίζω να αποκτίσεις  :2funny:.Αυτά τα αμάξια γιά σένα είναι σαν διαστημόπλοια  :2funny:.
   

το στοιχημα φτωχομπινε :birdman:

κοκοκο φοβασαι
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
 ο Σαββίδης τουλάχιστον το οδηγούσε  :2funny:και το πιθανότερο είναι να ήταν δικό του.
 

Μήτσο παπάρια οδηγούσε ο Σαββ,παρκαδόρος σε μαγαζί είναι και γαμάει μια Ουκρανή από την λάντζα,διασταυρομένο,πήγε να σου πουλήσει παραμύθι για να σε διπλαρώσει.
Ούτε του παπά μην το πεις!
Μπορεί να κάνουμε χαβαλέ εδώ μέσα αλλά να ξέρεις το κακό σου δεν το θέλει κανένας. :grouphug:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μήτσο παπάρια οδηγούσε ο Σαββ,παρκαδόρος σε μαγαζί είναι και γαμάει μια Ουκρανή από την λάντζα,διασταυρομένο,πήγε να σου πουλήσει παραμύθι για να σε διπλαρώσει.
Ούτε του παπά μην το πεις!
Μπορεί να κάνουμε χαβαλέ εδώ μέσα αλλά να ξέρεις το κακό σου δεν το θέλει κανένας. :grouphug:

ο μητσος ειναι το pet μας :babycry:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μήτσο παπάρια οδηγούσε ο Σαββ,παρκαδόρος σε μαγαζί είναι και γαμάει μια Ουκρανή από την λάντζα,διασταυρομένο,πήγε να σου πουλήσει παραμύθι για να σε διπλαρώσει.
Ούτε του παπά μην το πεις!
Μπορεί να κάνουμε χαβαλέ εδώ μέσα αλλά να ξέρεις το κακό σου δεν το θέλει κανένας. :grouphug:
με shift το αγορασε  το αμαξι απο τα λεφτα που εβγαλε απο τη θεραπεια του καρκινου.
ξερεις ποσα τον πληρωσαν οι φαρμακοβιοχανιες για το φαρμακο ταλισκερ-ζαρζαβατικα?
δισεκατομμυρια.
ασε τις μουναρες το vk.com και club-flirt.com που τον παρακαλανε να τις γαμησει και να τις χωσει στο ουκρανικο real estate
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το στοιχημα φτωχομπινε :birdman:

κοκοκο φοβασαι
Ποιό στοιχημα?πας να μου φας λεφτά και να εξαφανιστείς? :jerking: :2funny:καλά τόσο χαζός είσαι  :jerking: :2funny:νομίζεις θα σε πιστεύαμε? :2funny:
  Άντε βάλε μας της γκόμενες σου να της δούμε?Που είναι? :2funny:πήγαινε κοντά σε κάνα καλό αμάξι,βγάλε φωτογραφία και πες μας ότι είναι δικό σου  :jerking: :2funny:τίποτα δεν έχεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
Μήτσο παπάρια οδηγούσε ο Σαββ,παρκαδόρος σε μαγαζί είναι και γαμάει μια Ουκρανή από την λάντζα,διασταυρομένο,πήγε να σου πουλήσει παραμύθι για να σε διπλαρώσει.
Ούτε του παπά μην το πεις!
Μπορεί να κάνουμε χαβαλέ εδώ μέσα αλλά να ξέρεις το κακό σου δεν το θέλει κανένας. :grouphug:
Να με διπλαρώσει πως?  :2funny:αφού στη Φυλής ή στο Μεταξουργείο θα συναντιόμασταν? :2funny:εγώ μόνο εκεί πάω,Φυλής και Μεταξουργείο όποιος θέλει να με συναντήσει έρχεται εκεί.
  Δεν ξέρω αν είναι παρκαδόρος ή αν είναι δικό του ή αν είναι κάποιου φίλου του,εγώ λέω ότι είδα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
  Να με διπλαρώσει πως?  :2funny:αφού στη Φυλής ή στο Μεταξουργείο θα συναντιόμασταν? :2funny:εγώ μόνο εκεί πάω,Φυλής και Μεταξουργείο όποιος θέλει να με συναντήσει έρχεται εκεί.
  Δεν ξέρω αν είναι παρκαδόρος ή αν είναι δικό του ή αν είναι κάποιου φίλου του,εγώ λέω ότι είδα.

Δεν ξέρω ρε συ Μήτσο,πενία τέχνας κατεργάζεται,φουκαράς είναι,βάζει ψεύτικες φωτογραφίες από γκόμενες στο vk.com , ψεύτικα ρολόγια του κιλού και άλλα τέτοια κόλπα.Άλλο τι βλέπουμε άλλο τι ισχύει,έτσι λειτουργούν αυτοί οι τύποι.Σε έχω από κοντά και την κατάλληλη στιγμή στην κάνω την πουστιά.
 
 

Ypotesla

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
:takethis:
 

Συνημμένα

  • CB26D82D-4FAB-4123-B912-0BCA3C7DEECD.jpeg
    CB26D82D-4FAB-4123-B912-0BCA3C7DEECD.jpeg
    702,6 KB · Εμφανίσεις: 39

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
10 μερες χωρις το Ρωσοποντιο Μεγιστανα!
σε ποιο εξωτικο μερος να ταξιδευει η ψυχη του?
Μενιδι ή Ασπροπυργο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom