Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Γιατί δεν δέχεται pm ;

Έσβησε τον λογαριασμό του ;




Έγινε κάτι κ την έκανε ;




Βλαδίμηρε, που είσαι ;
Σιγα μην κατσει να ασχοληθει αλλο ο δισεκατομμυριουχος με εσας και τους καυσωνες!
πηρε το προσωπικο του τζετ και την εκανε για τη γεννετειρα του,το Καζακσταν.
απο εδω και περα μονο βιντεοκλησεις σε λιγους και εκλεκτους.
οι υπολοιποι πουλο,ο,τι μαθατε μαθατε.
αυτα τα μαθηματα κοστιζουν κανονικα χιλιαδες ευρω,που δεν προλαβε να σας χρεωσει
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αν είναι πλούσιος κάποιος είναι μαμόθρεφτο ....
αν δεν έχει μία , είναι κράμα τζέγκις χαν , όττο σκορτσένυ , ντέηβιντ στίρλινγκ και βλάντιμιρ κλίντσκο ...


ειδικά αν έχδενι και ψειριάρηδες κολλητούς με ελαστικά μαύρα τζην που ακούνε μέταλ και δεν αλλάζουν ποτέ κάλτσες .....

ο ορος πλουσιος χρησιμοποιηται καταχρηστικα

δεν εισαι πλουσιος με 5 ακινητα και μια μερτσεντα

οι πραγματικα πλουσιοι εχουν τα παιδια τους ευγενικα στρατιωτακια
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
100% συμπλεγματική αντίδραση , τελειωμένη από το καρκίνωμα της ελληνικής αριστεράς.

Αν είναι πλούσιος κάποιος είμαι μαμόθρεφτο ....
αν δεν έχει μία , είναι κράμα τζέγκις χαν , όττο σκορτσένυ , ντέηβιντ στίρλινγκ και βλάντιμιρ κλίντσκο ...


ειδικά αν έχεις και ψειριάρηδες κολλητούς με ελαχτικά μαύρα τζην που ακούνε μέταλ και δεν αλλάζουν ποτέ κάλτσες .....

Μήλας εσύ σαν παιδί καλουπωμένο από την οικογένεια του,που του επέβαλαν να διαλέξει επάγγελμα σύμφωνα με τα δικά τους θέλω.
Μέτα κατάλαβαν πως είσαι στούρνος,δεν παίρνεις τα γράμματα και σου αγοράσανε πλαστό πτυχίο από την Αφρική.Έκανες ένα επάγγελμα που ποτέ δεν ήθελες,ανεπιτυχώς με αποτέλεσμα να κλείσεις το μαγαζάκι σου ως αποτυχημένος!

Όλα αυτά σου δημιούργησαν συμπλέγματα και ψυχοσωματικές ανωμαλίες,η χρόνια καταπίεση και οι ουσίες που ελάμβανες για να αντέξεις όλα αυτά οδήγησαν σε χειρότερες καταστάσεις.Είσαι πια ψυχοπαθής!

Υπάρχει όμως ακόμα ελπίδα,μπορείς να ακολουθήσεις ακόμα και τώρα το παιδικό καταπιεσμένο σου όνειρο για να απελευθερωθείς...φόρα φούστα και ψηλοτάκουνα(το στριγκάκι το φοράς πάντα κάτω από τα παντελόνια) και βγες στους δρόμους να κάνεις επιτέλους τον πάτο σου πηγάδι. :grin: :grin: :grin:
Στην Ουγγαρία δεν θα σε ξέρει κανένας. :2funny:
2F478CF600000578-3356084-image-m-25_1449848064741.jpg
 
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
εδω ειναι νημα αποθεωσης Ρωσοποντιου δισεκατομμυριουχοu.
μην το λερωνετε σας παρακαλω με τις προσωπικες σας αντιπαραθεσεις.
να ακολουθειτε το παντελονατο savoir vivre Μενιδιου και περιχωρων
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.658
Like
528
Πόντοι
36

αντεμετονκαθεμαλακαεδωμεσα...πολυσημασιαδινουμεσετενεκεδες...εεε...κλωνουςτενεκεδωνηθελαναπω
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Σιγα μην κατσει να ασχοληθει αλλο ο δισεκατομμυριουχος με εσας και τους καυσωνες!
πηρε το προσωπικο του τζετ και την εκανε για τη γεννετειρα του,το Καζακσταν.
απο εδω και περα μονο βιντεοκλησεις σε λιγους και εκλεκτους.
οι υπολοιποι πουλο,ο,τι μαθατε μαθατε.
αυτα τα μαθηματα κοστιζουν κανονικα χιλιαδες ευρω,που δεν προλαβε να σας χρεωσει


Χαχχαχαχα


Έχω κινητό Σαββιδη.


Μιλάω απευθείας με τον έλληνα κροίσο.

Άκου εκεί καύσωνες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
... ο Σαββ ήταν καραγκιόζης και σούργελο. :grin:
Γιατι το λες αυτο? μεχρι και Αμερικη γαμουσε ο ανθρωπος αβερτα ...

Δεν ισχυει αυτο τυπε, καμια σχεση.

Καθημερινα κοπελες κατω των 30 γαμιουνται παντου σε ολη τη δυτικη κοινωνια, ειδικα στην Αμερικη.


Απλα, τα σοσιαλ τους ανεβασαν τα επιπεδα εγωκεντρισμου, ναρκισσισμου και τους εδωσαν επιλογες.

Ειναι πολυ δυσκολο για τα βλαμμενα-τρολακια-τεμπελικα αρρωστακια, ναι. Ισχυει.

Ενας νορμαλ αντρας που απλα δεν ειναι μαλακας και τεμπελης, θα βαρεθει να γαμαει. Πουτσα και καλοπεραση ψαχνουν τα κοριτσια. Γιατι να το κανουν δυσκολο σε εναν που μπορει να τους τα προσφερει;

Θα το κανουν δυσκολο και ακατορθωτο στους μαλακες, απλα.

Ενας αντρας με νορμαλ αντρικη εμφανιση (να ειναι στα κιλα του και να γυμναζεται), που εχει ενα καλο εισοδημα, που ξερει να ντυνεται, ξερει τι στυλ του πηγαινει και το εχει δουλεψει σωστα (μαλλια-χρωματα στα ρουχα-παπουτσια), που ξερει να μιλαει και δεν λεει μαλακιες, που δεν δειχνει πεινασμενος για μουνι απο χιλιομετρα (την αγαμια τη μυριζονται απο χιλιομετρα) και που ξερει να φερεται σαν αντρας και οχι σαν υποτακτικο δουλακι-προσκυνητης-παρακαλακιας-καληνυχτακιας, θα βαρεθει να γαμαει, ειδικα στην Αμερικη (ειδικα Νεα Υορκη και Μαϊαμι).

Δυσκολο και ακατορθωτο το κανουν οι γκομενες (καλα κανουν) στους αμπαλους, στους μαλακες.

Οι εποχες που ο καθε βλαξ ειχε και αυτος δυνατοτητα να παιξει με ομορφη κοπελα, εφυγαν και δεν ξαναγυριζουν, ποτε. Επιτελους.

...

Παραδειγμα:

Πηγαινουμε οι δυο μας σε ενα μαγαζι νυχτα για ποτα, να τα πιουμε. Ειμαστε δυο αντρες. Δεν ειμαστε ουτε γνωστοι μαιντανοι, ουτε λεφταδες που προκλητικα σκορπαμε χρημα, ουτε μοντελα χωρις ρουχα να δειχνουμε το σωμα που φτιαξαμε απο τα στεροειδη. Επισης, δεν ειμαστε ουτε φιλοι με τον ιδιοκτητη-μανατζερ του μαγαζιου, ουτε φιλοι με καποιον απο εκει μεσα. Ειμαστε δυο νορμαλ αντρες που σκασαμε μυτη σε ενα νορμαλ μαγαζι βραδυ για ποτα. Το μαγαζι ειναι Νεα Υορκη, εχουμε παει πρωτα στο Katz για να φαμε παστραμι και μετα στο Bar Goto που ειναι λιγο πιο κατω.. Σαββατο βραδυ.

Στο μαγαζι εχει καποιες παρεες και σε καποιες απο αυτες εχει ομορφα γκομενακια. Γυναικοπαρεες, βγηκαν και αυτες για ποτα.

Τι πιστευεις οτι πρεπει να κανουμε ωστε να χτυπησουμε μουνακια αποψε; Εκει, σε αυτο το μαγαζι.

Στησε το σεναριο στο μυαλο σου και γραψε. Ειμαστε εκει, τι κανουμε;

Θελω να δω τι θα γραψεις, πως λειτουργεις στο ολο θεμα.

απλα οταν τον ρωτησα αυτο

Εσυ γαμησες αμερικανα λευκη(7αρι και πανω) απο καμακι? Οχι τουριστρια που ειναι διακοπες στην Ελλαδα , για εκει αναφερομαι.
Στην νεα υορκη ποτε? αν το πετυχες μπραβο σου.
για πες

δεν απαντησε ποτε ...  :S
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Χαχχαχαχα


Έχω κινητό Σαββιδη.


Μιλάω απευθείας με τον έλληνα κροίσο.

Άκου εκεί καύσωνες.
στειλ'το μου μια.
θελω να ιδρυσω εταιρεια στην Ουκρανια με συνεταιρο δυνατο ουκρανικο μουνετο που θα της χαρισω το 30% για να μοστραρει τα βυζια της και να γλυστραμε σαν το χελι.
θελω τη βοηθεια του κατασκοπου Τζεημς Ρωσοποντ.
Δεν εχω στειλει ποτε λεφτα με shift
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τύπε Τρελέ!!! τώρα που τελείωσε το θέμα Sav νομίζω πως με τον ίδιο τρόπο πρέπει να ασχοληθείς και με ένα άλλο μέλος που πουλάει τρέλα και εξυπνάδα εδώ μέσα!
Μιλάμε για περίπτωση που σύμφωνα με όσα έχει γράψει ---->

-Γαμάει μόνο σε μπουρδέλα, δεν μπορεί να σταυρώσει γκόμενα και είναι πικεριστής
-Μια φορά μόνο βρήκε γκόμενα  και ήταν λαθρομετανάστρια
-Ήταν ένα χρόνο στη Ρόδο και δεν γάμησε
-Υποστηρίζει και τα βρίσκει με μέλη όπως ο Sadman και ο εν ενεργεία Mr Malakas 2019 ο Van Norden..
-Παρακαλάει να κλείσουν επιχειρήσεις κόσμου με αφορμή τον κορωνοιό
-Έχει αδυναμία να υποστηρίζει κάθε είδους σκουρόχρωμο
-Είναι θαυμαστής του ... Κούλη.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Και Bonus έκπληξη απύθμενης μαλακίας δες εδώ τι έκανε για ένα μουνί που to έχει για  γλάστρα μια τράπεζα------------>

"  και πανω που ημουν ετοιμος να τη βγαλω να την κοπανησω πανω στο γραφειο μου λεει... το επενδυτικο προγραμμα... 15 χρονια... επιτοκιιο... κακο σεναριο... καλο σεναριο... σχεδον διπλασιαζετε... πληρωνετε και ασφαλεια... και μπλα μπλα μπλα. και εγω ελεγα τελειωνε να σε παω κατω στις θυριδες να στον δωσω λιγο στο στομα μαναρι μου γιατι εχω κατακαυλωσει.
υπογραφω ο,τι μου δινει και μου λεει σας ευχαριστω πολυ δεν θα το μετανιωσετε."

 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456

αντεμετονκαθεμαλακαεδωμεσα...πολυσημασιαδινουμεσετενεκεδες...εεε...κλωνουςτενεκεδωνηθελαναπω
Μπα ο Σαβ μάλλον ήταν κανονικός χρήστης, που να προλάβει να γράψει σε τόσους λογαριασμούς.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μπα ο Σαβ μάλλον ήταν κανονικός χρήστης, που να προλάβει να γράψει σε τόσους λογαριασμούς.
ναι και αυτος ο Ρωσοποντ ηταν,δεν εχει απολυτως καμια σχεση με το Σαβ φυσικα
Αρκετα πιστευω. Ενω ο ανθρωπος προπαθησε ως πατερας να με διδαξει αυτα που πρεπει, εγω ακολουθησα το δρομο της καυλας-επιθυμιας και κυνηγουσα τη καθε σκυλα. Εκανα και γαμο (ευτυχως οχι παιδια).

Ευτυχως ξυπνησα καποια στιγμη και αποχωρησα ομορφα και πολιτισμενα απο ολη αυτη τη μαλακια, σκοτωσα τον μαλακα που ημουν και απλα ξεκινησε η πτηση.

Πλεον εχω καλυτερη υγεια-εμφανιση-τσεπη και δεν με αγχωνει αν θα γαμησω ή οχι. Δεν ειναι πλεον αυτο το επικεντρο της ζωης μου. Εφτιαξα τη δικη μου ζωη με τους δικους μου κανονες και οσους αξιζουν μεσα σε αυτη οι οποιοι ειναι ελαχιστοι.

Στα ερωτικα δεν θα κατσω να το παιξω ο γαμικουλας, απλα δεν γαμαω τη χουφτα μου ουτε γαμαω οτι μου κατσει. Οταν δεν εχεις το αγχος, εχεις τη δυνατοτητα της επιλογης.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τύπε Τρελέ!!! τώρα που τελείωσε το θέμα Sav νομίζω πως με τον ίδιο τρόπο πρέπει να ασχοληθείς και με ένα άλλο μέλος που πουλάει τρέλα και εξυπνάδα εδώ μέσα!
Μιλάμε για περίπτωση που σύμφωνα με όσα έχει γράψει ---->

-Γαμάει μόνο σε μπουρδέλα, δεν μπορεί να σταυρώσει γκόμενα και είναι πικεριστής
-Μια φορά μόνο βρήκε γκόμενα  και ήταν λαθρομετανάστρια
-Ήταν ένα χρόνο στη Ρόδο και δεν γάμησε
-Υποστηρίζει και τα βρίσκει με μέλη όπως ο Sadman και ο εν ενεργεία Mr Malakas 2019 ο Van Norden..
-Παρακαλάει να κλείσουν επιχειρήσεις κόσμου με αφορμή τον κορωνοιό
-Έχει αδυναμία να υποστηρίζει κάθε είδους σκουρόχρωμο
-Είναι θαυμαστής του ... Κούλη.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Είναι φιλελεύθερος δεξιός τύπε, υπέρμαχος της αγοράς και του ιδιωτικού τομέα .
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ... ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ !!!!!!!!!

τη ΝΔ την ψηφισαμε και θα την ξαναψηφισουμε :

επειδη εκλεισε τις επιχειρισεις των πιο αχρηστων απο τους φοροφυγαδες ελ. επαγγελματιες
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τύπε Τρελέ!!! τώρα που τελείωσε το θέμα Sav νομίζω πως με τον ίδιο τρόπο πρέπει να ασχοληθείς και με ένα άλλο μέλος που πουλάει τρέλα και εξυπνάδα εδώ μέσα!
Μιλάμε για περίπτωση που σύμφωνα με όσα έχει γράψει ---->

-Γαμάει μόνο σε μπουρδέλα, δεν μπορεί να σταυρώσει γκόμενα και είναι πικεριστής
-Μια φορά μόνο βρήκε γκόμενα  και ήταν λαθρομετανάστρια
-Ήταν ένα χρόνο στη Ρόδο και δεν γάμησε
-Υποστηρίζει και τα βρίσκει με μέλη όπως ο Sadman και ο εν ενεργεία Mr Malakas 2019 ο Van Norden..
-Παρακαλάει να κλείσουν επιχειρήσεις κόσμου με αφορμή τον κορωνοιό
-Έχει αδυναμία να υποστηρίζει κάθε είδους σκουρόχρωμο
-Είναι θαυμαστής του ... Κούλη.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Και Bonus έκπληξη απύθμενης μαλακίας δες εδώ τι έκανε για ένα μουνί που to έχει για  γλάστρα μια τράπεζα------------>

"  και πανω που ημουν ετοιμος να τη βγαλω να την κοπανησω πανω στο γραφειο μου λεει... το επενδυτικο προγραμμα... 15 χρονια... επιτοκιιο... κακο σεναριο... καλο σεναριο... σχεδον διπλασιαζετε... πληρωνετε και ασφαλεια... και μπλα μπλα μπλα. και εγω ελεγα τελειωνε να σε παω κατω στις θυριδες να στον δωσω λιγο στο στομα μαναρι μου γιατι εχω κατακαυλωσει.
υπογραφω ο,τι μου δινει και μου λεει σας ευχαριστω πολυ δεν θα το μετανιωσετε."


Νομίζω οτι αυτά περί πικερισμου κλπ είναι τρολιά ξεκάθαρη.
Όσο για τον Σαβ,είσαι σίγουρος ότι δεν ειναι εδώ;
Τετάρτη που άνοιξα το θέμα,εγγεγραμμένα μέλη 187599.
Σήμερα 187685.
Δες την τρολοψηφοφορία μου και καταλαβαίνεις που το πάω.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Είναι φιλελεύθερος δεξιός τύπε, υπέρμαχος της αγοράς και του ιδιωτικού τομέα .
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ... ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ !!!!!!!!!
ρε παιδια εδω ειναι το νημα του πολυεκατομμυριουχου Ρωσοποντιου απο το Μενιδι.
μη το λερωνετε με τον καθε πληβειο.
Η κοπελα ειναι ενεργη στο ιδιο σημειο.

Πηγα σε ενα σπιτι στη Μεταμορφωση προχτες. Φαγαμε σουβλακια, η τυπισα εκανε παραγγελια απο μια ψησταρια με ονομα Ψηνεσαι.

Και να σταματησω να πηγαινω στο σπιτι της τυπισας, θα συνεχισω να πηγαινω στη ψησταρια. Δεν υπαρχει η γευση τους και η ποιοτητα τους.

Πολλες φορες τα καλυτερα σου ερχονται απο το πουθενα, τυχαια, χωρις να το ψαξεις και πολυ. Δοκιμαστε οσοι μενετε εκει κοντα και θα με θυμηθειτε.

Μου εκανε εντυπωση οτι δεν ειχε γυρο, σωστος. Μπριζολακια μεσα σε πιτα ολικης, γαμουσε. Σουβλακια χοιρινα, επισης. Σαλατες, αψογες.

Ποιοτητα ο τυπος. Το μαγαζι δεν το εχω δει ακομα απο κοντα. Με βλεπω συντομα να πηγαινω απο εκει ειτε με τη γκομενα ειτε ανευ.
εκτος απο το πως θα καμακωνετε τοπ μοντελς και πως θα γινετε πλουσιοι στη Ουκρανια,σας βοηθουσε και με το πως να ζειτε καλα στους δημους που συνορευουν με το Μενιδι.
Αλλα που να παρετε χαμπαρι τι σημαινει ζωαρα στη Μεταμορφωση με σουβλακαρες και πουτανες του δρομου μεσα σε χρυση Bentley
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.553
Like
51.823
Πόντοι
12.756
ο Σαββ ειναι και ο Καπαμαρου;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Νομίζω οτι αυτά περί πικερισμου κλπ είναι τρολιά ξεκάθαρη.
Όσο για τον Σαβ,είσαι σίγουρος ότι δεν ειναι εδώ;
Τετάρτη που άνοιξα το θέμα,εγγεγραμμένα μέλη 187599.
Σήμερα 187685.
Δες την τρολοψηφοφορία μου και καταλαβαίνεις που το πάω.
Καθόλου τρολιά! Μην αρχίσω να ψάχνω..
Άσε που με Sadman  τα βρίσκουν μια χαρά! Ο Sadman μπορεί να έχει γαμήσει πιο πολύ αν δεν του καθόταν του άλλου η Λαθρομεταναστρια!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ρε παιδια εδω ειναι το νημα του πολυεκατομμυριουχου Ρωσοποντιου απο το Μενιδι.
μη το λερωνετε με τον καθε πληβειο.εκτος απο το πως θα καμακωνετε τοπ μοντελς και πως θα γινετε πλουσιοι στη Ουκρανια,σας βοηθουσε και με το πως να ζειτε καλα στους δημους που συνορευουν με το Μενιδι.
Αλλα που να παρετε χαμπαρι τι σημαινει ζωαρα στη Μεταμορφωση με σουβλακαρες και πουτανες του δρομου μεσα σε χρυση Bentley

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Σουβλάκια ο Μέγας Σάββ;...λασπολόγε  :tickedoff:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ο Σαββ ειναι και ο Καπαμαρου;
οχι ρε!
προς θεου αδερφε μου!
μην το ξαναπεις,θα με στενοχωρησεις!
καμια απολυτως σχεση περαν τη ρωσοποντιακης καταγωγης και του τροπου γραφης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom