Νέα

Δυσοσμία σε μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trixotos kavliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το πιο καθαρό μπουρδέλο που έχω δει είναι αυτό της Διδύμου 8... Όλα τα αλλα ρε πουστη μου λες και βρίσκονται στην αφρική... να μην ανοιξουμε και το θέμα των κρεββατιών, ορισμένα έχουν ξεραμένα σκατα στα σεντόνια... ΕΛΕΟΣ!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ρε παιδια μια φορα ειχα μεθυσει με μια παρεα και ειχα καυλωσει με μια γκομενα απο την παρεα φορουσε ενα ντεκολτε απιστευτο και κατι βυζακια του γαλακτος ημουν ετοιμος να τα ρουφηξω τεσπα μπηκα στο πρωτο μπουρδελο που βρηκα. Ηταν αθλιο μυριζε ο τσατσος ηταν μια γερο πουστρα τα βυζια της γκομενας μυριζαν πουτσιλα το πατωμα λιγδιασμενο απο χυσια ευτυχως που δεν εκανα εμετο πριν γαμησω εκανα μετα!
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Φταιει το γεγονός οτι απευθύνονται σε έλληνες που ειναι βρωμιάρηδες αρβανιτοβλαχοβούλγαροτουρκοι και δεν νοιάζονται παρα μονο για την τρυπα που θα χωσουν το καβλι τους ... Κοιταξτε το περιβάλλον που ζουμε μια χωματερη μια σκουπιδόπολη και καταλάβετε που είστε και τι είστε .....
 

chrysargos_666

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Θυμάμαι ένα στη Λιοσίων λίγο πιο κάτω απο το παλιό Κισσός-Χοτέλ. Πολύ άσχημη βρώμα. Είχαν να αερίσουν το σπίτι εβδομάδες μάλλον. Μου ήρθε αίσθηση αναγούλας και πήρα δρόμο πριν εμφανιστεί η πόρνη στο σαλονάκι!!
 
OP
OP
T

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Φταιει το γεγονός οτι απευθύνονται σε έλληνες που ειναι βρωμιάρηδες αρβανιτοβλαχοβούλγαροτουρκοι και δεν νοιάζονται παρα μονο για την τρυπα που θα χωσουν το καβλι τους ... Κοιταξτε το περιβάλλον που ζουμε μια χωματερη μια σκουπιδόπολη και καταλάβετε που είστε και τι είστε .....

Απόλυτο δίκιο..

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

Επισκέπτης
Στο Μεταξουργείο η φάση είναι απαράδεκτη. Στην Φυλής υπάρχουν αρκετά σπιτάκια από ανεκτά έως αρκετά καλά. Λιοσίων νομίζω είναι η πιο σκατά φάση...
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Τις προάλες είχα πάει Φυλής σαββατόβραδο και σχετικά αργά που έχει πολύ κόσμο.Μπήκα στο 134 και μύριζε κατρουλίλα.Παιδιά κακά τα ψέματα.Υπάρχουν αρκετοί κάφροι που δεν το έχουν σε τίποτα να κατουρήσουν ακόμα και μέσα.Μετά βγήκα έξω και κάποιος κατουρούσε σε έναν τοίχο.Παρακμή.

ΥΓ Να μου πεις ακόμα και σε στούντιο μπορεί να μυρίζει...
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
σε πολλα σπιτακια εχει μια χαρακτηριστικη μυρωδια(μποχα)ειναι καποιο φαρμακο η βρωμια?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ρε σπατουλας .. μποχα ειναι τι λες να ειναι armani black code??

αστα να πανε σε μερικα σπιτια δεν υποφερεται αυτη η μυρωδια ..
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ειναι το armani dioxe me.μου κανει εντυπωση που ειναι ιδια.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είναι από τα χύσια που κυκλοφορούν στο χώρο. Δυστυχώς παρατηρείται και σε στούντιο με ωραίο χώρο.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
ειναι απο τα καλυτερα χαρμανια:χυσια,αποσμητικα του κολου,απορρυπαντικα του κολου,τσιγαριλα,κλεισουρα,κατουριλα,ποδαριλα,μασχαλιλα,ιδρωτιλα(και ολα τα λοιπα αρωματα σε ΙΛΑ,βρωμικα φιλτρα απο τα κλιματιστικα κτλ κτλ κτλ.
Ρε παιδια εμεις δεν μπορουμε να περιμενουμε να αναψουμε τσιγαρο αφου βγουμε απο το μπουρδελο?Μπαινω κατι φορες και ειναι μια δωμα 2 Χ 3 και περιμενουν 10 νοματαιοι απο τους οποιους οι 5 καπνιζουν.Ελεος ρε παιδια , αναφτε το σε 2 λεπτα που θα βγειτε!
Επισης εχετε δει ποτε μπουρδελο να το αεριζουν???
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Εκεί γύρω στην Ομόνοια, στην Ιασωνος έχω δεί να τα αερίζουν μερικά κάτα τις οχτώ, δέκα το πρωί ίσως και νωρίτερα κάτι τσάτσοι!  :dancing:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Το thread συγχωνεύτηκε.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]Είναι από τα χύσια που κυκλοφορούν στο χώρο. Δυστυχώς παρατηρείται και σε στούντιο με ωραίο χώρο.[/size]

Παρατηρείται και σε σαλόνια καθωσπρέπει σπιτιών (οικιών εννοώ, όχι μπουρδέλα), που υπάρχει αρσενικός γάτος.

Ως γνωστόν ο γάτος (αν δε του επιτραπεί να βγεί έξω να κεραμιδώσει καμιά παστρικιά) τα δίνει όπου νάναι, και το ψωλόχυμά του βρωμάει, και μάλιστα για αρκετές μέρες, και μάλιστα και αφού ξεραθεί...

Έ κάπως έτσι δέστε το.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom