Νέα

Dragons' Den - Επενδύουμε σε εσένα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νίπλης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τί πιστεύετε θα απογίνει ο νικητής;

  • Ο Έλληνας Elon Musk

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Άλλος ένα Κοκλώνης

    Ψήφοι: 24 11,7%
  • Θα μπει φυλακή

    Ψήφοι: 25 12,1%
  • Θα τον κάνει ο Κούλης Υπουργό Ανάπτυξης

    Ψήφοι: 14 6,8%
  • Θα κοιμάται σε χαρτόκουτα στην Σταδίου

    Ψήφοι: 31 15,0%
  • Πωλητής τηλεμάρκετινγκ

    Ψήφοι: 25 12,1%
  • Θα τον απαγάγουν οι Αμερικάνοι

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Τον ξεχάσαμε κιόλας

    Ψήφοι: 77 37,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    206
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
Νίπλης

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.357
Like
72.635
Πόντοι
12.756
Μουνηδες !! ολοι εδω μου εχετε μαζευτει και δεν εχει ξεκινήσει ακόμα το ριαλιτι
προβλεπω μαζικό σκουπιδιασμα :coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.128
Like
22.840
Πόντοι
5.506
Μουνηδες !! ολοι εδω μου εχετε μαζευτει και δεν εχει ξεκινήσει ακόμα το ριαλιτι
προβλεπω μαζικό σκουπιδιασμα :coffee:
Εγώ είναι γνωστό τοις πάσι πως δεν τρολάρω και δε σκουπιδιάζω ΠΟΤΕ. Ειδικά τα υπέρλαμπρα μέλη/συμμετέχοντες των ριάλιτιΖ.
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
1.139
Πόντοι
206
To Bou.com προετοιμάζεται για άλλο ένα τηλεσκουπίδι με παρουσιαστή τον άρχοντα της ηλιθιότητας και της λεζάντας Σάκη Τανιμανίδη,
έρχετε στους δέκτες σας και στο αγαπημένο σας φόρουμ :rockon: :rockon:


Συμμετέχουν Έλληνες γουαναμπι επιχειρηματίες απο τις καρέκλες των καφετεριών που κατεβάζουν αμέτρητες ιδέες για το πως θα γίνουν επιτυχημένοι και θα πνιγούν στο χρήμα χωρίς να εργάζονται.

Κριτές:
  • Χαρης Βαφειας - πλοιοκτήτης και σίγουρα μπουρδελιάρης που έχει μπλεξει απο Σιανίδη μέχρι και τραπερς
  • Πολ Ευμορφίδης - εβαλε ενα ματσο φύκια θαλάσσης σε ενα στρωμα και πουλάει φυσικό τρόπο ζωής, ολη μερα κάνει ποδήλατο-του αρέσει η σέλα, φοράει μπλουζακια απο χρησιμοποιημένες πετσετες μπάνιου ξενοδοχείων που σκουπιζαν οι πελάτες τα χυσια τους..
  • Λιλη Περγάντα - άλλη μία σαν τον προήγουμενο που πουλάει αέρα κοπανιστο με την λέξη "Φυση" και ο κόσμος πάει και το αγοράζει
  • Μαρία Χατζηστεφανή - ακόμα μία που πουλάει φυσικά καλλυντικά και ποντάρει στην γυναικεία ανασφάλεια της εμφάνισης.
  • Λέων Γιοχάη - επιχειρηματίας διαφόρων πραγμάτως, βασικά ιστοσελίδας trading ..... , μαλλον εβραίος που κάνει παρέα με Σαμυ Φα΄ις (είχε μπει φυλακή) και διάφορους άλλους απο τον επιχειρηματικό κόσμο αλλα πουτανιάρηδες, ειχε το σκαφoς που κάηκε έξω απο το Nammos στην Μυκονο κτλ κτλ ... παντα παρέα με σκυλιά πρωτης γραμμης και κατηγορίας.
Αρα το team αποτελείται , απο 3 που πουλάνε "Φυση" , εναν που μόνο με την Φύση δεν εχει να κάνει , και εναν που πουλάει αέρα κοπανιστο :rockon:

21ba8c82-09d4-4a7f-a992-f267060c2d36.jpg


Ξεκινήστε ελεύθερα το σκουπίδιασμα :coffee:
Ο κοκοματ ειναι αυτοδημιούργητος , ο μοναδικός που εχει ταλέντο δεξιότητες και πέτυχε
Οι άλλοι δεν τους γνωρίζω αλλα απο την περίληψη που διάβασα πρόκειται για ΦΙΔΕΜΠΟΡΕΣ ή γόνους πλουσίων
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.005
Κριτικές
2
Like
21.461
Πόντοι
6.236
Ο κοκοματ ειναι αυτοδημιούργητος , ο μοναδικός που εχει ταλέντο δεξιότητες και πέτυχε
Οι κοκοματαίοι (ο Paul και ο αδερφός του, Μάικ-άγνωστος στο ευρύ κοινό) δεν πέτυχαν επειδή είναι ταλέντα βέβαια, αλλά επειδή είναι ρεμούλες.
Οι κακές οι γλώσσες τα λένε....
 
OP
OP
Νίπλης

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.357
Like
72.635
Πόντοι
12.756
Οι κοκοματαίοι (ο Paul και ο αδερφός του, Μάικ-άγνωστος στο ευρύ κοινό) δεν πέτυχαν επειδή είναι ταλέντα βέβαια, αλλά επειδή είναι ρεμούλες.
Οι κακές οι γλώσσες τα λένε....
για πες .... :coffee:
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
138
Κριτικές
7
Like
218
Πόντοι
1
Ήρεμα να ρωτήσω, είναι επιχειρηματίας η Περγαντά που τη. Βρίζει όλος ο κλάδος των φαρμακοτριφταιων? Που οποίος πέρασε από το μαγαζί σαν εργαζόμενος μόνο κακα λόγια έχει να πει? Γνωρίζω παλιούς εργαζόμενους εκεί και το μόνο που εύχονταν ήταν να κατουραγαν την είσοδο!!!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.930
Κριτικές
2
Like
73.439
Πόντοι
12.056
To Bou.com προετοιμάζεται για άλλο ένα τηλεσκουπίδι με παρουσιαστή τον άρχοντα της ηλιθιότητας και της λεζάντας Σάκη Τανιμανίδη,
έρχετε στους δέκτες σας και στο αγαπημένο σας φόρουμ :rockon: :rockon:


Συμμετέχουν Έλληνες γουαναμπι επιχειρηματίες απο τις καρέκλες των καφετεριών που κατεβάζουν αμέτρητες ιδέες για το πως θα γίνουν επιτυχημένοι και θα πνιγούν στο χρήμα χωρίς να εργάζονται.

Κριτές:
  • Χαρης Βαφειας - πλοιοκτήτης και σίγουρα μπουρδελιάρης που έχει μπλεξει απο Σιανίδη μέχρι και τραπερς
  • Πολ Ευμορφίδης - εβαλε ενα ματσο φύκια θαλάσσης σε ενα στρωμα και πουλάει φυσικό τρόπο ζωής, ολη μερα κάνει ποδήλατο-του αρέσει η σέλα, φοράει μπλουζακια απο χρησιμοποιημένες πετσετες μπάνιου ξενοδοχείων που σκουπιζαν οι πελάτες τα χυσια τους..
  • Λιλη Περγάντα - άλλη μία σαν τον προήγουμενο που πουλάει αέρα κοπανιστο με την λέξη "Φυση" και ο κόσμος πάει και το αγοράζει
  • Μαρία Χατζηστεφανή - ακόμα μία που πουλάει φυσικά καλλυντικά και ποντάρει στην γυναικεία ανασφάλεια της εμφάνισης.
  • Λέων Γιοχάη - επιχειρηματίας διαφόρων πραγμάτως, βασικά ιστοσελίδας trading ..... , μαλλον εβραίος που κάνει παρέα με Σαμυ Φα΄ις (είχε μπει φυλακή) και διάφορους άλλους απο τον επιχειρηματικό κόσμο αλλα πουτανιάρηδες, ειχε το σκαφoς που κάηκε έξω απο το Nammos στην Μυκονο κτλ κτλ ... παντα παρέα με σκυλιά πρωτης γραμμης και κατηγορίας.
Αρα το team αποτελείται , απο 3 που πουλάνε "Φυση" , εναν που μόνο με την Φύση δεν εχει να κάνει , και εναν που πουλάει αέρα κοπανιστο :rockon:

21ba8c82-09d4-4a7f-a992-f267060c2d36.jpg


Ξεκινήστε ελεύθερα το σκουπίδιασμα :coffee:
ο πολ :2funny::2funny: ο παυλος απο τα κατω πατησια που παρακαλαγε να αγορασεις στρωματα του που βρωμουσαν σαν σκατα πηρε τις επιδοτησεις εκανε στην ξανθη εργοστασια την δεκαετια του 90 τα εβαλε φωτια υποτιθεται δουλευουν ατομα με ειδικες αναγκες πηρε και για αυτο χρηματα το 2003 τα μεταφερε ολα στην σαγκαη και ολα καλα... με ποδηλατο εγω δεν τον εχω δει με ελικοπτερο τον εχω δει πολλες φορες ο δε αδελφος του και αυτος οικολογος εχει 5-6 φεραρι ...και βεβαια ολα αυτα γινανε και πολλα αλλα λογω συγγενειας με αυτον το μεγαλο πολιτικο μας ακη τσοχατζοπουλο :headbaning1::headbaning2:
 
OP
OP
Νίπλης

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.357
Like
72.635
Πόντοι
12.756
ο πολ :2funny::2funny: ο παυλος απο τα κατω πατησια που παρακαλαγε να αγορασεις στρωματα του που βρωμουσαν σαν σκατα πηρε τις επιδοτησεις εκανε στην ξανθη εργοστασια την δεκαετια του 90 τα εβαλε φωτια υποτιθεται δουλευουν ατομα με ειδικες αναγκες πηρε και για αυτο χρηματα το 2003 τα μεταφερε ολα στην σαγκαη και ολα καλα... με ποδηλατο εγω δεν τον εχω δει με ελικοπτερο τον εχω δει πολλες φορες ο δε αδελφος του και αυτος οικολογος εχει 5-6 φεραρι ...και βεβαια ολα αυτα γινανε και πολλα αλλα λογω συγγενειας με αυτον το μεγαλο πολιτικο μας ακη τσοχατζοπουλο :headbaning1::headbaning2:
tι ειναι αυτα που λες τυπε μου ???:new_shocked::new_shocked:

Δηλαδη δεν ειναι τίμιοι αυτοδημιουργητοι επιχειρηματίες?? Έλα Χριστέ και Παναγιά μου !!!!
 
OP
OP
Νίπλης

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.357
Like
72.635
Πόντοι
12.756
Παντου απατεωνες ρε πουστη μου σε αυτη την χώρα !!!

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.930
Κριτικές
2
Like
73.439
Πόντοι
12.056

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.604
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.930
Κριτικές
2
Like
73.439
Πόντοι
12.056
Ο κοκοματ ειναι αυτοδημιούργητος , ο μοναδικός που εχει ταλέντο δεξιότητες και πέτυχε
Οι άλλοι δεν τους γνωρίζω αλλα απο την περίληψη που διάβασα πρόκειται για ΦΙΔΕΜΠΟΡΕΣ ή γόνους πλουσίων
ετσι πες τα ... ταλεντο μεγαλο πηρε και τον τιτλο την δεκαετια του 90
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.930
Κριτικές
2
Like
73.439
Πόντοι
12.056
Παντου απατεωνες ρε πουστη μου σε αυτη την χώρα !!!

ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom