Νέα

Dragons' Den - Επενδύουμε σε εσένα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νίπλης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τί πιστεύετε θα απογίνει ο νικητής;

  • Ο Έλληνας Elon Musk

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Άλλος ένα Κοκλώνης

    Ψήφοι: 24 11,7%
  • Θα μπει φυλακή

    Ψήφοι: 25 12,1%
  • Θα τον κάνει ο Κούλης Υπουργό Ανάπτυξης

    Ψήφοι: 14 6,8%
  • Θα κοιμάται σε χαρτόκουτα στην Σταδίου

    Ψήφοι: 31 15,0%
  • Πωλητής τηλεμάρκετινγκ

    Ψήφοι: 25 12,1%
  • Θα τον απαγάγουν οι Αμερικάνοι

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Τον ξεχάσαμε κιόλας

    Ψήφοι: 77 37,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    206
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
Νίπλης

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.570
Πόντοι
12.756
1C38E384-8D11-407B-A1CC-AE27B53FAECB.png


Νιπλής

1676110657482.jpeg



Τα χρήματα του.
πειναλαααα και εσυ , βαρατε μυγες στο σερβαιβορ και ηρθες εδω
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.323
Πόντοι
4.546
Μου φαινεται αδιανοητο οτι η Mrs. Rodial επενδυσε σε αυτους, θα μου φαινοταν πιο λογικο να επενδυσει στα μπρικια, η στην λαμπα που βγαζει αρωμα:grin:. Δεν θεωρω απατεωνια τα cryptos (ειδικα καποια established σαν το Bitcoin ή το Ether) αν δεχθουμε ως αξιωμα οτι ειναι μια high risk επενδυση, αλλα οι συγκεκριμενοι σαν ιδεα αυτο που παρουσιασαν και η αυρα που μου εβγαλαν ειναι ο ορισμος της "φουσκας"
Σε όλο τον κόσμο, πρέπει να υπάρχουν πραγματικά εκατοντάδες, αν όχι χιλιάδες, παρόμοιοι τύποι που θέλουν να προωθήσουν τα δικά τους κρυπτονομίσματα και ζητάνε χρηματοδότηση.
Αρχίζω να αμφιβάλλω αν πραγματικά συμφώνησαν ή θα προχωρήσουν σε συμφωνία, άσχετα από ότι έδειξε η εκπομπή. Περισσότερο σε προώθηση - διαφήμιση μου φάνηκε, κερδισμένοι ποιός;
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μου φαινεται αδιανοητο οτι η Mrs. Rodial επενδυσε σε αυτους, θα μου φαινοταν πιο λογικο να επενδυσει στα μπρικια, η στην λαμπα που βγαζει αρωμα:grin:. Δεν θεωρω απατεωνια τα cryptos (ειδικα καποια established σαν το Bitcoin ή το Ether) αν δεχθουμε ως αξιωμα οτι ειναι μια high risk επενδυση, αλλα οι συγκεκριμενοι σαν ιδεα αυτο που παρουσιασαν και η αυρα που μου εβγαλαν ειναι ο ορισμος της "φουσκας"
και μόνο που ο ένας με τα γυαλιά όπως είπε χθες έχει αλλάξει 10 δουλειές...από τραπεζίτης, εφοπλιστής, ιδιοκτήτης εστιατορίου και τώρα crypto agent etc...και όλο το στυλάκι ασχημο...και για να απέχει ο "ειδικός" και tech guru ο Λέων κατι λεει...απλά πιστεύω η μιλφάρα είδε ευκαιρία ειδικά στο 30% roi από τα έσοδα από τους πελάτες...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.945
Πόντοι
5.006
τι ειδαμε στο 3ο επεισοδιο :
1)εναν πουστη βραζιλιανο
2) τον απατεωνα γερο που δεν δινει ουτε 1 ευρω...μαλλον τα εκτιμαει τα χρηματα γιατι εμαθε να τα κλεβει απο τις επιχορηγησεις...πηγε βεβαια να ψειρισει κανα τζαμπέ κινητο απο τον αλλον με τα παουερ μπανκ, αλλα δεν του εκατσε....
3) λουξουρυ μεταξωτα βρακια που ειναι πιο δεύτερα και απο πανερι στην λαϊκή στα ανω λοσια...
4) δυο καραφλους σαολιν που ψειρισαν το κουγκαρ...
5) ο τυπας με τα τσιπς μηλου γλιτωσε απο του χαρου τα δοντια που δεν διαλεξε τον κοκοματ...θα του κατεστρεφε την επιχειρηση σε 1 μηνα...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.688
Like
27.974
Πόντοι
5.506
γυμνο εχει καθολου το σου?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.323
Πόντοι
4.546
γυμνο εχει καθολου το σου?
Κάτι πήγε να γίνει με τα εσώρουχα αλλά δεν... Έπρεπε να δείξει περισσότερα σχέδια, να ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΜΕ το προϊόν!
Και το ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ θα ήταν να βλέπαμε και το καυλομίλφ να βολτάρει με τα στριγκάκια... Εκεί να δεις τηλεθέαση τύπε μου...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.323
Πόντοι
4.546
Μιας και αναφερθήκαμε στα εσώρουχα, να το κάνουμε λίγο ενδιαφέρον.. τι εσώρουχα να φοράνε οι Δράκοι, άραγες;;;

Παπλωματάς: σωβρακοφανέλα - ενθύμιο από το στρατό , φυσικά για οικολογικούς λόγους που δεν πετάμε τίποτα, αλλά και λόγω αφραγκίας.
Ωνάσης: εκείνα τα φουσκωτά(να δίνουν όγκο), μικροκαμωμένα σλιπ που φοράνε οι άνδρες - στρίπερς στα πάρτυ.
Γκράνυ: ολόσωμο εσώρουχο του προηγούμενου αιώνα.
Καυλομίλφ: μια ωραία στριγκιά, μαύρη δαντελωτή.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.293
Κριτικές
7
Like
38.201
Πόντοι
10.411
:2funny: :2funny: :2funny:


Τον κόβω για μέλος του bou :2funny:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Μιας και αναφερθήκαμε στα εσώρουχα, να το κάνουμε λίγο ενδιαφέρον.. τι εσώρουχα να φοράνε οι Δράκοι, άραγες;;;

Παπλωματάς: σωβρακοφανέλα - ενθύμιο από το στρατό , φυσικά για οικολογικούς λόγους που δεν πετάμε τίποτα, αλλά και λόγω αφραγκίας.
Ωνάσης: εκείνα τα φουσκωτά(να δίνουν όγκο), μικροκαμωμένα σλιπ που φοράνε οι άνδρες - στρίπερς στα πάρτυ.
Γκράνυ: ολόσωμο εσώρουχο του προηγούμενου αιώνα.
Καυλομίλφ: μια ωραία στριγκιά, μαύρη δαντελωτή.
Τυπε ο παπλώματας ανέφερε νομίζω πως δεν φοράει εσώρουχα.... Στο χέσιμο μόνο δεν μας έχει πει πως σκουπιζεται με φύλλα συκιας και θρουμπι!!!
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Εχτές δεν μπορούσα να το δω ...ειμουν σε ένα τρίο με γυναίκα κόλαση....στο διάλειμμα του σεξ στην τηλεόραση του χοτελ έβαλα λίγο να δω χαχαχα σε κάποιον με εσώρουχα πέτυχα.....την μελαχρινή μουναρα ειθελα να δω ....καυλωσαμε με τα εσώρουχα και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος..... καμμία χτεσινή φωτογραφίες την μιλφαρα μελαχρινή ....ο @Νίπλης θα βοηθήσει.... χαχαχα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.668
Like
14.038
Πόντοι
3.656
και μόνο που ο ένας με τα γυαλιά όπως είπε χθες έχει αλλάξει 10 δουλειές...από τραπεζίτης, εφοπλιστής, ιδιοκτήτης εστιατορίου και τώρα crypto agent etc...και όλο το στυλάκι ασχημο...και για να απέχει ο "ειδικός" και tech guru ο Λέων κατι λεει...απλά πιστεύω η μιλφάρα είδε ευκαιρία ειδικά στο 30% roi από τα έσοδα από τους πελάτες...
Σιγά μην τους δώσουνε λεφτά έτσι επειδή το είπαν στο σόου ρε τύπε...αυτά είναι για την τηλεόραση...εάν...με πολλά ερωτηματικά κάποιος από αυτούς μπει όντως σε κάποια εταιρεία μάλλον θα μπει γαμιωντας και όχι που τους κάνουν παζάρια από το 10% στο 12.5% για μια εταιρεία με τζίρο 100Κ και κέρδη 15Κ....

να κάνει το παζάρι ο εφοπλιστής που κάνει τζίρο δις....μέχρι στιγμής ούτε 1 εταιρεία από αυτές που δείχνουν δεν είναι πραγματική startup.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.993
Κριτικές
2
Like
21.412
Πόντοι
6.236
Εχτές δεν μπορούσα να το δω ...ειμουν σε ένα τρίο με γυναίκα κόλαση....στο διάλειμμα του σεξ στην τηλεόραση του χοτελ έβαλα λίγο να δω χαχαχα σε κάποιον με εσώρουχα πέτυχα.....την μελαχρινή μουναρα ειθελα να δω ....καυλωσαμε με τα εσώρουχα και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος..... καμμία χτεσινή φωτογραφίες την μιλφαρα μελαχρινή ....ο @Νίπλης θα βοηθήσει.... χαχαχα
Ανέβασε εσύ πρώτα καμιά φωτογραφία από το χθεσινό τρίο και θα σου ανεβάσει και ο Νίπλης από την μελαχρινή!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Ανέβασε εσύ πρώτα καμιά φωτογραφία από το χθεσινό τρίο και θα σου ανεβάσει και ο Νίπλης από την μελαχρινή!
Στα περίεργα σχήματα δεν βγάζω ποτέ φωτογραφίες....μόνο στο ριχταρι φωτογραφίες που ξέρω ότι δεν υπάρχει θέμα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Εντάξει φυσικά θα καταλάβατε ότι το χτεσινό τρίο μουφα ήταν ....σενάριο έφτιαξα ....τον Σασμο έβλεπα ....απλά ειθελα να δω εάν ο @Νίπλης είναι εδώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την μελαχρινή μουναρα θέλω πολύ .....τι πουλάει αυτή να πάω στην εταιρεία της
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
38
Like
19
Πόντοι
0
Εχτές δεν μπορούσα να το δω ...ειμουν σε ένα τρίο με γυναίκα κόλαση....στο διάλειμμα του σεξ στην τηλεόραση του χοτελ έβαλα λίγο να δω χαχαχα σε κάποιον με εσώρουχα πέτυχα.....την μελαχρινή μουναρα ειθελα να δω ....καυλωσαμε με τα εσώρουχα και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος..... καμμία χτεσινή φωτογραφίες την μιλφαρα μελαχρινή ....ο @Νίπλης θα βοηθήσει.... χαχαχα
σε τριο με γυναικα κολαση και εβαλες να δεις dragons?? αντι να βαλετε καμια τσόντα :2funny::2funny:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
σε τριο με γυναικα κολαση και εβαλες να δεις dragons?? αντι να βαλετε καμια τσόντα :2funny::2funny:
Αφού τσόντα γυρίζαμε εμείς χαχαχα θέλαμε κάτι διαφορετικό Χάχαχα μια άλλη φορά ....στο διάλειμμα είδαμε Σασμο....και σχολιαζαμε κιόλας Χάχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Την μουναρα μελαχρινή με την περίεργη προφορά καμμία φωτογραφία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom