Νέα

Donald Trump, Πρόεδρος Η.Π.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.757
Like
20.585
Πόντοι
6.056
Δεν θα τον έλεγα βλαμμένο.
Γελοίος/καρικατούρα ίσως ναι,λόγω συμπεριφοράς.Αλλά πανέξυπνος
Δεν για τον Τραμπ ρε,για τον νερντουλοσαϊκο λεω που πηγε να τον φαει.Παντα βρισκεται ενας:confused::confused::confused::coffee:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.490
Πόντοι
34.538
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
dBU5FEb.gif
Χρειαζόμαστε και ανάλογο βίδεο με Τραμπ να αγκαλιάζει την σημαία του Μπου.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.078
Πόντοι
456
Πόσο υποκριτές του κώλου οι αριστεροί ; Όσο ο Τράμπαρος ήταν στην εξουσία έλεγαν " να ψοφήσει να τον φάει το τέρας του Λοχ Νες " τωρα που κάποιος πήγε να τον σκοτώσει λένε " καταδικάζουμε τη βία ".

Άλλη μια φορά που τα δύο μέτρα και τα δύο σταθμά της σιχαμενης φάρας προσπερνάνε κάθε όριο.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.256
Like
34.921
Πόντοι
9.931
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.888
Like
9.549
Πόντοι
2.356
Ο Τραμπ σταθερός στη διχαστική ρητορική. Αδύναμο γερόντι ανεβοκατεβάζει τον Μπάϊντεν, τρελή την αντιπρόεδρο Κάμαλα Χάρις, κακοποιούς τους υπόλοιπους της κυβέρνησης των Δημοκρατικών.


Ε, πώς να το κάνουμε. Δεν είναι υπόδειγμα πολιτικής ορθότητας ο άνθρωπος, και ευτυχώς !
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.451
Πόντοι
456
Παντού ο κόσμος έχει σιχαθεί τους επαγγελματίες πολιτικούς και την ατζέντα τους που έχει γαμήσει τον κόσμο.
Θεωρώ επαγγελματία πολιτικό αυτόν που βιοπορίζεται από την πολιτική και τον χειραγωγούν συμφέροντα. Σίγα τώρα μην έχει ανάγκη ο Τραμπ την πολιτική για να βγάλει λεφτά.
Από την άλλη ο Μπάιντεν και ο γιόκας του μέσα σε όλα είναι.
Το κακό με τον Τραμπ είναι πως παραείναι αυθόρμητος πολλές φορές.

Κάποια στιγμή θα γίνει και στην Ελλάδα κάτι ανάλογο. Εδώ κάτι νίκες, σπαρτιάτες και ο κοιραληφής είναι στη βουλή.

Αν κάποια μέρα πχ βγει κανένας Γιαννακόπουλος, φτιάξει κόμμα και πει μαλάκες εγώ λεφτά έχω δεν έχω ανάγκη την πολιτική απλά θέλω να κάνω αυτή τη χώρα κράτος 90% θα πάρει.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.727
Like
6.505
Πόντοι
2.356
Αν κάποια μέρα πχ βγει κανένας Γιαννακόπουλος, φτιάξει κόμμα και πει μαλάκες εγώ λεφτά έχω δεν έχω ανάγκη την πολιτική απλά θέλω να κάνω αυτή τη χώρα κράτος 90% θα πάρει.
90% δε θα πάρει, αλλά επειδη ο κόσμος έχει σιχαθεί κοπριές τυπου Χατζηδάκη, που το παίζουν σωτήρες του λαού, όντας ανεπάγγελτοι και χωρίς να έχουν κολλήσει ένσημο στη ζωή τους κι έχοντας σιχαθεί ακόμα περισσότερο τους κομματικούς παπαγάλους που τους αποθεώνουν κάτι τέτοιους, θα πάρει ένα σημαντικό ποσοστό που θα ανακατέψει την τράπουλα.
Γιατί θα είναι σίγουρος ο κόσμος ότι αυτός δεν είναι κηφήνας που προσβλέπει στο κρατικό χρήμα για να βιοποριστει.
Έχει αποδείξει οτι μπορεί να πλουτίσει μόνος του, δεν περιμένει το βουλευτικό αξίωμα.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.888
Like
9.549
Πόντοι
2.356
Στροφή 180 μορφών στο θέμα του Bitcoin ο Τραμπ. Η ενεργοβόρος παραγωγή κρυπτονομίσματος made in USA, από ορυκτά καύσιμα και από πυρηνική ενέργεια, είναι πλέον στο πρόγραμμα του.

 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.888
Like
9.549
Πόντοι
2.356
Τοποθετήθηκε και σχετικά με την τελετή έναρξης των Ολυμπιακών και τον χλευασμό του Χριστιανισμού.



Πιστεύω να μη ξαναδούμε Ολυμπιακούς Αγώνες σε woke πνεύμα στο Los Άντζελες το 2028.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.888
Like
9.549
Πόντοι
2.356
Ωραίος παίκτης ο Τραμπ γενικώς. Να μην τον χάσουμε, είναι δυνατός.

«Στο βιβλίο της, η Μελάνια Τραμπ αποκαλύπτει ότι ο Ντόναλντ την φλέρταρε ενώ συνοδευόταν από άλλη γυναίκα»

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Ωραίος παίκτης ο Τραμπ γενικώς. Να μην τον χάσουμε, είναι δυνατός.

«Στο βιβλίο της, η Μελάνια Τραμπ αποκαλύπτει ότι ο Ντόναλντ την φλέρταρε ενώ συνοδευόταν από άλλη γυναίκα»

Απόλυτο Αρσενικό ο Τράμπαρος (κάποτε είχαμε και μέλος με αυτό το ψευδώνυμο, δεν πρόλαβα τα καλύτερα του Μπου) .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom