Νέα

Donald Trump, Πρόεδρος Η.Π.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 205K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
να δεις την παράσταση του ντάριο φω ίσως σε βοηθήσει να αποκτήσεις ανθρωπισμό

δεν μου χρειάζεται... όταν εγώ φώναζα να πληρώνονται οι φόροι εσείς φωνάζατε στους δρόμους "ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ"... σκάστε και ψοφήστε...
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
δεν μου χρειάζεται... όταν εγώ φώναζα να πληρώνονται οι φόροι εσείς φωνάζατε στους δρόμους "ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ"... σκάστε και ψοφήστε...

εμείς θέλουμε να φορολογείται ο πλούτος. Οι έχοντες να πληρώνουν υψηλούς φόρους και όσοι έχουν χαμηλά εισοδήματα οι άνεργοι οι χαμηλόμισθοι οι χαμηλοσυνταξιούχοι να μην πληρώνουν κανένα φόρο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εμείς θέλουμε να φορολογείται ο πλούτος. Οι έχοντες να πληρώνουν υψηλούς φόρους και όσοι έχουν χαμηλά εισοδήματα οι άνεργοι οι χαμηλόμισθοι οι χαμηλοσυνταξιούχοι να μην πληρώνουν κανένα φόρο

στα παπάρια μου τι θέλετε εσείς ... πληρώστε τους φόρους σας και μην κλέβετε εισφορές κοπρόσκυλα...

τέρμα νικολιέ... φέτος θα κάνω μηδενική φορολογική δήλωση δεν θα δηλώσω ΚΑΝΕΝΑ εισόδημα γιατί από ότι υπολόγισα ότι παρόλο που μου κρατήσανε κανένα δεκάρι χιλιάδες φόρο μέχρι στιγμής θα μου ζητήσουνε ακόμη τρισίμιση χιλιάρικα (και όλα αυτά για ένα εισόδημα καμμιά εικοσαριά χιλιάδες που έχω στην Ελλάδα τα έξω δεν μπορούν να τα αγγίξουνε) ... και όταν έρθουν θα τους πω να πάνε να γαμηθούν ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ....

αρκετά πλήρωσα στην ζωή μου για να σιτίζεστε και να περιθάλπεστε παράσιτα... ψοφήστε...

Γαμώ την ράτσα σας ξεφτίλες...

ΥΓ και τον ΕΝΦΙΑ όταν έρθει θα τον πιστολιάσω ... και θα κάνω ρύθμιση 120 δόσεων για να το πληρώσω σε δέκα χρόνια... και θα ξαναπιστολιάσω μετά από έναν χρόνο για να ξανακάνω ρύθμιση τα υπόλοιπα για 120 μήνες...

αει σιχτίρι παράσιτα βαρέθηκα μια ζωή να σας πληρώνω ...
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
στα παπάρια μου τι θέλετε εσείς ... πληρώστε τους φόρους σας και μην κλέβετε εισφορές κοπρόσκυλα...

τέρμα νικολιέ... φέτος θα κάνω μηδενική φορολογική δήλωση δεν θα δηλώσω ΚΑΝΕΝΑ εισόδημα γιατί από ότι υπολόγισα ότι παρόλο που μου κρατήσανε κανένα δεκάρι χιλιάδες φόρο μέχρι στιγμής θα μου ζητήσουνε ακόμη τρισίμιση χιλιάρικα (και όλα αυτά για ένα εισόδημα καμμιά εικοσαριά χιλιάδες που έχω στην Ελλάδα τα έξω δεν μπορούν να τα αγγίξουνε) ... και όταν έρθουν θα τους πω να πάνε να γαμηθούν ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ....

αρκετά πλήρωσα στην ζωή μου για να σιτίζεστε και να περιθάλπεστε παράσιτα... ψοφήστε...

Γαμώ την ράτσα σας ξεφτίλες...

ΥΓ και τον ΕΝΦΙΑ όταν έρθει θα τον πιστολιάσω ... και θα κάνω ρύθμιση 120 δόσεων για να το πληρώσω σε δέκα χρόνια... και θα ξαναπιστολιάσω μετά από έναν χρόνο για να ξανακάνω ρύθμιση τα υπόλοιπα για 120 μήνες...

αει σιχτίρι παράσιτα βαρέθηκα μια ζωή να σας πληρώνω ...

και λίγα πληρώνεις κανονικά έπρεπε να πληρώσεις περισσότερα.Ξεκίνα τα πιστολιάσματα να πληρώνεις και τόκους και αν αθετήσεις το διακανονισμό να πάς για κατάσχεση
και δεν μας λές πανέξυπνε πως θα κάνεις μηδενική δήλωση? πως θα δικαιολογήσεις ότι δεν έχεις πλέον εισοδήματα? όταν φορολογικά έχεις μεταβολές γίνεται αναλυτικός έλεγχος
εγώ που έκανα πέρυσι την αγορά του σπιτιού μου επειδή δήλωνα χαμηλά εισοδήματα με κάλεσε η εφορία για επιπλέον έλεγχο ήδη εκτύπωσα τις δηλώσεις των τελευταίων 10 χρόνων σύν βεβαιώσεις από τράπεζες τους έχω πάει
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εμείς θέλουμε να φορολογείται ο πλούτος. Οι έχοντες να πληρώνουν υψηλούς φόρους και όσοι έχουν χαμηλά εισοδήματα οι άνεργοι οι χαμηλόμισθοι οι χαμηλοσυνταξιούχοι να μην πληρώνουν κανένα φόρο

και κάτι ακόμη νικολιέ για να το κλείσω γιατί μου άναψες τα λαμπάκια πρωινιάτικα...

δουλεύω σαν το σκυλί από τα 20 μου για να κονομάω και να ξοδεύω όσα θέλω, όπου θέλω και να περνάω καλά εγώ και η οικογένεια μου και όχι για να τρώνε οι άλλοι... οι έχοντες χαμηλά εισοδήματα να κάνουν και δεύτερη και τρίτη δουλειά για να κονομήσουν παραπάνω...

το βασικό επίπεδο διαβίωσης δεν το γουστάρω θέλω πολύ παραπάνω από αυτό και δουλεύω για να το πετύχω δεν το απαιτώ από κανέναν... από την άλλη δεν γουστάρω να πληρώνω τεμπέληδες για να έχουν βασικό επίπεδο διαβίωσης αν θέλουν να το έχουν να δουλέψουν να τα αποκτήσουν...

δεν με ενδιαφέρει αν και πως θα ζήσετε... μεταξύ μας αν ψοφήσετε καλό θα κάνετε στον τόπο...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
και λίγα πληρώνεις κανονικά έπρεπε να πληρώσεις περισσότερα.Ξεκίνα τα πιστολιάσματα να πληρώνεις και τόκους και αν αθετήσεις το διακανονισμό να πάς για κατάσχεση
και δεν μας λές πανέξυπνε πως θα κάνεις μηδενική δήλωση? πως θα δικαιολογήσεις ότι δεν έχεις πλέον εισοδήματα? όταν φορολογικά έχεις μεταβολές γίνεται αναλυτικός έλεγχος
εγώ που έκανα πέρυσι την αγορά του σπιτιού μου επειδή δήλωνα χαμηλά εισοδήματα με κάλεσε η εφορία για επιπλέον έλεγχο ήδη εκτύπωσα τις δηλώσεις των τελευταίων 10 χρόνων σύν βεβαιώσεις από τράπεζες τους έχω πάει

απλό νικολιό... θα λαδώσω τον εφοριακό που θα κάνει τον έλεγχο και θα καθαρίσω...
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
και κάτι ακόμη νικολιέ για να το κλείσω γιατί μου άναψες τα λαμπάκια πρωινιάτικα...

δουλεύω σαν το σκυλί από τα 20 μου για να κονομάω και να ξοδεύω όσα θέλω, όπου θέλω και να περνάω καλά εγώ και η οικογένεια μου και όχι για να τρώνε οι άλλοι... οι έχοντες χαμηλά εισοδήματα να κάνουν και δεύτερη και τρίτη δουλειά για να κονομήσουν παραπάνω...

το βασικό επίπεδο διαβίωσης δεν το γουστάρω θέλω πολύ παραπάνω από αυτό και δουλεύω για να το πετύχω δεν το απαιτώ από κανέναν... από την άλλη δεν γουστάρω να πληρώνω τεμπέληδες για να έχουν βασικό επίπεδο διαβίωσης αν θέλουν να το έχουν να δουλέψουν να τα αποκτήσουν...

δεν με ενδιαφέρει αν και πως θα ζήσετε... μεταξύ μας αν ψοφήσετε καλό θα κάνετε στον τόπο...

δηλαδή εσύ δουλεύεις σκληρά σαν το σκυλί όπως λές ποστάροντας όλημερις το μπού? επίσης η καραμέλα δούλευα σαν σκυλί πριν 10 η 20 η 30 χρόνια έχει λιώσει
στατιστικά αναφέρουν ότι καλύτερες συνθήκες εργασίας υπήρχαν πριν 20 χρόνια και ανταποδοτικότεροι μισθοί όπως και μικρότερος ανταγωνισμός από ότι υπάρχει σήμερα
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
απλό νικολιό... θα λαδώσω τον εφοριακό που θα κάνει τον έλεγχο και θα καθαρίσω...

ναι ρε εσένα περιμένουν
τα δικαιολογητικά πάνε ΑΔΑΕ
αν βρουν παρατυπίες σε ξανακαλούν για έλεγχο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δηλαδή εσύ δουλεύεις σκληρά σαν το σκυλί όπως λές ποστάροντας όλημερις το μπού? επίσης η καραμέλα δούλευα σαν σκυλί πριν 10 η 20 η 30 χρόνια έχει λιώσει
στατιστικά αναφέρουν ότι καλύτερες συνθήκες εργασίας υπήρχαν πριν 20 χρόνια και ανταποδοτικότεροι μισθοί όπως και μικρότερος ανταγωνισμός από ότι υπάρχει σήμερα

το πως και πότε δουλεύω νικολιέ δεν θα το κρίνουν άχρηστα σκουπίδια σαν και σένα... ψόφα...
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Είμαι πρώτη μούρη στις κάμερες ή θα ρίξω πυρηνικά;  :think:

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Είμαι πρώτη μούρη στις κάμερες ή θα ρίξω πυρηνικά;  :think:


Πάντως απ' τις ειδήσεις δε μπορείτε να πείτε ο Τραμπάκουλας θα μας δίνει μόνιμα υλικό για να σχολιάζουμε!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ο τραμπ δεν γουσταρει μουσουλμανους αλλα μονο τσιμπουκια δεν εκανε στους σουδαραβες που εξοπλιζουν τους ισισ


αυτος ειναι ρε ο νεος σταυροφορος σας ??? σοβαρα τωρα?????


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η θρησκευτικη αστυνομια του ριαντ εδωσε το οκ για την ιβανκα ??? :2funny: :2funny: :2funny:


καραγκιοζηδες και υποκριτες το μεγαλειο των λευκων πατριωτων και η ξεφτυλλα τους ξεφτυλιστικαν με τις γυαλινες σφαιρες και τις φωτο που βγαλανε

σαν τελετη μασονων ειναι . τι λεει οι τραμπικοι για ολα αυτα ,αισθανονται την προδοσια και γουσταρουνε???

:takethis:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
το ιραν ξαφνικα εχει τους τρομοκρατες ???

ο τραμπ θα βομβαρδισει τους καλους συριους του ασαντ που ειναι αδελφοι εξ αιματος με τους ορθοδοξους ρωσους του πουτιν???

οι προφητεις θα επαληθευθουν??

οι νεοι σταυροφοροι διασπαστηκαν τελικα???

ποιοι ειναι οι καλοι και οι κακοι μουσουλμανοι τωρα ,τι παιχτηκε ρε παιδια
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
trump-1300-1-715x400.jpg


:heavymetalbig:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
αυτα γιατι δεν τα βαζετετραμπικοι πατριωτες μου ακροδεξιοι ψεκασμενοι δεν σας συμφερουν??? :2funny: :2funny:


http://[URL unfurl="true"]www.newsit.gr/files/Image/2017/05/22/resized/sphere_631_355.jpg[/img[/URL]]

γελαει ο κοσμος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom