Νέα

Δολοφονία 2 νεαρών στη Μάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaw Gries
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 573
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390

Συνημμένα

  • 100.jpg
    100.jpg
    15,1 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 222.jpg
    222.jpg
    18,2 KB · Εμφανίσεις: 18

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Έτσι! Είτε είναι το γεγονός πολιτική δολοφονία είτε ξεκαθάρισμα λογαριασμών είτε απλά ένας τσαμπουκάς που πήγε πολύ στραβά ας φανατίσουν κανάλια και φανατισμένοι και άλλο τον κόσμο! Ας χωριστούμε σε στρατόπεδα δεξιών και αριστερών,ας πάρουμε τα όπλα και ας σκοτωθούμε μεταξύ μας έτσι ώστε όταν έρθει η ώρα να παραχωρήσουμε σαν χώρα και το τελευταίο βρακί μας στους έξυπνους και πονηρούς αυτού του κόσμου να το κάνουμε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Έλληνας ο ένδοξος απόγονος του χρυσού αιώνα...που τον καταφέρανε να νομίζει ότι είναι είτε ο επόμενος Λεωνίδας είτε ο καινούριος Τσε Γκε Βάρα... :jerking: :jerking: :jerking:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
oλα για την αναβολα γινεται μαγκες ειναι η μαστιγα της εποχης οπως τα 80ς τα ναρκωτικα

αντι να πηγαινει ο φανης κ ο γιωργος στην ουρσουλα πανε  στον τζιμυ τον σιδερενιο να κουμπωθουν

καλά πόσο κοστίζουν τα αναβολικά για να φτάσει κανείς στο σημείο να σκοτώσει δύο ανθρώπους ?
ξέρω ότι η κοκαϊνη είναι όντως ακριβή , αλλά για τα αναβολικά να γίνεται τέτοιο πράγμα πρώτη
φορά το ακούω...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.494
Πόντοι
3.656
καλά πόσο κοστίζουν τα αναβολικά για να φτάσει κανείς στο σημείο να σκοτώσει δύο ανθρώπους ?
ξέρω ότι η κοκαϊνη είναι όντως ακριβή , αλλά για τα αναβολικά να γίνεται τέτοιο πράγμα πρώτη
φορά το ακούω...

τυπε στην ελλαδα πριν μερικα χρονια σκοτωθηκανε για μια θεση παρκινγκ  :S
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Έτσι! Είτε είναι το γεγονός πολιτική δολοφονία είτε ξεκαθάρισμα λογαριασμών είτε απλά ένας τσαμπουκάς που πήγε πολύ στραβά ας φανατίσουν κανάλια και φανατισμένοι και άλλο τον κόσμο! Ας χωριστούμε σε στρατόπεδα δεξιών και αριστερών,ας πάρουμε τα όπλα και ας σκοτωθούμε μεταξύ μας έτσι ώστε όταν έρθει η ώρα να παραχωρήσουμε σαν χώρα και το τελευταίο βρακί μας στους έξυπνους και πονηρούς αυτού του κόσμου να το κάνουμε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Έλληνας ο ένδοξος απόγονος του χρυσού αιώνα...που τον καταφέρανε να νομίζει ότι είναι είτε ο επόμενος Λεωνίδας είτε ο καινούριος Τσε Γκε Βάρα... :jerking: :jerking: :jerking:
ο χρυσος αιωνας του περικλη ηταν μονο αρχιτεκτονικα πολιτιστικα χρυσος, πολιτικα ηταν φανατισμος μεταξυ δημοκρατων αθηναιων(αντιστοιχων των σημερινων αριστερων) που πηγαν να παρουν την θεση στην κυριαρχία της ελλαδας απο τους μιλιταριστες σπαρτιατες (οι αντιστοιχοι αριστοκρατικοι δεξιοι της εποχης) και επειδη η πλειοψηφια δεν γουσταρε την βαρια φορολογια των αθηναιων αλλα γουσταρε την σπαρτη τελικα μετα απο αρκετες αντιαθηναϊκες εξεγερσεις επικρατησε η σπαρτη (οπως και στον εμφυλιο του 1946-49 που η αριστερα μειοψηφουσε εναντι του εθνικου στρατου ωσπου εχασε)
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Έτσι! Είτε είναι το γεγονός πολιτική δολοφονία είτε ξεκαθάρισμα λογαριασμών είτε απλά ένας τσαμπουκάς που πήγε πολύ στραβά ας φανατίσουν κανάλια και φανατισμένοι και άλλο τον κόσμο! Ας χωριστούμε σε στρατόπεδα δεξιών και αριστερών,ας πάρουμε τα όπλα και ας σκοτωθούμε μεταξύ μας έτσι ώστε όταν έρθει η ώρα να παραχωρήσουμε σαν χώρα και το τελευταίο βρακί μας στους έξυπνους και πονηρούς αυτού του κόσμου να το κάνουμε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Έλληνας ο ένδοξος απόγονος του χρυσού αιώνα...που τον καταφέρανε να νομίζει ότι είναι είτε ο επόμενος Λεωνίδας είτε ο καινούριος Τσε Γκε Βάρα... :jerking: :jerking: :jerking:

ο πανουσης τα λεγε τυπε  :rockon:

 :rockon:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.573
Κριτικές
2
Like
5.996
Πόντοι
2.356
oλα για την αναβολα γινεται μαγκες ειναι η μαστιγα της εποχης οπως τα 80ς τα ναρκωτικα

αντι να πηγαινει ο φανης κ ο γιωργος στην ουρσουλα πανε  στον τζιμυ τον σιδερενιο να κουμπωθουν

Είπες μεγάλη αλήθεια.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.573
Κριτικές
2
Like
5.996
Πόντοι
2.356
ΑΣΧΕΤΟ - ΣΧΕΤΙΚΟ: Επειδή πολλοί δεν γνωρίζουν και ακόμα περισσότεροι κάνουν πως δεν γνωρίζουν ανεξαρτήτως των αιτιών της δολοφονίας των 2 παιδιών έχω να πω τα εξής:

Η νέα μάστιγα της εποχής είναι τα αναβολικά όπως πολύ σωστά είπε ένας πιο πάνω. Προβάλλονται σώματα παραφουσκωμένα και παίρνουν τα μυαλά ορισμένων. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΙ ΑΠΛΑ. ΑΝΑΒΟΛΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ. Πολλοί είναι δυστυχώς που τα χρησιμοποιούν και δεν γνωρίζουν καθόλου τις συνέπειες. Πολλοί κάνουν τους ειδικούς. Τους έξυπνους. Είναι ιδιαίτερα επικίνδυνη η χρήση και ο συνδυασμός αναβολικών ουσιών. Ο κάθε οργανισμός αντιδρά αναλόγως. Μπορεί κάποιος να πάρει και να μη πάθει ποτέ τίποτα και καποιος άλλος να οδηγηθεί σε περιπέτειες. Δεν μπορείς να προβλέψεις... και όσοι λένε πως μπορούν είναι επικίνδυνοι.  Ελάχιστοι είναι που κάνουν το φουσλωτιλίκι  για τα χρήματα. Οι περισσότεροι το κάνουν λόγω μιμητισμού και νομίζωντας ότι θα αρέσουν. Μετά μπλέκουν σε πολυδάπανες αποθεραπείες...

ΥΓ Πολλάκις αστείοι είναι όσοι κάνουν χρήση ουσιών αναβολικών και λένε πως κάνουν υγιεινή ζωή...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ο χρυσος αιωνας του περικλη ηταν μονο αρχιτεκτονικα πολιτιστικα χρυσος, πολιτικα ηταν φανατισμος μεταξυ δημοκρατων αθηναιων(αντιστοιχων των σημερινων αριστερων) που πηγαν να παρουν την θεση στην κυριαρχία της ελλαδας απο τους μιλιταριστες σπαρτιατες (οι αντιστοιχοι αριστοκρατικοι δεξιοι της εποχης) και επειδη η πλειοψηφια δεν γουσταρε την βαρια φορολογια των αθηναιων αλλα γουσταρε την σπαρτη τελικα μετα απο αρκετες αντιαθηναϊκες εξεγερσεις επικρατησε η σπαρτη (οπως και στον εμφυλιο του 1946-49 που η αριστερα μειοψηφουσε εναντι του εθνικου στρατου ωσπου εχασε)
Μην κολλάς στο ιστορικό λάθος.Πιστεύω ήταν ξεκάθαρο το τι ήθελα να πω.  :)
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.149
Like
4.696
Πόντοι
1.756
εγω παντως εχω ακουσει οτι τα αναβολικα κανουν κακο στο "εργαλειο"... εχεις λεει προβληματα στυσης, και επισης κανουν κακο στα καλαμπαλικια και μπορει να μεινεις  στειρος...  :S .....ασε δεν θα παρω... τι να τα κανω τα μπρατσα αν δεν μου σηκωνεται?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
εγω παντως εχω ακουσει οτι τα αναβολικα κανουν κακο στο "εργαλειο"... εχεις λεει προβληματα στυσης, και επισης κανουν κακο στα καλαμπαλικια και μπορει να μεινεις  στειρος...  :S .....ασε δεν θα παρω... τι να τα κανω τα μπρατσα αν δεν μου σηκωνεται?

θα την γαμήσεις στο ξύλο :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τα στεροειδή σε καταστρέφουν και γενικα οτι υπόσχεται γρηγορο αποτελεσμα σε λιγο χρονικο διάστημα ειναι μουφα... επειδη ασχολουμαι χρονια με γυμναστικες και αθλήματα έχω δει αρκετα. Σιγα σιγα θα ανεβεις σε αποδοσεις ειναι τροπος ζωης και οχι ξαφνικα μου ηρθε να γινω σβατζενέγκερ.

Αν εισαι για παράδειγμα αγυμναστος τελειως και θες να φτιαξεις σωμα οι κοιλιακοι σου θα πρεπει να φανουν μετα απο 1+ χρονο ... με διατροφουλα σιγα σιγα γυμναστική τρέξιμο αντοχή δυναμη κτλπ

Αν εισαι και χοντρος και αγυμναστος με ποσοστο λιπους κανα 30% τοτε θες σιγουρα 2 χρονια.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
εγω παντως εχω ακουσει οτι τα αναβολικα κανουν κακο στο "εργαλειο"... εχεις λεει προβληματα στυσης, και επισης κανουν κακο στα καλαμπαλικια και μπορει να μεινεις  στειρος...  :S .....ασε δεν θα παρω... τι να τα κανω τα μπρατσα αν δεν μου σηκωνεται?

Για στειρος δεν ξερω...αλλα καποια απο αυτα ειναι αντικουκου

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom