Νέα

Δίδυμες κοπέλες θέλουν να γκαστρωθουν ταυτόχρονα από τον ίδιο άνδρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xenitemenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Ουουουουουου, αποκαλύφθηκε ότι είσαι σύζυγος κάποιου συζύγου. Την πάτησες Ωρίωνα. Τώρα ψήνεσαι από τον πυρετό του έρωτα, κάνεις βζζζζζβζζζζζ αλλά έχεις υποχρεώσεις.

Σε εκκλησία παντρεύτηκες;
Χαχαχα
Δεν έχω παντρευτεί και ούτε πρόκειται.
Ένα post έγραψα στα σοβαρά και δεν με πιστεύει κανείς...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Χαχαχα
Δεν έχω παντρευτεί και ούτε πρόκειται.
Ένα post έγραψα στα σοβαρά και δεν με πιστεύει κανείς...

Πες την αλήθεια Ωρίωνα.

Για αυτό ξυπνάς κάθε μέρα στις 7 παρά.


Κάποιος σε τρέχει.

Σπίτι, καράβι, γυναίκες, παιδια, τι να προλάβεις.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Πες την αλήθεια Ωρίωνα.

Για αυτό ξυπνάς κάθε μέρα στις 7 παρά.


Κάποιος σε τρέχει.

Σπίτι, καράβι, γυναίκες, παιδια, τι να προλάβεις.
Με τρέχει ο εαυτός μου.:upsidedown:

Επειδή παντρεύεσαι εσύ, δεν σημαίνει ότι έχουμε μπει όλοι στον δρόμο τον σωστό...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Είσαι και ζηλιάρης και ζημιάρης....

Και γκομενιάρης αλλά αυτό είναι ένα άλλο ζήτημα.

Δεν μου είπες μικρέ Ωρίωνα.

Με δίδυμες έχεις πάει;


Ποια είναι η στενότερη σχέση που είχαν δυο παρτενέρ σου;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Κατάγονταν από όμορους νομούς:2funny:

Βρε τι μου θυμίζει…τι μου θυμίζει.

Νομίζω ότι το διάβασα εδώ.

 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Διδυμους μπελαδες θα βαλει στο κεφαλι του.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Με τρέχει ο εαυτός μου.:upsidedown:
Το έχεις ρίξει στο σορολόπ Ωρίωνα και με ρωτούν από τα κεντρικά, αν εκείνος ο αμουστακος μούτσος με τη γυναικομαστία (που ήρθε βισματικα από κάτι εφοπλιστές), αξίζει τον μισθό του. Το βράδυ θα έρθεις στην γέφυρα θα έχει θύελλα.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Το έχεις ρίξει στο σορολόπ Ωρίωνα και με ρωτούν από τα κεντρικά, αν εκείνος ο αμουστακος μούτσος με τη γυναικομαστία (που ήρθε βισματικα από κάτι εφοπλιστές), αξίζει τον μισθό του. Το βράδυ θα έρθεις στην γέφυρα θα έχει θύελλα.

ΚΑΛΑ Γ____Α !
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Πανομοιότυπα δίδυμα προσπαθούν να μείνουν έγκυες την ίδια στιγμή από τον ίδιο άντρα

Όπως πολλά δίδυμα, η Anna και η Lucy Decinque μοιράζονται έναν απίστευτα στενό δεσμό. Αλλά σε αντίθεση με πολλά δίδυμα, μοιράζονται επίσης έναν αρραβωνιαστικό.

Το ζευγάρι, που αυτοαποκαλείται «τα πιο πανομοιότυπα δίδυμα του κόσμου», είναι και οι δύο σε σχέση με τον Ben Byrne και ελπίζουν και οι δύο να μείνουν έγκυος ταυτόχρονα, ώστε να μεγαλώσουν μαζί τα ετεροθαλή αδέρφια/ξαδέρφια.

Περισσότερα εδώ:
να στείλουνε μήνυμα στον μεγάλο σάκη.
με απανωτά σεντόνια τις γκάστρωσε και τις δύο στο άψε σβήσε....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Παρεξήγησες....εγώ διάβασα για γκάστρωμα και μπήκα μήπως βρεθεί καμία για τον @Nerochitis που ψάχνει διακαώς εγκυμονούσα.

Εσύ τι κάνεις εδώ;:think: Ψάχνεις για καμιά κατά λάθος απιστία πάλι;
Τύπε σε ευχαριστώ!! Με συγκινείς!!
Αλλά υπάρχουν αντικειμενικές δυσκολίες... Ούτε έγκυες είναι, ούτε ξέρουμε αν θα κάθονται να γαμιουνται αν γκαστρωθουν, ούτε εδώ βρίσκονται.. πιάσει το αυγό κ κουρευτο εν ολίγοις...
 

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
36
Like
1.640
Πόντοι
2.391
Πανομοιότυπα δίδυμα προσπαθούν να μείνουν έγκυες την ίδια στιγμή από τον ίδιο άντρα

Όπως πολλά δίδυμα, η Anna και η Lucy Decinque μοιράζονται έναν απίστευτα στενό δεσμό. Αλλά σε αντίθεση με πολλά δίδυμα, μοιράζονται επίσης έναν αρραβωνιαστικό.

Το ζευγάρι, που αυτοαποκαλείται «τα πιο πανομοιότυπα δίδυμα του κόσμου», είναι και οι δύο σε σχέση με τον Ben Byrne και ελπίζουν και οι δύο να μείνουν έγκυος ταυτόχρονα, ώστε να μεγαλώσουν μαζί τα ετεροθαλή αδέρφια/ξαδέρφια.

Περισσότερα εδώ:
Ετσι λεγεται τωρα το κανουμε παρτουζα...;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Μαλακία. Τσακώνεσαι με τη μία και πας μια βόλτα να ξεσκασεις και γυρίζεις για να γαμήσεις την άλλη που ήταν οκ μαζί σου, αλλά κατά 50% γαμάς τη μία που σου τα έσπασε και σε περνάνε για φλώρο μετά και ζητάνε παιδιά
Σκέψου όμως ότι θα είναι πολύ πιο εύκολα διαθέσιμες για παρτουζα σε σχέση με άλλες περιπτώσεις γυναικών....
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Σκέψου όμως ότι θα είναι πολύ πιο εύκολα διαθέσιμες για παρτουζα σε σχέση με άλλες περιπτώσεις γυναικών....
Φίλε μου είναι σα να τρως σάντουιτς με δύο φέτες ψωμί, η μία πάνω στην άλλη, χωρίς καν τυρί ανάμεσα. Θα βαρεθείς και θα το ρίξεις στις πουτάνες - κι αυτό δεν θα αρέσει καθόλου στον πνευματικό σου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Φίλε μου είναι σα να τρως σάντουιτς με δύο φέτες ψωμί, η μία πάνω στην άλλη, χωρίς καν τυρί ανάμεσα. Θα βαρεθείς και θα το ρίξεις στις πουτάνες - κι αυτό δεν θα αρέσει καθόλου στον πνευματικό σου
Διαφωνώ...είναι δύο ωραίες φέτες ψωμί και εγώ θα βάλω την γέμιση.
Θα επικαλεστώ την ενίσχυση ομοδοξων κρατών ( από Ορθόδοξες χώρες πολλές εκ των κορασίδων που αγαπήσαμε...) και θα δείξει κατανόηση,αν μη τι άλλο.
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Το χειρότερο είναι να νευριασουν και οι 2 με σένα και μετά να έχεις διπλή μουρμούρα...
Εδώ κάποιες φορές δεν αντέχουμε μια γκόμενα για μουρμούρα, φαντάσου να την τρως x2...

Πηδας από το μπαλκόνι μετά.
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Διπλες εγκυμοσυνες. Υστερια θα παθει το ατομο. Τουλαχιστον ας συγχρονισουν τις λιγουρες τους.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
είναι και οι δύο σε σχέση με τον Ben Byrne και ελπίζουν και οι δύο να μείνουν έγκυος ταυτόχρονα, ώστε να μεγαλώσουν μαζί τα ετεροθαλή αδέρφια/ξαδέρφια.
αν γίνει αυτό η βιολογική ταυτότητα των παιδιών θα είναι αδέρφια, όχι ξαδέρφια
Αλλά το θέμα είναι πόσο ναυάγιο αυτός ο τύπος, να πληρώνεις για δυό μουνιά και να είναι ολόιδια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom