Νέα

Διαγραφή αυτόματων προτάσεων στην αναζήτηση του Instagram

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greenreaper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 742
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greenreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
23
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
280
Καλησπέρα σας, έχω το εξής πρόβλημα στο insta. Όταν πάω να κάνω αναζήτηση και γράψω το πρώτο γράμμα για παράδειγμα, θέλω να γράψω maria και πληκτρολογώ το γράμμα m, αρχίζει και μου πετάει ονόματα που έχω κάνει αναζήτηση στο παρελθόν. Η αναζήτηση λοιπόν, έχει γίνει αρκετά μπουρδελιάρικη. Έκανα διαγραφή της αναζήτησης, έσβησα και ξαναέβαλα πάλι την εφαρμογή, αλλά τα ονόματα αυτά μου τα ξαναπετάει πάλι. Μπορώ με κάποιο τρόπο να τα ξεφορτωθώ;
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.305
Κριτικές
60
Like
26.523
Πόντοι
22.886
Καλησπέρα σας, έχω το εξής πρόβλημα στο insta. Όταν πάω να κάνω αναζήτηση και γράψω το πρώτο γράμμα για παράδειγμα, θέλω να γράψω maria και πληκτρολογώ το γράμμα m, αρχίζει και μου πετάει ονόματα που έχω κάνει αναζήτηση στο παρελθόν. Η αναζήτηση λοιπόν, έχει γίνει αρκετά μπουρδελιάρικη. Έκανα διαγραφή της αναζήτησης, έσβησα και ξαναέβαλα πάλι την εφαρμογή, αλλά τα ονόματα αυτά μου τα ξαναπετάει πάλι. Μπορώ με κάποιο τρόπο να τα ξεφορτωθώ;
Παντόφλα μυρίζομαι ... :coffee:

Slipper GIF
 
OP
OP
greenreaper

greenreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
23
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
280

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.099
Πόντοι
1.346
Καλησπέρα σας, έχω το εξής πρόβλημα στο insta. Όταν πάω να κάνω αναζήτηση και γράψω το πρώτο γράμμα για παράδειγμα, θέλω να γράψω maria και πληκτρολογώ το γράμμα m, αρχίζει και μου πετάει ονόματα που έχω κάνει αναζήτηση στο παρελθόν. Η αναζήτηση λοιπόν, έχει γίνει αρκετά μπουρδελιάρικη. Έκανα διαγραφή της αναζήτησης, έσβησα και ξαναέβαλα πάλι την εφαρμογή, αλλά τα ονόματα αυτά μου τα ξαναπετάει πάλι. Μπορώ με κάποιο τρόπο να τα ξεφορτωθώ;
Μετα κι απο διαγραφη στο ξανακανει?Πρωτη φορα το ακουω,να πας για εργοστασιακες θα ειναι αδικο
 

daddy0h_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
78
Κριτικές
5
Like
419
Πόντοι
300
Ξεκινα να γραφεις αντρικα ονοματα και ποδοσφαιριστες.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
2
Like
815
Πόντοι
96
τι λειτουργικο?
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
16
Like
1.456
Πόντοι
2.487
ελεύθερος είμαι, αλλά δίνω το κινητό να μου γράψουν ίνστα όταν γνωρίζω κάποια και δεν ξέρω τι θα ξεφουρνίσει
Γραφε το μονος μαν, τελος ο Α man που εδινε το κινητο και ελεγε γραψε γιατι φανταζε γαματος.
 
OP
OP
greenreaper

greenreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
23
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom