Νέα

Hot Διάφορα by amjik & xal34..

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (6 μέλη και 228 επισκέπτες)

sotospatra

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
929
Like
14.046
Πόντοι
2.246
Είναι αυτός ο λόγος όμως μόνο η πάλι ανέβασε κάνενανς τπτ που δεν πρέπει με πρόσωπα η τπτ άλλο κ του το κατέβασαν;;;
να σοθ πω την αληθεια καλο θα ηταν καποιος απο εδω μεσα να κανει μια ενημερωσει προς ολους ωστε τουλαχιστον αυτο που κανουμε παραβιαζει καποιους κανονες. γενικα εγω τα δικα μου βιντεο τα βρικσω σε συγκρεκριμενο σαιτ που ειναι και φρεε να τα κανεις DL ( βασικα ο οποιοδηποτε μπορει να τα κανει και χωρις να ειναι καν μελος. ) και εκει λοιπον επειδη ειναι κ φορουμ υπαρχουν κανονες στο τη ανεβαζουν. εδω εγω το 2019 δεν εχω διαβασει κατι η μαλλον να το πω καλυτερα αν υπαρχει περιορισμος στο τη στελνουμε κ που και ποσο η μαλλον υπαρχει κατι και εγω δεν το εχω δει.

γενικα ομως επειδη στη ελλαδα ζουμε και γενικα υπαρχει μεγαλο κραξιμο τιποτα και ισως και ολα δεν επιτρεπονται. εδω πλεον και η κουτση μαρια εχει only-fans . δλδ εκει πρεπει να τα σκας κ αν τα εχεις δεν μπορεις να τα βαλεις ? αφου πληρωσες που ειναι το προβλημα. αλλα ειπαμε στην ελλαδα ζουμε.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.169
Πόντοι
1.056
να σοθ πω την αληθεια καλο θα ηταν καποιος απο εδω μεσα να κανει μια ενημερωσει προς ολους ωστε τουλαχιστον αυτο που κανουμε παραβιαζει καποιους κανονες. γενικα εγω τα δικα μου βιντεο τα βρικσω σε συγκρεκριμενο σαιτ που ειναι και φρεε να τα κανεις DL ( βασικα ο οποιοδηποτε μπορει να τα κανει και χωρις να ειναι καν μελος. ) και εκει λοιπον επειδη ειναι κ φορουμ υπαρχουν κανονες στο τη ανεβαζουν. εδω εγω το 2019 δεν εχω διαβασει κατι η μαλλον να το πω καλυτερα αν υπαρχει περιορισμος στο τη στελνουμε κ που και ποσο.

γενικα ομως επειδη στη ελλαδα ζουμε και γενικα υπαρχει μεγαλο κραξιμο τιποτα και ισως και ολα δεν επιτρεπονται. εδω πλεον και η κουτση μαρια εχει only-fans . δλδ εκει πρεπει να τα σκας κ αν τα εχεις δεν μπορεις να τα βαλεις ? αφου πληρωσες που ειναι το προβλημα. αλλα ειπαμε στην ελλαδα ζουμε.
Αυτό με τους κανόνες το βρίσκω χαζή δικαιολογία όλοι ξέρουμε εξαρχής ότι στους κανόνες γράφει να μη βάζουμε προσωπα όπως επίσης δεν είναι δύσκολο να κτλβς κ να ξέρεις ότι εδώ μέσα παίζει πολύ ρουφιανιλικη από αγαπουληδες οπότε δεν πρέπει ούτε από of να ανεβάζεις επώνυμα λόγο πνευματικών δικαιωμάτων..
Το ξέρεις ότι αν μαζευτούν οι μηνύσεις από τυπισσες μπορούν να κλείσουν τη σελίδα κ οι ιδιοκτήτες να πληρώνουν για ποοοοολυ καιρό;;κ αυτό γτ;;επειδή κάποιοι ηλίθιοι δε κτλβν ελληνικά;;;
 

sotospatra

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
929
Like
14.046
Πόντοι
2.246
Αυτό με τους κανόνες το βρίσκω χαζή δικαιολογία όλοι ξέρουμε εξαρχής ότι στους κανόνες γράφει να μη βάζουμε προσωπα όπως επίσης δεν είναι δύσκολο να κτλβς κ να ξέρεις ότι εδώ μέσα παίζει πολύ ρουφιανιλικη από αγαπουληδες οπότε δεν πρέπει ούτε από of να ανεβάζεις επώνυμα λόγο πνευματικών δικαιωμάτων..
Το ξέρεις ότι αν μαζευτούν οι μηνύσεις από τυπισσες μπορούν να κλείσουν τη σελίδα κ οι ιδιοκτήτες να πληρώνουν για ποοοοολυ καιρό;;κ αυτό γτ;;επειδή κάποιοι ηλίθιοι δε κτλβν ελληνικά;;;
ναι το γνωριζω . απλα δεν γνωριζα για τα προσωπα που ειπες. εγω ειμαι φαουλ σε αυτο. και απο εδω και περα θα ειμαι κ πιο συγκεκριμενος στο τη βαζω. ευχαριστω για την πληροφορια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom