Νέα

Hot Διάφορα by amjik & xal34..

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 198 άτομα (9 μέλη και 189 επισκέπτες)
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
56
Like
111
Πόντοι
0
Το καταλαβαίνετε ότι αν δν σκαγατε τα 20αρικα+ στο onlyfans ολα αυτα τα ξεκωλακια θα βιζιταραν αβερτα κουβερτα,ετσι??
Εγω παντως διαφωνω με αυτη την αποψη. Δε θεωρω οτι το ενα αναιρει το αλλο. Υπαρχουν πολλες κοπελες του αθληματος που εχουν τετοιες σελιδες (εχει παρει το ματι μου αρκετες μεσα στο φορουμ). Τωρα αν καποια επιλεγει το να εχει ενα onlyfans για κανα εισοδημα παραπανω με γεια της, με χαρα της! Εξαλλου κατι "νεφελες" ειναι γνωστο μεταξυ κυκλων οτι βιζιταρουν. Απλα οχι στον καθενα....
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.001
Κριτικές
20
Like
27.033
Πόντοι
8.346
Εγω παντως διαφωνω με αυτη την αποψη. Δε θεωρω οτι το ενα αναιρει το αλλο. Υπαρχουν πολλες κοπελες του αθληματος που εχουν τετοιες σελιδες (εχει παρει το ματι μου αρκετες μεσα στο φορουμ). Τωρα αν καποια επιλεγει το να εχει ενα onlyfans για κανα εισοδημα παραπανω με γεια της, με χαρα της! Εξαλλου κατι "νεφελες" ειναι γνωστο μεταξυ κυκλων οτι βιζιταρουν. Απλα οχι στον καθενα....
Αν δν είχαν ομως το έξτρα εισόδημα απο δω(onlyfans), ο κύκλος ισως και να μην ηταν κλειστος. Anyway μην σπαμαρουμε το νημα των παιδιών που κάνουν τοσο καλη δουλειά.
Καλή Ανάσταση σε ολους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom