Νέα

Δεν γαμάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Voula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Το γεγονος οτι θεματα σαν και αυτο εχουν τοσες απαντησεις και απηχηση πρεπει να σας προβληματισει συναγωνιστες μου
Ο λαος το χει πει
Σερνει καραβι
Μετα αναρρωτιομαστε γιατι οι γυναικες εχουν τετοια δυναμη
Αν μπορουν να κρατησουν τοσο ενδιαφερον με μια μουφα ποσο ευκολα μπορουν να σε πεισουν στην καθημερινη σου ζωη οτι ειναι ξεχωριστες η οτι εσυ αγαπητε συναγωνιστη εισαι ξεχωριστος για εκεινες.
Ποσο ευκολα τις ερωτευεσαι τις παντρευσαι κανεις οικογενεια μαζι τους
Ενω εχεις την επιλογη να τους αφαιρεσεις την εξουσια που εχουν μονο και μονο επειδη μπορουν να σου κενωσουν τους γεματους ορχεις με επιτυχια
Δεν εξαιρω εμενα απο αυτη την εξισωση ουτε το παιζω ανωτερος
Απλα εχω επιγνωση του τι με σερνει και ως που θα το διεκδικησω.
Μια εκσπερματωση τις εχουμε παιδια.
Σοβαρευτειτε και ασχοληθειτε με κανα αλλο ωραιο θεμα του σαιτ
+1000
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Πάντως για να μην παιδευεστε όσοι ενδιαφέρεστε ακόμα, η τύπισσα μόνη της με είχε βρει και μου έστειλε, δεν ξέρω από που. Κάτι της άρεσε σε αυτά που έγραφα μάλλον. Από τα πρώτα μηνύματα ήθελε να μάθει ηλικία, περιοχή, επάγγελμα και περιγραφή μου. Η ίδια μου είπε μόνο περιοχή και επάγγελμα που αμφιβάλλω και πόσο αληθινά είναι.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εγω το κανα λυσσα ρε μεγαλε
Η το μεσο IQ εδω μεσα που ειναι κατω του μετριου;
Δες ποσες σελιδες εφτασε το θεμα και σε ποσο χρονο και προβληματισου
Δεν ειναι η πρωτη φορα που συμβαινει αλλωστε
Κατα καιρους εχουν εφανιστει γυναικες εδω μεσα και η καβλαντα πεφτει συννεφο με την πλειοψηφια των ποστ να κυμαινονται μεταξυ ''κανω χαβαλε,αλλα καβλαντιζω κιολας αν δω φως οτι υπαρχει περιπτωση να γαμησω''
Υπαρχουν ενα σωρο αλλα θεματα που εμεις οι ανδρες μπορουμε να κανουμε χαβαλε και ωραιο μαλιστα
Ωραία δες το αλλιώς. Η Βούλα (και η κάθε αντίστοιχη «Βούλα») είναι η ενσάρκωση της σάπιας μεσόκοπης ελλεηνίδας που παρά το χάλι της εξακολουθεί να το παίζει ντίβα και να γυρεύει γκόμενους «way above her league» (κι έχει και την απαίτηση μάλιστα οι υποψήφιοι να γαμήσουν και το πισωκούμπουρο τον άντρα της:2funny:). Σου σκάει τέτοιο ναυάγιο ρε μλκ από το πουθενά και δεν θα ρίξεις έστω ένα ψιλό;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
Γιατί;

Είχα την εντύπωση πως κάνουμε διάλογο, και ότι δεν γράφει ο καθείς μια έκθεση ιδεών όπως ο παραπάνω.

Εξ άλλου, τι σε δυσκολεύει στο να απαντήσεις στο ερώτημά μου, εφόσον είσαι έμπειρη στο θέμα;
Το διαλογο που περιπου τον ειδες; Ο τυπος βουλα εχει απαντησει στις προηγουμενες 40φευγα σελιδες με τρεις συγκεκριμενες ατακες, μεχρι εκει μπορει.
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Λοιπον χλιαρουσ τι εννοεισ ;; Αν βρεθουμε δεν ξερω με τι κριτήρια αξιολογεισ την εμφανιση το σιγουρο καρατι ειναι οτι θα σε παω τρενο θα αγιαζει το μουνακι σου οτι σου λεω
Τα έχω ξανακουσει .....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.832
Πόντοι
5.506
Δίκιο έχεις.....να σε αφήσω στη μιζέρια σου να απαντήσω σε κανένα άλλο πιο ενδιαφέρον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ωραίος
«σε κανενα αλλο πιο ενδιαφεροντα»

Γαμω τα Ελληνικα σας.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Πάντως για να μην παιδευεστε όσοι ενδιαφέρεστε ακόμα, η τύπισσα μόνη της με είχε βρει και μου έστειλε, δεν ξέρω από που. Κάτι της άρεσε σε αυτά που έγραφα μάλλον. Από τα πρώτα μηνύματα ήθελε να μάθει ηλικία, περιοχή, επάγγελμα και περιγραφή μου. Η ίδια μου είπε μόνο περιοχή και επάγγελμα που αμφιβάλλω και πόσο αληθινά είναι.
ακόμα και σήμερα πουλάει ο άτιμος ο κλιντ :grin::grin::grin:
θα αλλάξω άβαταρ...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Ωραία δες το αλλιώς. Η Βούλα (και η κάθε αντίστοιχη «Βούλα») είναι η ενσάρκωση της σάπιας μεσόκοπης ελλεηνίδας που παρά το χάλι της εξακολουθεί να το παίζει ντίβα και να γυρεύει γκόμενους «way above her league» (κι έχει και την απαίτηση μάλιστα οι υποψήφιοι να γαμήσουν και το πισωκούμπουρο τον άντρα της:2funny:). Σου σκάει τέτοιο ναυάγιο ρε μλκ από το πουθενά και δεν θα ρίξεις έστω ένα ψιλό;
Δες απο ποσα ποστ εχει καταθεσει εδω ο καθε συμμετεχοντας
Και δες την αναπτυξη του θεματος
Δε το λες και ψιλο...μονο "ψιλο γαζι"δουλεμα
Αλλος συμβουλευει αλλος ψυχογραφει αλλος καβλαντιζει
Κι η τυπισσα γελα πισω απο την οθονη της και διασκεδαζει με την απηχηση του θεματος.
Μια ψιλη εσυ μια ψιλη ο αλλος και γεμιζει το σακκουλι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.720
Κριτικές
90
Like
36.384
Πόντοι
25.467
Οι σουινκερς αποτελουν ειδικη κατηγορια.

Εχουν δικους τους κωδικες ηθικης, δικα τους μερη συναντησης και δικους τους ιστοτοπους. Οργανωνουν μονοι τους τις "δεξιωσεις γνωριμιας" και δρουν ως επι το πλειστον "συνδρομητικα" για να μην μπαινουν ασχετα λιμαρια στο παιχνιδι. Συνεπως μονο καποιος "ερασιτεχνης" σουινκερ ή "επαγγελματιας" τρολ θα εμπαινε εδω για να βαλει αγγελια ευρεσεως επιβητορων. Κοντολογις λοιπον, μην τροφοδοτειτε το παρον νημα.
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Οι σουινκερς αποτελουν ειδικη κατηγορια.

Εχουν δικους τους κωδικες ηθικης, δικα τους μερη συναντησης και δικους τους ιστοτοπους. Οργανωνουν μονοι τους τις "δεξιωσεις γνωριμιας" και δρουν ως επι το πλειστον "συνδρομητικα" για να μην μπαινουν ασχετα λιμαρια στο παιχνιδι. Συνεπως μονο καποιος "ερασιτεχνης" σουινκερ ή "επαγγελματιας" τρολ θα εμπαινε εδω για να βαλει αγγελια ευρεσεως επιβητορων. Κοντολογις λοιπον, μην τροφοδοτειτε το παρον νημα.
Μάλιστα αγαπητέ, δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.720
Κριτικές
90
Like
36.384
Πόντοι
25.467
Μάλιστα αγαπητέ, δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!


Τι ειστε λοιπον απο τα δυο αγαπητη μου κυρια;

Ερασιτεχνιδα σουινκερ; Η επαγγελματιας τρολλ;
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
848
Like
2.805
Πόντοι
446
Γαμαμε ρε φίλε .... εσένα δεν γαμαμε
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Τι ειστε λοιπον απο τα δυο αγαπητη μου κυρια;

Ερασιτεχνιδα σουινκερ; Η επαγγελματιας

Τι ειστε λοιπον απο τα δυο αγαπητη μου κυρια;

Ερασιτεχνιδα σουινκερ; Η επαγγελματιας τρολλ;
Περιορισμένες επιλογές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γαμαμε ρε φίλε .... εσένα δεν γαμαμε
Προφανώς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom