Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
Για τί είδους προσφορά μιλάμε ρε μάγκες ;
 

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
37
Like
26
Πόντοι
0
Παίδες η μια ώρα στο Φ7 είναι στα 100 με δύο εκτονώσεις; Συγνώμη αν έχει αναφερθεί πιο πίσω στο νήμα αλλά στην αναζήτηση μου δεν βρήκα κάτι!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Παίδες η μια ώρα στο Φ7 είναι στα 100 με δύο εκτονώσεις; Συγνώμη αν έχει αναφερθεί πιο πίσω στο νήμα αλλά στην αναζήτηση μου δεν βρήκα κάτι!

80 ευρω η μια ώρα με 2 εκτονωσεις
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076

Ενώ έτσι νόμιζα κ εγώ σήμερα ψιλοαπογοητευτηκα απο την Ερικκα. Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να συγκριθεί με Σοφία κυρίως αλλά κ με Μαργκω...Πρόκειται για ωραία κοπέλα, αλλά η απειρία της είναι εμφανέστατη. Παραδόξως το επίπεδο του μασάζ της αρκετά καλύτερο απο τις υπόλοιπες υπηρεσίες της...θα ακολουθήσει και σχετική κριτική
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Ενώ έτσι νόμιζα κ εγώ σήμερα ψιλοαπογοητευτηκα απο την Ερικκα. Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να συγκριθεί με Σοφία κυρίως αλλά κ με Μαργκω...Πρόκειται για ωραία κοπέλα, αλλά η απειρία της είναι εμφανέστατη. Παραδόξως το επίπεδο του μασάζ της αρκετά καλύτερο απο τις υπόλοιπες υπηρεσίες της...θα ακολουθήσει και σχετική κριτική
Εγώ είχα άλλη εικόνα με την Έρρικα.  Είχα πάει Τρίτη που είχε προσφορά 70 εβραίους την ώρα και είχα 2 πιστολιές και ανάμεσα ωραίο μασαζάκι όπως το ήθελα. Μετά το μασάζ που μου έκανε επειδή πλησίαζε η ώρα νόμιζα οτι θα τελείωνε έτσι η συνάντηση (1 εκτόνωση+μασάζ λόγω της έκπτωσης). Αλλά η Έρρικα δεν κοίταξε το ρολόϊ αλλά έχωσε το χέρι της ανάμεσα από τα σκέλια μου στο μασαζοκρέβατο και μου τον χούφτωσε από κάτω μέχρι να ξαναγίνει πέτρα...σήκώθηκα και την πήρα στα όρθια και έτσι κατάφερα και δεύτερη μπιστολιά...     :zfuck:

P.S. : Εννοείται βέβαια οτι είχα κορυφαίες συναντήσεις και με την Μάργκω και με την Σοφία επίσης... :rockon:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Παίδες η μια ώρα στο Φ7 είναι στα 100 με δύο εκτονώσεις; Συγνώμη αν έχει αναφερθεί πιο πίσω στο νήμα αλλά στην αναζήτηση μου δεν βρήκα κάτι!
Κάθε Τρίτη ήταν 70€ με 2 εκτονώσεις...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.366
Πόντοι
41.447
P.S. : Εννοείται βέβαια οτι είχα κορυφαίες συναντήσεις και με την Μάργκω και με την Σοφία επίσης... :rockon:

Σοφια και τα  μυαλα στα καγκελα! :headbaning1: :headbaning2:
Σημερα μεσημερι αψογη συνεδρια  :kissass:
Η κοπελα απλα τα σπαει.  :rockon:
Ορεξη , διαθεση, φουλ γλωσσοφιλα, στοματικο φοβερο πορωοσταρικο, σεξ με φουλ διαθεση. θελει δυνατο ρυθμο και σε τραβαει η ιδια να κανεις βαθιες διεισδύσεις.
Πολυ ευχαριστος χαρακτηρας επισης.
Μακαρι να υπηρχαν μερικες σαν αυτη στην πιατσα στα μασαζ!
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
μπαίνει μέσα και η κοπέλα της υποδοχής;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σοφια και τα  μυαλα στα καγκελα! :headbaning1: :headbaning2:
Σημερα μεσημερι αψογη συνεδρια  :kissass:
Η κοπελα απλα τα σπαει.  :rockon:
Ορεξη , διαθεση, φουλ γλωσσοφιλα, στοματικο φοβερο πορωοσταρικο, σεξ με φουλ διαθεση. θελει δυνατο ρυθμο και σε τραβαει η ιδια να κανεις βαθιες διεισδύσεις.
Πολυ ευχαριστος χαρακτηρας επισης.
Μακαρι να υπηρχαν μερικες σαν αυτη στην πιατσα στα μασαζ!

ο μόνος μου φόβος είναι ότι αν δεν πλαισιωθεί με 1-2 δυνατές μεταγραφές όπως η Μαργκω, ότι σύντομα θα "καεί".Όταν βγαίνει απο το ενα ραντεβού και στο καπάκι ακολουθεί το άλλο σε ημερήσια βάση...Αν πας με τη λογική ότι κ να μην πετύχω την Σοφία ευκαιρη δεν έγινε κ κάτι, έχει κ άλλες 3 καλές επιλογές, αλλάζει το πράγμα. Και δεν υπάρχει κ ο κίνδυνος να την δει κ πριμαντονα η κοπέλα κ να αρχίσουν τα "παρατράγουδα". Μην την αναπολούμε σε λίγο όπως την Τζες....
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.366
Πόντοι
41.447
ο μόνος μου φόβος είναι ότι αν δεν πλαισιωθεί με 1-2 δυνατές μεταγραφές όπως η Μαργκω, ότι σύντομα θα "καεί".Όταν βγαίνει απο το ενα ραντεβού και στο καπάκι ακολουθεί το άλλο σε ημερήσια βάση...Αν πας με τη λογική ότι κ να μην πετύχω την Σοφία ευκαιρη δεν έγινε κ κάτι, έχει κ άλλες 3 καλές επιλογές, αλλάζει το πράγμα. Και δεν υπάρχει κ ο κίνδυνος να την δει κ πριμαντονα η κοπέλα κ να αρχίσουν τα "παρατράγουδα". Μην την αναπολούμε σε λίγο όπως την Τζες....

Είναι άψογη ακούραστη επαγγελματίας
Είναι ειδική περίπτωση από τις λίγες
Και προπαντώς προσγειωμένη
Δεν υπάρχει περίπτωση να τη δει ντίβα
Για αυτό ξεχωρίζει η μάλλον και για αυτό
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Είναι άψογη ακούραστη επαγγελματίας
Είναι ειδική περίπτωση από τις λίγες
Και προπαντώς προσγειωμένη
Δεν υπάρχει περίπτωση να τη δει ντίβα
Για αυτό ξεχωρίζει η μάλλον και για αυτό

μακάρι να είμαι έτσι τα πράγματα.
 

delight7

Μασατζίδικο
Εγγρ.
20 Οκτ 2018
Μηνύματα
597
Like
722
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,
Σημερα 27/01/2020.
Να σας περιμένουν
Όμορφα κορίτσια :

    Σοφια
    Ερρικα
    Μαργκω
    Βικτώρια
    Πάολα

Tηλέφωνο  697 059 1709 / 2130437801

                    Website                     Χώρο μας  #tour

  Αναψυκτικα ποτα καφεδες  κερασμενa
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Η ζετα?σταματησε?η θα επανέλθει?
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Κριμα......εχω κάνει επικά γαμησια μαζί της.....αν μάθεις κατι ενημέρωσε pls.....ελπιζω να εμφανιστεί κάπου ξανα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom