Νέα

Deadpool & Wolverine

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Slavrlfucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
623
Like
1.854
Πόντοι
206
Εγώ τρελάθηκα με την X-23!!!
Πως μεγάλωσε έτσι και τι κουκλάρα έγινε!!!

dafne-keen-s-laure-kinney-a-k-a-x-23-speaking-to-logan-in-deadpool-wolverine.jpg


Θ - Ε - Α
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Εγω θα περιμένω να την κατεβασω απο torrent σε 4Κ να τη δω.
Στον κινηματογράφο χανει πολύ σε ποιότητα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.249
Κριτικές
62
Like
44.887
Πόντοι
9.297
Πολύ χαμηλού επιπέδου σαν αυτές τις ηλιθιοτητες τύπου Μπάτμαν εναντίον Σούπερμαν, ,Κυνηγός εναντίον Εξολοθρευτή...πουτανες εναντίων τραβελιων...σεφ εναντίων λαντζερηδων...και τα αρχιδια μας κουνιούνται...α να χαθείτε απίθανοι...(όπως θα έλεγε ο Ραπτόπουλος.).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω θα περιμένω να την κατεβασω απο torrent σε 4Κ να τη δω.
Στον κινηματογράφο χανει πολύ σε ποιότητα.
Στον κινηματογράφο θα χάσεις και μερικά €...που το βάζεις και αυτό;;;
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
329
Like
408
Πόντοι
21
Το μόνο καλό έργο με χαρακτήρες από κόμιξ είναι το Σκοτεινός Ιππότης και τα πρώτα δύο Σπάιντερμαν με τον Μαγκουάιρ. Τίποτα άλλο.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
329
Like
408
Πόντοι
21

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.058
Πόντοι
1.336
πολλα σεναριογραφικα κενα, ομως 2 ωρες ταινια και την μιαμιση γελας.
 
OP
OP
S

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
246
Like
430
Πόντοι
21
Εγω θα περιμένω να την κατεβασω απο torrent σε 4Κ να τη δω.
Στον κινηματογράφο χανει πολύ σε ποιότητα.
Χάνει η ταινία στον κινηματογράφο με 4κ laser projector και Dolby Atmos με καμία 40ρια ηχεία;

Εκτός και αν βλέπεις σινεμά σε κανένα σταύλο στο χωριό σου που έχουν στήσει οι τσοπανηδες, μάλλον είσαι πιωμενος και γράφεις ο, τι νάναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πολλα σεναριογραφικα κενα, ομως 2 ωρες ταινια και την μιαμιση γελας.
Δεν πας για σενάριο στο Deadpool, αν δεν το έχεις καταλάβει.
Πας στη συγκεκριμένη ταινία για όλα αυτά τα ονόματα που σκάνε και για τον χαβαλε.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.058
Πόντοι
1.336
Χάνει η ταινία στον κινηματογράφο με 4κ laser projector και Dolby Atmos με καμία 40ρια ηχεία;

Εκτός και αν βλέπεις σινεμά σε κανένα σταύλο στο χωριό σου που έχουν στήσει οι τσοπανηδες, μάλλον είσαι πιωμενος και γράφεις ο, τι νάναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν πας για σενάριο στο Deadpool, αν δεν το έχεις καταλάβει.
Πας στη συγκεκριμένη ταινία για όλα αυτά τα ονόματα που σκάνε και για τον χαβαλε.
Δεν με χάλασε απλά λέω χωρίς σποιλερ τι θα δει κάποιος
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
Ταινια για 15χρονα ..
Υπάρχουν και καλές ταινίες για 15χρονα...το deadpool wolverine δεν είναι μια από αυτές. Είναι κατώτερη των προηγούμενων 2 σε όλα. Προφανώς οι σεναριογράφοι θεώρησαν ότι είναι χιούμορ ο deadpool να λέει αστεία για gay κάθε λεπτό που περνάει και να πει τη λέξη fuck καμιά 200αρια φορές. Δυστυχώς η ταινία πήγε πολυ5καλα εισπρακτικά οπότε ο κατήφορος για τη marvel θα συνεχιστεί
 
OP
OP
S

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
246
Like
430
Πόντοι
21
Υπάρχουν και καλές ταινίες για 15χρονα...το deadpool wolverine δεν είναι μια από αυτές. Είναι κατώτερη των προηγούμενων 2 σε όλα. Προφανώς οι σεναριογράφοι θεώρησαν ότι είναι χιούμορ ο deadpool να λέει αστεία για gay κάθε λεπτό που περνάει και να πει τη λέξη fuck καμιά 200αρια φορές. Δυστυχώς η ταινία πήγε πολυ5καλα εισπρακτικά οπότε ο κατήφορος για τη marvel θα συνεχιστεί
Δυστυχώς για σένα και σε διαψεύδουν το ένα δις πωλήσεις που κοντεύει να κάνει σε εισητηρια.
Το ότι δεν αρέσει σε σένα, αρέσει σε χιλιάδες άλλους όμως σημαίνει πολλά που μάλλον δεν μπορείς να καταλάβεις.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
Δυστυχώς για σένα και σε διαψεύδουν το ένα δις πωλήσεις που κοντεύει να κάνει σε εισητηρια.
Το ότι δεν αρέσει σε σένα, αρέσει σε χιλιάδες άλλους όμως σημαίνει πολλά που μάλλον δεν μπορείς να καταλάβεις.
Δυστυχώς για σένα, ποιότητα =αριθμός πωλήσεων, οπότε συνέχισε να βλέπεις ότι μπούρδα βγάζει η disney
 

fader

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Είχε πολύ γέλιο όμως το ταινιάκι
 
OP
OP
S

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
246
Like
430
Πόντοι
21
Δυστυχώς για σένα, ποιότητα =αριθμός πωλήσεων, οπότε συνέχισε να βλέπεις ότι μπούρδα βγάζει η disney
Παληκαρακι μου μακάρι να έχεις πάει σε τόσες αίθουσες ΙΜΑΧ σε διαφορετικές χώρες που έχω πάει ή να έχεις δει τις ταινίες που έχω δει για να έχεις και άποψη εσύ για το τι βλέπω
Αλλά σε κόβω πολύ χαμηλά εκεί που βρίσκεσαι.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
121
Κριτικές
5
Like
604
Πόντοι
301
Και γαμω τις ταινιες. Ειδικα εκει που κοπανιουνται μεταξυ τους στο αυτοκινητο μεσα και αργοτερα που σκοτωνουν τους υπολοιπους deadpool. Κορυφη ο Baby Deadpool και ο Kid Deadpool. Ωραια και η συμμετοχη του Cavill. O Deadpool ειναι και γαμω τους χαρακτηρες και οχι ο κλασσικος υπερηρωας. Για την καφριλα κ μονο, τα πετσοκομματα και τις σκηνες δρασεις για μενα αξιζε φουλ.
 
OP
OP
S

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
246
Like
430
Πόντοι
21
Και γαμω τις ταινιες. Ειδικα εκει που κοπανιουνται μεταξυ τους στο αυτοκινητο μεσα και αργοτερα που σκοτωνουν τους υπολοιπους deadpool. Κορυφη ο Baby Deadpool και ο Kid Deadpool. Ωραια και η συμμετοχη του Cavill. O Deadpool ειναι και γαμω τους χαρακτηρες και οχι ο κλασσικος υπερηρωας. Για την καφριλα κ μονο, τα πετσοκομματα και τις σκηνες δρασεις για μενα αξιζε φουλ.
Τα οποία 2 παιδιά είναι τα πραγματικά παιδιά του Ryan, ενώ η γκόμενα Ladypool είναι η γυναίκα του!
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.058
Πόντοι
1.336
Υπάρχουν και καλές ταινίες για 15χρονα...το deadpool wolverine δεν είναι μια από αυτές. Είναι κατώτερη των προηγούμενων 2 σε όλα. Προφανώς οι σεναριογράφοι θεώρησαν ότι είναι χιούμορ ο deadpool να λέει αστεία για gay κάθε λεπτό που περνάει και να πει τη λέξη fuck καμιά 200αρια φορές. Δυστυχώς η ταινία πήγε πολυ5καλα εισπρακτικά οπότε ο κατήφορος για τη marvel θα συνεχιστεί
Ξεκάθαρα την ταινία την σώζει ο wolverine, διαφορετικά δεν θα έβγαζε τρίτη ταινία λόγω έλλειψης σεναρίου. Δεν νομίζω να λέει ομοφοβικά αστεία, γιατί δείχνει να... γουστάρει τον wolverine. Εμένα μου άρεσε γιατί ήξερα τι θα πάρω. Καφριλα, δράση, που και που δράμα, εμφανίσεις έκπληξη και κυρίως μία ταινία με ροή για 2+ ώρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom