Νέα

Clips4Sale : Anal Training & Prostate Massage Απο τις Αφέντρες Katia & Michele .

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή :

Clips4Sale : Anal Training & Prostate Massage Απο τις Αφέντρες Katia & Michele .
/2014/01/clips4sale-anal-training-prostate.html



Ο καταιγισμός BDSM υλικού στο Clips4Sale απο τις Αφέντρες Katia & Michele συνεχίζεται με την παραγωγή των δικών του Kinky ταινιών που αναδεικνύουν την Ελληνική Femdom Σκηνή σε πρωταγωνιστή στο εξωτερικο .

Αν το φετίχ σας είναι τα παιχνίδια με Strapon ,CBT, Anal Training , Prostate Massage , τότε μια επίσκεψη στο στούντιό τους ( ) θα σας πείσει μια και καλή ότι τα πράγματα στην Ελλάδα έχουν αλλάξει .

Οι Αφέντρες Katia & Michele , είναι πραγματικά kinky & δημιουργικές ενώ η αστείρευτη φαντασία τους θα ικανοποιήσει και τον πιο απαιτητικό θεατή !

Επιτέλους , Ελληνίδες Αφέντρες τολμούν να βγούν μπροστά !

Ας απολαύσουμε μερικές σκηνές απο τα γυρίσματα !






Για την συνέχεια του άρθρου και περισσότερες φωτογραφίες επιλέξτε τον σύνδεσμο :

/2014/01/clips4sale-anal-training-prostate.html

Mistresses Katia & Michele
Η Ελληνική Femdom Απάντηση .

Πηγή
Clips4Sale

Διαβάστε Επίσης Σχετικά Άρθρα
Sissy Training Public Humiliation Απο Τις Αφέντρες Katia & Michele
/2014/01/public-humiliation-slut-training-katia.html

Afentres.Gr – Promo Video
/2013/12/afentresgr-promo-video.html

Katia & Michelle ! Δύο Αφέντρες Εξομολογούνται Στο Kinky Fantasies On Line
/2012/12/katia-mischelle-kinky-fantasies-on-line.html

Katia & Michelle ! Οι Δύο Εντυπωσιακές Αφέντρες Επιστρέφουν
/2013/01/katia-michelle-kinky.html

Η Δϋο Αφέντρες Σε Μια Kinky Νυχτερινή Έξοδο
/2013/01/katia-michelle-kinky_28.html

Το Νέο Site Της Αφέντρας Katia & Αφέντρας Michelle
/2013/02/site-katia-michelle.html

Photograph Update
/2013/02/update-katia-michelle.html

 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Male tsouli, που έχεις τις γνωριμίες, πώς θα γίνει, ρε φίλε,
να γνωρίσουμε από κοντά τη Σούλα και την Ουρανία (είχαν και στο χωριό της Michelle; ),
να τις αφήσουμε με ανήκεστο;

Δε μιλάω για την ομοφυλοφιλία τους ούτε για το ξεφτιλίκι που γουστάρουν οι πελάτες τους
-δικαίωμά τους και των μεν και των δε-
για το βλαχοντομινιλίκι που πουλάνε τοις μετρητοίς με videos οι και καλά ιδεολογικά αφέντρες και για το ότι μας τρίβουν στην μούρη το ανωτεριλίκι τους μιλάω, λες και είμαστε όλοι σαν τους ψυχοπαθείς που ξεφτιλίζουν.
Για κάνε μας κανά κονέ.
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πολύ ενδιαφέρον το μήνυμά σου αλλά δεν έχω καταλάβει το εξής ...
τι σε ενοχλεί ακριβως ;
Αν δεν είσαι φαν του είδους ... δεν υπάρχει λόγος να εκνευρίζεσαι .
Αν είσαι φαν και θεωρείς ότι δεν είναι καλές Αφέντρες , έχει καλως η άποψή σου καταγράφεται και πας παρακάτω ...
Κονε δεν έχω να σου κάνω .
Το ιστολόγιο μου προβάλει όλες τις προσπάθειες που γίνονται στο χώρο της
Γυναικείας Κυριαρχίας χωρίς εξαίρερη . Απο εκεί και πέρα ο καθένας οτι καταλαβαίνει κάνει !
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Καλέ μου m_t,
οι συγκεκριμένες δεν απευθύνονται μόνο στους πελάτες τους.
Η εικόνα τους είναι δημόσια και αποδέκτης της είναι καθένας (από τη στιγμή που έχουν sites, διαφημίζονται etc).
Το πολλά βαρύ και όχι image τους του στυλ "μαλάκες άντρες, είμαστε γαμώ τις αμαζόνες",
που οι πελάτες τους το γουστάρουν, κάποιοι άλλοι το βρίσκουν προσβλητικό, γιατί έχει έναν έκδηλα μειωτικό σκοπό προς τους άντρες γενικά, και εμετικό, όπως και κάθε ψευτομαγκιά και fake κατάσταση.
Γιατί μόνο κάλπικος και απάτη είσαι, όταν πουλάς μούρη και καλά λεσβίας και αφέντρας από πεποίθηση, αλλά την ίδια στιγμή τα παίρνεις χοντρά (ή ψιλά, το ίδιο κάνει, αλλά υποθέτω βγαίνει το μεροκάματο με το παραπάνω, αφού ποτέ δεν έλλειψαν τα θύματα σ' αυτή τη χώρα).
Όταν αποφασίζεις να εμπορευτείς το ο,τιδήποτε (είτε για μαρούλια στη λαϊκή μιλάμε είτε για σεξουαλικότητα), καλά κάνεις μεν, αλλά μη μιλάς για ιδεολογία: απ' τη στιγμή που κάνεις εμπόριο, αυτά είναι μπαρμπούτσαλα.
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Γειά και πάλι !
Καταλαβαίνω ότι δεν σου αρέσουν οι συγκεκριμενες Αφέντρες και το στύλ του !
Δεκτό βέβαια και κάθε γνώμη σεβαστή .
Μου άρεσε όμως το γενικότερο θέμα που θίγεις ότι δηλαδη η ιδεολογία δεν εμπορευματοποιείται .
Φαντάζομαι είναι γενικότερο πιστεύω σου !
Κάνεις όμως λάθος . Ελάχιστοι ιδεολόγοι σκέπτονται έτσι ( σαν την ιστορική προσωπικότητα που έχεις για νικ)
Χαρακτηριστικά παραδείγματα .
Εκκλησία , πλήρως εμπορευματοποιημένος θεσμός αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει θεός .
Bill Gates - Οραματιστής στους Η/Υ αλλά έγινε και δισεκατομυριούχος .
Εθελοντικές οργανώσεις - κάνουν εράνους και πουλούν προϊόντα
Πολιτική ... να μην σχολιάσω ετσι δεν είναι ;;;
Η ιδεολογία δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να είναι και "χρηστική"
Φιλικά πάντα !!
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Aγαπητέ mt,
"ιδεολογία" είναι μια σειρά βασικών αντιλήψεων.
Απ' την άλλη, το εμπόριο είναι εμπόριο και δεν καταλαβαίνει ούτε ιδεολογίες ούτε ηθικές.

Εμένα δε με ενοχλεί ότι πουλάνε τον λεσβιασμό τους και το αφεντριλίκι τους
(όπως άλλες πουλάνε τα στρέιτ τσιμπούκια τους στη Φυλής),
εγώ διαφωνώ με την απάτη, δηλαδή με το να χρησιμοποιείς ως βιτρίνα, ως διαφημιστικό τρυκ αυτό που (πράγματι) είσαι.

Το ότι είσαι, ας πούμε, "αφέντρα" (αν και τίποτα δεν είναι σίγουρο, δεν τις ξέρουμε προσωπικά τις τύπισσες, ό,τι θέλει δηλώνει ο καθένας), δεν πάει να πει ότι αυτόματα έχεις διάθεση και γουστάρεις να συνευρίσκεσαι με τον οποιοδήποτε σου σκάσει την ταρίφα που ζητάς.
Από τη στιγμή που βάζεις ταμπελάκι με τιμή στο γούστο σου, γίνεσαι ιδεολόγος πουτάνα και μετά στρέιτ, λεσβία, αφέντρα ή ο,τιδήποτε άλλο.
Είναι -για να γίνω επίκαιρος- σαν το αγαπητηλίκι που πουλάν κάποια κορίτσια της Φυλής στους πελάτες τους: κανένας δεν αμφισβήτησε ότι ορισμένες μπορεί να γουστάρουν να γαμιούνται, αλλά η αγοραπωλησία/πουτανιά και το γούστο είναι ασυμβίβαστα.

Επιπλέον, επαναλαμβάνω ότι για όποιον αναγορεύει σε ιδεολογία την εξουσία και το ντομινιλίκι (τύπου "αφέντρα από πεποίθηση", όπως δηλώνουν οι συγκεκριμένες) υπάρχει η δυνατότητα να του μάθουμε τι πάει να πει εξουσία απ' την ανάποδη και να στρώσει.
Υπάρχουν χιλιάδες άνθρωποι γύρω μας, κοινωνικά αδύναμοι, άνεργοι, μισθωτοί, οικονομικοί μετανάστες, ακόμα και συναισθηματικά εξαρτημένοι, οικογένειες χωρίς φως και τηλέφωνο, που περνάνε πάρα πολύ άσχημα.
Σε μια τέτοια κατάσταση θέλω να δω εγώ τη μαγκιά, όχι εκ του ασφαλούς.
Και επειδή αυτή η "ιδεολογία" της αφέντρας, του σε ρημάζω (στο ξύλο) επειδή μπορώ, είναι το πνεύμα της εποχής, εγώ ως ΘΚ έχω να προτείνω να τις πιάσω εγώ στις φάπες, να τους γαμήσω τα καντήλια, να δούμε πόσα απίδια βάζει ο σάκος (αν και πιστεύω ότι σε μια τέτοια κατάσταση, θα φώναζαν τους νταβάδες να καθαρίσουν, που συμπτωματικά είναι άντρες).
Άντε, γιατί το παραχέσαμε με την "ιδεολογία" και την εικόνα του βαρβάτου "αφέντη" που κάνει ό,τι γουστάρει και σκίζει κώλους άμα λάχει,
είτε αυτός είναι εργοδότης είτε Σαμαράς είτε Μέρκελ είτε ό,τι σκατά θες.

Κατά τα άλλα, όλα τα παραδείγματα που ανέφερες, είναι αποτυχημένα ως κλασικές περιπτώσεις μη ιδεολόγων εμπόρων (Bill Gates) ή αρχιεμπόρων (παπάδες κλπ),
με μοναδική εξαίρεση τον μπάρμπα - Θόδωρο, που δεν ήταν μεν έμπορος, αλλά υπήρξαν και μεγαλύτεροι ιδεολόγοι απ' αυτόν σ' εκείνη την ιστορία.
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Πας να βγάλεις άκρη με αυτόν εδώ.... Αδύνατον!
Γνωστή η ιστορία με τους προμότερες που κάνουν ανδραγαθήματα μπας και αρπάξουν  μερικές στον κώλο τους   :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: Τζαμπέ!
Άλλο τόσο είναι ικανά και άξια αυτά που πομοτάρουν παγκόσμιας πρωτοτυπίας σκουπίδια  :jerking: :jerking: :jerking:


Οι δε σούπερ Αφέντρες δηλαδή οι επαγγελματιές σκλάβες καθότι υποτάσσουν τον εαυτό τους στις απαιτήσεις του πελάτη για να τον ικανοποιήσουν και να βγάλουν το νοίκι τους
μπαζαρίγκες, όρνια υποδαπέδου.
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πας να βγάλεις άκρη με αυτόν εδώ.... Αδύνατον!
Γνωστή η ιστορία με τους προμότερες που κάνουν ανδραγαθήματα μπας και αρπάξουν  μερικές στον κώλο τους  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: Τζαμπέ!
Άλλο τόσο είναι ικανά και άξια αυτά που πομοτάρουν παγκόσμιας πρωτοτυπίας σκουπίδια  :jerking: :jerking: :jerking:


Οι δε σούπερ Αφέντρες δηλαδή οι επαγγελματιές σκλάβες καθότι υποτάσσουν τον εαυτό τους στις απαιτήσεις του πελάτη για να τον ικανοποιήσουν και να βγάλουν το νοίκι τους
μπαζαρίγκες, όρνια υποδαπέδου.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
841
Like
358
Πόντοι
26
Ρε. Θ.Κ. Σε λάθος site είσαι στο bourdela.com ψάχνεις την ηθική ?ελεος πια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom