Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Ζορο την έλεγε ένας φίλος

γράφε με μικρά αν μπορείς...
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ΟΚ! και ειχα γραψει και εγω ενα review για μια που αξιζε τουλαχιστον αλλο θα τη ψαξω τωρα για το γραψο και εδω και απο'δω και περα μονο εδω! ευχαριστω παντως!
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
ΑΥΤΗ Η PARIS ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ? Η ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΡΥΜΕΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΛΤΟ?
ρε παιχτουρες τα παμε για την Paris στο προηγουμενο ct στη πολη μας μακρισ και αλαργα.μην πεφτετε σε παγιδες... :headbang:
καμια μα καμια σχεση με τις φωτο και χαλια υπηρεσιες,μη το ενα,μη το αλλο,αγανακτιση σκετη....
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι το διαπιστωσα με τη βοηθεια των συναγωνιστων εδω μεσα απλα ειμαι καινουργιος στο κουρμπετι και ευτηχως που ψαχτηκα εδω μεσα!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
mr bean
παίρνει 1100 το δύορο στην πράγα και πρεπει να κλεισσεις 2 βδομάδες νωρίτερα δύσκολα να έρθει στην πολη μας !!!
αν θες να βάλω λινκ

Ασε καλυτερα γιατι ειναι λιγο ακριβη και εχει βαλει κιλακια. Λοκο δεν δινει σε ραντεβου με τιποτα, στοματικο μονο με σκουφακι, και δεν φιλαει με γλωσσα. Σε μερικους αυτο τους χαλαει.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
ετσι ακριβως ειναι με την συγκεκριμενη. Πιπα χωρις σου κανει σε meeting 12ωρο και πανω , και με προυποθεσεις :rockon:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, λεβέντες :dancing:
Κολόμβος για Κρίστι δε βρέθηκε ακόμα?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
Η Γκαρνταρόμπα γεμισε νωρις νωρις (με Παλτά)....Ο Ζορό ειναι φέικ εντελώς, η Ελις ηρθε σαν Αλικη εναν μηνα πριν αλλα δεν ελεγε πολλα, η Κριστι εχει γραψει συναγωνιστης ειναι μονο στις φωτο στην πισινα αληθινη και αυτες +καποια κιλα (οι αλλες φέικ), η Μίλα ειναι lastx10 years οπως εγραψε αλλος συναδελφος....οπότε ΥΠΟΜΟΝΗ...!
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
Η Γκαρνταρόμπα γεμισε νωρις νωρις (με Παλτά)....Ο Ζορό ειναι φέικ εντελώς, η Ελις ηρθε σαν Αλικη εναν μηνα πριν αλλα δεν ελεγε πολλα, η Κριστι εχει γραψει συναγωνιστης ειναι μονο στις φωτο στην πισινα αληθινη και αυτες +καποια κιλα (οι αλλες φέικ), η Μίλα ειναι lastx10 years οπως εγραψε αλλος συναδελφος....οπότε ΥΠΟΜΟΝΗ...!
οντως πρεπει να κανουμε υπομονη.τελευταιο 10ημερο του μηνα ερχεται crystal/roxana.
 

spuros31

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν αν δεν οργανωθούμε δεν πρόκειται να δούμε αξιόλογες παρουσίες στην πολή μας,

εγώ ήδη έστειλα σήμερα email στήν zuzana ζητώντας να μας βάλει μέσα στα πλάνα για επίσκεψη, και μου είπε οτι εάν υπάρχει ενδιαφέρον μπορεί να γίνει, ας στείλει ο καθένας απο εμας οτι είναι από θεσσαλονικη και ζητάει από το πρακτορείο να στείλει τουρίστριες, το email είναι zuzana@zuzana.com.
Άντε να οργανωθούμε μήπως και δούμε τίποτα να αξίζει, αρκετά πετάμε τα λεφτά μας στα μπάζα!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Λοιπόν αν δεν οργανωθούμε δεν πρόκειται να δούμε αξιόλογες παρουσίες στην πολή μας,

εγώ ήδη έστειλα σήμερα email στήν zuzana ζητώντας να μας βάλει μέσα στα πλάνα για επίσκεψη, και μου είπε οτι εάν υπάρχει ενδιαφέρον μπορεί να γίνει, ας στείλει ο καθένας απο εμας οτι είναι από θεσσαλονικη και ζητάει από το πρακτορείο να στείλει τουρίστριες, το email είναι zuzana@zuzana.com.
Άντε να οργανωθούμε μήπως και δούμε τίποτα να αξίζει, αρκετά πετάμε τα λεφτά μας στα μπάζα!
Αντε ρε, με συγκινήσατε: έστειλα κι εγώ μαντάτο στο Ζούζουνα αν και δεν τους πάω αφού κοντεύει να γίνει μονοπώλιο & μου 'χει φάει πολλά λεφτά δυό χρόνια τώρα  :grin: 
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
εστειλα και εγω στο Ζου...απλα τους ειπα οτι με ενδιαφερει το ροστερ τους.
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
εστειλα και εγω στο Ζου...απλα τους ειπα οτι με ενδιαφερει το ροστερ τους.
και μου απάντησαν άμεσα!
we will be starting in thessanoliki as off 17/01
please spread the word
we wish you a happy new year
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες μολις τους εστειλα και εγω mail. Αντε να δουμε! :dancing:
 

spuros31

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μου απάντησαν και εμένα ότι θα στείλουν middle of January. Άντε συναγωνιστές ενωθείτε! Η φωνή μας έχει δύναμη!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
ειπαμε θα ερθουν ολες απο εδω σιγα σιγα , οχι μονο zuzana αλλα και τα αλλα καλα... :uglystupid: :rockon:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
και μου απάντησαν άμεσα!
we will be starting in thessanoliki as off 17/01
please spread the word
we wish you a happy new year

Να κι ένα καλό μαντάτο..!
Γιατί τα πήγαινε-έλα Αθήνα, ειδικά τώρα με τα Τέμπη δεν τα μπορώ..!
Μπορεί να λέμε πολλά για το Ζουζάνα, αλλά έχει κατά τη γνώμη μου τις πιο ωραίες γκόμενες κ τις πιο γνωστές..! Μακάρι να φέρνουν κ τα καλά τους κομμάτια..!
Επιτέλους..!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom