Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
about them, που δεν αφηνουν us να γραφουν πλεον.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
η κορυφη του παγοβουνου θα ελεγα εγω! εγραψες μοντερατορα εστω και καθυστερημενα!
5 μαλακισμενες, 3 πιτσιρικια που εχουν γαμησει το συμπαν, 1 μεγαλομανης πισωγλεντης, αλλος ενας αξιοσέβαστος ψυχακιας που κυνηγαει (κυρολεκτικα) τις πουτανες  για γκομενες, 10 αγαπουληδες που γραφουν κριτικες για να τις διαβαζουν τα στουντιοκόριτσα, και οι περιστασιακοι ψυχασθενεις που δινουν ραντεβου εκδικησης πισω απο τις LCD, αραδιαζοντας τα κατορθωματά τους.

Θa μου πεις ειναι καλυτερα εκει εξω για να ειναι καλυτερα εδω μεσα;

Ο,τι δεν αφορα το θεμα διαγραφεται.

Καλή χρονιά
μην ξυνεις  πληγες λέμε! :grin: :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αδελφε θυμησε με,
η Βασιλισσα ποσο χρεωνε το κουλουρι περσυ? 100 οσο και φετος? ή παει, τρελαθηκε κι αυτη?

 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
Gagging ειναι αυτο που λες εσυ Παιχτη αυτο που λεει ο Luc ειναι το Deep throat !!!


ναι αυτο ειναι....!!!αλλα οπως εγραψε συναγωνιστης αν η γυναικα δεν το χει...και δεν το γουσταρει πνιγεται...δυσφορει..και τελος παντων αν δεν κρατηθεις...στις "βουτιες" μπορει να χαλασει ενα ραντεβου....εγω παντως οταν καταλαβαινω οτι η κοπελα το γυριζει στις μπουρμπουληθρες...το γυρναω στο milking ..(αρμεγμα αναποδα)...με θηλασμο...και ολα χαλρωνουν...οσο για τον συναγωνιστη που ξερει κοπελες που το γουσταρουν τρελλα...ε αν μας ερθουν καταδω....ας μας πει κατι..(παντως εχω τσεκαρει την σαντρα...και την μελιντα..περισσοτερο για...να το εχουν)...οσο για τον φιλο που μιλαει για το τελος....αν αυτο με βρει με την εβα σεξυ moon και τις αλλες ..οχι θελω παραταση!!!(οταν ο ηλιος βγει απο την δυση θα σταματησουν και οι γυναικες να λατρευουν το σεξ και τα λεφτα....αυτο περι ηλιου καποιοι το ειπανε αλλα εγω θυμαμαι μονο την φιλολογο μου με τα απιθανα ταγιερ και τα μαυρα μεταξωτα καλσον με υποψια ζαρτιερας που φορουσε :cum:και παλι :cum:)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
εγω σιγουρα δεν θυμαμαι παντως...αφου δεν ειχα παει... ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ενα 100μπαλο ζηταγε απο τις πρωτες φορες που ειχε ερθη απλα δεν το εδινε ευκολα τοτε το πισω συστημα .
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
5 μαλακισμενες, 3 πιτσιρικια που εχουν γαμησει το συμπαν, 1 μεγαλομανης πισωγλεντης, αλλος ενας αξιοσέβαστος ψυχακιας που κυνηγαει (κυρολεκτικα) τις πουτανες  για γκομενες, 10 αγαπουληδες που γραφουν κριτικες για να τις διαβαζουν τα στουντιοκόριτσα, και οι περιστασιακοι ψυχασθενεις που δινουν ραντεβου εκδικησης πισω απο τις LCD, αραδιαζοντας τα κατορθωματά τους.

Θa μου πεις ειναι καλυτερα εκει εξω για να ειναι καλυτερα εδω μεσα;

Ο,τι δεν αφορα το θεμα διαγραφεται.

Καλή χρονιά
Εκει εξω ειναι πολυ χειροτερα ο Κουλουρης περναει τα κοκκινα και ο αντιστοιχος μοντερατορ κανει οτι δεν τον βλεπει εδω τουλαχιστον υπηρξε καθαρσις :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
αδελφε θυμησε με,
η Βασιλισσα ποσο χρεωνε το κουλουρι περσυ? 100 οσο και φετος? ή παει, τρελαθηκε κι αυτη?
Αδερφέ αν λες για την Μαρτινα είναι γεματούλα !!δεν ξέρω αν κάνει για σένα  ;)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Για ποιούς λες?  :think:

Ελειπα και εχω χάσει επεισόδια  :helpplea:
καλως ηρθες αδελφε.....καλη συνεχεια....
Ναι, για την Μαρτινα-Βασιλισσα ελεγα, αλλα παει, μου περασε...χαχαχα
Οσο για τα επεισοδια που εχασες, ειχαμε μια διενεξη, και μετα πεσανε μπανακια και το θεμα εληξε...
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
5 μαλακισμενες, 3 πιτσιρικια που εχουν γαμησει το συμπαν, 1 μεγαλομανης πισωγλεντης, αλλος ενας αξιοσέβαστος ψυχακιας που κυνηγαει (κυρολεκτικα) τις πουτανες  για γκομενες, 10 αγαπουληδες που γραφουν κριτικες για να τις διαβαζουν τα στουντιοκόριτσα, και οι περιστασιακοι ψυχασθενεις που δινουν ραντεβου εκδικησης πισω απο τις LCD, αραδιαζοντας τα κατορθωματά τους.

Θa μου πεις ειναι καλυτερα εκει εξω για να ειναι καλυτερα εδω μεσα;

Ο,τι δεν αφορα το θεμα διαγραφεται.

Καλή χρονιά

Πολύ σωστός κι ας άργησες. κάλλιο αργά....
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Παντως αυτη τα'χει μερικα κιλακια παρα πανω και καμπουριαζει και λιγο...κατα τ'αλλα ειναι πιτσιρικα και φρεσκαδουρα.
Φαίνεται και από τις φωτογραφίες το πόσο κομπλαρισμένη δείχνει!Ξενέρωμα!! Επίσης πήρε τα παπούτσια δανεικά από την Eva :think:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Άμα έχει δουλια η Εva την ίδια ώρα δηλαδή θα ανοίγη ξυπολυτη την πόρτα ?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom