Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Στο καρφί και στο πέταλο..
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
5ον οργανωθείτε έστειλα μαιλ στον Ζουζανα! και του ζητάο να στείλει  την Lauryn φισικά! αλλά και κορίτσια που έχει με τον 200!!!

, jessica, Μόνικα και άλλα ΜΠΑΖΑ που έρχονται κατά καιρούς??!!!!

Για να έρχονται κάποιοι τις παίρνουν!

Μαυρίστε τες!!!!

και όλοι μαιλ για κάτι καλό!!!!
Για Σάββατο πρωι είχα κλείσει απο μέρες Τάνυα από Ζ στα 200. Παρασκευή απόγευμα μόνοι τους -να λεμε & του στραβού το δίκιο- μου προτείνουν ανταυτής την Σόνυα! Τελικά βρέθηκα με την Κέντρα που την ξέρω & με ξέρει κι όλα μέλι-γάλα! Τον άλλο μήνα θα τη δούμε & στα μέρη μας, κι όχι μόνη της...
 

indiser

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
Tres σε παραδέχομαι αδερφέ! ξέρεις και διαλέγεις!!!!

2 χάρες!

1η επειδή είδα ότι εχεις μια ιδιέτερη σχεση με την Lauryn...  ;) πες της να μας έρθει στην όμορφη Θεσσαλονίκη!!

2η μάζεψε όσες φωτό θέλεις από την Lauryn να μασ δώσεις και κάντες ένα .zip να θαυμάσουμε...

thanks a lot
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Απο εσας εξερταται εαν θα την στειλει επανω Παιχτες !!!
Εαν ολοι τον αλαλιασεται στα mail εγω νομιζω οτι θα το κανει !!!
Ασε που και η ιδια γουσταρει να ερθει μιας και εχει και αδυναμιες εκει περα απο οτι εμαθα !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Τι αδυναμίες?
Τα τρίγωνα Πανοράματος?
Απαπαπαπαπα....
 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
αδελφε,
α....σαφως και σεβομαι την αποψη σου για Τέιλα....
να ρωτησω ομως κατι...πως διασταυρωσες οτι Τειλα και Αλεξα ειναι το ιδιο προσωπο?
β...Για Βερα και Ναστα, ας μην τις ριξουμε στον Καιαδα και ας περιμενουμε τον αλλον φιλο (τον Αριανό) που την εκανε μπουκ...ευχομαι να γραψει συντομα...
Γκαρντασι Τέιλα και Αλεξα ειναι το ιδιο προσωπο γιατι η ιδια η κοπελα μου πε πως εμφανιζεται και με το ονομα Αλεξα (τοσο χαζες ειναι..). Αυτο μου το πε οταν της ειπα οτι οι φωτογραφιες ειναι ψευτικες και το παραδεχτηκε λεγοντας μου οτι ειναι η Alexa Love. Τωρα για τις αλλες δεν βαζω το χερι μου στη φωτια, αλλα βασει του νομου των πιθανοτητων και της κοινης λογικης, επειδη εχουν το ιδιο νουμερο ή παρομοιο θα ειναι και αυτες για τα μπαζα.
Επισης να αναφερω οτι και η Laura ειναι καμμενη γιατι ειναι τοσο αδυνατη που σου δινει την εντυπωση οτι ειναι αρρωστη.
 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
Παντως εχει πλακα που ειναι ολες γειτονακια και πηγαινεις απροσκοπτα απο την μια στην αλλή.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ποια είναι μια ξανθιά με αγορέ μαλλί 35άρα με τατού στη μέση,ψηλή,λεπτή? Δεν την είδα στις αφίξεις .Ανατολική ήταν.
 

Krikris

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Vamosaris γράψε μας καμμιά κουβέντα για την vera.Αξίζει ή καμμία σχέση με τις φωτό?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Καθόλου περίεργα!!!!
Ενεργούν έτσι διότι έτσι έχουν μάθει να δουλεύουν!!!
Θεωρούν την "αγορά" της Ελλάδας για τα μπάζα!!!!!
Το χειρότερο είναι ότι τους έχουμε αποδείξει κατ'επανάληψη ότι σαν "καταναλωτές" δεν έχουμε καθόλου "απαιτήσεις"!!!!!
Αυτήν την μαλακία, εμείς εδώ στην Ελλάδα το χαρακτηρίζουμαι σαν..."είμαστε large"!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Οι ελιτίστικες εκφράσεις ζωής που έχουν επιλέξει κάποιοι, χωρίς να μπορούν να τις υποστηρίξουν παρά μόνο πληρώνοντας το ένα άλλο ένα, μας οδηγούν...δυστυχώς!!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
εννοειται συμφωνω!!!!
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Φοβάται τους μπάτσους και πιστεύει ότι δεν αξίζει τον κόπο να ανηφορήσει... Εκτός κι αν ο Ζ τα κανονίσει!!




Απο εσας εξερταται εαν θα την στειλει επανω Παιχτες !!!
Εαν ολοι τον αλαλιασεται στα mail εγω νομιζω οτι θα το κανει !!!
Ασε που και η ιδια γουσταρει να ερθει μιας και εχει και αδυναμιες εκει περα απο οτι εμαθα !!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366

jim5

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
φίλε νικηφόρε όταν βλέπεις να ξεκινάει το τηλ. από +79 μην ασχολείσαι
τα είπε ο γεοπας με τον πρόεδρο, αναξιόπιστο γραφείο δηλαδή δεν θα δεις την κοπέλα που είναι στης φωτογραφίες
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
φίλε νικηφόρε όταν βλέπεις να ξεκινάει το τηλ. από +79 μην ασχολείσαι
τα είπε ο γεοπας με τον πρόεδρο, αναξιόπιστο γραφείο δηλαδή δεν θα δεις την κοπέλα που είναι στης φωτογραφίες

Ναι αλλα καποιος εδω μεσα ειπε οτι ειναι η ιδια με αυτη!!


Δεν εχει περασει κανεις ακομα, η ολοι μονοφαγαδες??? Δεν μπορει τοσες μερες να βαραει μυγες το μωρο!!  :2funny: :2funny:
 

jim5

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα καποιος εδω μεσα ειπε οτι ειναι η ιδια με αυτη!!


Δεν εχει περασει κανεις ακομα, η ολοι μονοφαγαδες??? Δεν μπορει τοσες μερες να βαραει μυγες το μωρο!!  :2funny: :2funny:
μαλλον εννοούσε το ίδιο χάλι με αυτή???? (δεν ξέρω, λέω εγώ τώρα )  :2funny: :2funny:
 

kab

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Πρόεδρε η Paris που έρχεται αξίζει όντως? :fuck2:
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
H γκόμενα δεν παίζεται!! Χωρίς βυζί βέβαια, αλλά από υπηρεσίες, στησίματα, ξέσκισμα στον καθρέπτη του μπάνιου.....άλλο πράμα!!


Πρόεδρε η Paris που έρχεται αξίζει όντως? :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom