Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
19
Like
1.501
Πόντοι
6.835
Ευτυχώς.....
Γιατί η 'Εμιλυ είναι από τα καλύτερα παιδιά του χώρου

Αλλά και πάλι και για την Αλίκη κρίμα
Και είχαν ηρεμήσει κάπως τον τελευταίο καιρό

Κι εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου...όποια & νά 'ναι ίδια είναι η ζημιά! Σίγουρα δεν είν' η Εμιλυ.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kρίμα κι άδικο όποια & νά 'ταν!  :tickedoff:
Χίλιες φορές θα το γράψω να το βλέπουν τα μουνόπανα!  :birdman:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
καλημερα σε ολους....
συμφωνω φτερουγα μαζι σου...ειναι και κριμα και αδικο
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
περιεργια εχω να μαθω τι εννοουν παντως "τουρ στην Χαλκιδικη"...δλδ τις εχουν σε ενα απο τα γνωστα κοσμικα μερη/χωρια και τις στελνουν κοσμο? και που στην Χαλκιδικη?...ειναι και τεραστια!

Σ' ένα μέρος μένουν οι κοπέλες και "τηλε"μεταφέρονται στο μέρος του πελάτη όταν χρειαστεί... αν χρειαστεί... απλό... εγώ είμαι ακόμα εδώ και το είδα χθες...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Δοκιμασες?  :think:
Σ' ένα μέρος μένουν οι κοπέλες και "τηλε"μεταφέρονται στο μέρος του πελάτη όταν χρειαστεί... αν χρειαστεί... απλό... εγώ είμαι ακόμα εδώ και το είδα χθες...
Η Καρολα πάλι μας εβαλε στο προγραμμα! ε ρε μεγαλεια!  :grin: :grin: :grin:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Όχι φίλε... Διακοπές μετά της γυναικός είμαι και έτυχε να είμαι στο σωστό σημείο την σωστή ώρα...
και ηταν καποια απο αυτες που εχει το νιους διαφημιση η "τηλεμεταφερομενη" που ειδες?
Η ξανθια Κάιλι, ή η μελαχροινη Μιλενα?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
αυτη αν και ο φίλος ο αεροπόρος δεν τα περασε και τοσο καλα ...
θα ελεγα οτι η συγκεκριμενη ειναι ενα must του χωρου....δλδ ειναι απο τα κομματια που πρεπει καποιος να παει...Σαν την Εμιλυ...ασχετα με το τελικο αποτελεσμα και την χημεια που θα βγει...
Απλα πιστευω οτι τα 600 για 2ωρο ειναι πολλα λεφτα!!! σχεδον κατωτερος μηνιαιος μισθος δλδ!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μιας και με αναφέρατε, αν και το ξέρω ότι σπαμάρω, σας παραθέτω ένα mail που μου έστειλε προ ολίγου ένας φίλος:

"Οπαδός του ΠΑΟΚ γράφει σε blog οπαδών του Ajax για το μεταξύ τους παιχνίδι....


hello people from salonika .
i am a PAOK fan .
Yesterday i was written in the poulman for Amsterntam with gate 4 .It is our bigest fan club and the most hooligan in Europe .
I think we will be 20000 in Amsterntam . The president of our club told me that .
Be careful because we are very mad and we don't like the white-red color because it is like gavros color and we hate them . we like it very much to sing 'gavroi mounia -gamw ton peiraia ' (fish pussies we f** piraues -fish is gavros fans nickname) .
So if you wear red-white kaskol , we will hit you . Maybe we will burn a club of you , if we find one and if there is no police .
The most good thing in Amsterntam is that drugs are free. We smoke too much in Greece but if you are unlucky and they catch yoy and you don't know a big cop , then you maybe go to jail for some days .
In Amsterntam we will smoke all the day for free so we will be more mad and we will hit you more , xaxaxa .
I heard that there is a road in the center of Amsterntam with prostitutes . We can see them and if we like them we can f** them . If this is true then it will happen the prostitute's . We will visit them for free and if they ask for money we will hit them because we are PAOK !
about the game i think we will win 0-3 . We have a very good team . Last year we must win the tsampionsip . The referees were sold and they didn't let us to take it . Because all the referees are from Athens , and Athens is very bad , they do things to harm Salonika and to win the tsampionsip only gavros ,panathinaikos and aek .
But in the tsampions lig the referees are not from Athens so we will win every game . We may go to the final , who knows .
and one last thing ! don't come to Salonika ! we will hit you if we see you and we will fall you to the sea . and the sea is very dirty !"

Από μένα τι άλλο να πω, εκτός από : No comments!
:2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Και για την ιστορία, δεν είμαι οπαδός καμμίας από τις 3 ομάδες της Αθήνας που αναφέρονται πιο πάνω.

 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Τι με λές τώραααα.....???
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Aliki is back to business
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Απλα πιστευω οτι τα 600 για 2ωρο ειναι πολλα λεφτα!!! σχεδον κατωτερος μηνιαιος μισθος δλδ!

Σιγουρα, και με λιγη οικονομια και υπομονη θα ερθει κατι καλυτερο!! :grin: :grin:

 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
19
Like
1.501
Πόντοι
6.835
Και οι 2 είναι πολύ καλές σε αυτό που κάνουν
Είναι διαφορετικές σε όλα όμως

Όποιος τα έχει, μπορεί να δοκιμάσει ή να συνεχίσει να πηγαίνει

θα ελεγα οτι η συγκεκριμενη ειναι ενα must του χωρου....δλδ ειναι απο τα κομματια που πρεπει καποιος να παει...Σαν την Εμιλυ...ασχετα με το τελικο αποτελεσμα και την χημεια που θα βγει...
Απλα πιστευω οτι τα 600 για 2ωρο ειναι πολλα λεφτα!!! σχεδον κατωτερος μηνιαιος μισθος δλδ!
αυτη αν και ο φίλος ο αεροπόρος δεν τα περασε και τοσο καλα ...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom