Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Nαι έχει έρθει η www.bourdela.tv/content/view/1767/1/]Gia[/url]

ΓΤΠ ηταν .Εμφανισιακά μετρίως μέτρια!Service χάλια!

Eνδεικτικά

1.her service and behaviour are poor. She demanded extra money for a second time (this has never happened with any other girl from zuzana). NOT recommended.

2.THIS GIRL IS NOT FOR THIS JOB..SORRY...

3.she is no profesional, she asked to put condom for the blowjob and she said that the time is 45 min. No english and finally she said that you can come only once!

4.Next time I will read the reports first before I book - far below Zuzana standards - does not perform all services as advertised - is indeed a freightened girl not happy about this business - no GFE and very poor English

είναι όπως τα λέει ο soli , μόνο 1-2 πράγματα δεν ισχύουν , 1) δεν ζητάει προφυλακτικό στο blowjob, και τουλάχιστον σε εμένα δεν είπε τίποτα για έξτρα χρήματα στην δεύτερη φορά

αλλά γενικά δεν λέει με τίποτα η κοπέλα  ;) ;) ;)
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
είναι όπως τα λέει ο soli , μόνο 1-2 πράγματα δεν ισχύουν , 1) δεν ζητάει προφυλακτικό στο blowjob, και τουλάχιστον σε εμένα δεν είπε τίποτα για έξτρα χρήματα στην δεύτερη φορά

αλλά γενικά δεν λέει με τίποτα η κοπέλα  ;) ;) ;)

Χαφ , καταρχήν είσαι δεξύ ή αριστερό  :cheesy: :cheesy: ;)

Προφανώς την έχεις πάρει , με τις φωτό έχει σχέση η γκόμενα ?
Για πες τι ακριβώς σε χάλασε ?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Από τα reviews μέσα από το ίδιο το site του Ζ. τα πήρα ;)
Ότι λένε τα άτομα που την συναντησαν κι έγραψαν έβαλα :)
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Χαφ , καταρχήν είσαι δεξύ ή αριστερό  :cheesy: :cheesy: ;)

Προφανώς την έχεις πάρει , με τις φωτό έχει σχέση η γκόμενα ?
Για πες τι ακριβώς σε χάλασε ?

μέσο επιθετικός , οι του φόρουμ ξέρουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η φωτογραφίες είναι κανονικές αλλά θα πρέπει να λάβετε υπόψιν ότι πρόκειται για επαγγελματική φωτογράφιση και ότι όταν θα συναντήσετε την κοπέλα δεν θα έχει αυτό το πολύ καλό μακιγιάζ, αρά από αυτό που βλέπεται αφαιρέστε ένα 20 -30 % και είστε μέσα. ;) ;) ;) ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Παιδες ειχα κλεισει για σημερα ραντεβου στις 5 με τιν Marlen αλλα τελικα 4 20 μου στειλανε μηνυμα οτι δν μπορει... το κανουν συχνα να δινουν ακυρα?? ειχαμε μιλησει μεταξυ μας με sms γυρω στις 4-5 φορες και μου ειπαν οκ στην αρχη...
 

sz4

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, η Καρίνα τα κάνει αυτά τα κόλπα.
Να λες πάλι καλά που σε ειδοποίησαν νωρίτερα ...  :) ;)
Τι να πούμε και όλοι οι άλλοι που χτυπάμε πόρτα αλλά δεν ανοίγουν...  :o :- :headbang:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ναι, η Καρίνα τα κάνει αυτά τα κόλπα.
Να λες πάλι καλά που σε ειδοποίησαν νωρίτερα ...  :) ;)
Τι να πούμε και όλοι οι άλλοι που χτυπάμε πόρτα αλλά δεν ανοίγουν...  :o :- :headbang:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά, μιλάμε έχω πέσει κάτω στο πάτωμα από τα γέλια
 

sz4

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μη με δουλεύεις και συ βρε tipo.  :cheesy: :grin:
Η ψηλή μου είχε κάνει κλικ ήδη από τις φωτογραφίες. Μετά από τη Δευτέρα, προσπαθώ να την κλείσω, αλλά η Καρίνα θα είναι μάλλον ακόμα σε διακοπές Χριστουγέννων ...  :think: :idiot: :uglystupid: :jerking:
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Μη με δουλεύεις και συ βρε tipo.  :cheesy: :grin:
Η ψηλή μου είχε κάνει κλικ ήδη από τις φωτογραφίες. Μετά από τη Δευτέρα, προσπαθώ να την κλείσω, αλλά η Καρίνα θα είναι μάλλον ακόμα σε διακοπές Χριστουγέννων ...  :think: :idiot: :uglystupid: :jerking:

καλά βρε φίλε γιατί δεν πας Σαλόνικα να δεις την κοπέλα ??  :2funny: :2funny: :2funny:

(πλάκα κάνω , καλά είσαι εκεί που είσαι και τώρα  ;) ;) ;) )
 

sz4

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάλι Θεσσαλονίκη βρε χαφ?
Θα είμαι εκεί τον άλλο μήνα, αλλά θα έχει φύγει ...  :think:
Άλλωστε με την Καρίνα, δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Θα μου έστελνε κανα SMS μισή ώρα πριν (όπως στον Tetsuo) για να μυ πει ότι δεν μπορεί.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantos45

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
παιδια αν μπορει καποιος να ενημερωσει για moly.εχω κλεισει και φοβαμαι μην την πατησω pleese
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Αν είναι στις «καλές» της θα περάσεις καλά.
 

katepsigmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εγω πηρα σημερα για 3 ωρες μς την MOLY αλλα μου απαντησαν απο το γραφειο οτι ειναι κομπλε τι να πω δεν ξερω τουλαχιστων γλυτοσα τα ευρω μου
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Περιμενουμε νεα απο τους αγωνιστες στην πολη να δουμε πως ηταν τα κοριτσα.....

Τωρα τελευταια ανεβαινουν πιο πολλα κοριτσια ή ειναι ιδεα μου....??????
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μη χαίρεστε! Μια στις τόσες τις στέλνουν και σιγά τα ωά...συγκριτικά με Αθήνα είναι ό,τι να ναι...Εδώ εμείς έχουμε όλα τα Βαλκάνια δίπλα μας, έπρεπε να γίνεται χαμός...Τέσπα μην τα ξαναθυμάμαι...whatever...!
 

franky

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Γαμώτο είχα κλείσει sandra για παρασκευή και με ακύρωσε επειδή φεύγει. Μάλλον δεν τη τιμήσατε πολύ. Κακώς φυσικά. Ξέρετε αν παίζει τίποτα άλλο για Παρασκευή ή Σάββατο.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
παιδια εγω πηρα σημερα για 3 ωρες μς την MOLY αλλα μου απαντησαν απο το γραφειο οτι ειναι κομπλε τι να πω δεν ξερω τουλαχιστων γλυτοσα τα ευρω μου

καλητερα...για μια ωρα καλη ειναι (αν και που δεν πηγες δεν εχασες κ τιποτα)..για 3 δεν αξιζει...(γνωμη μου)
 

franky

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Τίμησε τελικα κανείς τη Sandra? Όλοι κρυφοί είμαστε εδώ. Αποδείχθηκε πάντως ότι δε φταίνε μόνο Ψωμιάδηδες και δήμαρχοι(αν και είμαι ο τελευταίος που θα τους υπερασπιστεί). Η πόλη είναι μικρή για καλά city tour. Οι β και γ κατηγορίας θα έρχονται εδώ. Δεν υπάρχουν πολλά δυνατά πορτοφόλια (δεν κατηγορώ κανένα, αφού είναι ακριβό σπορ).
Άσχετο η Άννα μήπως θα μείνει για παρασκευή? ξέρει κανείς? 
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom