Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
η αλεξια φημιζετε για το ποσο συνεπης ειναι και ποσο απανταει...αρα δε θα το διαγραψεις ποτε

Ρε φιλε με ολο το σεβασμο. Αν εσυ ειχες να απαντας μονος σου σε 100 μηνυματα την ημερα απο ενα σωρο βλακες και να εχεις και προσωπικη ζωη και υποχρεωσεις, θα απαντουσες αμεσα και με χαρα σε ολα? Εσυ κανεις λες και σου εμεινε τραυμα να πουμε... εδω η αλλη ειναι πενηνταφευγα στο κανεσεξ σαν αναποδο γαμωτο, τυχαινει να παρεις τηλεφωνο και να στο κλεισει επειδη ρωτησες οδο (σε μενα εχει συμβει ουκ ολιγες φορες). Χωσου ετσι πχ σε ενα τραβελι ή σε μια παλια καραβανα οπως η Αντριανα, θα σ' ειχε αρχισει στα γαμοσταυρα εδω μεσα. Και σενα και τους υπολοιπους. Εδω ο Πασσας με μπερδευε με εκεινο το χαζοχαρουμενο που φορουσε ακριβα ρουχα και εγραφε βλακειες. Οταν ομως ηθελε πληροφοριες στις αρχες για την Αλανα ρωτουσε εμενα (πριν γινει Αλανα και παρουν αερα τα μυαλα της). Ενημερωση κανουμε και ξερετε οτι ειμαι σπαθι σε τετοια, σε ποιον δεν απαντησα σε πμ οταν ζητησε βοηθεια? Εσυ να πουμε εψαχνες καποτε μια που ειχε μονο αουτκολ και ρωτουσες γιατι, ε γιατι εμενε μαζι μου σπιτι αλανι μου. Ξεκολλατε με την Αλεξια, και ξερεις γιατι εκανα περα τα ραμολιμεντα που της την εμπαιναν με μηνυματα κτλ? Γιατι σιχαινομαι οσο τιποτε αλλο τους επιτηδειους, φαση ωπααα νεο αιμα, χαζουλα φαινεται, ας χωθω. Τετοια ατομα ρε μπρο μα το θεο... ξες πως γυρναει το μυαλο μου. Επειδη δεν εισαι τετοιος, γυρνα σελιδα και αστο να φυγει.


Κατσε και συ εδω μωρε, θα φυγεις και θα φυγεις... σ' επιασε τωρα το φιλοσοφικο σου ποιος ειμαι που παω, αμα ανεβει η Αντελινα που εχει +20 παθητικο gs ομως? Με ειδες στο νημα τους, την ζητησα να ανεβει σε μας για σενα. Που θα βρεις τετοιο φιλο? Νταξ ασχετα που θελω να τη ριξω και γω ενα ραντισμα :grin:
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Ενταξει, αν θες να ειρωνευεσαι οκ. Απλα μη κλαις σα μυξα γιατι μια κοπελα δε σου απαντησε στο μηνυμα σου. Καλο ξημερωμα.
δοξα το θεο δεν εχω κλαψει για καμια πουτανα...μου ειχε απαντησει και μου ακυρωσε το ραντεβου τελευταια στιγμη...οχι μονο σε μενα και τα περισσοτερα μελη εχουν τετοιες ιστοριες...
εχει πολυ δουλεια λες...ολες εχουν...αλλα δε τρολαρουν τους πελατες ετσι και οσες το κανουν τις κραζω και αυτες
η ολη συμπεριφορα μοιαζει περισσοτερο με troll girl παρα με call girl
και τελοσπαντων αμα αρχισει και φερετε με επαγγελματισμο εγω και οι υπόλοιποι θα φενομαστε χαζοι που τη κραζουμε αρα στο χερι της ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Ρε φιλε με ολο το σεβασμο. Αν εσυ ειχες να απαντας μονος σου σε 100 μηνυματα την ημερα απο ενα σωρο βλακες και να εχεις και προσωπικη ζωη και υποχρεωσεις, θα απαντουσες αμεσα και με χαρα σε ολα? Εσυ κανεις λες και σου εμεινε τραυμα να πουμε... εδω η αλλη ειναι πενηνταφευγα στο κανεσεξ σαν αναποδο γαμωτο, τυχαινει να παρεις τηλεφωνο και να στο κλεισει επειδη ρωτησες οδο (σε μενα εχει συμβει ουκ ολιγες φορες). Χωσου ετσι πχ σε ενα τραβελι ή σε μια παλια καραβανα οπως η Αντριανα, θα σ' ειχε αρχισει στα γαμοσταυρα εδω μεσα. Και σενα και τους υπολοιπους. Εδω ο Πασσας με μπερδευε με εκεινο το χαζοχαρουμενο που φορουσε ακριβα ρουχα και εγραφε βλακειες. Οταν ομως ηθελε πληροφοριες στις αρχες για την Αλανα ρωτουσε εμενα (πριν γινει Αλανα και παρουν αερα τα μυαλα της). Ενημερωση κανουμε και ξερετε οτι ειμαι σπαθι σε τετοια, σε ποιον δεν απαντησα σε πμ οταν ζητησε βοηθεια? Εσυ να πουμε εψαχνες καποτε μια που ειχε μονο αουτκολ και ρωτουσες γιατι, ε γιατι εμενε μαζι μου σπιτι αλανι μου. Ξεκολλατε με την Αλεξια, και ξερεις γιατι εκανα περα τα ραμολιμεντα που της την εμπαιναν με μηνυματα κτλ? Γιατι σιχαινομαι οσο τιποτε αλλο τους επιτηδειους, φαση ωπααα νεο αιμα, χαζουλα φαινεται, ας χωθω. Τετοια ατομα ρε μπρο μα το θεο... ξες πως γυρναει το μυαλο μου. Επειδη δεν εισαι τετοιος, γυρνα σελιδα και αστο να φυγει.



Κατσε και συ εδω μωρε, θα φυγεις και θα φυγεις... σ' επιασε τωρα το φιλοσοφικο σου ποιος ειμαι που παω, αμα ανεβει η Αντελινα που εχει +20 παθητικο gs ομως? Με ειδες στο νημα τους, την ζητησα να ανεβει σε μας για σενα. Που θα βρεις τετοιο φιλο? Νταξ ασχετα που θελω να τη ριξω και γω ενα ραντισμα :grin:
Τυπε είσαι εντελώς γελοίος για να υποστηρίζεις το τρολ που δεν μπορεί κανείς να συναντήσει και αν κλείσει ή θα το ακυρώσει ή θα τον στήσει. Θα έλεγα κάνεις νταβατζιλικι αλλά μπορεί και να δαγκοσες την λαμαρίνα. Όσο για πιπίνια έχει καλύτερα αν εσύ την περνεις τζάμπα για να λες καμία καλή κουβέντα δεν απασχολεί το σαϊ...
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Τυπε είσαι εντελώς γελοίος για να υποστηρίζεις το τρολ που δεν μπορεί κανείς να συναντήσει και αν κλείσει ή θα το ακυρώσει ή θα τον στήσει. Θα έλεγα κάνεις νταβατζιλικι αλλά μπορεί και να δαγκοσες την λαμαρίνα. Όσο για πιπίνια έχει καλύτερα αν εσύ την περνεις τζάμπα για να λες καμία καλή κουβέντα δεν απασχολεί το σαϊ...

Καταρχην προσεχε τον τροπο σου. Κατα δευτερον, δεν ειναι τρολ. Το αν χριζει καλυτερης διαχειρισης των επαφων της και συνεπειας ειναι δικο της θεμα και θα το τακτοποιησει η ιδια. Τριτον, ειμαι αυτος που εκοψε απο τη ριζα τους υποψηφιους νταβαδες, οχι ο νταβας. Το βαιμπερ μου ειναι κυριολεκτικα γεματο απο επαφες με κοπελες του ή εκτος χωρου με τις οποιες βρισκομαι συχνα χωρις χρηματα / ραντεβου. Εκτος αυτου, δε χρειαζομαι εκπτωσεις ή λαδωματα, και ειμαι ανεκαθεν εναντια σε αυτο, γελαω με οσους το κανουν. Μπορουν να στο επιβεβαιωσουν ολοι. Και το κλεινουμε εδω το θεμα γιατι δεν αφορα καν τα σιτι τουρια.

εβαλα κριτικη...αν την διαβασεις θα καταλαβεις....

Θα δω τωρα.
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21

Πρεπει να ειναι αρρωστος ο αλλος για να αρχισει να την δινει μπουκετα στα πλευρα. Σωστα αντεδρασες και ακομα πιο σωστη κριτικη. Το submissive το σωστο ειναι οταν αυτη ακολουθει τις δικες σου πρωτοβουλιες, οχι οταν σε βαζει σε ενα καλουπι "extreme" να πας με τα δικα της φετιχ. Παπαρια sub ηταν, σου εβγαλε εσανς μαζο / mistress.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Τυπε είσαι εντελώς γελοίος για να υποστηρίζεις το τρολ που δεν μπορεί κανείς να συναντήσει και αν κλείσει ή θα το ακυρώσει ή θα τον στήσει. Θα έλεγα κάνεις νταβατζιλικι αλλά μπορεί και να δαγκοσες την λαμαρίνα. Όσο για πιπίνια έχει καλύτερα αν εσύ την περνεις τζάμπα για να λες καμία καλή κουβέντα δεν απασχολεί το σαϊ...
Ο ίδιος είναι και τα δύο προφίλ .. πότε θα το καταλάβετε επιτέλους .
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Πρεπει να ειναι αρρωστος ο αλλος για να αρχισει να την δινει μπουκετα στα πλευρα. Σωστα αντεδρασες και ακομα πιο σωστη κριτικη. Το submissive το σωστο ειναι οταν αυτη ακολουθει τις δικες σου πρωτοβουλιες, οχι οταν σε βαζει σε ενα καλουπι "extreme" να πας με τα δικα της φετιχ. Παπαρια sub ηταν, σου εβγαλε εσανς μαζο / mistress.
Ο ίδιος είναι και τα δύο προφίλ .. πότε θα το καταλάβετε επιτέλους .

Ο ίδιος είναι και τα δύο προφίλ .. πότε θα το καταλάβετε επιτέλους .
Αν είναι ο ίδιος και τρολαρει αναφορά φίλε μας τα έχουν πριξει
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
μην λετε ρε σεις οτι ναναι

φυσικα και υπαρχει η αλεξια 2+ χρονια την ξερω
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.907
Κριτικές
20
Like
26.860
Πόντοι
8.346

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom