Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
περιεργα πραματα...ολα τα ασχημα σε αυτον συμβαινουν?εμενα παντως κανενας φουσκοτος δε με απείλησε ποτε...
τωρα αν οντως παει καποιος να γαμησει και κανει φασαριες ή δε πληρωνει...
Πηγες στην εν λογω;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
75872852-87F1-4B75-89F0-3C9EE45601E7.jpeg

Ποιος έχει γράψει αυτή την μαλακιτσα
Γτ είμαι σίγουρη ότι κάποιος από εδώ μέσα ,στο σχόλιο υπάρχουν λέξεις που χρησιμοποιεί hobbyist αλλά hater broke k homeless
Επίσης συναντήθηκα με ανθρώπους σοβαρούς στην Θεσσαλονίκη κ η άλλη κοπέλα που έχω να την συναντήσω πάνω από χρόνο μου είπε συναντήθηκε μόνο με τακτικούς της κ ένας μόνο που έχω τον αριθμό του !!!!μιλαει μόνο για 3some κ δεν ήθελε να μιλήσει μαζί μ κ γράφει άσχημες κριτικές έτσι αναφέρεται στην μαύρη λίστα μας στο news ξέρεις ποιος είσαι ο αριθμός σ υπάρχει κ από άλλες κ εσυ πρόσεχε
Γιατι πρεπει ντε και καλα να ειναι μελος του bou?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ποιος είναι ο Cry Angel ?
Κ ναι είμαι 80 ετών να ηρεμήσεις να μην ασχολείσαι άλλο
Να ξέρεις εκτός από γριά συνταξιούχα ,τι άλλο θα ακούσω είμαι κ πολύ κακιά
Περιμένω να μ πείτε ποιος έχει αυτό το user στο news
Δεν είστε καλά αυτό έχω μόνο να πω
Αμα θελεις να ηρεμησω και γω και συ ανεβασε φωτογραφια με την ταυτοτητα σου για να μας πεισεις οτι εισαι 28 και σταματα να μας ζαλιζεις με τις εξυπναδες-μαλακιες σου εδω μεσα,ολα τα ξερεις και εχεις γνωμη και αποψη για τα παντα τα οποια δεν μας ενδιαφερουν κιολας...
υ.γ εμαθες γρηγορα Ελληνικα...πριν κατι χρονια δηλωνες οτι εισαι απο Σερβια,ποσα ακομα ψεματα θα μας πεις για να κανεις την κονομα σου?
 
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
88
Σίγουρα κάποια μαλάκια.
Θα κάνατε στο τύπο.για να σας έκαψε έτσι.τωρα τι κάνατε το ξέρετε εσείς.Υ.Γ.οσο και μαλακας και να είναι για κάποιο λόγο το έγραψε.τον πουλήσατε τίποτα αγάπες και φουμαρα.θα των εκμεταλλεύτηκατε χοντρά.για να κάνει αυτό το παιχνίδι.Υ.Γ2 κατέβητε λίγο από το καλάμι που ανεβήκατε κοριτσάκια.γιατι το άθλημα έχει ημερομηνία λήξης.
Τα σέβη μου
Αμα θελεις να ηρεμησω και γω και συ ανεβασε φωτογραφια με την ταυτοτητα σου για να μας πεισεις οτι εισαι 28 και σταματα να μας ζαλιζεις με τις εξυπναδες-μαλακιες σου εδω μεσα,ολα τα ξερεις και εχεις γνωμη και αποψη για τα παντα τα οποια δεν μας ενδιαφερουν κιολας...
υ.γ εμαθες γρηγορα Ελληνικα...πριν κατι χρονια δηλωνες οτι εισαι απο Σερβια,ποσα ακομα ψεματα θα μας πεις για να κανεις την κονομα σου?
K
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιος που την επισκέφτηκε κι έχει εμπειρία;

 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Αυτή είναι τόσο καλή όσο γράφουν;
Έφυγε τώρα αλλά λογικά θα ξανα έρθει
Πίπα βαθιά κ σε κοιτάζει ταυτόχρονα με εκείνες τις πράσινες ματάρες... Κοινωνική πολύ καλά Ελληνικά. Η τελευταία φωτό είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Μία τίμια επιλογή, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Πίπα βαθιά κ σε κοιτάζει ταυτόχρονα με εκείνες τις πράσινες ματάρες... Κοινωνική πολύ καλά Ελληνικά. Η τελευταία φωτό είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Μία τίμια επιλογή, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.
βυζι φυσικο; σε αφηνει να κανεις παιχνιδι ή μη και μη;
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
βυζι φυσικο; σε αφηνει να κανεις παιχνιδι ή μη και μη;
Βυζί μεγάλο 5άρι, φυσικό, ωραίο με σκληρή ρώγα μεγάλη! Εγώ βασικά δεν δοκίμασα δακτύλωμα αλλά ήταν δεκτική κ πρόθυμη και όταν της ζήτησα να χύσω στα βυζιά της το δέχτηκε αμέσως, βασικά πήγα για μισή ώρα κ με κάλυψε, μόνον να ξες εχει μερικά παραπανίσια κιλά αλλά ήταν οκ για μένα, θα ξαναπήγαινα μονο κ μόνο για την πίπα της
 
Τελευταία τροποποίηση:

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Βυζί μεγάλο 5άρι, φυσικό, ωραίο με σκληρή ρώγα μεγάλη! Εγώ βασικά δεν δοκίμασα δακτύλωμα αλλά ήταν δεκτική κ πρόθυμη και όταν της ζήτησα να χύσω στα βυζιά της το δέχτηκε αμέσως, βασικά πήγα για μισή ώρα κ με κάλυψε, μόνον να ξες εχει μερικά παραπανίσια κιλά αλλά ήταν οκ για μένα, θα ξαναπήγαινα μονο κ μόνο για την πίπα της
Οσο να ναι οι παχουλουλες κανουν και τις καλυτερες πιπες!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.908
Κριτικές
20
Like
26.866
Πόντοι
8.346

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Βυζί μεγάλο 5άρι, φυσικό, ωραίο με σκληρή ρώγα μεγάλη! Εγώ βασικά δεν δοκίμασα δακτύλωμα αλλά ήταν δεκτική κ πρόθυμη και όταν της ζήτησα να χύσω στα βυζιά της το δέχτηκε αμέσως, βασικά πήγα για μισή ώρα κ με κάλυψε, μόνον να ξες εχει μερικά παραπανίσια κιλά αλλά ήταν οκ για μένα, θα ξαναπήγαινα μονο κ μόνο για την πίπα της
ναι οκ, σε αφηνει να τα ζουλας, γλυφεις, ρουφας;
 

musli

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
24
Like
37
Πόντοι
0
Ηλιάνα που ηρθε σμρ :2funny:
τόσο άσχημα αδερφέ αυτές οι 2? (Ηλιάνα έχω δοκιμάσει και ήταν πολύ κακή εμπειρία)

έψαχνα κάτι σε μπαμπάτσικο μιλφάκι με μεγάλο βυζί και κατέληξα σε αυτές τις 2 από κριτικές...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom