Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Εντάξει καταλάβαμε. Δεν είσαι εκεί. Στην καλύτερη περίπτωση ειναι ένας γνωστός σου τον οποίο κάλεσες στο κινητό να βγάλει μια ακόμα αλλά σε γειωσε, ή απλά αρπαξες την φωτογραφία μέσω Ινσταγκραμ. Καλημέρα ναυάγιο. Όταν εσυ πήγαινες εγώ ερχομουν. Μη μπεις στον κόπο να κάνεις παράθεση, εκτελεστηκες ήδη.
Θα σου μιλούσα για τα οφέλη της λοβοτομής αλλά τσάμπα θα τα πω.
Επειδή πάλι άφραγκος είσαι, να σου στείλω κάνα ψιλό με western union να πάρεις καμία τυρόπιτα ακαποτε καβαλάρη των τρανς;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.981
Κριτικές
20
Like
27.005
Πόντοι
8.346
Νομιζω εσεις οι 2 ειστε σαν την Ντένη Μαρκορά με την Φλώρα. Βριζεστε αλλα κατα βαθος δν μπορείτε μακριά ο ένας από τον άλλο.
Βρειτε μονοι σας ποιος ειναι ποιος
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Νομιζω εσεις οι 2 ειστε σαν την Ντένη Μαρκορά με την Φλώρα. Βριζεστε αλλα κατα βαθος δν μπορείτε μακριά ο ένας από τον άλλο.
Βρειτε μονοι σας ποιος ειναι ποιος
Αυτός είναι η Μαρούσκα…
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
πηγα εγω. Συνάντηση απογευματινή σε διαμερισμα air bnb κοντα στα δικαστήρια. Κατεβηκε να μου ανοίξει επειδή δεν ήξερε πως ανοιγουν απο επάνω. Συνεννόηση στα αγγλικά. Ευγενική,ψηλή και όμορφη Ουκρανέζα. Εντάξει στις φωτό τα παραλέει,δεν ειναι τόσο τούμπανο,ισως λόγω γέννας, αφου ειδα κάτω την ουλή. Μαλλον είναι παλαιότερες οι φωτο.Πολύ καλή συμπεριφορά, φιλάει καλά, καθαρή και δεκτική. Δυο γύρους άνετα στο δίωρο. Είναι και φιλορώσος....να το ξέρετε....ζήτω ο Πούτιν...για τα 140 που ζητά...χμ...το σκέφτομαι...

πηγα εγω. Συνάντηση απογευματινή σε διαμερισμα air bnb κοντα στα δικαστήρια. Κατεβηκε να μου ανοίξει επειδή δεν ήξερε πως ανοιγουν απο επάνω. Συνεννόηση στα αγγλικά. Ευγενική,ψηλή και όμορφη Ουκρανέζα. Εντάξει στις φωτό τα παραλέει,δεν ειναι τόσο τούμπανο,ισως λόγω γέννας, αφου ειδα κάτω την ουλή. Μαλλον είναι παλαιότερες οι φωτο.Πολύ καλή συμπεριφορά, φιλάει καλά, καθαρή και δεκτική. Δυο γύρους άνετα στο δίωρο. Είναι και φιλορώσος....να το ξέρετε....ζήτω ο Πούτιν...για τα 140 που ζητά...χμ...το σκέφτομαι...
Καλησπέρα,140 περνει η κοπέλα? Στο link που έδωσες αναφέρει 250.εχεις κάποιο τηλέφωνο?ευχαριστω
 

gpap59

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
18
Like
1.328
Πόντοι
211
Καλησπέρα,140 περνει η κοπέλα? Στο link που έδωσες αναφέρει 250.εχεις κάποιο τηλέφωνο?ευχαριστω
Στο λινκ που εδωσα τωρα εμφανίζεται άλλη κοπελλα, οπότε δεν εχω τηλεφωνο της...δεν το εχω κρατησει
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα στους μύστες. Να αναφέρω ένα περιστατικό με το γνωστό γραφείο της πόλης το οποίο με ξενερωσε. Προσπάθησα 4φορες να κλείσω με τη Φιλισια τις προηγούμενες 2 εβδομάδες που ήταν εδώ, χωρίς επιτυχία (μάλιστα μια φορά δεν απάντησαν καν στο μήνυμά μου).
Οπότε στην τελευταία φορά που προσπάθησα κι έφαγα άκυρο, έκλεισα για 2μερες μετά(από Παρασκευή για Κυριακή) !
Αφού μου ζητάνε επιβεβαίωση το πρωινό της Κυριακής και το επιβεβαιώνω, φτάνω στην ώρα μου έξω από το ξενοδοχείο και τους καλώ για αριθμό δωματίου και μου λένε ότι την έπιασε κρίση πανικού το Σάββατο το βράδυ και πήγε στο νοσοκομείο για εξετάσεις, και πως Κυριακή και Δευτέρα δε θα δούλευε.
Μου πρότεινε αντ'αυτου τη Μισλευ που ήταν διαθέσιμη, αλλά λίγο η ξενερα, και πολύ ότι ήθελα να δω τη Φιλισια της είπα όχι. Και που μου ζήτησαν συγνώμη, όχι ότι άλλαζε κάτι.
Όμως τη ρωτάω αν θα συνεχίσει κανονικά από Τρίτη και μου απάντησε φυσικά και ναι. Και μπαίνω χθες στο site και την είχαν κατεβάσει.
Αυτά για να λέμε και τις κακες στιγμές του club.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.981
Κριτικές
20
Like
27.005
Πόντοι
8.346
Καλησπέρα στους μύστες. Να αναφέρω ένα περιστατικό με το γνωστό γραφείο της πόλης το οποίο με ξενερωσε. Προσπάθησα 4φορες να κλείσω με τη Φιλισια τις προηγούμενες 2 εβδομάδες που ήταν εδώ, χωρίς επιτυχία (μάλιστα μια φορά δεν απάντησαν καν στο μήνυμά μου).
Οπότε στην τελευταία φορά που προσπάθησα κι έφαγα άκυρο, έκλεισα για 2μερες μετά(από Παρασκευή για Κυριακή) !
Αφού μου ζητάνε επιβεβαίωση το πρωινό της Κυριακής και το επιβεβαιώνω, φτάνω στην ώρα μου έξω από το ξενοδοχείο και τους καλώ για αριθμό δωματίου και μου λένε ότι την έπιασε κρίση πανικού το Σάββατο το βράδυ και πήγε στο νοσοκομείο για εξετάσεις, και πως Κυριακή και Δευτέρα δε θα δούλευε.
Μου πρότεινε αντ'αυτου τη Μισλευ που ήταν διαθέσιμη, αλλά λίγο η ξενερα, και πολύ ότι ήθελα να δω τη Φιλισια της είπα όχι. Και που μου ζήτησαν συγνώμη, όχι ότι άλλαζε κάτι.
Όμως τη ρωτάω αν θα συνεχίσει κανονικά από Τρίτη και μου απάντησε φυσικά και ναι. Και μπαίνω χθες στο site και την είχαν κατεβάσει.
Αυτά για να λέμε και τις κακες στιγμές του club.
Πολυ περίεργο αυτό. Κυριακή πρωί δλδ ολα καλα κ θα δούλευε και τελευταία στιγμή ειχε κρίση πανικού απο το Σάββατο κ δν θα δούλευε
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα στους μύστες. Να αναφέρω ένα περιστατικό με το γνωστό γραφείο της πόλης το οποίο με ξενερωσε. Προσπάθησα 4φορες να κλείσω με τη Φιλισια τις προηγούμενες 2 εβδομάδες που ήταν εδώ, χωρίς επιτυχία (μάλιστα μια φορά δεν απάντησαν καν στο μήνυμά μου).
Οπότε στην τελευταία φορά που προσπάθησα κι έφαγα άκυρο, έκλεισα για 2μερες μετά(από Παρασκευή για Κυριακή) !
Αφού μου ζητάνε επιβεβαίωση το πρωινό της Κυριακής και το επιβεβαιώνω, φτάνω στην ώρα μου έξω από το ξενοδοχείο και τους καλώ για αριθμό δωματίου και μου λένε ότι την έπιασε κρίση πανικού το Σάββατο το βράδυ και πήγε στο νοσοκομείο για εξετάσεις, και πως Κυριακή και Δευτέρα δε θα δούλευε.
Μου πρότεινε αντ'αυτου τη Μισλευ που ήταν διαθέσιμη, αλλά λίγο η ξενερα, και πολύ ότι ήθελα να δω τη Φιλισια της είπα όχι. Και που μου ζήτησαν συγνώμη, όχι ότι άλλαζε κάτι.
Όμως τη ρωτάω αν θα συνεχίσει κανονικά από Τρίτη και μου απάντησε φυσικά και ναι. Και μπαίνω χθες στο site και την είχαν κατεβάσει.
Αυτά για να λέμε και τις κακες στιγμές του club.

Η κοπέλα μπορεί να αποφάσισε να μη συνεχίσει. Δεν είναι φάουλ του γραφείου αυτό. Επίσης δεν είναι η πρώτη που παθαίνει κρίση πανικού.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
Κυριακη παντως που τη ζητησα και εγω,μου ειπαν οτι δεν ηταν διαθεσιμη.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.981
Κριτικές
20
Like
27.005
Πόντοι
8.346
Για να έφυγε πάντως αρων αρων, κάτι θα εγινε. Γτ σκόπευε να καθίσει 2 βδομάδες ακομα περίπου
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα στους μύστες. Να αναφέρω ένα περιστατικό με το γνωστό γραφείο της πόλης το οποίο με ξενερωσε. Προσπάθησα 4φορες να κλείσω με τη Φιλισια τις προηγούμενες 2 εβδομάδες που ήταν εδώ, χωρίς επιτυχία (μάλιστα μια φορά δεν απάντησαν καν στο μήνυμά μου).
Οπότε στην τελευταία φορά που προσπάθησα κι έφαγα άκυρο, έκλεισα για 2μερες μετά(από Παρασκευή για Κυριακή) !
Αφού μου ζητάνε επιβεβαίωση το πρωινό της Κυριακής και το επιβεβαιώνω, φτάνω στην ώρα μου έξω από το ξενοδοχείο και τους καλώ για αριθμό δωματίου και μου λένε ότι την έπιασε κρίση πανικού το Σάββατο το βράδυ και πήγε στο νοσοκομείο για εξετάσεις, και πως Κυριακή και Δευτέρα δε θα δούλευε.
Μου πρότεινε αντ'αυτου τη Μισλευ που ήταν διαθέσιμη, αλλά λίγο η ξενερα, και πολύ ότι ήθελα να δω τη Φιλισια της είπα όχι. Και που μου ζήτησαν συγνώμη, όχι ότι άλλαζε κάτι.
Όμως τη ρωτάω αν θα συνεχίσει κανονικά από Τρίτη και μου απάντησε φυσικά και ναι. Και μπαίνω χθες στο site και την είχαν κατεβάσει.
Αυτά για να λέμε και τις κακες στιγμές του club.
Επειδη έχω προσωπική επικοινωνία με την Filicia έπαθε πιθανόν τροφική δηλητηρίαση κ έφυγε για Ρώμη.
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011
Η κοπέλα μπορεί να αποφάσισε να μη συνεχίσει. Δεν είναι φάουλ του γραφείου αυτό. Επίσης δεν είναι η πρώτη που παθαίνει κρίση πανικού.
Καλά δε διαφωνώ σε αυτό που λες. Επειδή έχω αρκετή επαφή με εξυπηρέτηση πελατών κι είμαι αρκετά περίεργος σε αυτά, η προσέγγιση στο όλο θέμα με ξενερωσε. Εξάλλου το γραφείο το έχω επιλέξει αρκετές φορές.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Καλά δε διαφωνώ σε αυτό που λες. Επειδή έχω αρκετή επαφή με εξυπηρέτηση πελατών κι είμαι αρκετά περίεργος σε αυτά, η προσέγγιση στο όλο θέμα με ξενερωσε. Εξάλλου το γραφείο το έχω επιλέξει αρκετές φορές.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.747
Κριτικές
37
Like
10.753
Πόντοι
6.246

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Επειδή ως γνωστόν είμεθα ανεπίδεκτοι μαθήσεως...
Για τα παρακάτω κορίτσια έχουμε πληροφορία???


&

Δεν ξέρω ρε Λεβί. Ειδικά η μία είναι πολύ too good to be true.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Και οι 2 βασικά...
είπα μήπως κάποιος φιλάνθρωπος αποπειράθηκε να δοκιμάσει...
Στην καλύτερη περίπτωση δεν θα είναι αυτές , αλλά θα είναι κάποιες όμορφες.
Στην κακή περίπτωση θα ψάχνουμε δρόμο να φύγουμε.
Αυτές δεν είναι με την καμία.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom