Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.410
Κριτικές
217
Like
17.409
Πόντοι
36.927
Γεια χαρά!!καλη χρόνια σ όλους σας παιδιά υγεία να έχουμε κ τα κοντάρια μας ψηλά!!!δεν μπορώ να ανεβάσω κριτική τι γίνεται με το σάιτ τελευταία κολάει!!!φακιρη ηηηη βοηθααααα την κατάσταση να ανεβεί η κριτική η να στρώσει το σάιτ!!ευχομαι να είσαι καλά!!azazel καλή χρόνια φίλε !!!ολεσγιατόπουστο καλή χρόνια άρχοντα!!!
Χρόνια πολλά,καλή χρονιά παίχτη με υγεία και πολλά γαμησια
 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
849
Κριτικές
64
Like
6.655
Πόντοι
28.335
Καλημέρα και καλή χρονιά συναθλητές!!
Ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης στο παραβαρδάρειο ξενοδοχείο?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.094
Πόντοι
7.191
Καλημέρα και καλή χρονιά συναθλητές!!
Ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης στο παραβαρδάρειο ξενοδοχείο?
Αν είσαι τόσο άτυχος τι να πω!!σε μένα τελευταία ούτε με ρώτησαν
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.008
Κριτικές
5
Like
12.109
Πόντοι
3.786
Ελα ρε κριμα. Και ειχα προειδοποιησει οτι τη πετυχα και ειχε μεγαλη αποκλιση απο τις φωτογραφιες.
Να την πατάνε άτομα που δεν παρακολουθούν το forum,είναι λογικό.Αλλά και άτομα που έχουν και λογαριασμό εδώ,να μην έχουν διαβάσει 2-3 σελίδες πίσω;
 

Steviex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
18
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες,επιστροφή από lilia (μετά από ένα γρήγορο search στο εσκορτ βίους βρίσκει κανείς το προφίλ της)...είναι όπως στις φωτό με ίσιο μαλλί και όχι τόσο σιλικονατο πρόσωπο ..ανοίγει πόρτα,μουναρα με ρόμπα ροζ και μαύρα τακούνια...παγερό τελείως hi,της λέω πρέπει να κάνω ένα τσιγάρο (είχα ώρα τι να κάνουμε) και με βγάζει στο μπαλκονι...και με κλειδώνει έξω!??...κάνω δύο τζουρες να συνέλθω απ' το μικρό σοκ,της χτυπάω το παράθυρο,ανοίγει σαν θειτσα την κουρτίνα αφού της πέταξαν τίποτα 10χρονα την μπάλα στο παράθυρο...της λέω do you want to join me?γνέφει no και γυρνάει στο κινητό...μπαίνω μέσα,κάθεται στην καρέκλα,μου λέει άσε τα λεφτά και πήγαινε για μπάνιο (ενώ ήταν ακόμα στο κινητό)...πάω να της πω αν έχει κάποιο θέμα,αγγλικά χειρότερα απ' τον πατέρα μου (σύνηθες σε Ρωσίδες και δεν μας χαλάει καθόλου αυτό)...λύση google translate,της λέω αν έχει τίποτα γιατί είναι λίγο ψυχρή,μου απαντάει όχι έτσι ντύνομαι γενικά το μικρό και έξυπνο πλασματακι...μετά πολλά και με τα λίγα καταλαβαίνει τι θέλω να πω,μου λέει έτσι είμαι γενικά και πάντα,άμα θες άσε τα λεφτά και πήγαινε για ντουζ ή αλλιώς φύγε...long story short,είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που χαίρομαι που δεν γάμησα...
Υγ 1 είμαι 24,όχι χοντρός,όχι άσχημος ..απλά τα γράφω αυτά γιατί ναι μεν εγώ αντιστάθηκα στον πειρασμό του κάτω κεφαλιού (δύσκολο ακόμα και με τόσο ψυχρή συμπεριφορά),αλλά προιδεαζω τα μέλη να μην πέσουν σ αυτό τον πειρασμο,ας τα χαλάσουν τα 130 στο να το πάρει η ΑΕΚ φέτος,καλύτερα θα πάνε ??
Υγ2 επιστρέφω στρατό,πάλι καλά που ριξα τα χοντρά τις προηγούμενες μέρες σε ένα παλιό fling,δεν μετανιώνω καθόλου που δεν γάμησα σήμερα
Υγ3 για όσους έχουν πάρει την Αλεξάνδρα με τα τατου από ec,ε,το ακριβώς αντίθετο η μια από την άλλη.

Αυτά μάγκες,καλή διασκέδαση σας εύχομαι σε άλλες παραλίες
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.168
Κριτικές
92
Like
10.929
Πόντοι
25.015
Λοιπόν μάγκες,επιστροφή από lilia (μετά από ένα γρήγορο search στο εσκορτ βίους βρίσκει κανείς το προφίλ της)...είναι όπως στις φωτό με ίσιο μαλλί και όχι τόσο σιλικονατο πρόσωπο ..ανοίγει πόρτα,μουναρα με ρόμπα ροζ και μαύρα τακούνια...παγερό τελείως hi,της λέω πρέπει να κάνω ένα τσιγάρο (είχα ώρα τι να κάνουμε) και με βγάζει στο μπαλκονι...και με κλειδώνει έξω!??...κάνω δύο τζουρες να συνέλθω απ' το μικρό σοκ,της χτυπάω το παράθυρο,ανοίγει σαν θειτσα την κουρτίνα αφού της πέταξαν τίποτα 10χρονα την μπάλα στο παράθυρο...της λέω do you want to join me?γνέφει no και γυρνάει στο κινητό...μπαίνω μέσα,κάθεται στην καρέκλα,μου λέει άσε τα λεφτά και πήγαινε για μπάνιο (ενώ ήταν ακόμα στο κινητό)...πάω να της πω αν έχει κάποιο θέμα,αγγλικά χειρότερα απ' τον πατέρα μου (σύνηθες σε Ρωσίδες και δεν μας χαλάει καθόλου αυτό)...λύση google translate,της λέω αν έχει τίποτα γιατί είναι λίγο ψυχρή,μου απαντάει όχι έτσι ντύνομαι γενικά το μικρό και έξυπνο πλασματακι...μετά πολλά και με τα λίγα καταλαβαίνει τι θέλω να πω,μου λέει έτσι είμαι γενικά και πάντα,άμα θες άσε τα λεφτά και πήγαινε για ντουζ ή αλλιώς φύγε...long story short,είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που χαίρομαι που δεν γάμησα...
Υγ 1 είμαι 24,όχι χοντρός,όχι άσχημος ..απλά τα γράφω αυτά γιατί ναι μεν εγώ αντιστάθηκα στον πειρασμό του κάτω κεφαλιού (δύσκολο ακόμα και με τόσο ψυχρή συμπεριφορά),αλλά προιδεαζω τα μέλη να μην πέσουν σ αυτό τον πειρασμο,ας τα χαλάσουν τα 130 στο να το πάρει η ΑΕΚ φέτος,καλύτερα θα πάνε ??
Υγ2 επιστρέφω στρατό,πάλι καλά που ριξα τα χοντρά τις προηγούμενες μέρες σε ένα παλιό fling,δεν μετανιώνω καθόλου που δεν γάμησα σήμερα
Υγ3 για όσους έχουν πάρει την Αλεξάνδρα με τα τατου από ec,ε,το ακριβώς αντίθετο η μια από την άλλη.

Αυτά μάγκες,καλή διασκέδαση σας εύχομαι σε άλλες παραλίες
Απορω πως μπηκες στον κοπο να πας. Η τυπισσα στο προφιλ της εχει βαλει φεικ φωτος και απο αλλες κοπελες.
 

Steviex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
18
Πόντοι
0
Απορω πως μπηκες στον κοπο να πας. Η τυπισσα στο προφιλ της εχει βαλει φεικ φωτος και απο αλλες κοπελες.
Όχι,μπέσα δικές της είναι...ίσα ίσα είναι καλύτερη στην πραγματικότητα από τις φωτο,αλλα πιο πάγος και από την βασίλισσα στη Νάρνια (για όσους το χουν δει)...
 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
849
Κριτικές
64
Like
6.655
Πόντοι
28.335
Αν είσαι τόσο άτυχος τι να πω!!σε μένα τελευταία ούτε με ρώτησαν
Καλημέρα... ούτε καν με πρόσεξαν.... έκανα καταδρομική στην Ελληνιδα Μαρινα του club. Περιμένω να βγει η καρτέλα της για να γραψω κριτικη. Πρώτη εντύπωση θετική
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.694
Κριτικές
165
Like
25.774
Πόντοι
34.538
Λοιπόν μάγκες,επιστροφή από lilia (μετά από ένα γρήγορο search στο εσκορτ βίους βρίσκει κανείς το προφίλ της)...είναι όπως στις φωτό με ίσιο μαλλί και όχι τόσο σιλικονατο πρόσωπο ..ανοίγει πόρτα,μουναρα με ρόμπα ροζ και μαύρα τακούνια...παγερό τελείως hi,της λέω πρέπει να κάνω ένα τσιγάρο (είχα ώρα τι να κάνουμε) και με βγάζει στο μπαλκονι...και με κλειδώνει έξω!??...κάνω δύο τζουρες να συνέλθω απ' το μικρό σοκ,της χτυπάω το παράθυρο,ανοίγει σαν θειτσα την κουρτίνα αφού της πέταξαν τίποτα 10χρονα την μπάλα στο παράθυρο...της λέω do you want to join me?γνέφει no και γυρνάει στο κινητό...μπαίνω μέσα,κάθεται στην καρέκλα,μου λέει άσε τα λεφτά και πήγαινε για μπάνιο (ενώ ήταν ακόμα στο κινητό)...πάω να της πω αν έχει κάποιο θέμα,αγγλικά χειρότερα απ' τον πατέρα μου (σύνηθες σε Ρωσίδες και δεν μας χαλάει καθόλου αυτό)...λύση google translate,της λέω αν έχει τίποτα γιατί είναι λίγο ψυχρή,μου απαντάει όχι έτσι ντύνομαι γενικά το μικρό και έξυπνο πλασματακι...μετά πολλά και με τα λίγα καταλαβαίνει τι θέλω να πω,μου λέει έτσι είμαι γενικά και πάντα,άμα θες άσε τα λεφτά και πήγαινε για ντουζ ή αλλιώς φύγε...long story short,είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που χαίρομαι που δεν γάμησα...
Υγ 1 είμαι 24,όχι χοντρός,όχι άσχημος ..απλά τα γράφω αυτά γιατί ναι μεν εγώ αντιστάθηκα στον πειρασμό του κάτω κεφαλιού (δύσκολο ακόμα και με τόσο ψυχρή συμπεριφορά),αλλά προιδεαζω τα μέλη να μην πέσουν σ αυτό τον πειρασμο,ας τα χαλάσουν τα 130 στο να το πάρει η ΑΕΚ φέτος,καλύτερα θα πάνε ??
Υγ2 επιστρέφω στρατό,πάλι καλά που ριξα τα χοντρά τις προηγούμενες μέρες σε ένα παλιό fling,δεν μετανιώνω καθόλου που δεν γάμησα σήμερα
Υγ3 για όσους έχουν πάρει την Αλεξάνδρα με τα τατου από ec,ε,το ακριβώς αντίθετο η μια από την άλλη.

Αυτά μάγκες,καλή διασκέδαση σας εύχομαι σε άλλες παραλίες
Εγω παντως τη γλυτωσα στο 90'..
Αυτην σκεφτομουν ,πριν αποφασισω για ΣΑΣΑ....
:headbaning1:
 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
849
Κριτικές
64
Like
6.655
Πόντοι
28.335
Καλησπερα και καλη χρονιά!!!
Γνωριζει καποιος καποια πληροφορια για την κυρία;
την έχω δει γυμνή ξαπλωμένη στον καναπέ καθώς ήταν συγκάτοικος με άλλη κοπέλα... Πανέμορφη... δεν την έχω δοκιμάσει...
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
12
Like
943
Πόντοι
371
Καλησπερα και καλη χρονιά!!!
Γνωριζει καποιος καποια πληροφορια για την κυρία;
Αν είναι η τύπισσα που έρχεται μαζί με την Amber rose θυμάμαι έναν συναγωνιστή που έγραψε ότι είναι καλές και πανέμορφες και οι δύο εμένα δεν με έχουν πείσει ότι αξίζουν το 200
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.008
Κριτικές
5
Like
12.109
Πόντοι
3.786
την έχω δει γυμνή ξαπλωμένη στον καναπέ καθώς ήταν συγκάτοικος με άλλη κοπέλα... Πανέμορφη... δεν την έχω δοκιμάσει...
Παρομοίως @TIMIS_ .Έχει πανέμορφο πρόσωπο και για τους λάτρεις των μοντελέ κορμιών είναι top.Εγώ την είδα όρθια και μου φάνηκε γύρω στο 1.80
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.008
Κριτικές
5
Like
12.109
Πόντοι
3.786
Νομιζω στα 300€ για 1,5 αν θες να τα δωσεις για δυο δυνατα καλα μπαλακια… λεει το κορμι !
Εγώ πάνω από 100 δεν δίνω σε καμία πλέον.Ωραία και τα μοντελέ κορμιά,αλλά μου αρέσουν περισσότερο τα χυμώδη,ειδικά τα σφιχτά
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.410
Κριτικές
217
Like
17.409
Πόντοι
36.927

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.410
Κριτικές
217
Like
17.409
Πόντοι
36.927

TIMIS_

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2017
Μηνύματα
10
Like
202
Πόντοι
20
Καλημερα σας ευχαριστω για τις απαντησεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom