Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Blackbeard

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
171
Like
130
Πόντοι
1
Ας ελπίσουμε ότι θα μας ενημέρωση ο φίλος .
 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
851
Κριτικές
64
Like
6.723
Πόντοι
28.335
Για πες εντυπώσεις . Θα την επισκευθω σήμερα . Αξιζει γιατί αρνήθηκε να στειλει selfie
Καλημέρα , την έχω δει γιατί ήταν συγκατοικος της Αμπερ το καλοκαιρι... Τσολιάς.. κορμί θανατηφόρο... δεν την έχω δοκιμάσει
 

Blackbeard

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
171
Like
130
Πόντοι
1
Καλημέρα , την έχω δει γιατί ήταν συγκατοικος της Αμπερ το καλοκαιρι... Τσολιάς.. κορμί θανατηφόρο... δεν την έχω δοκιμάσει
Έχει καμία σχέση με της φωτο . Για θα δω άλλη κοπέλα
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.460
Πόντοι
25.186
Φακιρη μη τρως το σανο που σου σερβιρει ο κουλης
Πραγματικά φιλε αυτο που γραφεις ειναι ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ

Τους χιλιάδες νεκρους δεν τους βλέπεις,σε Ελλάδα και παγκοσμίως?Στη Βραζιλία και στη Γαλλία υπάρχει Κούλης???

(Και πολλούς νεους,40 και 50 ετων)

Πραγματικά δεν ξερεις τι να πεις σε τέτοια άτομα...ειναι συνωμοσιολόγιοι,ειναι ηλίθιοι?????σιγουρα πάντως ειναι επικινδυνοι....
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Η τυπισα εχει πολλα ψυχολογικα προβληματα μαγκες.Την γνωρισα ενα βραδυ που πηδουσα την αμπερ κ οταν τελειωσαμε με την συστησε κ βλεπω μια ψηλη γκομενα να κλαει σαν το μωρο.Λεω τη παιζει γιατι κ ξερω γω και μου λεει περνει φαρμακα για τα ψυχολογικα κ τετοια φαση.Απο εμενα μακρια.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Πραγματικά φιλε αυτο που γραφεις ειναι ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ

Τους χιλιάδες νεκρους δεν τους βλέπεις,σε Ελλάδα και παγκοσμίως?Στη Βραζιλία και στη Γαλλία υπάρχει Κούλης???

(Και πολλούς νεους,40 και 50 ετων)

Πραγματικά δεν ξερεις τι να πεις σε τέτοια άτομα...ειναι συνωμοσιολόγιοι,ειναι ηλίθιοι?????σιγουρα πάντως ειναι επικινδυνοι....
EΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ τυπε ειναι το ποσα χαπατα μετα απο ενα χρονο υπαρχουν ακομα και σιγουρα αυτα τα χαπατα ειναι επικινδυνα γιατι με τη χαπατιαση τους να μασανε οτι σανο τους σερβιρουν θα καταστρεψουν ολοκληρη τη χωρα εξου και η χουντα που μπηκαμε και ειμαστε στο 2ο χρονο
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.460
Πόντοι
25.186
EΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ τυπε ειναι το ποσα χαπατα μετα απο ενα χρονο υπαρχουν ακομα και σιγουρα αυτα τα χαπατα ειναι επικινδυνα γιατι με τη χαπατιαση τους να μασανε οτι σανο τους σερβιρουν θα καταστρεψουν ολοκληρη τη χωρα εξου και η χουντα που μπηκαμε και ειμαστε στο 2ο χρον
Τι εννοείς ρε φιλε για να ξερουμε?
Δεν υπάρχει κορονοιός?>
Δεν υπάρχοιν οι εκατομμυρια νεκροι παγκοσμίως?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Τι εννοείς ρε φιλε για να ξερουμε?
Δεν υπάρχει κορονοιός?>
Δεν υπάρχοιν οι εκατομμυρια νεκροι παγκοσμίως?
Τυπε εκτος του τη μας πασαρουν τα χαζοκουτια απο τη μερα που βγηκε η κορονα οοοοοοοοοολες οι αλλες αρρωστιες εξαφανιστηκαν μονο η κορονα υπαρχει οποτε στο θεμα των νεκρων μην εισαι και τοσο σιγουρος για τα εκατομμυρια που λενε.Τελος για το αν υπαρχει δε το ξερουμε ξερουμε μονο τη μας λενε αλλα και να υπαρχει δεν ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοσο τραγικα τα πραματα οπως τα παρουσιαζουν το τη παιζει απο πισω δε το ξερει κανεις το μονο σιγουρο ειναι οτι θελουν να καταστρεψουν την παγκοσμια οικονομια
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Πραγματικά φιλε αυτο που γραφεις ειναι ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ

Τους χιλιάδες νεκρους δεν τους βλέπεις,σε Ελλάδα και παγκοσμίως?Στη Βραζιλία και στη Γαλλία υπάρχει Κούλης???

(Και πολλούς νεους,40 και 50 ετων)

Πραγματικά δεν ξερεις τι να πεις σε τέτοια άτομα...ειναι συνωμοσιολόγιοι,ειναι ηλίθιοι?????σιγουρα πάντως ειναι επικινδυνοι....
εξοργιζεσαι.εξοργιζεσαι και χεζεσαι πανω σου, αλλα αμα σου πει μουναρα ελα στην τουαλετα να σου παρω μια πιπα,παιζει να διακτυνιστεις,να εχεις κατεβασει το παντελονι και το καπακι της χεστρας γρηγοροτερα και απο το μπιμπιπ!!!
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.460
Πόντοι
25.186
εξοργιζεσαι.εξοργιζεσαι και χεζεσαι πανω σου, αλλα αμα σου πει μουναρα ελα στην τουαλετα να σου παρω μια πιπα,παιζει να διακτυνιστεις,να εχεις κατεβασει το παντελονι και το καπακι της χεστρας γρηγοροτερα και απο το μπιμπιπ!!!
Φίλε μου απο 15 Οκτωβριου λογω φοβου δεν εχω κανει απολύτως τιποτα,μου πέρασε απο το μυαλο αλλά γρηγορα ειπα ασε καλύτερα γιατι ειναι επικινδυνα τα πραγματα(τοτε ακομα τα κρουσματα ηταν πολυ λιγα στην Αθηνα)

Σου ευχομαι να μην μπεις εσυ ο ιδιος ή αγαπημενο σου πρόσωπο σε διασωληνωση για να βαλεις μυαλό,αν και αμφιβάλω και για αυτο ακόμα.
 

sasthelooles

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
46
Like
2.040
Πόντοι
5.190
Καλησπέρα ρε μάγκες μάλλον επειδή έμεινα με το ... στο χέρι από ότι φαίνεται το ξανάρχισα το άθλημα!!! ταξιδεύω συνέχεια Θεσσαλονίκη και Ηράκλειο για δουλειές... τώρα θα ανέβω Θεσσαλονίκη για 2 εβδομάδες, για πείτε τι είναι καλύτερα, κάνα γραφείο καλό η κάτι έτσι που να δουλεύει από μόνο του, δεν έχω θέμα . Στο χύμα πάντως δεν γουστάρω το προσπάθησα Αθήνα λες και ήμουν κατάδικος σε ταινία ήταν.... άσχημη φάση για πείτε κάνα site να δούμε τπτ μπας και την βγάλουμε πάνω!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Φίλε μου απο 15 Οκτωβριου λογω φοβου δεν εχω κανει απολύτως τιποτα,μου πέρασε απο το μυαλο αλλά γρηγορα ειπα ασε καλύτερα γιατι ειναι επικινδυνα τα πραγματα(τοτε ακομα τα κρουσματα ηταν πολυ λιγα στην Αθηνα)

Σου ευχομαι να μην μπεις εσυ ο ιδιος ή αγαπημενο σου πρόσωπο σε διασωληνωση για να βαλεις μυαλό,αν και αμφιβάλω και για αυτο ακόμα.
Δεν χρειάζεται να μ ευχηθείς τίποτα.παρατησε το άθλημα αυτό πρώτον γιατί δεν είναι για χεστες σαν κι εσένα και δεύτερον σου λείπει ο Θεός.... Μίλα με κανένα παππουλη να σου σώσει την ψυχή από τις φοβίες και τέλος κανε και μια διαγραφή το προφίλ σου εδώ, μπας και σωθείς από τα αψου που θα κάνει κανένα call-girl..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Φίλε μου απο 15 Οκτωβριου λογω φοβου δεν εχω κανει απολύτως τιποτα,μου πέρασε απο το μυαλο αλλά γρηγορα ειπα ασε καλύτερα γιατι ειναι επικινδυνα τα πραγματα(τοτε ακομα τα κρουσματα ηταν πολυ λιγα στην Αθηνα)

Σου ευχομαι να μην μπεις εσυ ο ιδιος ή αγαπημενο σου πρόσωπο σε διασωληνωση για να βαλεις μυαλό,αν και αμφιβάλω και για αυτο ακόμα.
Aφου εισαι χεστης και πιθανοτατα παππους κατσε σπιτι σου 4-5 χρονια ακομα μεχρι να περασει αυτο και ασε εμας που δε φοβομαστε και ειμαστε νεοι ανθρωποι να κανουμε το αθλημα
 

APSOGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
απαισια αγγλικα ..τις λειπουν και κατι δοντια ,ωραιο κορμι ομως και καλη πιπουλα .αλλες κοιταχτε αυτη η nelya,δεν λεει πολλα μονο την ΟLIGA,αυτη ειναι πολυ μα πολυ καλη,,,nelya αλλη ειναι αλλες φωτογραφιες εχει απαραδεκτ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom