Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Άντε πάμε βήμα βήμα να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες....

"ΔΕΝ έχεις θέση στο νήμα αυτό. Είσαι μπουρδελιάρης. Τα γούστα σου είναι μέχρι εκεί. Το ίδιο και η τσέπη σου."

Το έγραψα όλο, οκ;

Δεν έχεις θέση στο νήμα αυτό.
Είμαι εγώ νηματοθέτης ή διαχειριστής να τον διώξω ή να απαγορέψω να γράψει; Του είπα ποτέ να πάρει τον πούλο ή τίποτα παρόμοιο; ΟΧΙ.

Είσαι μπουρδελιάρης.
Είναι κατηγορία να εισαι μπουρδελιάρης; Είναι υβριστικό; ΟΧΙ

Τα γούστα σου είναι μέχρι εκεί.
Είπα ότι είναι κακόγουστος όποιος είναι μπουρδελιάρης; ΟΧΙ Έχει τις ίδιες παραστάσεις με κάποιον που πηδάει μόνο τούρια;(όχι εμένα) ΟΧΙ

Το ίδιο και η τσέπη σου.
Είναι ψέμα; Είναι υποτιμητικό; ΟΧΙ

Αυτή είναι η αλήθεια. Και εγώ θα ήθελα να έχω Ferrari και να πηδάω κάθε μέρα διαφορετική γκόμενα. Να γραφτώ σε κανένα forum ιδιοκτητών Ferrari και να λέω έχω φιατάκι αλλά ας έχω και εγώ άποψη εδω μέσα;

Τώρα ξέρω ότι κάποιος θα βρεθεί να παρεξηγηθεί και με την αναλογία με τη Ferrari αλλά χέστηκα, ας μην μου ξαναμιλήσει.
Τρίτη φορά που θα ρωτήσω , κι ελπίζω αυτήν τη φορά να πάρω απάντηση. Εγώ που δεν πήρα θέση στην προηγούμενη διαμάχη σας, είμαι προμότορας/βολεμένος;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Τρίτη φορά που θα ρωτήσω , κι ελπίζω αυτήν τη φορά να πάρω απάντηση. Εγώ που δεν πήρα θέση στην προηγούμενη διαμάχη σας, είμαι προμότορας/βολεμένος;
Στην τέταρτη καίγομαι;

Γιατί μυγιάζεσαι για το θέμα; Θέλεις να κάνετε μια λίστα όσοι δεν πήρατε θέση και να σας τσεκάρω ναι ή όχι;
Όχι δεν σε θεωρώ προμότορα. Μπορεί να μην ταιριάζουνε τα γούστα μας αλλά μαλακίες δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει από εσένα.

Στα υπόλοιπα σε κάλυψα; Σχολάσαμε; Μπορώ να φύγω;
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Στην τέταρτη καίγομαι;

Γιατί μυγιάζεσαι για το θέμα; Θέλεις να κάνετε μια λίστα όσοι δεν πήρατε θέση και να σας τσεκάρω ναι ή όχι;
Όχι δεν σε θεωρώ προμότορα. Μπορεί να μην ταιριάζουνε τα γούστα μας αλλά μαλακίες δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει από εσένα.

Στα υπόλοιπα σε κάλυψα; Σχολάσαμε; Μπορώ να φύγω;
Ελεύθερος για τώρα, και αύριο με τον κηδεμόνα σου.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Μπάτσο στο νήμα άλλοι τον παριστάνουν όχι εγώ. Τραμπουκίζουν γραφεία και το παίζουν έξυπνοι και τρανοί.
Δεν θα μου πεις εσύ πως θα γράφω και τί θα γράφω. Άποψή μου είναι ότι ο συγκεκριμένος ασχολείται με λάθος νήμα. Τώρα αν σε στεναχωρεί η άποψή μου, δημοκρατία έχουμε, τί να κάνουμε, κάνε αναφορά στον Αντισθένη.
Δεν ήξερα το ότι να αποκαλέσω κάποιον μπουρδελιάρη τον κατηγορώ για κακογουστιά ή ότι είναι κατηγορία από μόνο του, πρώτη φορά το διαβάζω. Πού το έγραψα αυτό; Επειδή έγραψα "τα γούστα σου είναι μέχρι εκεί"; Τί να κάνουμε, δεν πρόκειται να πάει κάποιος θαμώνας των μπουρδέλων της Θεσσαλονίκης με την Katrin Tequila, μπορούμε να έχουμε την ίδια άποψη στο θέμα; Δεν μπορούμε.
Όποιος με έχει γνωρήσει ξέρει ότι δεν είμαι καθόλου αλαζόνας, το αντίθετο. Απο κει και πέρα μορφωμένος άνθρωπος είσαι και πιστεύω εκφράζομαι σε πολύ καλά Ελληνικά, δεν καταλαβαίνω από που έβγαλες τέτοια συμπεράσματα.
Να δώσω το link για την Katrin Tequila? Που ξες καμια φορά  :grin:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Οι γυναίκες είναι σα τα σπίτια:Το πρώτο το πουλάς,το δεύτερο το νοικιάζεις και στο τρίτο μένεις  :grin:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Δεν παρακολουθώ. Αν μου πεις ότι θα κατέβει σε κανα στούντιο στην Αθήνα (έστω και για πλάκα) θα αυτοδιαγραφώ... :headbang: :headbang: :headbang:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Δεν παρακολουθώ. Αν μου πεις ότι θα κατέβει σε κανα στούντιο στην Αθήνα (έστω και για πλάκα) θα αυτοδιαγραφώ... :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny:
Όχι και τόσο κοντά. Σε γειτονική χώρα προς δυσμάς
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Ομορφούλα φαίνεται
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Η τριτη έχει μούφα φωτογραφίες, τουλάχιστον στο πρόσωπο, δεν ξέρω αν είναι καλή ή όχι, αλλά αυτό που βλέπεις στις φωτό μην το περιμένεις...

Τελικά πήγα στην Μπέλα-ροζα -γιασμιν η όπως την λένε. Μέτρια συμπεριφορά, κουβέντα δεν σταυρωσαμε , φιλιά καθόλου, στα 4 τραβιόταν, είπα να φύγω....να που να πάω. Θα γράψω κριτική σύντομα.... μόνο εμφάνιση είχε και τπτ άλλο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Θα σου απαντήσω όσο πιο σεμνά και ταπεινά μπορώ, αν και δεν σου αρμόζει.
ΔΕΝ έχεις θέση στο νήμα αυτό. Είσαι μπουρδελιάρης. Τα γούστα σου είναι μέχρι εκεί. Το ίδιο και η τσέπη σου. Επειδή λοιπόν δεν μπορείς να πάρεις κάτι καλύτερο πρέπει σώνει και καλά αυτό που παίρνεις να είναι το τέλειο για όλους. Λυπάμαι αλλά εσύ και κανα δυό ακόμη δεν έχετε λόγο ύπαρξης σε αυτό το νήμα. Και επειδή δεν το σηκώνει ο εγωισμός σου πρέπει όλοι να κατέβουμε στις προτιμήσεις μας στο δικό σου επίπεδο.
Βρήκες πρόθυμους να σε βοηθήσουν και σε βρήκαν πρόθυμο να τους βοηθήσεις. Δεν είσαι ο μόνος, είσαι όμως ο μόνος μαλάκας που σκούζει όταν ξεσκεπάστηκες. Αν πρόσεξες αρκετοί δεν πήραν θέση στην προηγούμενη κόντρα γιατί έχουν βολευτεί και αυτοί.

Έχετε ένα πρόβλημα όμως....Μια, δυο, τρεις, αρκετοί θα την πάθουν με τα ξεφτιλίκια σας και θα πάρετε τον πούλο....
Πάλι έβγαλες καλό μουνί ένα γυφτορουμανάκι που η μόνη σχέση που έχει με τη Μόσχα είναι αν είχαν στήσει καταυλισμό εκεί...Να μην αναφέρω τα ψεύτικα δόντια, το χαλαρό κορμί, τους ραγάδες στα κωλομέρια...Εκτός αν είσαι τυφλός ή εντελώς μα εντελώς μαλάκας και δεν τα είδες όλα αυτά....
χαράς την υπομονή σου...φίλε σε παραδέχομαι να ξερεις,που απαντάς στον προμοτχαχαχαχα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
χαράς την υπομονή σου...φίλε σε παραδέχομαι να ξερεις,που απαντάς στον προμοτχαχαχαχα

Και ελεγα ποιος μαλακχαχαχα ελειπε τοσο καιρο. Πηρες και λαικ στο ποστ σου ρε γιατι ηταν πολυ πετυχημενο αυτο που ειπες και ειχε μεγαλη σημασια.

ΥΓ: Αζαζελ που ειναι η κριτικη σου για το "γυφτορουμανακι" που ειπες οτι περασες καλα. Φοβασαι μην σε βγαλουν καο εσενα προμοταρα τα παιδακια του μπου?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Και ελεγα ποιος μαλακχαχαχα ελειπε τοσο καιρο. Πηρες και λαικ στο ποστ σου ρε γιατι ηταν πολυ πετυχημενο αυτο που ειπες και ειχε μεγαλη σημασια.

ΥΓ: Αζαζελ που ειναι η κριτικη σου για το "γυφτορουμανακι" που ειπες οτι περασες καλα. Φοβασαι μην σε βγαλουν καο εσενα προμοταρα τα παιδακια του μπου?

Έχουμε και δουλειές,πολλές κριτικές έχω να γράψω..
Άμα καίγεσαι τόσο να σου στείλω σε μήνυμα πως πέρασα με την καθεμία και να γράψεις εσύ που έχεις χρόνο απ' ότι βλέπω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Έχουμε και δουλειές,πολλές κριτικές έχω να γράψω..
Άμα καίγεσαι τόσο να σου στείλω σε μήνυμα πως πέρασα με την καθεμία και να γράψεις εσύ που έχεις χρόνο απ' ότι βλέπω.

Εγω δεν εχω την οικονομικη ανεση οπως εσυ και δεν παω με τοσο πολλες οσο εσυ γιαυτο δεν εχω να γραψω κατι. Χρονο απο οτι βλεπω εχουμε και οι 2. Τις καλημερες μου.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom