Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Για την ερχόμενη βδομάδα έχω προκρατήσεις στην Ferraγκαμό Εύα αλλά κάπου πρέπει να χωρέσει & το Ταμάρα! Δεν έχουμε γνωριστεί & μου φαίνεται ταλέντο η κυρία!  :fuck2: Τρεζ, καλά το μυρίζομαι;
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ναι αλλά τα έδωσες  :grin: και εσύ κάποτε αν θυμάμαι καλα! :think:
ενταξει πριν την κρίση  :2funny: :2funny: :2funny:
εμενα πάντως με πονανε πάντα και τα βγάζω δυσκολα αλλά λέω και ότι είναι και ή ζωη μικρη  και αν υπάρχει καλή ενημέρωση και περνας καλα χαλάλι

Ναι, καλά θυμάσαι, κι εγώ τα έδωσα κάποτε, αλλά προ κρίσης και άπαξ, και παρόλα αυτά μετά τα έκλαιγα και μούτζωνα τον εαυτό μου και με τα δυό χέρια! Διάβαζα βλέπεις "παπάδες" να γράφονται για πάρτη της και πίστεψα ότι θα περάσω φίνα. Δεν υπολόγισα όμως τον παράγοντα "προσωπικό γούστο του καθενός" που διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο. Το θέμα είναι ότι προτού δοκιμάσεις, δεν μπορείς να ξέρεις αν κάποια ταιριάζει στα γούστα σου. Γιαυτό τη δοκίμασα. Και όταν είδα ότι δεν μου ταιριάζει, το θέμα ως προς εμένα τελείωσε εκεί. Εγώ αλλού όμως ενίσταμαι: Στο ότι εξακολουθεί να έχει τέτοιες παράλογες απαιτήσεις (όπως και η ξαδέλφη της η Zsazsa) σε περίοδο που οι περισσότεροι από μας δεν ξέρουμε τι θα μας ξημερώσει. Ο.Κ. να κάνουμε το κέφι μας, όπως τη βρίσκει ο καθένας, με ή χωρίς s+m και kinky καταστάσεις, αυτό είναι θέμα του καθενός. Αλλά, κυρία μου (εννοώ τη Καρολίνα), δεν μπορείς να ζητάς ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ την Άρτα και τα Γιάννενα μαζί επειδή είσαι διατεθειμένη να ικανοποιείς και "περιέργα γούστα" ορισμένων από εμάς, ενώ ΟΛΕΣ οι υπόλοιπες συνάδελφοι σου (και μιλάω για τις high class, όχι για τα ρετάλια) ζητάνε λιγότερα και ειδικά αυτή την εποχή, είτε επίσημα είτε ανεπίσημα, δέχονται και μειώσεις στις αρχικές τους τιμές! ΕΚΕΙ έγκειται η διαφωνία μου, συνάδελφε. Και να είσαι σίγουρος ότι αν δεν έβρισκε για κάποιο διάστημα ανταπόκριση με τις τιμές αυτές, τι διάολο, κάποια στιγμή θα τις κατέβαζε κι αυτή, όπως πολλές άλλες. Αλλά βρίσκει και τα κάνει! Κάνω λάθος;
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ουτε κάνεις λάθος ουτε υπάρχει διαφωνία εκ μέρους μου, η άποψη σου πλησιαζει την δική! άσχετα αν κάποτε έβαλα βυσμα :2funny: για να συαντησω την καρολίνα, αλλες εποχές!
όλα τα παραπάνω είναι προς γνωσην και συμμορφοσην των φίλων που διαβάζουν το θρεντ! ;)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ουτε κάνεις λάθος ουτε υπάρχει διαφωνία εκ μέρους μου, η άποψη σου πλησιαζει την δική! άσχετα αν κάποτε έβαλα βυσμα :2funny: για να συαντησω την καρολίνα, αλλες εποχές!
όλα τα παραπάνω είναι προς γνωσην και συμμορφοσην των φίλων που διαβάζουν το θρεντ! ;)

:thumbsup:. Και btw, για να μη νιώθεις μόνος και για να μη το παίζω μάγκας χωρίς να είμαι, κι εγώ όταν της έστειλα mail για να τη συναντήσω τη μια και μοναδική φορά, μόνο το εκκαθαριστικό της εφορίας δεν της έστειλα, για να τη "πείσω" να με συμπεριλάβει στο πελατολόγιό της. Τέτοιο χαϊβάνι ήμουν!  :rockon:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
καλη η Καρολίνα....
αλλα συμφωνω οτι ειναι τρελα λεφτα τα 500!!
τεσπα...περι ορεξεως...

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τοο much in this period !!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Για την ερχόμενη βδομάδα έχω [size=15pt]προκρατήσεις στην Ferraγκαμό Εύα[/size] αλλά κάπου πρέπει να χωρέσει & το Ταμάρα! Δεν έχουμε γνωριστεί & μου φαίνεται ταλέντο η κυρία!  :fuck2: Τρεζ, καλά το μυρίζομαι;
wings,
μη λεμε μισολογα (καλυτερα μη λεμε τιποτα)...δωσε ινφο στον κοσμο!!!
;)
 

katepsigmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
αυτος ο μαλακας ο ζουζουνας για να παρης το οκ τι πρεπι να κανεις κολοτουμπες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ακομα περιμενω να μου στιλι το ξενοδοχειο και το δωματιο και ας εχει περαση μονον 60 ημερες οποτε χαλαρα παμε αλου και να μην λει οτι εδω θεσσαλονικη δεν εχει δουλεια γιατι δεν ημαστε και μαλακες :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: εχει γεμιση ο πλανητης μουνια οποτε δεν περιμενουμε απο των παρταλα να μας εξυπηρετιση :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

zetakis2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ενημερωση απο ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΑΜΑΡΑ,,,,δεν υπαρχει φορα που να ερθει κ να μην την εχω δοκιμασει...πανεμορφη γκομενα που αν την δεις εξω δε σου κανει καν για βιζιτα πολυ κιριλε εμφανιση κ πολυ κιριλε ντισιμο ολεσ τισ φορεσ που με υποδεχτηκε...απιστευτο βυζι κ κορμι γενικα και η δραστηριοτιτα της σεξουαλικα ειναι υπερμετρα κ ασυνηθιστα καλη...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Εντελως πληροφοριακα, καταφερα να πεισω την SAMANTA την οποια προσωπικα δν θα συνιστουσα μετα τα ρεβιους, αλλα την επεισα για 1 ωρα με πρωκτικο 150ε.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Εντελως πληροφοριακα, καταφερα να πεισω την SAMANTA την οποια προσωπικα δν θα συνιστουσα μετα τα ρεβιους, αλλα την επεισα για 1 ωρα με πρωκτικο 150ε.
Η ανάγκη και η αναδουλειές αυτά τα αποτελέσματα έχουν...
Μου κάνει εντύπωση το a-level γιατί αυτή υποτίθεται δεν κάνει.
αλλά και από την άλλη τόσες αρνητικές γνώμες δεν μπορεί να είναι λάθος... το ρίσκο σου είναι εξαιρετικά μεγάλο!!!

Φίλε Tetsuo να μας ενημερώσεις και μετά την συνάντηση,
το VFM είναι αυτό που μετράει τελικά...
Σου ευχόμαστε πάντως καλή τύχη και κάθε επιτυχία  :)
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Προς Θεσσαλονικείς επιστολής το ανάγνωσμα
    Αγαπητοί αδελφοί (ΠΡΟΣΟΧΗ με οι και όχι η στο τέλος). Το βράδυ της Παρασκευής και Σαββάτου της εβδομάδας που μόλις τελείωσε (χθες και προχθές δηλαδή), βρέθηκα στο Μεγαλοχώρι. Κι επειδή τέτοιες ευκαιρίες δεν μου δίνονται συχνά κι επειδή δεν είχα διάθεση ούτε για πειραματισμούς ούτε να κλαίω τα λεφτά μου, είπα να ποντάρω σε ένα σιγουράκι (έχω 3-4). Είναι η μόνη Ελληνίδα που έχω στην ατζέντα μου και αποδείχτηκε ότι ποντάρισα σωστά. Μιλώ για την γνωστή σε όλους Eβίτα με την οποία πέρασα δύο υπέροχα τρίωρα (λόγω της κάποιας ηλικίας που έχω θέλω το χρόνο μου). Για να μη σας τρώω το χρόνο θα σας πω το εξής και σεις βγάλτε τα συμπεράσματά σας. Τα λεφτά που έδωσα για τις τρεις ώρες, θα τα έδινα για δίωρο με ct και οι υπηρεσίες φοβάμαι ότι δεν θα πλησίαζαν καν αυτές της Εβίτας. Η κοπέλα έχει μια γοητευτική φατσούλα (δεν τη δείχνει στις φωτογραφίες για ευνόητους λόγους), υπέροχο χαμόγελο, ωραίο θηλυκότατο σώμα με καμπύλες (κι όταν λέω καμπύλες εννοώ καμπύλες και όχι ξύγκια), καλό μυαλό και υπηρεσίες σούπερ. Να σας πω ότι προσφέρει τα πάντα και δεν χρεώνει έξτρα τίποτα. Το μόνο "μειονέκτημα" είναι το μικρό -για τα γούστα μου- στήθος. Χρειάζεται να πω κι άλλα; Ναι!!! Ότι έρχεται από αύριο 10 Μαίου και θα μείνει κοντά μας ως τις 16. Σπεύσατε!!! Και εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι. Μην βγει και πει κανένας φούστης (το φ με π) ότι προμοτάρω την κοπέλα γιατί τον πήρε ο διάολος και τον σήκωσε. Η πολύχρονη παρουσία μου στο site νομίζω ότι είναι εγγύηση για το ποιός είμαι και τι κάνω εδώ μέσα. Όσοι με γνωρίζουν και με παρακολουθούν ξέρουν. Αυτά.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom