Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teo_k

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
159
Πόντοι
0
Σύντομα θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειές. Τι θα προτείνατε απο call girl για να περάσω καλα είτε απο γραφείο είτε ανεξάρτητες;
Δώστε μου τα φώτα σας να έχω μια εικόνα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σύντομα θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειές. Τι θα προτείνατε απο call girl για να περάσω καλα είτε απο γραφείο είτε ανεξάρτητες;
Δώστε μου τα φώτα σας να έχω μια εικόνα.
Πάρε μια εικόνα του τι σε περιμένει  :grin:

 

Συνημμένα

  • Μαράκι.jpg
    Μαράκι.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 14

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Αυτές τις μέρες ειναι θεσσαλονικη η Χρύσα Ζηρα, δοκίμασα να την κλείσω μέσω του γραφείου της, αλλα είπα οτι μόνο για αθηνα κλείνουν... Καμια ιδεα κανεις? Φβ και ινστα δοκίμασα, αλλα δεν, λογικά στέλνουν ολοι τις πουτσες τους οποτε τι να πρώτο δει...
(40χιλ. Φολοουερς,έλεος)...
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Αυτές τις μέρες ειναι θεσσαλονικη η Χρύσα Ζηρα, δοκίμασα να την κλείσω μέσω του γραφείου της, αλλα είπα οτι μόνο για αθηνα κλείνουν... Καμια ιδεα κανεις? Φβ και ινστα δοκίμασα, αλλα δεν, λογικά στέλνουν ολοι τις πουτσες τους οποτε τι να πρώτο δει...
(40χιλ. Φολοουερς,έλεος)...
δοκιμασα και γω, αλλα τιποτα, αν και το μηνυμα μου το διαβασε. μαλλον ηρθε απλως για επισκεψη. Παντως η κοπελα αξιζει συμφωνω με πληροφοριες που εχω.
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Ποια είναι αυτή χρυσά ζήρα ρε σεις ;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Έκλεισα Λολίτα,μπήκα στο δωμάτιο και με υποδέχτηκε με το κινητό στο χέρι,μου λέει πάνε για μπάνιο,της απαντάω ότι έκανα μπάνιο και θα πάω στην τουαλέτα για να πλύνω τα χέρια μου,μου ξαναλέει πάνε για μπάνιο και μου δίνει μια πετσέτα,της λέω δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω,έκανα μπάνιο πριν από 15 λεπτά,θα πλύνω μόνο τα χέρια μου.
Όπως έχω την κατεύθυνση για το μπάνιο,μου πετάει και το θετικό τα λεφτά πρώτα,της λέω ότι τα λεφτά θα τα πάρει αφού εργαστεί γι'αυτά και μου απαντάει ότι αυτοί είναι οι όροι...
Της λέω ότι εγώ έχω τα λεφτά άρα εγώ βάζω τους όρους και μου απαντάει με μια καληνύχτα,της λέω καλό βράδυ και έχω στην τσέπη μου 130€+135€ που κέρδισα στο στοίχημα  :grin:

Υ.γ η εμφάνιση της σε καμία περίπτωση δεν είναι για 130€/μισή ώρα αλλά και 200€/ώρα για 80€ για μισάωρο καλή είναι  :hi:
Έτσι σε θέλω!Σκληρό κ αμειλικτο!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Ποια είναι αυτή χρυσά ζήρα ρε σεις ;
Χρυσούλα χρυσιηδα ζηρα...βρες την fb αν θες...τρελό πατουρι...τρέλα φιλια...φωνάζει αρκετά και επίσης κάνει τρελή πίπα χωρίς dpth...Στα 4 και στο όρθιο είναι ότι καλύτερο...Επίσης χύνει και εύκολα...πρωκτικό πρέπει να εισαι κινεζος για να μπεις είναι σφιχτή όσο και στο νινακι της...αυτα
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Χρυσούλα χρυσιηδα ζηρα...βρες την fb αν θες...τρελό πατουρι...τρέλα φιλια...φωνάζει αρκετά και επίσης κάνει τρελή πίπα χωρίς dpth...Στα 4 και στο όρθιο είναι ότι καλύτερο...Επίσης χύνει και εύκολα...πρωκτικό πρέπει να εισαι κινεζος για να μπεις είναι σφιχτή όσο και στο νινακι της...αυτα
εγώ το ανέφερα πρώτος και η πηγή είναι 100% επιβεβαιωμενη...αυτα
[/quote]Αυτά και αυτά... Σε τηλεγραφείο δουλεύεις; Όβερ-  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Αυτά και αυτά... Σε τηλεγραφείο δουλεύεις; Όβερ-  :2funny: :2funny: :2funny:
Χαχαχα...ε αυτά είχα να πω....ψιλοβαριεμαι και.με πιανει και μια κατάθλιψη με τα σιτιτουρια εδώ.. οπότε...αυτα
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Χρυσούλα χρυσιηδα ζηρα...βρες την fb αν θες...τρελό πατουρι...τρέλα φιλια...φωνάζει αρκετά και επίσης κάνει τρελή πίπα χωρίς dpth...Στα 4 και στο όρθιο είναι ότι καλύτερο...Επίσης χύνει και εύκολα...πρωκτικό πρέπει να εισαι κινεζος για να μπεις είναι σφιχτή όσο και στο νινακι της...αυτα
Την βρήκα από φάτσα δεν λέει κ πολλά ...
να φανταστώ ότι σταμάτησε να δουλεύει το κορίτσι ;
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Χαχαχα...ε αυτά είχα να πω....ψιλοβαριεμαι και.με πιανει και μια κατάθλιψη με τα σιτιτουρια εδώ.. οπότε...αυτα
Με τα τουρια κατάθλιψη ρε φίλε; Γιατί;Θές να πεις ότι δεν είναι της προκοπής μήπως;  :hmm:  >:(
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Κάρχιες....για σας είναι η ζωή....Θέλει η άλλη να πάει διακοπές Δομινικανή δημοκρατία, έρχεται 2 βδομάδες Ελλάντα, κάνει τις βίζιτές της και μετά τρώει χαβιάρι στο Punda Cana. Τώρα μετά από τόσο σπέρμα τί νιώθει απο γεύση δεν ξέρω, αλλά αυτή θα είναι εκεί και οι μαλάκες θα μείνουν εδώ. Κάρχιες....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Κάρχιες....για σας είναι η ζωή....Θέλει η άλλη να πάει διακοπές Δομινικανή δημοκρατία, έρχεται 2 βδομάδες Ελλάντα, κάνει τις βίζιτές της και μετά τρώει χαβιάρι στο Punda Cana. Τώρα μετά από τόσο σπέρμα τί νιώθει απο γεύση δεν ξέρω, αλλά αυτή θα είναι εκεί και οι μαλάκες θα μείνουν εδώ. Κάρχιες....
και πολύ πιθανό να έχει και χορηγό και εκεί....ή θα τον βρει στην πορεία ....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom