Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
καλά ότι πεις! :dancing: αφου το λές ότι αξίζει... θα ξέρεις καλύτερα από εμας! :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΓΙΑ την zuzi δεν λετε μτιποτα. η πιο ωραια πιπα για μενα δουλευταρικο καλοπροεραιτο και πεντακαθαρο γνωρισα και margo  στο εμπα ξεβγα πιο αλανι και μπασμενο στα κολπα. και σημερα με 14 ωρες στο γραφειο σκεφτομαι να το τιμησω παλι
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
καλημερα...
Ζουζουνας τιποτα απο βδομαδα...
Η ψηλη Μαρο, μαλλον μας ακυρωσε...(δε θα κλαψουμε)
Αυτες που ειναι εδω, φευγουν...
Φευγω κι εγω Χαλκιδικη!!!
Καλο πσκ....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Χθες διάβασα για ένα "πέσιμο" στρουμφακίων σε κορασίδες εκ Ρωσίας, Αλβανίας και Ρουμανίας σε ξενοδοχείο του Πειραιώς... παίζει να έχει σχέση με την περίπτωση του εν λόγω κυρίου που δεν στέλνει κορασίδες στην πόλη μας;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πριν από λίγο πέτυχα στο δρόμο τη Roxanna,ανανεωμένη με νέο βάψιμο-μαύρο-στο μαλλί.Δείχνει λίγο νεώτερη.Αναδουλειές απ ότι μου είπε.Xτες ιδίως η κατάσταση ήταν άστα να πάνε-σύμφωνα με την ίδια.Αγγλία και Βρετανία είναι οι χώρες που ανεβαίνει η δουλειά.Θα είναι μιλφάκιδες εκεί ενώ εδώ πέρα από την κρίση είμαστε και πιπινολάτρες
 

titos-69

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Την Τινα επισκεφθηκε κανεις η πρεπει να παω πρωτος για ανταποκριση απο το μετωπο :rockon:
 

Επισκέπτης
Την Τινα επισκεφθηκε κανεις η πρεπει να παω πρωτος για ανταποκριση απο το μετωπο :rockon:
Αν η τινα είναι αυτή που φαίνεται στις φωτό με αυτό το κορμί ,τις τιμές και τις παροχές προβλέπω να γίνεται γκανιάν.
Αλλά πιο πολλές πιθανότητες έχει να μας βγεί κανένα μελαμψό δενδροποτάμου και να μην ξέρουμε τι να πρωτοσώσουμε
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
τον εαυτό μας?  :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν η τινα είναι αυτή που φαίνεται στις φωτό με αυτό το κορμί ,τις τιμές και τις παροχές προβλέπω να γίνεται γκανιάν.
Αλλά πιο πολλές πιθανότητες έχει να μας βγεί κανένα μελαμψό δενδροποτάμου και να μην ξέρουμε τι να πρωτοσώσουμε
 

Επισκέπτης
Την Τινα επισκεφθηκε κανεις η πρεπει να παω πρωτος για ανταποκριση απο το μετωπο :rockon:

H Tina δεν είναι καινούρια. Απλά άλλαξε όνομα και φωτογραφίες...
Τον προηγούμενο καιρό ερχόταν σαν Gabi...
κριτικές εδώ : ενώ πρωτοήρθε με το avantgarde σαν Geisha
κριτικές εδώ:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Μήπως δεν είναι?  :think:
και εγω στη αρχή έτισ νομιζα αλλά....νομιζω υπάρχει παίχτης που έχει πάει και θα μας ενημερώσει με κριτικη συντομα
άλωστε τόσες μέρες είναι εδώ όλο και καποιος θα περασε δεν μπορεί :think: :think:
αλλά μάλλον θα κάνω τεστ ντραιβ και εγώ αφου δεν υπάρχει τίποτα άλλο


πάντως αν είναι η Gabi εγω τη έκανα....πετωντας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μήπως δεν είναι?  :think:
και εγω στη αρχή έτισ νομιζα αλλά....νομιζω υπάρχει παίχτης που έχει πάει και θα μας ενημερώσει με κριτικη συντομα
άλωστε τόσες μέρες είναι εδώ όλο και καποιος θα περασε δεν μπορεί :think: :think:
αλλά μάλλον θα κάνω τεστ ντραιβ και εγώ αφου δεν υπάρχει τίποτα άλλο


πάντως αν είναι η Gabi εγω τη έκανα....πετωντας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ πάντως την έχω επισκεφτεί παλιότερα και δεν έχω καμία αμφιβολία ότι είναι η Gabi/Geisha ...
Άλλωστε ξέρεις πολλές γυναίκες στον πλανήτη με τόσο άσχημο χτένισμα !!!!!!! :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
καλά αφου ξέρεις! τραυματική εμπειρία ήταν για μένα αυτή! που προσπάθησα να με πολύ κοπο να ξεχάσω!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το ερωτημα των ημερων είναι δεν eίναι η gabi?  :think:
όποιοος φιλος πάει ας κάνει τον κόπο να ενημερώσει

Εγώ πάντως την έχω επισκεφτεί παλιότερα και δεν έχω καμία αμφιβολία ότι είναι η Gabi/Geisha ...
Άλλωστε ξέρεις πολλές γυναίκες στον πλανήτη με τόσο άσχημο χτένισμα !!!!!!! :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
υπαρχει παντως διασταση αποψεων!!!
ο vasigeorge λεει ειναι, αλλος παιχτης λεει οτι δεν ειναι....
Η αληθεια ειναι οτι χωρις να εχω παει, πιστευω οτι ειναι....εξαλλου σαν Tina με το EU ειχε ερθει τον προηγουμενο μηνα και τοτε ηταν σιγουρα η Γκαμπι/Γκεισα...
Αν πας Τιτος-69, να ρωτησεις το θεμα, οκ?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
(Το κάνω copy/paste από το αδελφό thread, ώστε να μη γράφω τα ίδια:)
Δεν πιστεύω ότι μετά από τη κριτική που ανέβηκε σήμερα στο site για αυτήν    και το πρακτορείο της, θα ρισκάρει ξανά άλλος συμπαίκτης να "ψωνίσει" από εκεί, είτε την ίδια είτε οποιαδήποτε άλλη. Η ίδια δε, λόγω της λαθροχειρίας που επικαλείται ο συμπαίκτης, θα πρέπει να τρώει μαύρο από τώρα και για όσο καιρό έρχεται στα μέρη μας. Ελπίζω οι συμπαίκτες του βορρά να συμφωνούν μαζί μου, γιατί σ' αυτούς έρχεται από μεθαύριο. Εντάξει το να μην το "έχει" μέσα της ή το να κλέβει στο χρόνο ή στις υπηρεσίες, να το καταπιώ, αλλά το να σου αλαφρώνει και τη τσέπη, νομίζω πάει πολύ! Και κρίμα γιατί είναι και ωραία κοπέλα.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
o σαμιωτης τι λέει? :think:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
(Το κάνω copy/paste από το αδελφό thread, ώστε να μη γράφω τα ίδια:)
Δεν πιστεύω ότι μετά από τη κριτική που ανέβηκε σήμερα στο site για αυτήν    και το πρακτορείο της, θα ρισκάρει ξανά άλλος συμπαίκτης να "ψωνίσει" από εκεί, είτε την ίδια είτε οποιαδήποτε άλλη. Η ίδια δε, λόγω της λαθροχειρίας που επικαλείται ο συμπαίκτης, θα πρέπει να τρώει μαύρο από τώρα και για όσο καιρό έρχεται στα μέρη μας. Ελπίζω οι συμπαίκτες του βορρά να συμφωνούν μαζί μου, γιατί σ' αυτούς έρχεται από μεθαύριο. Εντάξει το να μην το "έχει" μέσα της ή το να κλέβει στο χρόνο ή στις υπηρεσίες, να το καταπιώ, αλλά το να σου αλαφρώνει και τη τσέπη, νομίζω πάει πολύ! Και κρίμα γιατί είναι και ωραία κοπέλα.
Αεροπορε...για μενα, και αυτη η κριτικη να μη γραφοταν, αρκουσε και μονο του Καλοερου (που ειναι και παλαιος, ενω ο αλλος νεος) για να μην παω...Καλα εκανες παντως και τα εγραψες στο θρεντ μας. :rockon:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
:2funny: :2funny: :2funny:
Kι όμως τον έβγαλα τον... ανένδοτο! Αποχή...εργάσιμης εβδομάδας!
Για να τα λέμε όλα...βοήθησε & μια πουτάνα ίωση που μου πάσαρε συναθλητής! Τώρα χρωστάω & της νοσοκόμας...


Άσε ρε...μας τα ξανάπες αυτά!!! :tickedoff:
Αφού το έχεις μωρέ στο αίμα σου....γάματο, μην αντιστέκεσαι!!! :birdman:
:grin: :grin: :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
...βοήθησε & μια πουτάνα ίωση που μου πάσαρε συναθλητής! Τώρα χρωστάω & της νοσοκόμας...[/i]

Πουτάνα η ίωση παλικάρι μου και ... πούστης  :2funny:  :2funny: ο συναθλητής που στη πάσαρε  :rockon: :rockon:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αεροπορε...για μενα, και αυτη η κριτικη να μη γραφοταν, αρκουσε και μονο του Καλοερου (που ειναι και παλαιος, ενω ο αλλος νεος) για να μην παω...Καλα εκανες παντως και τα εγραψες στο θρεντ μας. :rockon:

Ναι, συμφωνώ, αλλά όπως έγραψα, άλλο να "κλέβει" σε υπηρεσίες βρίσκοντας προφάσεις του τύπου "δεν έχω σκουφάκι, έπρεπε να φέρεις εσύ" (που ακούστηκε!), κι άλλο να κλέβει πραγματικά, αυτό δεν συγχωρείται με τίποτα  :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom