Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Έριχνα προηγουμένως μια ματιά στον πρωτοφανή για τη φτωχομάνα αριθμό των 28 παρουσιών και αποφάσισα ότι τέρμα προς το παρόν ο επιθετικός προσδιορισμός "φτωχομάνα".
Πρώτον γιατί οι τιμές και οι υπηρεσίες πλησιάζουν τα επίπεδα προ κρίσης,(μπράβο μας,τα καταφέραμε  :jerking: ) και δεύτερον γιατί με τόσες παρουσίες δεν ισχύει πλέον ούτως ή άλλως  :rolleyes:
Μην απορείς στην Βαλκανική Βενεζουέλα το μαύρο χρήμα ρέει άφθονο και οι ''πιστολιές'' στα χρέη ποτάμι ...Έτσι γίνεται σε κάθε συντροφική χώρα, με τέτοιους συντελεστές γιατί να δηλώσει ο άλλος εισόδημα;; Η απόκτηση επίσης περιουσίας υπέρ φορολογείται, η ατιμωρησία ακμάζει,  και άρα το μη δηλωθέν εισόδημα συχνά καταλήγει στα ''γούστα'', που κανείς δεν σε ρωτάει που τα βρήκες
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μην απορείς στην Βαλκανική Βενεζουέλα το μαύρο χρήμα ρέει άφθονο και οι ''πιστολιές'' στα χρέη ποτάμι ...Έτσι γίνεται σε κάθε συντροφική χώρα, με τέτοιους συντελεστές γιατί να δηλώσει ο άλλος εισόδημα;; Η απόκτηση επίσης περιουσίας υπέρ φορολογείται, η ατιμωρησία ακμάζει,  και άρα το μη δηλωθέν εισόδημα συχνά καταλήγει στα ''γούστα'', που κανείς δεν σε ρωτάει που τα βρήκες
Σωστά, γεγονός πάντως είναι ότι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΙ ΤΙΜΈΣ ΑΝΕΒΑΊΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΆ  :rockon: :rockon: :rockon:
Να κερνάμε και κανένα γλυκάκι, καμία σαμπάνια,μη μας πουν και τσιπηδες  :rolleyes:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Σωστά, γεγονός πάντως είναι ότι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΙ ΤΙΜΈΣ ΑΝΕΒΑΊΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΆ  :rockon: :rockon: :rockon:
Να κερνάμε και κανένα γλυκάκι, καμία σαμπάνια,μη μας πουν και τσιπηδες  :rolleyes:

για ενα πουτσο 10 λεπτα ως ενα τεταρτο ακουμπανε καποιοι 150 ως 200 χαρτια δεν ειναι εντελως τραγελαφικο ολο αυτο  :S

η βιζιτα στην ελλαδα εχει γινει πιο ακριβη απο το πριγκιπατο του monaco
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
για ενα πουτσο 10 λεπτα ως ενα τεταρτο ακουμπανε καποιοι 150 ως 200 χαρτια δεν ειναι εντελως τραγελαφικο ολο αυτο  :S

η βιζιτα στην ελλαδα εχει γινει πιο ακριβη απο το πριγκιπατο του monaco
Τα τουρια πάντα τέτοιες τιμές είχαν.  :dunno: Στο χέρι μας είναι να τις προσγειώσουμε λίγο, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει σύμπνοια  ;)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Τα τουρια πάντα τέτοιες τιμές είχαν.  :dunno: Στο χέρι μας είναι να τις προσγειώσουμε λίγο, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει σύμπνοια  ;)

πολύ σωστά, από εμάς εξαρτώνται όλα, για την προσγείωση των κορασίδων (city tours, call girls) απαιτείται συλλογική προσπάθεια  :grouphug: και όχι μεμονωμένη  :hi:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
πολύ σωστά, από εμάς εξαρτώνται όλα, για την προσγείωση των κορασίδων (city tours, call girls) απαιτείται συλλογική προσπάθεια  :grouphug: και όχι μεμονωμένη  :hi:
Και είναι απλό.Το μόνο που χρειάζεται είναι να μαυρίζουμε για κάνα δυο βδομάδες όποια γκιόσα ζητάει τον άμπακα.Μια,δυό,τρείς,να δεις τί ωραία που συμμορφώνονται  :rolleyes:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Και είναι απλό.Το μόνο που χρειάζεται είναι να μαυρίζουμε για κάνα δυο βδομάδες όποια γκιόσα ζητάει τον άμπακα.Μια,δυό,τρείς,να δεις τί ωραία που συμμορφώνονται  :rolleyes:
δυστυχώς ματαιοπονείς....  
 

SirapTsol

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Ορισμενοι δεν καταλαβαινετε σε τι αποσκοπουν τυχαιες ερωτησεις νεων μελων,οπου ρωτουν για συγκεκριμενες κοπελες..  :idiot:
Τι θέλεις να πεις φίλε μου γιατί δεν κατάλαβα το υπονοούμενο σου ; Φιλικά πάντα .
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
δυστυχώς ματαιοπονείς....  
Ναι,το γνωρίζω  :dunno:
Σήμερα διάβασα την ιστορία ενός 18χρονου στη Κρήτη το 44.Αφού του βγάλανε τα δόντια και τα νύχια του κόψαν τα πόδια με τσεκούρι ,τον σταύρωσαν και τέλος τον πάτησε τανκ.Δε μίλησε ποτέ...  :-
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Είχε κάποιος εμπειρία με το Girls46?

Με τρώει να επισκευτώ αύριο μια από τις δύο αν και αποφεύγω να επιλέγω την τελευταία ημέρα του τουρ.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.119
Πόντοι
5.946
Δεν σε αδικώ στις φωτό η Εύα φαίνεται μούναρος!
 

Pikatsu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
14
Like
521
Πόντοι
290
Εγραψα κριτικη για Inna: γενικα πολυ ωραια γκομενα, αλλς ως εκει.
Πετυχα Barbie ( ψηλη, ξανθια, χαλια ποδια, πλακε κωλος), Eva ( τουμπανο, ρωγαρα,  μ φανηκε γκαβλιαρα)
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Δεν σε αδικώ στις φωτό η Εύα φαίνεται μούναρος!

Στις φωτογραφίες ναι, στην πραγματικότητα άσχημη στο πρόσωπο, αρκετά πιό σκληρά χαρακτηριστικά.
Ας ανοιχτεί προφίλ για την κυρία για να γράψουμε τις εμπειρίες μας.
Σε γενικές γραμμές τεμπελομετριότητα.

 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Στις φωτογραφίες ναι, στην πραγματικότητα άσχημη στο πρόσωπο, αρκετά πιό σκληρά χαρακτηριστικά.
Ας ανοιχτεί προφίλ για την κυρία για να γράψουμε τις εμπειρίες μας.
Σε γενικές γραμμές τεμπελομετριότητα.

Και κάπως έτσι μας τα σουφρώνουν τα 150άρια... :booty:
Εγώ γλυφόμουν για barby κι ευτυχώς ο από πάνω σχολίασε και σώθηκα  :rolleyes:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Χωρίς να θέλω να κατακρίνω κανέναν, μάγκες χαρά στο κουράγιο σας που υπάρχει όρεξη σήμερα να ασχολούμαστε με πουτάνες. Προσωπικά εμένα απο χθες μου έχουν κοπεί τα γόνατα από αυτά που βλέπω, πόσο μάλλον να έχω όρεξη να πηδήξω. Έτυχε να είμαι και στην περιοχή Σαββάτο βράδυ και μετά από μια μέρα γίνεται αυτό που γίνεται εκεί κάτω... :-
Αυτές τις μέρες προτιμώ να τα δώσω σε κάποιον συνάνθρωπό μου που καταστράφηκε παρά σε μια κωλορωσίδα πουτάνα ή σε κάποιον καριόλη νταβά γραφείο.
Και επαναλαμβάνω χωρίς να θέλω να κατακρίνω κάποιον. :hi:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δεν έχεις κι άδικο.
Τελικά δύο πράγματα είναι απέραντα,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...  :S
Τραγικό  :-
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Χωρίς να θέλω να κατακρίνω κανέναν, μάγκες χαρά στο κουράγιο σας που υπάρχει όρεξη σήμερα να ασχολούμαστε με πουτάνες. Προσωπικά εμένα απο χθες μου έχουν κοπεί τα γόνατα από αυτά που βλέπω, πόσο μάλλον να έχω όρεξη να πηδήξω. Έτυχε να είμαι και στην περιοχή Σαββάτο βράδυ και μετά από μια μέρα γίνεται αυτό που γίνεται εκεί κάτω... :-
Αυτές τις μέρες προτιμώ να τα δώσω σε κάποιον συνάνθρωπό μου που καταστράφηκε παρά σε μια κωλορωσίδα πουτάνα ή σε κάποιον καριόλη νταβά γραφείο.
Και επαναλαμβάνω χωρίς να θέλω να κατακρίνω κάποιον. :hi:
Πολυ σωστος!!! Ευγε
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom