Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Για ποιό λόγο ποστάρετε εδώ κύριοι; Να δείξετε τις κοπέλες σε ποιούς; Αφού μας έχετε μαύρη λίστα σχεδόν όλους.....
  :thumbsup: Και μάλιστα παρατηρούμε και αύξηση των εισιτηρίων στα 170,γιατί?  :(
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Για να ξεκαθαρίσουμε κάτι, μέχρι σήμερα όποια κοπέλα είχα πάρει από το συγκεκριμένο πρακτορείο ήταν πολύ καλό και οι φώτο ανταποκρινόταν σε αυτό που έβλεπα όταν άνοιγα την πόρτα. Ή συνεννόηση μαζί τους εινα γρήγορη και εύκολη όμως πρέπει να καταλάβουν ότι όταν κάνουν φάουλ πρέπει να την ακούνε. Δέστε τις φωτογραφίες στο ΕΝ και αν αυτές  μοιάζουν με αυτές που ποσταραν εδω τότε χρειάζεστε οφθαλμίατρο. Επίσης να πω ότι και σε αυτές τις φώτο υπάρχει διαφορά από την πραγματικότητα. Επίσης εδώ ποσταραν μόνο πρόσωπο ... Όσο για αυτούς που κράζουν μάλλον κάνουν τη δουλειά τους ....
ε ναι σε καταλαβαινουμε ..αλλοστε το λενε και οι 0 κριτικες σου αυτο!!3 μυνηματα - 0 κριτικες!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Για να ξεκαθαρίσουμε κάτι, μέχρι σήμερα όποια κοπέλα είχα πάρει από το συγκεκριμένο πρακτορείο ήταν πολύ καλό και οι φώτο ανταποκρινόταν σε αυτό που έβλεπα όταν άνοιγα την πόρτα. Ή συνεννόηση μαζί τους εινα γρήγορη και εύκολη όμως πρέπει να καταλάβουν ότι όταν κάνουν φάουλ πρέπει να την ακούνε. Δέστε τις φωτογραφίες στο ΕΝ και αν αυτές  μοιάζουν με αυτές που ποσταραν εδω τότε χρειάζεστε οφθαλμίατρο. Επίσης να πω ότι και σε αυτές τις φώτο υπάρχει διαφορά από την πραγματικότητα. Επίσης εδώ ποσταραν μόνο πρόσωπο ... Όσο για αυτούς που κράζουν μάλλον κάνουν τη δουλειά τους ....
φιλε σορρυ κιολας φυσικα και δεν ξερω αν αυτα που λες ειναι αληθεια και κατα ποσο εχεις κριτήρια αντικειμενικα αλλα εσυ αν ησουν στην θεση των αλλων εδω μεσα θα σε θεωρούσες φουλ αξιοπιστο ;;;; 
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
φιλε σορρυ κιολας φυσικα και δεν ξερω αν αυτα που λες ειναι αληθεια και κατα ποσο εχεις κριτήρια αντικειμενικα αλλα εσυ αν ησουν στην θεση των αλλων εδω μεσα θα σε θεωρούσες φουλ αξιοπιστο ;;;; 
Φίλε αφού ρωτάς τι θα έκανα εγώ, θα σου πω. Σίγουρα θα αναρωτιόμουν αν ο τύπος είναι βαλτος, ομως θα αναρωτιόμουν επίσης τι ήττα πρέπει να έφαγε από το look της κοπέλας για να μπει στο κόπο να κάνει λογαριασμό και να ποσταρει. Επίσης να σου πω ότι με τη συμπεριφορά κάποιων σίγουρα δεν θα ξαναποσταρω τίποτα απολύτως και όχι μόνο αυτό αλλά όταν κάποιος από δω πάει κασκαντεριλικι και τρώει τα μούτρα του θα γελάω και με τη ψυχή μου αν ξέρω Από πριν το αποτέλεσμα.
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Φίλε αφού ρωτάς τι θα έκανα εγώ, θα σου πω. Σίγουρα θα αναρωτιόμουν αν ο τύπος είναι βαλτος, ομως θα αναρωτιόμουν επίσης τι ήττα πρέπει να έφαγε από το look της κοπέλας για να μπει στο κόπο να κάνει λογαριασμό και να ποσταρει. Επίσης να σου πω ότι με τη συμπεριφορά κάποιων σίγουρα δεν θα ξαναποσταρω τίποτα απολύτως και όχι μόνο αυτό αλλά όταν κάποιος από δω πάει κασκαντεριλικι και τρώει τα μούτρα του θα γελάω και με τη ψυχή μου αν ξέρω Από πριν το αποτέλεσμα.
Επίσης λάβε υπόψη σου ότι το πρακτορείο ποσταρε φώτο της κοπέλας που καμία σχέση δεν έχουν με αυτές του ΕΝ (ακόμα και αυτές που ποσταραν εδώ απέχουν πολύ από την πραγματικότητα) και με δικαιώνουν. Όποτε δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η αμφισβήτηση.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Γιατί ρε παίδες το αποπαίρνετε το παλικάρι? Δεν είπε και τίποτα κακό... :)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Γιατί ρε παίδες το αποπαίρνετε το παλικάρι? Δεν είπε και τίποτα κακό... :)
και γιατι δεν γραφει κριτικη;απο το ξαφνικα εμφανιστηκε και μιλαει λες και ητανε χρονια εδω...δεν σε παραξενευει αυτο;σορρυ αλλα δεν μπορω να εμπιστευτω καποιον με 3 μυνηματα και 0 κριτικες και μονο στο νημα αυτο για οποιαδηποτε γραφει...!!τωρα αν ειναι καποιο παλιο μελος ας βγει κι ας το πει!!απλα ειναι λιγο παραξενο αυτο και δεν εμπιστευομαι,γιατι αν δεις εχω ενσταση οχι το τι εγραψε για την συγκεκριμενη, αλλα ο τροπος και η οδος που ακολουθειται για να γραφτει!!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
και γιατι δεν γραφει κριτικη;απο το ξαφνικα εμφανιστηκε και μιλαει λες και ητανε χρονια εδω...δεν σε παραξενευει αυτο;σορρυ αλλα δεν μπορω να εμπιστευτω καποιον με 3 μυνηματα και 0 κριτικες και μονο στο νημα αυτο για οποιαδηποτε γραφει...!!τωρα αν ειναι καποιο παλιο μελος ας βγει κι ας το πει!!απλα ειναι λιγο παραξενο αυτο και δεν εμπιστευομαι,γιατι αν δεις εχω ενσταση οχι το τι εγραψε για την συγκεκριμενη, αλλα ο τροπος και η οδος που ακολουθειται για να γραφτει!!

Τί κριτική να γράψει Jim; Άν άνοιξε η πόρτα, είδε άλλη και έφυγε πού πρέπει να το γράψει;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Μπορεί απλά να κάηκαν και γι'αυτό να κράζουν  :helpplea: Σας το λέω με συμπάθεια,επειδή σύντομα θα γίνει κούρεμα καταθέσεων 10-20% μην πετάτε τα λεφτά σας όπου να'ναι  :grin: Εμένα μου ζήτησαν συγνώμη για τη scarlet που πήγα και τους είπα πως η συγνώμη δε μου λέει τίποτα αφού αισθάνομαι οτι πέταξα τα λεφτά μου  :headbang:

Εγώ δε δέχομαι κουρέματα.....Μαλλιάς είμαι και θα παραμείνω....
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Karelia την πήρες ή απλά την είδες και πάτησες κατοστάρι;
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Γιατί ρε παίδες το αποπαίρνετε το παλικάρι? Δεν είπε και τίποτα κακό... :)
εγω παντως δεν κατηγορησα κανενα ουτε μπορω να ξερω αν ειναι ειλικρινής απλα λεει πηρε πολλες απο το γραφειο και ποτε δεν εγραψε ποτε τιποτα και ισως και απο αλλα γραφεια και...παλι τιποτα αρα ολες καλες;;;...και ξαφνικα ξεσπα απο το πουθενα ε δεν απορεις ...'' συμπεριφορά κάποιων σίγουρα δεν θα ξαναποσταρω τίποτα απολύτως....΄΄ δλδ βγηκες μας ειπες κατι δεν δεχεσαι κριτικη και λες αι στα διαλα με το συμπαθειο...τωρα το κλεινω εδω δεν εχω λογους για παρα περα μακαρι ο φιλος να ειναι αληθινος ...οψόμεθα μελλοντικα
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
ουτε την πηρε,ουτε απλα την ειδε...trust me!!
Απορώ με τη σιγουριά σου. Δεν ξέρω τι ρόλο παίζεις όμως σίγουρα για τη συγκεκριμένη είτε απλά παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου είτε κάτι γίνεται ... Ακόμα και οι φώτο που έστειλε το πρακτορείο με δικαιώνουν όμως εσύ επιμένεις!!!!
 

GFE Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
9
Like
465
Πόντοι
280
με το ονομα λαουρα ειχε εργαστει στο γδε

Κάτι κριτικές για την τύπισα στο greek sex forum την ψιλοθάβουνε πάντως (ως laura, a year ago).
Πήγε κανείς; Αξίζει ρε μάγκες ή να περιμένω καλοκαιράκι veronica GDE?
Στο μεταξύ ως laura έπαιρνε 120e/h, ως στουντιακι το fix πάγιο της και τώρα ζητάει 150e?
Δλδ ρε πούστη μου ενώ είσαι ελληνίδα από φυλής και θες να είσαι "city tour" (πάει στο διάολο) , θες να αλλάζεις όνομα κάθε χρόνο (marina, laoura, yasmine κλπ, στο διάολο κι αυτό, είσαι ας πούμε καλλιτεχνικο ον), έχεις κριτικές που λένε ότι είσαι +20 κιλά (πάει κι αυτό στο διάολο, busty ας πούμε ή fake κριτικές ή οτιδήποτε), ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΙΜΗ ΣΤΑ 150E????Με ποιο σκεπτικό εξηγησέ μου ρε yasmin?
Δλδ εγώ που κλαίω τα 140ε που δεν έδωσα στη veronica πριν 20 μέρες, τώρα πως θα τα δώσω σε σένα μου λες;;;
Ρίξε την τιμή, πάνε σε καλό χοτέλ, να έρθω, να γουστάρω, να γράψω καλή κριτική, να δουλέψεις...Οποιος ψάχνει βρίσκει, να ξέρεις...Ο κόσμος δεν πετάει 150αρια πλέον..Πραγματικά ρε κοπέλα μου.
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
μια νατασα ξανθια! μηπως την επισκεφτηκε κανενας;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom