Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Μαύρα τριαντάφυλλα να τις προσφέρει  :grin:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Τι θα πει μου αρεσε η τιμη?
Ειναι μια σωστη τιμη για την εποχη που ζουμε,δεν ειμαστε ολοι μ@λ@κες(ονοματα δε λεμε)να σκαμε 200αρια και 400αρια για μια και δυο ωρες σε μια πουτανα,που στην ουσια θα παμε να τη γαμησουμε και οχι να την κανουμε γυναικα μας!!!
Και φυσικα παντα τα 150ε ειναι μια οριακη τιμη αμα υπαρχουν υπηρεσιες ακαποτη πιπα,cim,cif,2 εκτονωσεις στην ωρα και πανω απ'ολα ΟΧΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΜΗ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΗ ΕΚΕΙΝΟ!!!
Αν και καθήμενος μιλάς ορθά
Αν και αριανος. ...!
 

KAKALIS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
0
Χθεσινή απόπειρα με την και το γελάδι με κατάφερε να φύγω σε 1 min.
Με το που μπαίνω στο δωμάτιο ούτε καν τα τυπικά μιας γνωριμίας δεν έδωσε και μου δείχνει την παλάμη της για τα λεφτά. Της λέω κάτσε ακόμη δεν πρόλαβα να καθίσω και οτι δεν ξεκινήσαμε καλά και μου απαντά ότι αν θέλω μπορώ να φύγω, κάτι φυσικά που έκανα αμέσως. Το γελάδι, που παρεπιπτόντως το πρόσωπό της είναι σαν αγριόφατσα και στις φωτογραφίες έχει πέσει πολύ photoshop, νόμιζε θα πρέπει να λέω και ευχαριστώ που θα την πηδήξω. Το γραφείο, το οποίο χρησιμοποίησα αρκετές φορές, στέλνει μήνυμα ότι υπάρχει η Ανέτ στο ίδιο ξενοδοχείο αλλά εγώ δεν ενδιαφερόμουν.
Θυμήθηκα τότε τη νέα άφιξη και στο τηλέφωνο αυτός ο καλός κύριος μου λέει ότι είναι διαθέσιμη και μετακόμισα στο διπλανό ξενοδοχείο.
Η κοπέλα είναι όμορφη, κορμάρα και σε γενικές γραμμές είναι όπως έχουν περιγράψει παλιότερα στο με τη διαφορά ότι έχουν περάσει κάποια χρόνια από τότε και το κορμί καθώς επίσης το στήθος της να είναι χαλαρά. Υπήρχε καλή διάθεση στη συνάντηση και το αποτέλεσμα ήταν ότι εγώ πέρασα καλά.
 

nikolaspap

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2014
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
Πόσο πάει το μαλλί για μία ώρα?? γιατί δεν αναφέρει κάτι στο άλλο site από όσο πρόσεξα...
 

Αsterios

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή απόπειρα με την και το γελάδι με κατάφερε να φύγω σε 1 min.
Με το που μπαίνω στο δωμάτιο ούτε καν τα τυπικά μιας γνωριμίας δεν έδωσε και μου δείχνει την παλάμη της για τα λεφτά. Της λέω κάτσε ακόμη δεν πρόλαβα να καθίσω και οτι δεν ξεκινήσαμε καλά και μου απαντά ότι αν θέλω μπορώ να φύγω, κάτι φυσικά που έκανα αμέσως. Το γελάδι, που παρεπιπτόντως το πρόσωπό της είναι σαν αγριόφατσα και στις φωτογραφίες έχει πέσει πολύ photoshop, νόμιζε θα πρέπει να λέω και ευχαριστώ που θα την πηδήξω. Το γραφείο, το οποίο χρησιμοποίησα αρκετές φορές, στέλνει μήνυμα ότι υπάρχει η Ανέτ στο ίδιο ξενοδοχείο αλλά εγώ δεν ενδιαφερόμουν.
Θυμήθηκα τότε τη νέα άφιξη και στο τηλέφωνο αυτός ο καλός κύριος μου λέει ότι είναι διαθέσιμη και μετακόμισα στο διπλανό ξενοδοχείο.
Η κοπέλα είναι όμορφη, κορμάρα και σε γενικές γραμμές είναι όπως έχουν περιγράψει παλιότερα στο με τη διαφορά ότι έχουν περάσει κάποια χρόνια από τότε και το κορμί καθώς επίσης το στήθος της να είναι χαλαρά. Υπήρχε καλή διάθεση στη συνάντηση και το αποτέλεσμα ήταν ότι εγώ πέρασα καλά.
Καλά έκανες και έφυγες!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Bασικά έχει σίγουρα ξαναέρθει αλλά δεν θυμάμαι πως και τι...πάει γεράσαμε  :S :grin:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Bασικά έχει σίγουρα ξαναέρθει αλλά δεν θυμάμαι πως και τι...πάει γεράσαμε  :S :grin:

Έχει έρθει ξανά πέρισυ απλά μάλλον δεν έφαγε κανένας εδω μέσα. Δεν είναι και κάτι "ουάου" που λέμε στο χωριό μου....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Kαι οι φωτό πολύ φτιαγμένες δείχνουν  :S Ποιός ξέρει τι ζονκ κρύβεται από πίσω...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αρα η γκομενα του ΒΙΚΤΟΡ σερβιρεται και μονη της.,...

Εται είναι
Αλλά ειτε σαν Νικα ειτε σαν Ευα είναι Μπαζο ολκής
Πήγα σήμερα
Βίκτορ δεν υπάρχει
Τα ραντεβού τα κλείνει μια Ρουμάνα στην Αθήνα
Ευγενέστατη είναι η αλήθεια

Η κοπελα υποδέχεται τον πελάτη σχεδόν στο σκοτάδι
Κατα την έξοδο βεβαιώθηκα για τα χάλια της
Σαφές είναι το οτι έφυγα αμέσως
Μακρια
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom