Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Babaroufis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Λοιπον οπως ειπα θα δοκιμασω sandra οπως κ εγινε. Ευκολη συννενοηση με το γραφειο, η κοπελα εχει ομορφο γλυκο προσωπο,πολυ καλα αγγλικα και ευχαριστη στην συζητηση, κορμι σφιχτο με πιασιματα. Δεν ειναι μοντελο. Ωραιο στηθος μεγαλες ρωγες. Η πιπα μ'αρεσε αρκετα με αρκετα deep , γουσταρει γλυψιμο και δαχτυλο πολυ... γουσταρει το σεξ και τα χαστουκακια τις κ φενεται γιατι καποια στιγμη που τοβ εβγαλα ηταν τινγκα στα υγρα τις... σε γενικες γραμμες εγω γουσταρα κ αν βρω χρονο θα ξαναπαω πριν φυγει.
Δεν εχω εμπειρια με ct γενικα οποτε η αποψη μου ειναι τερμα υποκειμενικη απλα εγω γουσταρα Μαζι της. Αυτα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
SIMONA.απο κοντα πιο ομορφουλα,οι επαγγελματικες της φωτο την αδικουν...δεν σε ξετρελαινει στο γαμησι αλλα δε κλαις και τα λεφτα σου.ειναι λιγο τρελιαρα.στα 120 μια χαρα ειναι!!οταν ανεβω σαλονικα θα γραψω κριτικη!τα στουντιος της αθηνας πανε να με ξεκανουνε!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Ωραίος καρντάσι!
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
φιλε την σιμονα την πηρα σπιτι μου πριν κανα χρονω αλλα δεν ξετρελαθηκα κ ολας.θα ελεγα σαν εμφανιση πως ειναι καλη αλλα στο κομματι του σεξ ειναι λιγο ψυχρη!!!αυτα τα ολιγα!!
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
φιλε την σιμονα την πηρα σπιτι μου πριν κανα χρονω αλλα δεν ξετρελαθηκα κ ολας.θα ελεγα σαν εμφανιση πως ειναι καλη αλλα στο κομματι του σεξ ειναι λιγο ψυχρη!!!αυτα τα ολιγα!!
Σιμόνα  ήταν είναι και θα είναι μόνο μια. ..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
μπας και εννοεί ο φίλος την μουνάρα μελαχροινή Σιμόνα  με τα τατουάζ από το τοπικό γραφείο,την Τσέχα????
έχει χαθεί εδώ και χρόνια
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εγώ θα πήγαινα στη Σιμόνα αν έδινε και κουλούρι...και ας ήταν κομοδίνο,θα της το έπαιρνα το γρόβεράκι  :grin: το γράφει αλλά μάλλον δεν το δίνει  :S Λες να δοκιμάσω?Μια ερώτηση στην ίδια από κοντά δε βλάπτει  :think:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
αλανι αδικος κοπως ναουμ.περυσι που το πηρα τα ιδια εγραφε το σαιτ της αλλα κουλουρακι γιοκ!!!δεν με χαλασε καθολου διοτι ειμαι πολυ μα πολυ γεματος απο κουλουρια και πασης φυσεως αρτοποιηματα :2funny:!!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
αλανι αδικος κοπως ναουμ.περυσι που το πηρα τα ιδια εγραφε το σαιτ της αλλα κουλουρακι γιοκ!!!δεν με χαλασε καθολου διοτι ειμαι πολυ μα πολυ γεματος απο κουλουρια και πασης φυσεως αρτοποιηματα :2funny:!!!
Έτσι λέω και γω ότι δε κάνει... :think: Εκτός και αν άνοιξε την πόρτα γιατί έπεσε η δουλειά της... :s&m_1:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σε σχέση μ'αυτά που ζητάνε άλλοι καλά είναι,αλλά κομοδίνο ρε παιδί μου... >:( Παλιά είχαν κάποια Νικόλ η οποία όταν είχα πάει είχε υφάκι,της ρίχνω ένα πισωκολλητό και ντύνομαι να φύγω οπότε μου λέει ο δικός της μετά από παράπονα μου,άστην ένα 50άρικο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Σε σχέση μ'αυτά που ζητάνε άλλοι καλά είναι,αλλά κομοδίνο ρε παιδί μου... >:( Παλιά είχαν κάποια Νικόλ η οποία όταν είχα πάει είχε υφάκι,της ρίχνω ένα πισωκολλητό και ντύνομαι να φύγω οπότε μου λέει ο δικός της μετά από παράπονα μου,άστην ένα 50άρικο  :2funny: :2funny: :2funny:

Άλλοι γράφουν πως πρέπει να την περιποιηθείς και να είσαι τυπικός, να μην αργήσεις στο ραντεβού και δε συμμαζεύεται...

Εγώ ένα πινέλο ήθελα να της το ρίξω αυτές τις μέρες αλλά ήταν γεμάτη....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
50αρικο??? :2funny: :2funny: :2funny: εμ αν ηταν χρονος και υπηρεσιες στουντιο.....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Άλλοι γράφουν πως πρέπει να την περιποιηθείς και να είσαι τυπικός, να μην αργήσεις στο ραντεβού και δε συμμαζεύεται...

Εγώ ένα πινέλο ήθελα να της το ρίξω αυτές τις μέρες αλλά ήταν γεμάτη....
:rockon: :rockon: :rockon: Και'γω ψήνομαι  :wanker:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom