Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
το πρόσωπο είναι ίδιο με την φωτογραφία που είναι ολόγυμνη
μιλφ
στηθος 2άρι αλλά όχι καλό,από αυτά που τελειώνουν στην ρώγα,χωρίς τίποτα από κάτω
κώλος ωραίος,πεταχτός και στητός
σέρβις αρκετά καλό,κάνει λίγη ώρα να ζεσταθεί αλλά μετά είναι καλή.αρκετά φιλική
γενικά ένα (προ)μιλφ σχετικά ικανοποιητικό,αλλά της σειράς
Πήρα και εγώ με τη σειρά μου.
Θα συμφωνήσω σε όλα με μια διαφορά στο πρόσωπό της που δείχνει κάποια χρονάκια παραπάνω αφού την έκοψα για μεγαλύτερη μου κιόλας,
ίσως αυτό κάπως να με χάλασε μόνο.
Κατα τ'άλλα νορμάλ συμπεριφορά,όντως πολύ φιλική αν και είπε πως μόλις οι δύο στους δέκα πελάτες της φέρονται καλά και δεν είναι τίποτα σιχαμένοι κωλόγεροι  :zombie:
Για τα εκατόν είκοσι το μισάωρο δεν τα κλαίς.
Κριτική δε γράφω,κουράστηκα πλέον,μόνο ο palermo και άντε 1-2 άτομα ακόμα να ενημερώνουν..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Λέω παίδες να δοκιμάσω τη Jessica όλες οι κριτικές ειναι άριστες,έχετε να προσθέσετε τιποτα η να αφαιρεσετε;
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Πήρα και εγώ με τη σειρά μου.
Θα συμφωνήσω σε όλα με μια διαφορά στο πρόσωπό της που δείχνει κάποια χρονάκια παραπάνω αφού την έκοψα για μεγαλύτερη μου κιόλας,
ίσως αυτό κάπως να με χάλασε μόνο.
Κατα τ'άλλα νορμάλ συμπεριφορά,όντως πολύ φιλική αν και είπε πως μόλις οι δύο στους δέκα πελάτες της φέρονται καλά και δεν είναι τίποτα σιχαμένοι κωλόγεροι  :zombie:
Για τα εκατόν είκοσι το μισάωρο δεν τα κλαίς.
Κριτική δε γράφω,κουράστηκα πλέον,μόνο ο palermo και άντε 1-2 άτομα ακόμα να ενημερώνουν..

σε ποιά αναφέρεστε?
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Κριτική δε γράφω,κουράστηκα πλέον,μόνο ο palermo και άντε 1-2 άτομα ακόμα να ενημερώνουν..
Γρήγορα κουράστηκες φίλε μου με 8 κριτικές που έχεις γράψει. Καλά που ο ΒΑΒΥ, ο ΝΙΤΡΟ, ο Παλέρμο κι αρκετοί άλλοι είναι...ακούραστοι και γλιτώνουμε καμιά φόλα. :sunglasses:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Γρήγορα κουράστηκες φίλε μου με 8 κριτικές που έχεις γράψει. Καλά που ο ΒΑΒΥ, ο ΝΙΤΡΟ, ο Παλέρμο κι αρκετοί άλλοι είναι...ακούραστοι και γλιτώνουμε καμιά φόλα. :sunglasses:
Για ένα διάστημα μιλούσα με τον εαυτό μου στο thread  :S
Δεν διάλεξα και την καλύτερη δυνατή εποχή.  :-
Αν είναι για καμιά φόλα φυσικά και θα ενημερώσω.
Για 2-3 προτάσεις όμως αν είναι να γράψω, δε θα ποστάρω κριτική,τα λέω εδώ μέσα.
Θεωρώ πως οι κριτικές πρέπει να είναι πληρέστατες και όχι δυο σειρές.
Επίσης αν έχεις προσέξει οι περισσότεροι σοβαροί παίκτες ,ανάμεσα τους και αυτοί που ανέφερες,πλέον δοκιμάζουν ακόμα αλλά δεν ενημερώνουν με τον ίδιο ρυθμό που έκαναν στο παρελθόν γιατί και οι ίδιοι βλέπουν πως δεν υπάρχει ανταπόκριση  :(
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Λέω παίδες να δοκιμάσω τη Jessica όλες οι κριτικές ειναι άριστες,έχετε να προσθέσετε τιποτα η να αφαιρεσετε;
Εδώ και μια ώρα δεν απαντάει,θα βλέπει τον αγώνα με τον γκόμενο της :cheesy:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
  Να κανω μια χαζη ερωτηση?? τι σημαινει incall-outcall??? Σορυ παιδες αλλα ειμαι καινουριος στον χωρο... (Νταξ, καντε χιουμορ αλλα δωστε κ μια απαντηση)
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Incall : Πηγαίνεις στο ξενοδοχείο της.
Outcall : Έρχεται στον χώρο σου
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Εδώ και μια ώρα δεν απαντάει,θα βλέπει τον αγώνα με τον γκόμενο της :cheesy:


Ειναι περιεργο παντος,κανενας δε την εχει αναφερει εδω μεσα και οι κριτικες της ειναι ολες στο 10!!!
Σιγουρα οι τιμες της ειναι τσιμπημενες αλλα λεω μηπως και τα αξιζει ρε παιδι μου,τι να πω?
Η καλοπληρωμενη φολα θα φαω η θα περασω γαμαουα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ειναι περιεργο παντος,κανενας δε την εχει αναφερει εδω μεσα και οι κριτικες της ειναι ολες στο 10!!!
Σιγουρα οι τιμες της ειναι τσιμπημενες αλλα λεω μηπως και τα αξιζει ρε παιδι μου,τι να πω?
Η καλοπληρωμενη φολα θα φαω η θα περασω γαμαουα.

Εχουν γινει πολλες συζητησεις γιαυτην παιχτη και κανενας δεν εφυγε απογοητευμενος.  ;)
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ξερω οτι θα με χλευασουν μερικοι για το γουστο μου κλπ κλπ...
με την Claudia ειχα παει 3 4 φορες αλλα τη Lisa  δεν την ειχα δει ποτε δια ζωσης.
Χαρη στο +10 του γαυρου χθες επι του βαζελου που μου απεφερε οκτωβριανο δωρακι συμπαθητικο, αποφασισα να κανω μια προσπαθεια να βρεθω και με τις δυο.
Αλλαξαν ξενοδοχειο, πηγα στο καινουριο τους και περασα 1 ωρα και κατι με το διδυμο που λοιδορειτε μερικοι. κοστος 280
εγω περασα ομορφα. Γουστα ειναι αυτα ...

Υ.Γ.: μετα απο μενα η μια ειχε ραντεβου με καποιον για ποτο στο ξενοδοχειο επ αμοιβη...
απλα το αναφερω. 150 ευρω + ποτα  για μια ωρα
επιβεβαιωνεται οτι ο καθενας κανει ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ!
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Αφού η Jessie ήτανε άφαντη χτες βράδυ,πήγα στην Κλαούντια η οποία έδινε κανονικότατα γλωσσόφιλα.
Δε με τρελένει το ότι συμφωνώ με ένα μέλος που του έχουνε γίνει επανειλημμένως συστάσεις,έχει μαλώσει με το μισό φόρουμ,μια φορά του έστειλα και μήνυμα για να τον ρωτήσω κάτι και δεν απάντησε ποτέ του,αλλά έχει όντως δίκιο σε αυτό.

Εκτός αν άλλαξε συμπεριφορά από τότε η κοπέλα  :think:
Ανέβασα κριτική,όχι ότι είναι καμιά τρελή ενημέρωση,τα έχουνε πει προ πολλού πολύ πιο έμπειροι παίκτες
 

paokaraa4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολη την παρεα και καλως σας βρηκα παιδες..!!
Ειμαι καινουριος στο σαιτ, αλλα παρακολουθω συνεχως τα νεα σας..;) Στο θεμα μας, για το σ/κ που μας ερχεται, ελεγα να μου κανω ενα δωρακι (τριο) μαζι με την κοπελα μου και ψαχνω για κοπελες και θελω την βοηθεια σας...!!
Ειμαι αναμεσα σε
1) 2) 3) 4)
Εχετε να προτεινετε καμμια αλλη? δεκτικος και σε αλλες..χαχα

Σας ευχαριστω πολυ εκ τον προτερον.. :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom