Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Στη ρεσεψιον σε ενόχλησαν;
Όχι, καθόλου. Βέβαια δεν πήγα αργά και είχε κόσμο. Αλλά και άλλη φορά που είχα πάει και δεν είχε καθόλου κόσμο κανείς δεν ασχολήθηκε μαζί μου.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα και από εμένα λέω να δοκιμάσω την
Έχει κανείς καμιά εμπειρία μαζί της να μου πει αν αξίζει η όχι?

Μπροστα σε αυτα που πηδατε εκει πανω καλη η μικρη. 3-5 κιλα παραπανω γυρω στα 25 και ευχαρηστη στην παρεα.  
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Σκέφτομαι να κλείσω με Valeria.
Σε αφήνει να παίξεις με το στήθος της ή είναι όλο μη και μη;  :tits:
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Σκέφτομαι να κλείσω με Valeria.
Σε αφήνει να παίξεις με το στήθος της ή είναι όλο μη και μη;  :tits:
Φίλε δεν υπάρχει όχι με αυτό το κορίτσι. Ότι και να του ζητήσεις "φυσικά" σου απαντάει. Με άλλες κοπέλες (και μάλιστα ομόσταυλες), διαφημισμένες, με φουλ πρόγραμμα και διθυραμβικές κριτικές τόσο καλά δεν έχω περάσει. Θα την προτιμήσω πάλι σε πρώτη ευκαιρία μόλις βρεθώ Θεσσαλονίκη. Βέβαια περί ορέξεως ...
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Nομίζω τα μάθατε τα μαντάτα σχετικά με το ξενοδοχείο του ιβάν....
Σταμάτησε επισήμως απο σήμερα τις περίεργες επισκέψεις , τοποθετώντας εσωτερικά του κτιρίου 2 μαντραχαλάδες που ελέγχουν την είσοδο..
Κρίμα !  Το να σταματάνε και να ρωτάνε κόσμο για τον λόγο τις επίσκεψης παραπέμπει σε άλλα συστήματα ...
Θα μπορούσαν να είναι πιο διακριτικοί και πιο επιλεκτικοί...
--- Με περιμένει μια φίλη μου πάνω του λέω ...  -----
--- το ονομ/υμο της φίλης σας , Κύριε ? Και ο αριθμός του δωματίου της ???

Ετσι θα ανεβάσετε την ασφάλεια κυριε σαββίδη
μπράβο

τί ώρα πήγες ?
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Nομίζω τα μάθατε τα μαντάτα σχετικά με το ξενοδοχείο του ιβάν....
Σταμάτησε επισήμως απο σήμερα τις περίεργες επισκέψεις , τοποθετώντας εσωτερικά του κτιρίου 2 μαντραχαλάδες που ελέγχουν την είσοδο..
Κρίμα !  Το να σταματάνε και να ρωτάνε κόσμο για τον λόγο τις επίσκεψης παραπέμπει σε άλλα συστήματα ...
Θα μπορούσαν να είναι πιο διακριτικοί και πιο επιλεκτικοί...
--- Με περιμένει μια φίλη μου πάνω του λέω ...  -----
--- το ονομ/υμο της φίλης σας , Κύριε ? Και ο αριθμός του δωματίου της ???

Ετσι θα ανεβάσετε την ασφάλεια κυριε σαββίδη
μπράβο
Μπορείς να μου στείλει κάποιος pm ποιο είναι αυτό το ξενοδοχείο καθότι ως μη Θεσσαλονικιός δε το γνωρίζω;
 

andreashol

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Μπορείς να μου στείλει κάποιος pm ποιο είναι αυτό το ξενοδοχείο καθότι ως μη Θεσσαλονικιός δε το γνωρίζω;

Αν βάλεις στο google τη φράση "ιβαν παλλας ξενοδοχειο" θα είναι στα πρώτα αποτελεσματα
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Πήρα τελικά Valeria...
Όλα καλά, έριξα δύο μπαλάκια εξαιρετικής ποιότητας μέσα σε 35 λεπτά καθαρού χρόνου παιχνιδιού...
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Σε βόλτα έξω από ξενοδοχείο σε γνωστή περιοχή κοπέλα άρτια αφιχθείσα, έκανε τσιγάρο και έμοιαζε με πλύστρα που μόλις τέλειωσε τη δουλειά με τα σκαλοπάτια. Στο ξενοδοχείο του Ιβάν (το έμαθα) κανένα πρόβλημα. Το άρτιο αφιχθέν μανεκέν,καλό,ίσως φρέσκο και ξεκούραστο,πάνω από αξιολογήσεις προηγούμενων κριτικών. Σύντομα προσπαθώ και γι άλλα νέα.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Σε βόλτα έξω από ξενοδοχείο σε γνωστή περιοχή κοπέλα άρτια αφιχθείσα, έκανε τσιγάρο και έμοιαζε με πλύστρα που μόλις τέλειωσε τη δουλειά με τα σκαλοπάτια. Στο ξενοδοχείο του Ιβάν (το έμαθα) κανένα πρόβλημα. Το άρτιο αφιχθέν μανεκέν,καλό,ίσως φρέσκο και ξεκούραστο,πάνω από αξιολογήσεις προηγούμενων κριτικών. Σύντομα προσπαθώ και γι άλλα νέα.
Αδερφέ τα ονόματα των κοριτσιών που αναφέρεις;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αδερφέ τα ονόματα των κοριτσιών που αναφέρεις;

τα ειπε...
το αρτιο και η αρτια...
παιδια αν δεν ξερετε να χρησιμοποιειτε καποιες λεξεις μην το κανετε χαριν εντυπωσιασμου.
εκτιθεστε
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
τα ειπε...
το αρτιο και η αρτια...
παιδια αν δεν ξερετε να χρησιμοποιειτε καποιες λεξεις μην το κανετε χαριν εντυπωσιασμου.
εκτιθεστε
Συγγνώμη για το όντως ακαλαίσθητο άρτι(α/ο) και ευχαριστώ για την επισήμανση. Δεν χρησιμοποιήθηκε για εντυπωσιασμό αλλά για συντομία. Ήταν και η βιασύνη σε συνδυασμό με κούραση βλέπεις.

ΥΓ Νομίζω ότι μόνο 2 είχαμε άρτι (σωστό;) αφιχθείσες χθες.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Συγγνώμη για το όντως ακαλαίσθητο άρτι(α/ο) και ευχαριστώ για την επισήμανση. Δεν χρησιμοποιήθηκε για εντυπωσιασμό αλλά για συντομία. Ήταν και η βιασύνη σε συνδυασμό με κούραση βλέπεις.

ΥΓ Νομίζω ότι μόνο 2 είχαμε άρτι (σωστό;) αφιχθείσες χθες.
O σκοπός αυτού του site είναι ενημερωτικός οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αναφέρεις το όνομα των κοπελιών. Εγώ καταλαβαίνω ότι μιλάς για την EVA κάνω λάθος?
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
:pipa3:
O σκοπός αυτού του site είναι ενημερωτικός οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αναφέρεις το όνομα των κοπελιών. Εγώ καταλαβαίνω ότι μιλάς για την EVA κάνω λάθος?
Μανεκέν που μόλις έφθασε εννοώ την Olivia
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom