Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
dthanos: έχει μάλλον σιλικονάτο βυζί (τέτοιο που το βλέπω αποκλείεται να είναι φυσικό) και αυτές γενικά τις αποφεύγω, κατά τα άλλα είμαι σίγουρος ότι θα μας πεις αφού δοκιμάσεις  :2funny: :2funny:

Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα: σβήνω τη φωτό της florance. μη μας τη πουνε πάλι...

[/quote]

Οπως είπα, είμαι απο Σαλόνικα κι εδω πάνω στέλνουν Β' Εθνική (παράπονο το'χω!)

Τίπος, έχω κάτι οικονομικές δυσκολίες, λές να ανεβάσω κι εγω τη φώτο της Letitia μπας και μου έρθει κανένα 'δωράκι'?  :-)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
talos43:

Sally, Annita, Gisele, Julia, Adriana. Όλες με περισσότερες καλές κριτικές απότι κακές.
Έχει και μερικές τελειώς καινούργιες όμως, δεν δοκιμάζεις να μας πεις? :) :)
φίλε tipos και εγώ θάθελα για κάτι καινούργιο αλλά όπως λέω αυτή την εποχ'η έχω στριμώγματα οικονομικά και αυτά που μπορώ να διαθέσω τουλάχιστον να πάνε σε καλή κατάσταση και όχι σε καμμιά καινούργια και μου βγεί μάπα, αυτά αλλιώς θα πήγαινα και θα σας έλεγα.δοκιμασμένη λοιπόν γι αυτό ρωτάω γνώμες. thanks anyway.... ;)
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
talos τότε ψάξε ανάμεσα σε αυτές που είπα. Υπάρχουν reviews για όλες, από κει και πέρα είναι θέμα κριτηρίων του καθένα και ποια του κάνει κλικ εμφανισιακά.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Εγώ θα παίξω μάλλον Daniela από CzechLady...
αν κι από σερβις δε είναι πλήρες θα δοκιμάσω.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Προστέθηκan η oliviera και η Isabelle στις αφίξεις.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
λοιπόν μάγκες έκλεισα με julia ένα 2ωράκι και ελπίζω να περάσω καλά,στηριζόμενος στην προτροπή του γνώστη της ψωλοκατάθεσης tipos, σεβαστή η γνώμη σου αρχηγέ.....άντε σε έφτιαξα πάλι , σε πιάνω γλύψιμο να μου στέλνεις γνώμες...χι..χι..χι...
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Να συνεισφέρω κι εγώ στη λίστα


Athens

Melinda 19-23/2
www.zsexygirls.com/product.php?productid=66&cat=0&page=1]http://www.zsexygirls.com/product.php?productid=66&cat=0&page=1[/url]
Lora 19-24/2
www.princessofeurope.com/galleries.php?ztrewq=&action=GIRL&id=252]http://www.princessofeurope.com/galleries.php?ztrewq=&action=GIRL&id=252[/url]
Chantal 2-6/4
www.vip-glamourpearls.com/]http://www.vip-glamourpearls.com/[/url]

Thessaloniki


Chantal 7-13/4
www.vip-glamourpearls.com/]http://www.vip-glamourpearls.com/[/url]

Και μια πρόσθετη πληροφόρηση ακυρώθηκε το c.t της Caitlin

Παρακαλείται ο Tipos να τις βάλει στη λίστα του ;)
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
thanks προστέθηκαν εκτός από  Chantal, μέχρι το Πάσχα έχουμε καιρό :)

η Melinda δεν παίζεται ε? καιρό είχα να δω τέτοιο απίστευτο νιμου!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
λοιπόν μάγκες έκλεισα με julia ένα 2ωράκι και ελπίζω να περάσω καλά,στηριζόμενος στην προτροπή του γνώστη της ψωλοκατάθεσης tipos, σεβαστή η γνώμη σου αρχηγέ.....άντε σε έφτιαξα πάλι , σε πιάνω γλύψιμο να μου στέλνεις γνώμες...χι..χι..χι...

ωχ ωχ ελπίζω να είναι στα καλά της μη μας κάνει και ρεζίλι :)
Α, και κοίτα μη μου τη κουράσεις, έχει και ένα 12ωράκι μαζί μου που πρέπει να αντέξει!
 

k.panagidis

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λιγο γυρισα απο ενα ραντεβου με την Jenny απο aaa europemodels.H κοπελα με υποδεχτεικε με μαυρες καλτσοδετες κοκκινο κυλοτακι και κοκκινο σουτιεν.Η γκομενα ειναι οτι πρεπει για λατρεις του Milf και οχι μονο...Πολυ καυλιαρικο προσωπο με ωραια χειλια που γλυφουν και ρουφανε πολυ καλα το πουτσοκεφαλο και τα αρχιδια.Το στηθος της μικρο αλλα αυτο που με τρελανε παρα πολυ ειναι οι τεραστειες ρωγες της πραγματικα ειναι χαρμα οφθαλμων αυτες οι ρωγες σιγουρα πανω απο 2,5 ποντους.Με το που αρχιζεις να τις πιπιλας αυτες αμεσως σκληραινουν και γινονται πετρα...Εχει πολυ ομορφα ποδια γενικα καλο σωμα.Πολυ γυμνασμενη και απο οτι μου ελεγε ειναι επαγγεματιας μασερ.Στο κυριως θεμα αρκετα καλη πιπα με καλα ρουφηγματα στις μπαλες.Θα σας ελεγα να την παρετε οπωσδηποτε στα 4 πραγματικα εκει δινει ρεστα ειδικα καθως την επερνα ετσι αυτη εχωνε δαχτυλα στον κωλο της και τον γαμαγε και το γουσταρε πολυ.Δυστηχως δεν την πηρα απο κωλο αν και απο οτι εδειξε σιγουρα εχασα που δεν δοκιμασα.Τελος μετα απο 2 μπαλακια με πλακωσε και σε ενα απιστευτο μασαζ καθοτι επαγγελματιας πραγματικα ηταν οτι χρειαζομουν με τα απο τοσο καλο γαμησι..Με αριστα το 10 θα εδινα ενα 8 και απο εμφανιση και υπηρεσιες
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ωχ ωχ ελπίζω να είναι στα καλά της μη μας κάνει και ρεζίλι :)
Α, και κοίτα μη μου τη κουράσεις, έχει και ένα 12ωράκι μαζί μου που πρέπει να αντέξει!
μεγάλε αν κουραστεί από εμένα σε 2 ώρες τότε τι θα πάθει με τις12? ε ρε μεγαλεία...άκου 12 ώρες...μου θυμίζουν τα νιάτα μου που άντεχα τόσο.....forza tipos κράτα την σημαία μας ως έλληνες εραστές ψηλά :dancing: :knockinb: :birdman:
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Τι προελευση εχει η Jenny?
Στις δυο φωτο με το κορμακι ειναι ΟΚ ομως στις αλλες ειναι σκετη θειτσα!

Πριν λιγο γυρισα απο ενα ραντεβου με την Jenny απο aaa europemodels.H κοπελα με υποδεχτεικε με μαυρες καλτσοδετες κοκκινο κυλοτακι και κοκκινο σουτιεν.Η γκομενα ειναι οτι πρεπει για λατρεις του Milf και οχι μονο...Πολυ καυλιαρικο προσωπο με ωραια χειλια που γλυφουν και ρουφανε πολυ καλα το πουτσοκεφαλο και τα αρχιδια.Το στηθος της μικρο αλλα αυτο που με τρελανε παρα πολυ ειναι οι τεραστειες ρωγες της πραγματικα ειναι χαρμα οφθαλμων αυτες οι ρωγες σιγουρα πανω απο 2,5 ποντους.Με το που αρχιζεις να τις πιπιλας αυτες αμεσως σκληραινουν και γινονται πετρα...Εχει πολυ ομορφα ποδια γενικα καλο σωμα.Πολυ γυμνασμενη και απο οτι μου ελεγε ειναι επαγγεματιας μασερ.Στο κυριως θεμα αρκετα καλη πιπα με καλα ρουφηγματα στις μπαλες.Θα σας ελεγα να την παρετε οπωσδηποτε στα 4 πραγματικα εκει δινει ρεστα ειδικα καθως την επερνα ετσι αυτη εχωνε δαχτυλα στον κωλο της και τον γαμαγε και το γουσταρε πολυ.Δυστηχως δεν την πηρα απο κωλο αν και απο οτι εδειξε σιγουρα εχασα που δεν δοκιμασα.Τελος μετα απο 2 μπαλακια με πλακωσε και σε ενα απιστευτο μασαζ καθοτι επαγγελματιας πραγματικα ηταν οτι χρειαζομουν με τα απο τοσο καλο γαμησι..Με αριστα το 10 θα εδινα ενα 8 και απο εμφανιση και υπηρεσιες
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ακυρώθηκε η OLIVIERA... :o(
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Sarah James: έκατσα 15 λεπτά μαζί της και μετά πήρα τα λεφτά μου πίσω και έφυγα.  Η γκόμενα είναι απλά απαράδεκτη σε όλα τα επίπεδα.  ʼθλια συμμετοχή, άθλια πίπα, άθλια συμπεριφορά...
Όσοι έχετε κλείσει μαζί της σας συστήνω να την ακυρώσετε

 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Sarah James: έκατσα 15 λεπτά μαζί της και μετά πήρα τα λεφτά μου πίσω και έφυγα.  Η γκόμενα είναι απλά απαράδεκτη σε όλα τα επίπεδα.  ʼθλια συμμετοχή, άθλια πίπα, άθλια συμπεριφορά...
Όσοι έχετε κλείσει μαζί της σας συστήνω να την ακυρώσετε

δηλαδη σε πιπωσε, μετα την γαμησες, δεν σου αρεσε και της ζητησες τα λεφται στα εδωσε , και εφυγες;

καλα τα λεω ή κατι δεν εχω καταλαβει;
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινο ραντεβου με sarah james απο paradise city tours.Ο φιλος τα λεει οπως ειναι.Ειχα ραντεβου 2ωρο.Στην ωρα εφυγα.Η γκομενα καμμια σχεση με τις φωτο,κωλος με κυταριτιδα! και γενικα ψιλομπαζο.Συμμετοχη μηδενΔεν ξερω τι ρολο βαρανε οι αλλες γκομενες του πρακτορειου αλλα απο τη συγκεκριμενη μακρια........
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom