Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 106 άτομα (10 μέλη και 96 επισκέπτες)

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Ρε παιδιά είναι βέβαιο πως είναι αυτή?? Εγώ δεν έχω την εμπειρία άλλων, αλλά μου φαίνεται σχεδόν απίθανο να είναι αληθινό. Και αν όντως είναι η ίδια, τότε τι το ιδιαίτερο έχει για να πάρει τόσα λεφτά???

αυτη ειναι παιχτη μου, την πηρα προσφατα και αξιζει τα λεφτα της (φαντασου πηρα CT μετα απο 1 χρονο) αφου τα γαμησια που κανουν οι γκομενες απο το FB ειναι καλυτερα.

στα +

1. ξερει να γαμιεται 2. επικοινωνιακη, χαμογελαστη κτλ 3. δεν ειναι με το ρολοι στοχερι 4 τα piercing της σε γλωσσα και μουνι που με φτιαχνουν

στα -

οτι δεν μιλαγε ελληνικα αλλα μιλαει πολυ καλα αγγλικα και δεν με χαλασε. (απλα καποιους ισως τους χαλασει)

εν κατακλειδι... θα την ξαναπαρω παρεα με φιλη.
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
συγνωμη θελετε να κουτουποσετε playmate μονο με 200 ευρωπουλα τοσο κοστιζει μονο ο τιτλος ρε καρντασια.Αφηστε αυτες σε τπτ γιαπιδες ποζεραδες που γαμανε μονο για να το πουνε στους αλλους εμεις εδω ημαστε ρομαντικοι τυποι.Γαμαμε για να το ευχαριστηθουμε.Οποτε στο διλλημα
η

προτιμω την δευτερη γιατι θα το ευχαριστηθω καλλυτερα ΕΣΕΙΣ?
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Τελικά η επιλογή Σάλλυ/Νικολέτας έχει κι αυτή τα ρίσκα της, έτσι τουλάχιστο μεταφράζω εγώ τις ενστάσεις εμπειρων παιχτών. Τι να πω; Από την άλλη για να είμαι απόλυτα ειλικρινής μαζί σας φτιάχνομαι και με τη σκέψη μόνο ότι γαμάω μια playmate (βέβαια ο αντίλογος μπορεί να υπάρξει και να είναι "ΟΚ, κι αν η άλλη δεν συμμετέχει είτε είναι playmate είτε η miss universe, εσύ πόσο θα το φχαριστηθείς;". Πρέπει να πάρω δύσκολες αποφάσεις που θα 'λεγε κι ο ΓΑΠ.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eγω λεω να παρω την Αλεξαντρα γιατι οι αλλες δυο τον κρατανε το κωλο τους !!!
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Eγω λεω να παρω την Αλεξαντρα γιατι οι αλλες δυο τον κρατανε το κωλο τους !!!

Σεβαστέ μου tresurert εγώ από την αρχή ανέφερα χτες ότι το δίλημμά μου είναι μεταξύ Σάλλυς/Νικολέττας και Alexandragr.
Κοστίζει και λιγότερο η Αλεξάνδρα.
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Σεβαστέ μου tresurert εγώ από την αρχή ανέφερα χτες ότι το δίλημμά μου είναι μεταξύ Σάλλυς/Νικολέττας και Alexandragr.
Κοστίζει και λιγότερο η Αλεξάνδρα.

Μία φορά θα γαμήσεις , και μετά θα το κώψεις το σπορ  :think: Αν όχι , γιατί προβληματίζεσαι....πάρε τώρα τη μία , και την επόμενη φορά την άλλη . Απλό....εγώ έτσι θα κάνω  :sunglasses:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μπορεί το τελευταίο καιρό να μη συμμετέχω ενεργά στο σάιτ για προσωπικούς λόγους, όμως αυτό δεν σημαίνει ότι δεν παρακολουθώ αποσπασματικά τα τεκταινόμενα. Θα ήθελα λοιπόν να εκφράσω στον Φάντομ την επιδοκιμασία μου για τη κριτική που έγραψε σήμερα για τη Σάλλυ/Νικολέττα Ρωμανού. Μη το πάρεις στραβά αδελφέ, αλλά είχες καιρό να γράψεις τόσο καλή κριτική.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Μπορεί το τελευταίο καιρό να μη συμμετέχω ενεργά στο σάιτ για προσωπικούς λόγους, όμως αυτό δεν σημαίνει ότι δεν παρακολουθώ αποσπασματικά τα τεκταινόμενα. Θα ήθελα λοιπόν να εκφράσω στον Φάντομ την επιδοκιμασία μου για τη κριτική που έγραψε σήμερα για τη Σάλλυ/Νικολέττα Ρωμανού. Μη το πάρεις στραβά αδελφέ, αλλά είχες καιρό να γράψεις τόσο καλή κριτική.

Θα συμφωνήσω μαζί σου  :)  ο Φαντομάς έδωσε ρεσιτάλ  ;)
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
συγνωμη θελετε να κουτουποσετε playmate μονο με 200 ευρωπουλα τοσο κοστιζει μονο ο τιτλος ρε καρντασια.Αφηστε αυτες σε τπτ γιαπιδες ποζεραδες που γαμανε μονο για να το πουνε στους αλλους εμεις εδω ημαστε ρομαντικοι τυποι.Γαμαμε για να το ευχαριστηθουμε.Οποτε στο διλλημα
η

προτιμω την δευτερη γιατι θα το ευχαριστηθω καλλυτερα ΕΣΕΙΣ?
γιατι το πρωτο ειναι fake 100% εκτος αν καποιος την εχει παρει σταληθεια
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ασε infernoman !!!
Παγενε και ελα πεσμας ποιος ειναι Fake .
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom