Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (6 μέλη και 91 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Πάντως εγώ δεν ξαναπάω μ' όποια ανεβάζεις review!
Δεν αφήνεις ελπίδα για εκπλήξεις, αδελφέ μου...  :headbang:

Το κάνω για να ξέρουν όσοι δεν έχουν δοκιμάσει τι να περιμένουν, ώστε να μην απογοητευτούν. Πειράζει; :grin:
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Καλησπέρα και σε σένα, και καλό φθινόπωρο σε όλους τους συμπάσχοντες και συνοδοιπόρους!  :grin:
Γιατί θύμα και γιατί λάθος μέρα και ώρα; Μια χαρά μούναρος  :rockon: είναι και μια χαρά ήταν τη Παρασκευή το μεσημέρι. Εκτός κι αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω, οπότε: pm.
Και για τι είδους ιδιαίτερα μαθήματα έχω ανάγκη; Πώς να λιώνω το πάγο; :2funny:
Δεν πειράζει με έλιωσε αυτή, σαν χωνάκι παγωτό  :pipa2:, κι αυτό μου φτάνει!  :rockon:
Άσε που γλύψε, γλύψε, κάτι κατάφερα κι εγώ  ;)

Συναγωνιστή kon.air εσύ ήσουν με την Στελίτσα Παρασκευή μεσημέρι, κι εγώ μετά από μπέρδεμα στα rdv έκανα τον κασκαντέρ. :headbang: :headbang:

Τουλάχιστον πέρασες καλά. :fuck1:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα και σε σένα, και καλό φθινόπωρο σε όλους τους συμπάσχοντες και συνοδοιπόρους!  :grin:
Γιατί θύμα και γιατί λάθος μέρα και ώρα; Μια χαρά μούναρος  :rockon: είναι και μια χαρά ήταν τη Παρασκευή το μεσημέρι. Εκτός κι αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω, οπότε: pm.
Και για τι είδους ιδιαίτερα μαθήματα έχω ανάγκη; Πώς να λιώνω το πάγο; :2funny:
Δεν πειράζει με έλιωσε αυτή, σαν χωνάκι παγωτό  :pipa2:, κι αυτό μου φτάνει!  :rockon:
Άσε που γλύψε, γλύψε, κάτι κατάφερα κι εγώ  ;)

Καλό φθινόπωρο και σε εσένα πιλότε!
Δεν φαντάζεσαι για ποιο λόγο στο λέει?  :think:
Θα είχε περάσει ο Γεο πιο πριν από αυτήν ή ο Τρες θα την κούραζε όλο το βράδυ!  :2funny: :2funny: :2funny:
Οπότε και η κοπέλα πόσο να αντέξει!  :o :grin: :cheesy:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Πόσες θες?
Να έχεις όρεξη να διαβάσεις όμως!!!!

Εγω θα σας συνιστουσα την προσοχη σε αυτην την κριτικη!!



About Kamilla.
My opinion is divided between physical appearance and service.

She is the same that you can watch on the website, but in the pictures (it depends on the makeup, I think) she appears more sophisticated, while live seems younger and very fresh.
Her beauty deserves a 9 (I am new member and I can’t give her more than 7,5), she is a jewel, with a beautiful face and fabulous body.

Unfortunately the service wasn’t unforgettable. She doesn’t like many things: CIM, CIF, Anal, Very deep and passionate kiss, and consequently her BJ it wasn’t the best that I tried.

Ultimately, she is beutiful, she is funny and very nice (we also had some fun sideshow, because she is a little bit crazy  ), but she doen’t really like what she does.
If you are looking for a beutiful girl, a bit GFE, to relax, she is perfect.
If you’re looking for a girl without inhibitions, to have wild sex, she is the wrong person.


Εγω ειχα την ευκαιρια να την γνωρισω δυο φορες στο Παρισι και εριξα μαυρη πετρα!!

Να δουμε τι θα πουν οι παιχτες που θα περασουν!! Ποτε δεν ξερεις :grin: :grin: :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
O Konair είχε πάντως καιρό να καταθέσει εμπειρία του
Είναι καλό που ξαναγύρισε στις "πτήσεις"

Σ' ευχαριστώ.
Τον Ιούλιο έκανα πάντως "πτήσεις", απλά ή προτιμώ να γράψω κριτική μετά από 2η συνάντηση με την ίδια κοπέλα (βλ. Angel/Domenika), ή δεν είναι ανακοινώσιμες για προσωπικούς λόγους ή έχω ήδη γράψει κριτική (βλ. Vanessa cg). Τον Αύγουστο βέβαια φόρεσα τη στολή του οικογενειάρχη που πάει διακοπές, οπότε πάπαλα οι "πτήσεις", εξ ου και η "περιορισμένη ενασχόλησή μου με το σπορ (του σεξ)" που αναφέρω στη κριτική μου.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Συναγωνιστή kon.air εσύ ήσουν με την Στελίτσα Παρασκευή μεσημέρι, κι εγώ μετά από μπέρδεμα στα rdv έκανα τον κασκαντέρ. :headbang: :headbang:

Τουλάχιστον πέρασες καλά. :fuck1:

Αν αυτό σε βοηθάει, το ραντεβού μαζί μου ήταν κλεισμένο από την αρχή της εβδομάδας, προτού γυρίσω από τις διακοπές. Βέβαια προς στιγμήν πήγε να γίνει ένα μπέρδεμα και να με αλλάξει για τις 5:30 μμ (χωρίς να ξέρω το λόγο), αλλά μόνη της το διόρθωσε προτού της απαντήσω, και το επανέφερε για τις 3:30 μμ, όπως ήταν κανονισμένο από την αρχή.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Καλό φθινόπωρο και σε εσένα πιλότε!
Δεν φαντάζεσαι για ποιο λόγο στο λέει?  :think:
Θα είχε περάσει ο Γεο πιο πριν από αυτήν ή ο Τρες θα την κούραζε όλο το βράδυ!  :2funny: :2funny: :2funny:
Οπότε και η κοπέλα πόσο να αντέξει!  :o :grin: :cheesy:

Αντεύχομαι! Και μένα πήγε το μυαλό μου εκεί, αλλά είπα, τι στο διάολο, τόσες βδομάδες είναι εδώ η κοπέλα, δεν βαρέθηκαν να την ... καλαφατίζουν τόσο καιρό!  :grin: Άσε που ο Τρες απ' όσο ξέρω δεν ήταν εδώ προχθές.
 

Επισκέπτης
Άσε που ο Τρες απ' όσο ξέρω δεν ήταν εδώ προχθές.
ααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
επιτηδες γυρισε το μουνοπανο για να σου την σπασει..
πριν απο εσενα την βαραγε κανα 4ωρο..
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
Υ.Γ του εχω βαλει τσιπακι με gps & πλεον οπου πηγαινει παταω μετα απο μια εβδομαδα..
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
επιτηδες γυρισε το μουνοπανο για να σου την σπασει..
πριν απο εσενα την βαραγε κανα 4ωρο..
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
Υ.Γ του εχω βαλει τσιπακι με gps & πλεον οπου πηγαινει παταω μετα απο μια εβδομαδα..

Λεεεες;;; :huh: :huh: :huh: Γιαυτό το μωρό ήταν τόοοοοσο ξαναμμένο και με το που την άγγιξα πήρε φωτιά!!!  :2funny:
Δεν πειράζει, χαλάλι του, αυτός την ανακάλυψε άλλωστε  :grin:
 

Επισκέπτης
Κριτικη για την Nasta


Απο την Μοσχα της....Ισπανιας


Εμφάνιση (πρόσωπο): 4.0
Εμφάνιση (σώμα): 6.0
Γενική συμπεριφορά: 6.0
Επικοινωνία: 2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 2.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 2.0

την εφαγα την πατατα τελικα.....ηθελα και σπανιολα τρομαρα μου

πηγα στην εν λογω κοπελα προχθες αργα το βραδυ,
ευκολη συνενοηση με το γραφειο με δυο sms, χτυπαω ανοιγει μια κοντουλα περιπου 1,60 μαυρομαλα(ως εδω ΝΑΙ υπαρχουν καποια κοινα στοιχεια με τις φωτο...αλλλα δυστυχως ΜΟΝΟ εως εδω) με συμπαθητικο σωματακι....με λιγα παραπανω κιλα
την ρωταω (στα αγγλικα)
"η Ναστα"-"ναι"
"μα δεν εισαι η κοπελα των φωτο"
γελουσε
'δεν καταλαβαινω, λιγα αγγλικα" μου λεει, "απο που εισαι της λεω"
"RUSSIA μοσχα" μου απανταει, "μα γραφει Ισπανια" λεω εγω, "ναι ειναι η οικογενεια μου εκει μου λεει" 
Αναλ? τις λεω "ΝΟ" απανταει,
Τελος παντων βαριομουνα να ψαχνω, ηταν και αργα και εμεινα...ΜΕΓΑ λαθος

Να πω και για sex....?
το μονο που κανει λιγο καλα ειναι πιπα, αυτα....
Εαν θελεται και sex...."Να φυγεται να πατε αλλου"!!!


Ημερ/νία συνάντησης  24-08-2010
Διάρκεια συνάντησης 1 ώρα
Κόστος συνάντησης 250 Ευρώ
Incall-Outcall Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου Καλή
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Οι φωτογραφίες (αν υπήρχαν κάπου) σε σχέση με την κοπέλα ήταν:  Αλλης κοπελας
Φιλί οχι
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση Στο στόμα (τα φτυνει)
Πρωκτικό Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; Με τίποτα!

καποιος Moderator να το βαλει στις κριτικες
Ειναι κριμα να φαει ΚΑΙ αλλος (εκτος απο εμενα) την ιδια φολα.....
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Αν αυτό σε βοηθάει, το ραντεβού μαζί μου ήταν κλεισμένο από την αρχή της εβδομάδας, προτού γυρίσω από τις διακοπές. Βέβαια προς στιγμήν πήγε να γίνει ένα μπέρδεμα και να με αλλάξει για τις 5:30 μμ (χωρίς να ξέρω το λόγο), αλλά μόνη της το διόρθωσε προτού της απαντήσω, και το επανέφερε για τις 3:30 μμ, όπως ήταν κανονισμένο από την αρχή.

Εγώ αυτήν την ώρα παίρνω τη μεσημεριανή μου σιέστα και εσύ γαμάς?  :tickedoff: :s&m_1:
Άσε που και οι κοπέλες τέτοια ώρα που πας ή θα έχουν φάει ή θα πεινάνε...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
ααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
επιτηδες γυρισε το μουνοπανο για να σου την σπασει..
πριν απο εσενα την βαραγε κανα 4ωρο..
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
Υ.Γ του εχω βαλει τσιπακι με gps & πλεον οπου πηγαινει παταω μετα απο μια εβδομαδα..

Να΄τος ο ρουφιάνος...!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Στα έλεγα εγώ πιλότε ότι τη ζημιά στην έκαναν!  :2funny: ;) :cheesy: :grin:
Την επόμενη φορά να κλείνεις πρώτα ραντεβού με τον Πρόεδρο και μετά με τη Στέλλα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εγώ αυτήν την ώρα παίρνω τη μεσημεριανή μου σιέστα και εσύ γαμάς?  :tickedoff: :s&m_1:
Άσε που και οι κοπέλες τέτοια ώρα που πας ή θα έχουν φάει ή θα πεινάνε...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Η καλύτερη ώρα είναι αυτή, άλλωστε κι ο Τρες (μια και τον αναφέρεις παρακάτω) την ίδια προτιμάει. Είναι ξεκούραστες, άντε να έχει προηγηθεί κανένα ακόμα meeting προηγουμένως, κι αυτό συζητήσιμο, και είναι η ώρα που "κοιμάται" η "γάτα" και χορεύουν τα "ποντίκια" :2funny:
Γκεγκε; Όταν παντρευτείς, θα με θυμηθείς!  :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Η καλύτερη ώρα είναι αυτή, άλλωστε κι ο Τρες (μια και τον αναφέρεις παρακάτω) την ίδια προτιμάει. Είναι ξεκούραστες, άντε να έχει προηγηθεί κανένα ακόμα meeting προηγουμένως, κι αυτό συζητήσιμο, και είναι η ώρα που "κοιμάται" η "γάτα" και χορεύουν τα "ποντίκια" :2funny:
Γκεγκε; Όταν παντρευτείς, θα με θυμηθείς!  :rockon:

Χάλασες στις διακοπές σου!  :2funny: :2funny: :2funny:
Τι λάθη είναι αυτά?  :think:
Παραπάνω τον ανέφερα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Τς,τς...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ έτσι και πάω αυτήν την ώρα, μόνη της θα γαμηθεί διότι εγώ θα την έχω αράξει δίπλα και θα κοιμάμαι!  :2funny: ;) :cheesy: :grin:
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Furby,καλα στα λεει ο konair!Κι ασε το βραδυ τη νομιμη να γαμιεται μονη της. :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom