Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (6 μέλη και 61 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ζηλεύω τις αντοχές σου !!!  :dancing:
Τι πίνεις και τα καταφέρνεις όλα αυτά; Εμείς αυτά μόνον ως teenagers τα μπορούσαμε, αλλά τότε όλα (σχεδόν) ήταν φαντασιώσεις  ...δυστυχώς  :-

κάτσε ρε γάτε ακόμα δεν τα'χω κλείσει τα 25...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
κάτσε ρε γάτε ακόμα δεν τα'χω κλείσει τα 25...
Βέβαια.....τζόβενος είσαι ακόμα!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Όχι ρε....Κ3 κάτω, να πάρεις το δωμάτιο επάνω!!!!
1 ώρα 200 γιούρια και όποιος αντέξει!!! :rockon: :rockon:
Δεν ξέρει αγγλικά, σπαστά Ελληνικά....δεν θα τα χρειαστείς!!!! :2funny: :2funny:
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ζμπουτσαμ ζμπουτζαμ, έχω καταντήσει Κλαουδάτος με τόσα παλτά μες το κατακαλόκαιρο!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι τοσο χαλια φιλε,αν δεν σου εκανε κοπο, να γινεις πιο συγκεκριμενος?διαβασα ολες τις κριτικες της,σαφως διφορουμενες αλλα μερικες αρκετα καλες.παντως δεν καταλαβαινω γιατι το γραφειο κοροιδευει τοσο πολυ.ως αβαντγκαρντ κανανε βεβαια μαλακιες αλλα ηταν λικνο του βαλτικου μουνιου,ειχε βγαλει πολλες καλες γκομενες..ξεπεσμος
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
γιατι τοσο χαλια φιλε,αν δεν σου εκανε κοπο, να γινεις πιο συγκεκριμενος?διαβασα ολες τις κριτικες της,σαφως διφορουμενες αλλα μερικες αρκετα καλες.παντως δεν καταλαβαινω γιατι το γραφειο κοροιδευει τοσο πολυ.ως αβαντγκαρντ κανανε βεβαια μαλακιες αλλα ηταν λικνο του βαλτικου μουνιου,ειχε βγαλει πολλες καλες γκομενες..ξεπεσμος

απλά η κοπέλα δεν είναι του στυλ μου....κατά τ'αλλα είναι πολύ υπομονετική ,καλό παιδί και συζητήσιμο και φυσικά πολύ πιο έμπειρη απότι πριν 2 χρόνια...
Εχει κατι κολλήματα με τα δάχτυλα που δεν πολυγουστάρει, δεν θέλει και πολλά πολλά με το μουνί της αλλά κατά τ'αλλα είναι καλή...

Α ναι είναι και bi κανονικότατη με προσφατα διαλυμένη σχέση με έτερο ct που ηταν εδω την περασμένη εβδομάδα
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
απλά η κοπέλα δεν είναι του στυλ μου....κατά τ'αλλα είναι πολύ υπομονετική ,καλό παιδί και συζητήσιμο και φυσικά πολύ πιο έμπειρη απότι πριν 2 χρόνια...
Εχει κατι κολλήματα με τα δάχτυλα που δεν πολυγουστάρει, δεν θέλει και πολλά πολλά με το μουνί της αλλά κατά τ'αλλα είναι καλή...

Α ναι είναι και bi κανονικότατη με προσφατα διαλυμένη σχέση με έτερο ct που ηταν εδω την περασμένη εβδομάδα

να σαι καλα.κατατοπιστικος και γρηγορος!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ευτυχώς στο 104 ενας συναγωνιστής πριν από μενα εχωσσε 2 εκατόμπαλα σε μια σχιστομάτα με κοιλιά και έτσι παρηγορήθηκα πως δεν είμαι ο μαναδικός μαλάκας που κυκλοφορεί ....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ποιητης!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
παιχτη εγω στα έλεγα! απο αυτο που λες ξεκινησε ο καυγας μας με την κυρια! :sunglasses:
μηπως ακουω τα οργανα να βαρανε? :think: περιμενω τους απαιτητικους παιχτες ;) να αρχισουν να μιλάνε :grin: :grin: :grin:
 

asteros

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζετε εάν κανένα agency χρησιμοποιεί για τα ct του ξενοδοχεία των Νοτίων προαστίων?
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Α, ρε Ωραίε τι το ήθελες το Ρουμανάκι?  :think:
Δεν πήγαινες καλύτερα στην Έβα να περάσεις και καλύτερα και που δεν αποφεύγει τα φιλιά...!!!  :rockon: :rockon: :s&m_1:
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
καλά μη φάτε εχω φτιάξει γλάρο από το μεσημέρι...ούτε η Mimi είναι και ως συνήθως πάλι εγω έφαγα το παλτό.
Θα την βρω και θα την ποστάρω είναι η ψηλή η Moly πρωην του avanguarde που την έχουμε τραπεζώσει ουκ ολίγες φορές με τις κολλητές της Βανέσα και Σια  


τώρα ειναι πάλι μελαχροινή με 3-4 κιλα παραπάνω και λίγο πιο kinky :headbang:

Η κορμάρα Μόλυ είναι παλτουδάρα... Τεμπέλα και αδιάφορη.
Τουλάχιστον όταν την είχα πάρει, Σαλονίκη, προ πολλών μηνών.
 

pangkok

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η κορμάρα Μόλυ είναι παλτουδάρα... Τεμπέλα και αδιάφορη.
Τουλάχιστον όταν την είχα πάρει, Σαλονίκη, προ πολλών μηνών.

συμφωνω απολυτως τεμπέλα, αδιαφορη και θα συμπλήρωνα και λιγο βρωμιαρα
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
συμφωνω απολυτως τεμπέλα, αδιαφορη και θα συμπλήρωνα και λιγο βρωμιαρα
Συμφωνώ κι εγώ ψηλή, άχαρη και ατσούμπαλη. Ασε που νομίζεις ότι κάτι βρομάει άσχημα!
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Νεα αφιξη  Κατια !!!!!!!

Γιατρέ,

η δεσποινίς ανήκει στο νημα Call Girls
δεν είναι τυπικό city tour

(τωρα βέβαια, με τα τόσα πηγαινελα των ρουμανοκοριτσων του πρωην Μισελ, τα λες και σιτιτούρια...)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Aυτό το αλογο,
έχει ξανάρθει, με άλλο όνομα...
Αλλά δεν θυμάμαι το όνομα, ούτε σχολιασμό...

Ξέρουμε τίποτε;
Σκυλος της Linda ο οποιος δεν λεει !!
Τωρα για την Marina , Moly ,Mimi εγω ουτε εξω απο την πορτα !!!!

Η δε Πολωνεζα η ψηλη ας παρει γραμματεα γιατι ετσι δεν κανει για την δουλια !!! :grin: :grin: :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom