Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (5 μέλη και 87 επισκέπτες)

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
ελα ντε τι μαλακας ειμαι....η μανα σου ειναι παντα διαθεσιμη και πληρωνει να την γαμανε...παω και πεταω τα λεφτα μου ο μαλακας

:piss: κρατηστε ενα αλφα επιπεδο στο θρεντ ρε ασχετοι :badair:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
φιλε εισαι ο μονος που μου εστειλε pm, θυμησου ομως κι εσυ ότι εγω απαντησα σε δικο σου post σχετικα με μια ασθενεια που ειχες αναφερει...
σχετικα με ct που ρωτησα εαν το εχει παρει κανεις δεν πειρα ουτε καν απαντηση του τυπου.."πηγαινε και πες μας"

σε αυτο αναφερομαι

Για ποιά είχες ζητήσει πληροφορίες, έτσι για την ιστορία; Εγώ πάντως, άμα ξέρω κάτι για κάποια συνήθως ποστάρω, εκτός κι αν τύχει να μην έχω χρόνο. Για παράδειγμα, για τη Dana που ρωτάει άλλος συμπαίκτης είχα γράψει και κριτική: , τη 2η από τότε που ασχολούμαι, όταν μας είχε έρθει ως ανεξάρτητη με πολύ λιγότερα χρήματα απ' αυτά που ζητάει το GES, και για τα λεφτά που έδωσα τότε είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος. Είχα τότε τη τύχη του πρωτάρη, οφείλω να ομολογήσω.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nai εχει και ωραια φατσα !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
φιλε μου δεν αναφερομαι στον προεδρο οπως τον αποκαλειτε, αλλα με αφορμή το σχολιο του επισημανα οτι εχετε φτιαξει τις κλικες σας και δεν δίνεται καμια πληροφορία σε νέα μέλη

Και τι ακριβώς πληροφορία είναι αυτή που ζητάς ώστε να νοιώσεις μέλος?  :think:
Μέχρι στιγμής εγώ βλέπω ότι συμμετέχεις και οι άλλοι σε ενημερώνουν για τις διάφορες κοπέλες!
Ποιες είναι οι κλίκες και ποιες πληροφορίες δεν δίνονται?  :think:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
κανονικα δεν θα επεπε να το πω,αλλα τα εχω παρει με τον λαμογιο και τους αγαπουληδες του!!!! λοιπον μαγκες εχει βρεθει τροπος να του γαμας τα κοριτσακια του ΤΖΑΜΠΑ και αυτος να νομιζει οτι σου εχει χρεωσει την πιστωτικη σου,μονο αυτος ξερει να κανει λαμογιες; πληροφοριες ΜΟΝΟ σε παληους ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ!!!!!!

Αχ, θέλω και εγώ να το μάθω αυτό το κόλπο...!!!  :booty:
Γίνεται?  :P
Ή πρέπει να είμαι της κλίκας για να το μάθω?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
1
Like
219
Πόντοι
26
ειχα ρωτησει για αυτη.. μπορεις να το τσεκαρεις εδω
Για ποιά είχες ζητήσει πληροφορίες, έτσι για την ιστορία; Εγώ πάντως, άμα ξέρω κάτι για κάποια συνήθως ποστάρω, εκτός κι αν τύχει να μην έχω χρόνο. Για παράδειγμα, για τη Dana που ρωτάει άλλος συμπαίκτης είχα γράψει και κριτική: , τη 2η από τότε που ασχολούμαι, όταν μας είχε έρθει ως ανεξάρτητη με πολύ λιγότερα χρήματα απ' αυτά που ζητάει το GES, και για τα λεφτά που έδωσα τότε είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος. Είχα τότε τη τύχη του πρωτάρη, οφείλω να ομολογήσω.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πιάνομαι για εχθρός του? :2funny: :2funny:
....μπα, όλο γλύκες είμαι μαζί του!!!! :grin: :grin:
Από εποχής Μπέλο ειδικά, δεν έχω λόγια να περιγράψω την αγάπη μου για τον....Κολοκοτρώνη!!!! :tickedoff: :tickedoff:
Ρε ουστ από εδώ το λαμόγιο...ΟΥΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΩ τις κιράτσες του!!!!!! :rockon: :rockon:

Πρόλαβες Μπέζο, Γεό?  :think:
Αν θυμάμαι καλά σου είχε μείνει απωθημένο διότι δεν την είχες προλάβει!  :(
Γεό κάνε με παρέα ώστε να με μάθεις πως θα τις παίρνω τσάμπα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα τους μάθω δωρεάν να χορεύουν σάλσα!  :rockon:

Παρεμπιπτόντως στα Ισπανικά τα 2 λλ προφέρονται ως ζ για εμάς κάτω ή για τους Ισπανούς ως γι!
Το ίδιο ισχύει όσο ξέρω για τα Πορτογαλικά!
Έτσι ενημερωτικά!  ;) :cheesy: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Και στο λεω γιατι ξερω 15 προσωπικα απο αυτες που εικονιζονται εκει μεσα !!!
Τωρα ποσες ειναι ιδιες με τις φωτο !!!
Οι τεσσερις !!!

Μα 4 είναι όλες και όλες Τρες και απλά παριστάνουν και τις υπόλοιπες!  ;) :cheesy: :grin:
Τους αρέσει να αλλάζουν ρόλους!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Συμπαίκτη αναφέρεσαι σε μια που είχε εμφανισθεί με το όνομα Marta από το μπουρδελοπρακτορείο Nymphs. Για θυμήσου όμως καλά: ΟΛΟΙ-ΟΛΟΙ σε γράψαμε στα παπάρια μας;  :think:

Που είσαι εσύ?
Που χάθηκες και με τι ασχολήσε?  :think:  :2funny: :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Με τόσα πράσινα όποια θες την έχεις! Φαντάζομαι θα μάζεψες προσφορές  :grin:
1000 euro    για  24  ωρες. !!
καποια  εμφανησημη  ,  οχι  μπαζο. !!!
ενταξη  να  μην  ειναι  και  σταρ Russian. :-)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχαχα οχι ρε φιλε αλιμονο... απλα εγω μια φορα που ξενερωσα με μια κρυοκολη του ellada κι εφυγα, μεχρι να παω σπιτι να κλεισω κατι αλλο, ξενερωσα και μου εφυγε ολο το απογευμα μεσα στην κινηση να πηγαινοερχομαι στο κεντρο και σκεφτηκα δεν της τον πεταγα να τελειωνουμε μια ωρα αρχιτερα???

Εμ, αυτές τις βλακείες κάνετε μερικοί και μετά πως να μην πιάνουν κορόιδα!
Αυτό θέλουν και αυτοί βρε παίκτη!
Σου λέει, θα έρθει, θα δει ότι δεν είναι η ίδια αλλά που θα πάει?
Μέχρι να βρει άλλη, θα ταλαιπωρηθεί, μπορεί να μην του δοθεί και εύκολα η ευκαιρία ξανά να ξενογαμίσει οπότε τι θα κάνει?
Θα κάτσει και θα φάει τη φόλα!  :rockon: :rockon: :rockon:

Να ξέρεις ότι η όπισθεν είναι πιο δύσκολη και πιο αργή ταχύτητα από την πρώτη αλλά πρέπει να τη μάθεις και αυτήν διότι θα τη χρειαστείς και θα σε σώσει πολλές φορές!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
1
Like
219
Πόντοι
26
Εμ, αυτές τις βλακείες κάνετε μερικοί και μετά πως να μην πιάνουν κορόιδα!
Αυτό θέλουν και αυτοί βρε παίκτη!
Σου λέει, θα έρθει, θα δει ότι δεν είναι η ίδια αλλά που θα πάει?
Μέχρι να βρει άλλη, θα ταλαιπωρηθεί, μπορεί να μην του δοθεί και εύκολα η ευκαιρία ξανά να ξενογαμίσει οπότε τι θα κάνει?
Θα κάτσει και θα φάει τη φόλα!  :rockon: :rockon: :rockon:

Να ξέρεις ότι η όπισθεν είναι πιο δύσκολη και πιο αργή ταχύτητα από την πρώτη αλλά πρέπει να τη μάθεις και αυτήν διότι θα τη χρειαστείς και θα σε σώσει πολλές φορές!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:

η εικονιζόμενη στις φωτογραγιες του site ηταν στο δωματιο. αλλα πολυ γκρινια ρε φιλε γι αυτο εφυγα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom