Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 127 άτομα (6 μέλη και 121 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Περασα και ειδα την φιλη του alohaaaaaaaa και μια χαρα στεκοτανε Yorgos !!! :grin:

      http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/40624550425660810691.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

[size=12pt]Άκρα του τάφου σιωπή από τον alohaaaaaa....
Δεν θα μας ενημερώσεις για τον "ερωτευμένο" tresurert και την παντόφλα που τρώει κι αυτός, εσύ που τα ξέρεις όλα ... :2funny:
Αν την είχα ποστάρει εγώ τώρα θα είχες γράψει 2 σελίδες κακοήθειες και θα είχες ανεβάσει ότι φωτό υποδημάτων έβρισκες...
Όλα αυτά φυσικά μετά την photoshopιαρισμένη και τρομπαρισμένη φωτό της Emily, στην προσπάθειά σου να την κάνεις
να μοιάζει με το ανθρωπάκι της michelin !!!![/size]
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Εγω μονο για τον ερωτα του βαρδαρη γνωριζω...Οτι ειχα να πω το ειπα...μην γινομαστε κ γραφικοι την γνωμη για την αρραβωνιαρα σου την εχω πει...παλι τα ιδια θα λεμε?

Οσο για την φωτο να κανω φωτοσοπ???Δεν χρειαζεται κοιτα το προσωπο της πως ειναι με τα χειλη κ τα μαγουλα...Σαν μπουγελοφατσα ειναι δεν βρισκω τον λογο να την πειραξω
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εγω μονο για τον ερωτα του βαρδαρη γνωριζω...Οτι ειχα να πω το ειπα...μην γινομαστε κ γραφικοι την γνωμη για την αρραβωνιαρα σου την εχω πει...παλι τα ιδια θα λεμε?

Οσο για την φωτο να κανω φωτοσοπ???Δεν χρειαζεται κοιτα το προσωπο της πως ειναι με τα χειλη κ τα μαγουλα...Σαν μπουγελοφατσα ειναι δεν βρισκω τον λογο να την πειραξω
Απαπαπαπαπα....κακίες!!!!! :grin: :grin:
Δηλ. τι άλλο θα έγραφες για να την "πειράξεις"? :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγω μονο για τον ερωτα του βαρδαρη γνωριζω...Οτι ειχα να πω το ειπα...μην γινομαστε κ γραφικοι την γνωμη για την αρραβωνιαρα σου την εχω πει...παλι τα ιδια θα λεμε?

Οσο για την φωτο να κανω φωτοσοπ???Δεν χρειαζεται κοιτα το προσωπο της πως ειναι με τα χειλη κ τα μαγουλα...Σαν μπουγελοφατσα ειναι δεν βρισκω τον λογο να την πειραξω
Αληταμπουρα !!! :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Να σου πω εσένα.....μην το κάνεις γκαλερί πάλι εδώ!!!!! :birdman: :rolleyes: :o
Έχω δουλειά βραδιάτικα....μην πέσω από την σκαλωσιά!!!!!! :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Εγω μονο για τον ερωτα του βαρδαρη γνωριζω...Οτι ειχα να πω το ειπα...μην γινομαστε κ γραφικοι την γνωμη για την αρραβωνιαρα σου την εχω πει...παλι τα ιδια θα λεμε?

Οσο για την φωτο να κανω φωτοσοπ???Δεν χρειαζεται κοιτα το προσωπο της πως ειναι με τα χειλη κ τα μαγουλα...Σαν μπουγελοφατσα ειναι δεν βρισκω τον λογο να την πειραξω

[size=12pt]Λευκή πετσέτα είναι αυτό ή μου φαινέται ??? :think:

Κρίμα κι άρχισα να γουστάρω τη φάση... :2funny:[/size]
 

Επισκέπτης
Απαπαπαπαπα....κακίες!!!!! :grin: :grin:
Δηλ. τι άλλο θα έγραφες για να την "πειράξεις"? :2funny: :2funny:

[size=12pt]Έχει γράψει και κάνει και χειρότερα...
Μάλλον έχεις χάσει επεισόδια.
Δες στο thread της εν λόγω κορασίδας και θα καταλάβεις...[/size]
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Βασιλογιωργο δεν ριχνω λευκη πετσετα απλα βαριεμαι να ασχοληθω.Μετα το καλοκαιρι που θα χω γεμισει κ μπαταριες θα επανελθω στο θεμα σου  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Βασιλογιωργο δεν ριχνω λευκη πετσετα απλα βαριεμαι να ασχοληθω.Μετα το καλοκαιρι που θα χω γεμισει κ μπαταριες θα επανελθω στο θεμα σου  :grin: :grin: :grin:

[size=12pt]Άστο για την πρωτοχρονιά καλύτερα... έτσι σαν βασιλόπιτα που μ' έκανες.... :2funny: :2funny: :2funny: [/size]
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Προσεχε μην σου φαει την βασιλοπιτα το αμορε κ δεν μπορει να κανει τουρ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για μιση μερα ερχεται το πιπινι η απλα τσεκαρει τα χτυπηματα που θα εχει !! :think:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό λέω να τιμήσω αυτήν την εβδομάδα...άμα έχει κανείς εικόνα, ευπρόσδεκτη


Αξιογάμητο και αξιοπρόσεχτο το κοριτσάκι Μπόνο!  ;)
Μου άρεσε και εμένα από φωτογραφία!  :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά για τόσο λίγο που έρχεται ούτε πίπα δεν προλαβαίνει να μου κάνει!  :2funny: :2funny: :2funny:  :2on1:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αυτό λέω να τιμήσω αυτήν την εβδομάδα...άμα έχει κανείς εικόνα, ευπρόσδεκτη
Χμ...νομίζω την είδα σήμερα εκεί χαμηλά στο Rex.

Not my cup of tea, αλλά δεν περνάει απαρατήρητη.

Και εάν δεν είδα άλλη, τότε νιώθω Σαμπόνις.
 

hellrider

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Όταν στέλνουμε sms τι βαζουμε πριν τον αριθμό που αναγράφεται στο site;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom