Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (2 μέλη και 126 επισκέπτες)

capetanios30

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
σκεφτομαι να κλεισω την εν λογο κορασιδα. οι κριτικες που διαβασα μια κρυο μια ζεστη να το τολμησω η 8α κλαιω τα ευρωπουλα? :huh:


Η Μιλα την εκανε μελαχρινη την ξυνη παραδουλευτρα μπας και δεν την γνωρισουμε !!! :think:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
χαχαχα! βρε καλωσ'τηνα!!! μου ελειψε αυτη... ψηλη, κορμαρα, μελαχρινη... περυσι στη Θεσσαλονικη την ειχε "ξαναφερει"... ειδα κι εγω τις φωτογραφιες, τρελαθηκα, εκλεισα για 2 ωρες...
μετα απο λιγο, ηρθε μια κοντη, χοντρη, ξανθια!!! Ειχα το site ανοιχτο, της λεω ελα να δεις τις φωτογραφιες σου... Εγω ειμαι, μου λεει, απλα εβαψα τα μαλλια μου ξανθα!!!
Απο τοτε εβαλα μαυρο σε αυτους και δεν ξαναασχοληθηκα...
Thanks αδερφέ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: με έσωσες... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
σκεφτομαι να κλεισω την εν λογο κορασιδα. οι κριτικες που διαβασα μια κρυο μια ζεστη να το τολμησω η 8α κλαιω τα ευρωπουλα? :huh:

Καπετάνιος είσαι...άμα τύχει φουρτούνα δεν θα μασήσεις......
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Φίλε nikki_sixx, αν είσαι πράγματι υπαρκτό μέλος του site και όχι εγκάθετος κάποιου (ποιού άραγε;  :huh:) πρακτορείου, όσο καλοπροαίρετος και να είναι κανείς μαζί σου, δεν μπορεί να μη σκεφτεί "περίεργα" πράγματα σχετικά με τους λόγους που έχεις γράψει 2 μόνο κριτικές σε διάστημα 2 μηνών ως τώρα, και κατά σύμπτωση και οι 2 αφορούν την ίδια έσκορτ (Elena ή Angelika Black) και μάλιστα κατά διαβολική σύμπτωση είναι και οι 2 διθυραμβικές για τη κοπέλα, ενώ η συντριπτική πλειοψηφία των υπολοίπων συμπαικτών την έχει λίγο - πολύ θάψει. Τυχαίο; Δεν νομίζω!
Τουλάχιστον φρόντισε για λόγους ευνόητους να μη γράψεις και 3η διθυραμβική κριτική για την ίδια κοπέλα, αλλά έτσι για τα μάτια του κόσμου, να μας δώσεις τα φώτα σου και για καμμία άλλη έσκορτ που θα συναντήσεις φαντάζομαι εν τω μεταξύ (ή μήπως όχι;) :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
σκεφτομαι να κλεισω την εν λογο κορασιδα. οι κριτικες που διαβασα μια κρυο μια ζεστη να το τολμησω η 8α κλαιω τα ευρωπουλα? :huh:
Kλεισε και δωσε και το τηλεφωνο του Γεωργιαδη του Ορθοδοντικου οταν πας !!!
210 36 27 452
Σκουφα 34
3ος Οροφος !!!

Θα της χρειαστει !!! :think:

Μετα ας ερθει να καθαρισει και το γραφειο !!
Συνταγμα μερια κοντα ειναι !!

Θα το παρει το 20αρικο που αξιζει να της πεις  !!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Φίλε nikki_sixx, αν είσαι πράγματι υπαρκτό μέλος του site και όχι εγκάθετος κάποιου (ποιού άραγε;  :huh:) πρακτορείου, όσο καλοπροαίρετος και να είναι κανείς μαζί σου, δεν μπορεί να μη σκεφτεί "περίεργα" πράγματα σχετικά με τους λόγους που έχεις γράψει 2 μόνο κριτικές σε διάστημα 2 μηνών ως τώρα, και κατά σύμπτωση και οι 2 αφορούν την ίδια έσκορτ (Elena ή Angelika Black) και μάλιστα κατά διαβολική σύμπτωση είναι και οι 2 διθυραμβικές για τη κοπέλα, ενώ η συντριπτική πλειοψηφία των υπολοίπων συμπαικτών την έχει λίγο - πολύ θάψει. Τυχαίο; Δεν νομίζω!
Τουλάχιστον φρόντισε για λόγους ευνόητους να μη γράψεις και 3η διθυραμβική κριτική για την ίδια κοπέλα, αλλά έτσι για τα μάτια του κόσμου, να μας δώσεις τα φώτα σου και για καμμία άλλη έσκορτ που θα συναντήσεις φαντάζομαι εν τω μεταξύ (ή μήπως όχι;) :grin:
Ελα βρε Αεροπορε !!!
Αφου του κανει Reverse Deep Throat Blowjob του ανθρωπου ε να μην χασει το φως του !! :grin: :grin: :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Ελα βρε Αεροπορε !!!
Αφου του κανει Reverse Deep Throat Blowjob του ανθρωπου ε να μην χασει το φως του !! :grin: :grin: :grin:

Όταν βρεθούμε, θυμήσου να μου δείξεις πώς γίνεται αυτό, όχι στη πραγματικότητα (εννοείται)  :tickedoff:, μόνο από μακριά, γιατί δεν μπορώ να το φανταστώ  :grin:. Εκτός κι αν είναι το τσιμπούκι που σου παίρνει η γκόμενα ενώ την έχεις από κάτω στο 69 και τη πνίγεις, αν είναι αυτό το ξέρω!  :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Όταν βρεθούμε, θυμήσου να μου δείξεις πώς γίνεται αυτό, όχι στη πραγματικότητα (εννοείται)  :tickedoff:, μόνο από μακριά, γιατί δεν μπορώ να το φανταστώ  :grin:. Εκτός κι αν είναι το τσιμπούκι που σου παίρνει η γκόμενα ενώ την έχεις από κάτω στο 69 και τη πνίγεις, αυτό το ξέρω!  :2funny:
Θα φερω την κοινη φιλη που εχουμε με το αδελφι και τον Jorge να σου δειξει επι τοπου !! :pipa2: :pipa2:
 

Συνημμένα

  • IMG_8886.jpg
    IMG_8886.jpg
    34,7 KB · Εμφανίσεις: 16

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Λέω να μη βιαστώ να γράψω κριτική για την Angel ή παλιότερα Dominika ( & ) που την συνάντησα σήμερα για 1η φορά, μετά μάλιστα από αρκετές διαβουλεύσεις με τον εαυτό μου για το αν θέλω να την συναντήσω στα χρήματα αυτά, αλλά τελικά και στη περίπτωσή της ισχύει το ότι "ό,τι πληρώνεις, παίρνεις". Μπορεί να είναι σχετικά αλμυρή στις χρεώσεις της, και μπορεί να μην είναι η σούπερ ουάου μηχανή του σεξ στο κρεβάτι, αλλά τελικά πέρασα πολύ όμορφα μαζί της, γιατί τα κάνει ΟΛΑ και με το χαμόγελο στα χείλη. Απλά πιστεύω ότι θα έχω πιο ολοκληρωμένη εικόνα την επόμενη φορά.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ενα ειναι σιγουρο, οτι σαβουρα και να στειλουν, θα υπαρχουν ανθρωποι που θα τρεξουν να τα καταθεσουν!!  :headbang:

Κοιταξτε τι σαβουρα μας στελνει ο Ζου την αλλη εβδομαδα  :idiot:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γιατι ρε Luc δεν το γουσταρεις το Foxy αραπακι !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Να μου λειπουν τετοιες συγκινησεις !!!  :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Γιατι ρε Luc δεν το γουσταρεις το Foxy αραπακι !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Και μάλιστα έτσι και σε βάλουν στη μέση μαζί με το άλλο προικισμένο, την Esmeralda, θα σκοτεινιάσει ο ουρανός!  :2funny:  :dancing:
Πάντως, πέραν πλάκας, η Kendra δεν είναι αμελητέα νομίζω.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Sorry αλλα εμενα η Kedra και κουλουρακι με ταιζει και οτι αλλο φτιαχνει ο φουρνος της γειτονιας της !!!
Οποτε μπορω να περασω την πορτα με την αδεια σας κυριε Luc !!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε nikki_sixx, αν είσαι πράγματι υπαρκτό μέλος του site και όχι εγκάθετος κάποιου (ποιού άραγε;  :huh:) πρακτορείου, όσο καλοπροαίρετος και να είναι κανείς μαζί σου, δεν μπορεί να μη σκεφτεί "περίεργα" πράγματα σχετικά με τους λόγους που έχεις γράψει 2 μόνο κριτικές σε διάστημα 2 μηνών ως τώρα, και κατά σύμπτωση και οι 2 αφορούν την ίδια έσκορτ (Elena ή Angelika Black) και μάλιστα κατά διαβολική σύμπτωση είναι και οι 2 διθυραμβικές για τη κοπέλα, ενώ η συντριπτική πλειοψηφία των υπολοίπων συμπαικτών την έχει λίγο - πολύ θάψει. Τυχαίο; Δεν νομίζω!
Τουλάχιστον φρόντισε για λόγους ευνόητους να μη γράψεις και 3η διθυραμβική κριτική για την ίδια κοπέλα, αλλά έτσι για τα μάτια του κόσμου, να μας δώσεις τα φώτα σου και για καμμία άλλη έσκορτ που θα συναντήσεις φαντάζομαι εν τω μεταξύ (ή μήπως όχι;) :grin:


Κακίααααααααα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ελα βρε Αεροπορε !!!
Αφου του κανει Reverse Deep Throat Blowjob του ανθρωπου ε να μην χασει το φως του !! :grin: :grin: :grin:

Αυτό μου θυμίζει στα ηλεκτρονικά παιχνίδια τις περίπλοκες κινήσεις καράτε που στο τέλος τελειώνουν με ένα combo...!  :rockon:
Όποιος έχει παίξει θα καταλάβει τι εννοώ...!!!  :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom