Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 157 άτομα (4 μέλη και 153 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:
Συγνώμη πιλότε αλλά καλά να πάθεις που κάθεσαι και ασχολείσαι με τον καθένα!  :P
Τώρα ξεκίνα μια δίχως λόγο στιχομυθία με τον παίκτη για να δω τι θα καταλάβεις!  :tickedoff:
Το θέμα επεκτάθηκε πολύ δίχως λόγο αφού όπως σωστά είπε ο Γεό, όλοι σχεδόν καταλάβαμε τι ήθελε να πει ο Σπιρέτο!
Μην δίνουμε έκταση σε τέτοια ζητήματα...!!!  >:(
Δεν υπάρχει λόγος πιλότε!
Άντε πάμε στην Πένυ να δούμε γυναικείο αιδοίο!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Και νομίζω ότι το ίδιο εννοούσε και ο busterd στο ποστ του, αν και δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο και δεν μπορώ να είμαι μέσα στο μυαλό του.
[/quote]

:thumbsup: :thumbsup:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Το ρήμα "προβλέπω" αναφέρεται σε κάτι που θα γίνει από δω κι εμπρός, εκτός κι ήθελες να γράψεις "(δια)βλέπω". Ως προς εμένα τουλάχιστον, πιστεύω ότι το θέμα θεωρείται λήξαν και ότι ο Σπύρος κατάλαβε τι ήθελα να πω. Εκτός κι έχεις στο νου σου τον busterd και τη δική του απάντηση, οπότε μπορεί και ν' αποδειχθεί ότι έχεις δίκιο.

Ούτε το προβλέπω όυτε το διαβλέπω. Ομολογουμένως, η φωτογραφία αυτή την δείχνει χάλια. Όμως νομίζω ότι όλους μας, μας έχουν αποθανατήσει σε φάσεις που μετά τις βλέπουμε και λέμε "μα καλά πώς είμαι έτσι;". Δεν υπάρχει καμιά αντιπαράθεση. :cheesy:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Καλα γι αυτο το μουνακι τσακωνεστε???  :2funny: :2funny:


 
   
Κατ'αρχήν δεν τσακωνόμαστε. Και δεν μιλάμε για το συγκεκριμένο μουνάκι. Μιλάμε για το εάν πρέπει να αναφέρεσαι σε ένα ωραίο, καλοσχηματισμένο και σφικτό νινάκι με την λέξη "παιδικό".
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
μηπως βρε φίλε σπυριδονα
τα θέλει και λίγο ο λοκος σου :think:
είναι η δεν είναι αυτο καλυμενη προσωπικη επιθεση στον παίχτη busterd  :sunglasses:
μην κανουμε σαν τις μωρες παρθενες που μας διαβαλουν οι κακοι άλλοι και μετα αρχίζουμε τις πουτανιες
υπαρχουν οι .ανες που μας  τα κάνουν αυτα έτσι και αλλιως

Δεν χαμπαριάζω alexm4n. Εξάλλου όσο λιγότερα λές τόσο το καλύτερο. Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι φίλε spyridonas, και δεν είναι και λίγα εδώ μέσα. Και όταν λέω να φοβάσαι, εννοώ ότι έχουν κάνει τέρατα με τις τάνες είτε επι πληρωμή είτε free αλλά μούγκα.  :-*
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Tερατα !!!!
Τι εννοεις !!!! :grin: :grin: :grin:
Παντως εαν δεν κανει Squirt οτι μουνι και να ειναι δεν αξιζει !!! :think:
 

Συνημμένα

  • Picture 034.jpg
    Picture 034.jpg
    138,4 KB · Εμφανίσεις: 11

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
...οσο για τον φιλο busterd ελπιζω να μην κολλαν τα γουστα μας ως προς την οψη και την υφη του αιδοιου που αρεσει στον καθενα μας και να μην καταλαβε οτι μου αρεσουν οι ανηλικες ελπιζω, αν και ετσι οπως τοποθετηθηκε, εγω καταλαβα οτι αφησε να εννοηθει το τελευταιο, μακαρι να κανω λαθος στην κριση μου

Λάθος κάνεις αγαπητέ Spyridonas. Όπως έγραψα και πρίν, εννούσα ότι κατά τη γνώμη μου δεν πρέπει να αναφέρεσαι σε ένα ωραίο, καλοσχηματισμένο και σφικτό νινάκι με την λέξη "παιδικό".  :sunglasses: :sunglasses:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και οπως ολοι ξερουμε  ο κωλος ειναι το μουνι του μελλωντος !!!
Σωστα ektor ?
 

Συνημμένα

  • Picture 139.jpg
    Picture 139.jpg
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 16

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • IMG_9993.jpg
    IMG_9993.jpg
    154,2 KB · Εμφανίσεις: 12

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Tερατα !!!!
Τι εννοεις !!!! :grin: :grin: :grin:
Παντως εαν δεν κανει Squirt οτι μουνι και να ειναι δεν αξιζει !!! :think:

Στενή δάσκαλε αυτή...!!!  ;)
Μικρός κώλος, μικρή λεκάνη διαβλέπω...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Σωστά πιλότε?  :grin:

Σήμερα έχω να το παίξω οδοντογιατρός!
Ξέρεις σε ποια!
Στη φαφούτα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nα γραψω και εγω δυο λογια για την Ρωσσιδα που εγινε πολυ ντορος εχτες !!
Και μην πεσετε να με φατε γιατι ειμαστε διαφορετικοι και δεν εχουμε τα ιδια γουστα παντα !!



Εχουμε και λεμε !!!
Σωμα πολυ ωραιο γυναικειο με πολυ ομορφο στηθος και ωραια κωλαρα και με τακους σαν και μενα !!!
Φατσα πολυ κοινη Ρωσσοφατσα η οποια χωρις πουδρα δεν λεει !!!
Το πιο σεξουαλικο πραγμα πανω της ειναι το στομα της !!
Τωρα στα του αγωνα οκ το κοριτσι ειναι μικρο οποτε οποιος θελει PSE ας προσεχε ,οχι δηλαδη οτι οταν θα μεγαλωση θα το αποκτηση !!!
Τα του κωλου τα ειπαν οι αλλοι οποτε ουτε καν τον κοιταξα !!!
Καλη πιπα αλλα σαλιο της λειπει η δεν ξερει να φτυνη !!
Στο  γαμησι παει οπου την πας ( Γαλλικη σχολη βλεπεις ) !!
Παντα προσπαθει να δειξει οτι συμμετεχει αλλα ενα εμπειρο ματι αμεσως θα εβλεπε οτι ειναι μια νεαρη Αρτιστα !!
Αντεχει αρκετα αν και εκανε την ερωτηση κλειδι στα 40 λεπτα ( εσυ ποτε δεν χυνεις ) !!
Η ειχε την αγωνια εαν θα ευχαριστηθω η ποτε θα τελειωση το μαρτυριο !! :think:
Γενικα ειναι οκ και χαμογελαστη για μια φορα και αν !!
Δυστυχως δεν εχει αυτο το κατι για να σε ξαναφερει πισω και να την θυμασαι !!
Εμενα εστω !!

Ευτυχως που εβαλαν και τριτο τα Παντσερ και δεν θα με φαει ο Σπυρος !! :grin: :grin: :grin:

Αυτα τα ολιγα !! ;)
 

Συνημμένα

  • Al003.jpg
    Al003.jpg
    24,8 KB · Εμφανίσεις: 13

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
με συγχωρειτε τότε εγω δεν.... :grin: :grin: :grin:
όσο για τους γερμανους τους περιμενουν τα ολανδα για να πάρουν τα ..ποδηλατα τους πίσω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Λάθος κάνεις αγαπητέ Spyridonas. Όπως έγραψα και πρίν, εννούσα ότι κατά τη γνώμη μου δεν πρέπει να αναφέρεσαι σε ένα ωραίο, καλοσχηματισμένο και σφικτό νινάκι με την λέξη "παιδικό".  :sunglasses: :sunglasses:

Εχετε δικιο παιδες, λαθος δικο μου και ζητω συγνωμη για τον τροπο που το εγραψα, αλλα των θετικων επιστημων ειμαι ο ατιμος, τι να κανω?
Ξερετε τι ειναι να καθεσαι 1 ωρα και βαλε για να γραψεις ενα review?  :headbang: :headbang: :headbang:(πλακιτσα κανουμε φυσικα)

Προεδρε τουλαχιστον ελπιζω να περασες σχετικα καλα, βλεπω ειχατε και διαλογο "εσυ δεν τελειωνεις ποτε?" :2funny: :2funny: γιατι η κοπελια δεν μιλουσε και πολυ, αλλα καλουλα σχετικα και σφιχτη(οχι στο κορμι)

:offtopic: Οσο για τη Γερμανια τα ελεγα, ειναι η χρονια της και παιζει πολυ καλα, ενα Γερμανια-Ολλανδια θα το ηθελα για τελικο, επιτελους στα προημιτελικα βλεπουμε καλη μπαλιτσα
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Nα γραψω και εγω δυο λογια για την Ρωσσιδα που εγινε πολυ ντορος εχτες !!
Και μην πεσετε να με φατε γιατι ειμαστε διαφορετικοι και δεν εχουμε τα ιδια γουστα παντα !!

Αυτα τα ολιγα !! ;)


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Καλα να παθεις μαλακα, το εκλαψες το 100αρι  :2funny: :2funny: :2funny: ή δεν το πηγανε 100 ακομα;;; :think: :think:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom