Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 108 άτομα (8 μέλη και 100 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Γενικα ειναι ενα καλο Λαμογιο που κονομαει αλλα και απο την αλλη σε προσεχει και σου κανει τα χατηρια εαν εισαι καλο πελατακι και παιζεις μπαλα μαζι του !!
Ναι η Μογγολα παλιοτερα ηταν απο τα καλυτερα Ρωσσιδια που ειχαν σκασει .
Μουναρος με τα ολα του απο τα καλυτερα κομματια !!
Το αδελφι ο NITRO την ειχε ανακαλυψει και αυτην οπως και την περιβοητη Lolita !!!
Eχει ματι ο σκυλος και δεν τα κραταει για την παρτη του αλλα τα μοιραζει ,παντα του εβγαζα το καπελο !!
Και το λαμόγιο δεν λέει ποτέ όχι σε discount για καλή κριτική.....άρα προσέχετε τι διαβάζεται!!!! :sunglasses:
Σωστό για την Μογγόλα...για αυτό έγραψα 90% μούφα!!!!! :grin: :grin: :grin:
Και πάλι σωστό.....γνωστός κασκαντέρ υψηλού επιπέδου το αδέρφι!!!!! ;)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Και το λαμόγιο δεν λέει ποτέ όχι σε discount για καλή κριτική.....άρα προσέχετε τι διαβάζεται!!!! :sunglasses:
Σωστό για την Μογγόλα...για αυτό έγραψα 90% μούφα!!!!! :grin: :grin: :grin:
Και πάλι σωστό.....γνωστός κασκαντέρ υψηλού επιπέδου το αδέρφι!!!!! ;)

Καλημέρα! Η "Μογγόλα" ποιά είναι;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
;)
 

Συνημμένα

  • DSC02146.JPG
    DSC02146.JPG
    94,3 KB · Εμφανίσεις: 21

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αεροπορε πολυ καλος ο Τιτλος την κριτικης σου !! ;)
Για πιο κατω μην με ρωτησης την γνωμη μου γιατι ειναι πολυ μεγαλο το κειμενο !! :cheesy:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
να σε βοηθήσω εγώ πρόεδρε :cheesy: :cheesy:
περίληψη Difference Between Fast Car and Supercar
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αεροπορε πολυ καλος ο Τιτλος την κριτικης σου !! ;)
Για πιο κατω μην με ρωτησης την γνωμη μου γιατι ειναι πολυ μεγαλο το κειμενο !! :cheesy:

Το ήξερα, όταν την έγραφα, αλλά τι να κάνω, είμαι λίγο πιο περιγραφικός εγώ από σένα.  :grin: Πάντως, από μια άποψη καλύτερα να μη τη διαβάσεις, γιατί δεν σου εγγυώμαι ότι μετά δεν θα κατηφορίσεις "ξαναμμένος" :bigdick: κατά Μετάξι μεριά!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Ναι ρε σύ! Κι εγώ μέσες-άκρες τη διάβασα... κι έχασα πάσα ιδέα!  :headbang:
Θα μαζέψουμε τους ματάκηδες έτσι όπως πάμε...
Το ήξερα, όταν την έγραφα, αλλά τι να κάνω, είμαι λίγο πιο περιγραφικός εγώ από σένα.  :grin: Πάντως, από μια άποψη καλύτερα να μη τη διαβάσεις, γιατί δεν σου εγγυώμαι ότι μετά δεν θα κατηφορίσεις "ξαναμμένος" :bigdick: κατά Μετάξι μεριά!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Απλα ρε Σπυρο απο εκει βουταει φωτο ο Roberto η Αγγελος οπως τον λενε και ειναι Ρωσσοκυπριος !!!
Απλα εμενα μου αρεσε το Ροδολφος πριν καποια χρονια και το ονομασα ετσι !!
Γενικα ειναι ενα καλο Λαμογιο που κονομαει αλλα και απο την αλλη σε προσεχει και σου κανει τα χατηρια εαν εισαι καλο πελατακι και παιζεις μπαλα μαζι του !!
Ναι η Μογγολα παλιοτερα ηταν απο τα καλυτερα Ρωσσιδια που ειχαν σκασει .
Μουναρος με τα ολα του απο τα καλυτερα κομματια !!
Το αδελφι ο NITRO την ειχε ανακαλυψει και αυτην οπως και την περιβοητη Lolita !!!
Eχει ματι ο σκυλος και δεν τα κραταει για την παρτη του αλλα τα μοιραζει ,παντα του εβγαζα το καπελο !!

Εγω σε οτι εχω πετυχει απο αυτον(Λούκα μου ειχε πει σαν ονομα και αν θυμαμαι καλα ειχαν το πρακτορειο της Μογγολας) ηταν αληθινο παντως απλα οι φωτος παλιες
δεν ειχα πετυχει σε κατι περιεργο και χατηρια εκανε κλπ, αλλα καποια μερα τσακωθηκαμε για μια και εβαλα Χ
Οσο για τη βοηθεια, ολοι το ιδιο προσπαθουμε απλα ορισμενοι εχουν αλλες γνωσεις/πειρα ή δεν ειναι μεσα στο thread για καιρο για να γνωριζουν καθε κωδικο ή λεπτομερεια
Περι γουστων φυσικα αλλο θεμα

βλεπω η ζεστη παντως καλα κρατει
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Αμάν συναγωνιστές...τι ξηρασία είναι αυτή;;; Κοιτάζω στα γνωστά site και δεν υπάρχει ένα τεμάχιο της προκοπής!!! Τι μίζερη εβδομάδα είναι αυτή;;;
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Ναι ρε σύ! Κι εγώ μέσες-άκρες τη διάβασα... κι έχασα πάσα ιδέα!  :headbang:
Θα μαζέψουμε τους ματάκηδες έτσι όπως πάμε...

Ίσως να το παράκανα και ζητώ συγγνώμη απ' όσους φίλους ένιωσαν να απογοητεύονται ή να προσβάλλονται για τον Α ή τον Β λόγο. Όμως η κριτική μου αυτή έχει διπλή ανάγνωση. Η μια ανάγνωση θα εξάψει τη φαντασία και την επιθυμία των "ματάκηδων", όπως σωστά τους λες. Όμως υπάρχει και άλλος τρόπος με τον οποίο μπορεί να αξιολογηθεί αυτή η κριτική: Σίγουρα ο σκοπός μου δεν ήταν να εκθέσω τη συγκεκριμένη κοπέλα, άλλωστε δεν έχω κανένα απολύτως λόγο, το αντίθετο μάλιστα, όμως επειδή το site αυτό είναι καθαρά προσανατολισμένο στο αντρικό φύλο και στις ενδόμυχες σεξουαλικές επιθυμίες που στη πλειοψηφία μας κουβαλάμε λίγο - πολύ μέσα μας, θεώρησα ότι ειδικά γι' αυτήν τη κοπέλα, που απέχει παρασάγγας από τις περισσότερες έσκορτς στο επίπεδο των υπηρεσιών, δεν αρκεί μόνο μια απλή αναφορά του στυλ, "τα πάντα όλα" ή "ο απόλυτος συνδυασμός GFE & PSE" ή "τα είδα όλα" κλπ. Αυτά τα γράφουν πολλοί και για πολλές, με αποτέλεσμα οι συμπαίκτες που δεν την έχουν ήδη δοκιμάσει να μην αποφασίζουν αν πρέπει να την συναντήσουν. Το ίδιο αναποφάσιστος μέχρι πρότινος ήμουν κι εγώ άλλωστε. Τώρα όμως, πίστεψε με, όλοι ξέρουν ότι πρόκειται για κάποια που κάνει τη διαφορά από τις υπόλοιπες, και πολλοί απ' αυτούς θα αποφασίσουν να την τιμήσουν στο επόμενο τουρ της.
Και πάλι όμως ζητώ συγγνώμη.
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Μια χαρά τα έγραψες, μη ζητάς συγνώμη...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τι πρεπει να την διαβασω 2 φορες κιολας !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αμάν συναγωνιστές...τι ξηρασία είναι αυτή;;; Κοιτάζω στα γνωστά site και δεν υπάρχει ένα τεμάχιο της προκοπής!!! Τι μίζερη εβδομάδα είναι αυτή;;;

Κοίτα,
μ' αυτήν ,
αυτήν ,
αυτήν και αυτήν ,
δεν το λες κι ακριβώς ξηρασία, απλά είναι πλέον και οι 4 τους παλιές, δοκιμασμένες και γνωστές συνταγές για τους περισσότερους εδώ μέσα.
Αλλά δεν παύουν να είναι λύσεις και μάλιστα πολύ καλές, νομίζω.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σ'ευχαριστώ!  :thumbsup: Από τη τελευταία κριτική συμπεραίνω ότι πρέπει να αποσύρθηκε, προτού αρχίσω να ασχολούμαι με το άθλημα των c.t. Κρίμα.  :rockon:

Μην τυχόν και χάσεις εσύ και δεν την πηδήξεις και αυτήν...!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom