Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (4 μέλη και 145 επισκέπτες)

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Προφανώς αναφέρεσαι στην κριτική για την Emily στην οποία αναφέρθηκες και στο thread της Θεσσαλονίκης.
Ίσως επειδή έχεις ήδη 2 παρόμοιες κριτικές για την συγκεκριμένη και υποθέτω ότι και η νέα σου στα ίδια
πλαίσια περίπου θα κινείται, ίσως γι' αυτό δεν την ανέβασαν. Αν μια κριτική δεν προσθέτει κάτι καινούριο
σε αυτά που έχεις ήδη γράψει σε προηγούμενη κριτική, δεν έχει νόημα να αναρτηθεί.
Θα μπορούσα κι εγώ να ανεβάσω άλλες 10-11 κριτικές (εδώ έχω χάσει το μέτρημα πλέον αλλά κάπου τόσες είναι :grin:)  
από συναντήσεις μου με την Emily, 5 ακόμα για την Aleksa (πρώην Kelly), 2 για την Ivonne κλπ, αλλά τι
νόημα θα είχε να ανεβάζω κριτική από κάθε συνάντηση αφού θα είναι ίδια με τις προηγούμενες?        
Είσαι σαφέστατος. Thanks.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ομως ολα τα λεφτα για την επομενη βδομαδα ειναι το avatar του geopa!!!
Καλο σαββατοκυριακο,χωρις διαπληκτισμους!
Έτσι λέω να κάνω......
Χωρίς κασκαντεριλίκια και αναλύσεις....
......στα σίγουρα και επιτυχώς δοκιμασμένα!!!! :) :)
Να πάρω μωρέ και όμορφες αναμνήσεις και εμπειρίες για το.....καλοκαίρι!!!!! :grin: :grin: :grin:
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • IMG_6079.jpg
    IMG_6079.jpg
    176,7 KB · Εμφανίσεις: 37

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Φιλε Σπυρο καλυτερα να γραφουν και δυο και τρεις και δωδεκα κριτικες απο το να μην γραφουν καθολου !! ;)

Συμφωνώ και εγώ Σπύρο. Στον Tres αντιστοιχεί 1 κριτική ανά 50 περίπου post. Στον Geopa είναι 1 προς 60. Εγώ που είμαι νέος έχω 1 προς 50 περίπου. Εσύ έχεις 0 προς 240 περίπου οπότε χρειάζεται να γράψεις τουλάχιστον 4-5 κριτικές για να είσαι οκ. Πάντως ο μουνογιατρός είναι ο καλύτερος γράφει χωρίς να ποστάρει τίποτα.
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Αυτή η Alexa θα κινητοποιήσει ξανά και τον yiaramis  που το είχε ρίξει στα studio τελευταία...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μην ακούσω παράπονα και κλάψες μετά!!!! ;)
Πάντως είμαστε τυχεροί...
Δεν έχει βάλει εξτρά όταν θα της πιάνουμε τα βυζιά!!!!! :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για εδω μιλαμε ? :think:
 

Συνημμένα

  • IMG_6078.jpg
    IMG_6078.jpg
    184,8 KB · Εμφανίσεις: 42

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Θα με πάρεις από το χεράκι να πάμε μαζί να μου δείξεις διότι δεν βλέπω διαθέσιμες επιλογές ψιψίνα...???  :think:  :2funny: :2funny: :2funny:
Εσύ μικρέ δεν θες παρέα, πας από μόνος σου, όρεξη & χρόνο (και χρήμα) να έχεις  ;)
Ξεκινώ με τις εγγυημένες (με βάση τις κριτικές τους):
Δεν σχολιάζω τιμές κλπ. Φυσικά για να υπάρξει και συνάντηση θα πρέπει να απέχεις από την "αποχή".

Και αυτό εδώ αξιολογότατο φαίνεται :
Και μια απορία από παλιά, από αυτήν την αγιοπετροπουλίτισσα δεν πέρασε κανείς  :think:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.209
Πόντοι
3.135
ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 200€ ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ.........τι να το κανω που η Αλέξα είναι ουγγρα μουναρα???? ζηταει 300 , εμεις θα πληρωσουμε την πτωχευση της ουγγαρίας????? 200 Ρεεεεεεεεεε ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ......[size=10pt][size=10pt][size=10pt]SALES ...FULL SERVICE 200€ /HOUR , NEXT WEEK 180 /HOUR, AT JULY 150/HOUR......ALL INCLUDED....[/size][/size][/size]
kisses
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αυτή η Alexa θα κινητοποιήσει ξανά και τον yiaramis  που το είχε ρίξει στα studio τελευταία...

Όλα καλά κι όλα ωραία μ' αυτή τη μουνάρα, όπως φαίνεται στις φωτό τουλάχιστον. Από κριτικές όμως γι' αυτήν, γιατί υπάρχει μηδέν εις το πηλίκον; . Είναι επειδή ήταν όντως πανάκριβη, ακόμα και προ κρίσης, και κανείς δεν αποφάσισε να της τα στάξει (λογικό) στο προ μερικών μηνών τουρ της; Ή τις έχει με άλλο καλλιτεχνικό όνομα, εκτός από το Alexa;
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Άστο αεροπόρε.....τράβα να δεις αν είναι 23!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Μια τσόντα της κυρίας θα σας πείσει..... :sunglasses:
Υ.Γ. Alexm4n ανέλαβε σε παρακαλώ.....εσύ ξέρεις!!!!! :grin: :grin: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εσύ μικρέ δεν θες παρέα, πας από μόνος σου, όρεξη & χρόνο (και χρήμα) να έχεις  ;)
Ξεκινώ με τις εγγυημένες (με βάση τις κριτικές τους):
Δεν σχολιάζω τιμές κλπ. Φυσικά για να υπάρξει και συνάντηση θα πρέπει να απέχεις από την "αποχή".

Και αυτό εδώ αξιολογότατο φαίνεται :
Και μια απορία από παλιά, από αυτήν την αγιοπετροπουλίτισσα δεν πέρασε κανείς  :think:

Ωραίε καμμιά δεν μου αρέσει από αυτές!  :grin:
Μόνο το κορμί αξίζει αλλά αυτήν μου έχει απαγορεύσει ο Γεο να την πλησιάσω...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Όλα καλά κι όλα ωραία μ' αυτή τη μουνάρα, όπως φαίνεται στις φωτό τουλάχιστον. Από κριτικές όμως γι' αυτήν, γιατί υπάρχει μηδέν εις το πηλίκον; . Είναι επειδή ήταν όντως πανάκριβη, ακόμα και προ κρίσης, και κανείς δεν αποφάσισε να της τα στάξει (λογικό) στο προ μερικών μηνών τουρ της; Ή τις έχει με άλλο καλλιτεχνικό όνομα, εκτός από το Alexa;

Εσύ πως και δεν διακατέχεσαι από την επιθυμία να την συναντήσεις και αυτήν...???  :think: :2funny: ;) :grin:
Με παραξενεύει...!!!  ;) :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ωραίε καμμιά δεν μου αρέσει από αυτές!  :grin:
Μόνο το κορμί αξίζει αλλά αυτήν μου έχει απαγορεύσει ο Γεο να την πλησιάσω...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Πλησίασε βρε.....αλλά πρόσεχε γιατί είσαι μικρός!!!!!
Σε έχει γάτα......
Και μετά θα κλαις!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εσύ πως και δεν διακατέχεσαι από την επιθυμία να την συναντήσεις και αυτήν...???  :think: :2funny: ;) :grin:
Με παραξενεύει...!!!  ;) :2funny:

Άστα, μπλέξαμε τα μπούτια μας, και δεν είμαστε για απανωτά ραντεβού, ούτε οικονομικά ούτε ηλικιακά φυσικά. :grin:
Μια η Vanessa, που ο,τι και να λένε άλλοι συμπαίκτες, εγώ εύκολα την ξανασυναντούσα προτού φύγει, μια η Messalina και μια το κορμί, η Giselle, θες κι άλλη; Να μη σου θυμήσω, ότι είναι ξανά και η Έμιλυ εδώ.
Απλά ρωτάω εγκυκλοπαιδικά (για την Alexa), γιατί είμαι ... προνοητικός τύπος  :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Έτσι λέω να κάνω......
Χωρίς κασκαντεριλίκια και αναλύσεις....
......στα σίγουρα και επιτυχώς δοκιμασμένα!!!! :) :)
Να πάρω μωρέ και όμορφες αναμνήσεις και εμπειρίες για το.....καλοκαίρι!!!!! :grin: :grin: :grin:
:sunglasses:

Τώρα μας έπεισες! Σιγά μην μείνεις μόνο σ' αυτές τις αναμνήσεις και εμπειρίες για όλο το καλοκαίρι! Έχει να κυλήσει ακόμα πολύ νερό στο αυλάκι  :grin:, είτε μ' αυτήν (ξανά) είτε με άλλες, σωστά;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom