Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (3 μέλη και 76 επισκέπτες)

blyeyes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω μια βοήθεια ... μένω συγγρου athenaum grand hotel γνωρίζει κανείς αν αράζει καμία εδώ ; Η γενικά συγγρου σε hotel?
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπέρα μαγκες πειρε θα παρει καποιος τηλ εγω το σκεφτομαι αλλα μηπως ειναι σαν την προηγουμενη φορα που ελεγε οτι στο en ειναι αθηνα και εχεις κλειστο το κινητο;; :headbang: anyway αμα ξερει καποιος ας με/μας διαφωτισει παρακαλω :hi:
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Καλησπέρα μαγκες πειρε θα παρει καποιος τηλ εγω το σκεφτομαι αλλα μηπως ειναι σαν την προηγουμενη φορα που ελεγε οτι στο en ειναι αθηνα και εχεις κλειστο το κινητο;; :headbang: anyway αμα ξερει καποιος ας με/μας διαφωτισει παρακαλω :hi:

Ελληνίδα, ανεξάρτητη στα 180;;; Κι εγώ έχω απορία αν ξέρει κάποιος κάτι.
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.597
Πόντοι
30.558
Ελληνίδα, ανεξάρτητη στα 180;;; Κι εγώ έχω απορία αν ξέρει κάποιος κάτι.
Καλησπέρα μαγκες πειρε θα παρει καποιος τηλ εγω το σκεφτομαι αλλα μηπως ειναι σαν την προηγουμενη φορα που ελεγε οτι στο en ειναι αθηνα και εχεις κλειστο το κινητο;; :headbang: anyway αμα ξερει καποιος ας με/μας διαφωτισει παρακαλω :hi:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Αυτη η Gemma μουχει κινησει την περιεργια.. Αλλα οι κριτικες ειναι πολυ κακες.. Προβληματιζομαι. Βεβαια δεν ξερω αν ειναι απτα must have επιπλα :cheesy:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Αυτη η Gemma μουχει κινησει την περιεργια.. Αλλα οι κριτικες ειναι πολυ κακες.. Προβληματιζομαι. Βεβαια δεν ξερω αν ειναι απτα must have επιπλα :cheesy:
Προσπέρνα άφοβα...
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
99
Like
25.774
Πόντοι
26.236
Θα σέβεστε καριολακια κ θα δουλεύετε όταν έρχεστε εδώ ... Jessica του glamour ... μη τα βυζια είναι ευαίσθητα , μη το ένα μη το άλλο.
Ενώ τη γαμουσα τρελάθηκα κ της είπα ντύσου έφυγες κ πήρα κ τα λεφτά  πίσω .
Έφυγε με ξινισμένη μούρη όπως ήρθε ξινισμένη .
Ουστ βλαχαρα .
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom