Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.192
Πόντοι
726
Ετσι είναι. Και το παίζουν μονοπώλιο. Οτι θέλουν φέρνουν, ότι γουστάρουν ζητάνε...ειλικρινά, θα ακουστεί παράξενο,δέχομαι να πληρώσω ένα 300άρι μιά φορά το μήνα και να πάρω κάτι πάρα πολύ καλό, όπως παλιά, παρά αυτό το 150άρι και το 200άρι με τις μούφες. Φέρτε κάτι πολύ καλό να πληρώσουμε άμα είναι...Αλλιώς κλείστε τα τα κωλογραφεία...
Και πως να τις φερουν αν οι ιδιες δεν θελουν να ερθουν ? Απο την κονομα κανεις δεν εφυγε  :)
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Και πως να τις φερουν αν οι ιδιες δεν θελουν να ερθουν ? Απο την κονομα κανεις δεν εφυγε  :)

Δεν ξέρω, αν και τι θα φέρουν. Απλά λέω ότι υπάρχει τούμπανο, με όνομα Ναόμι (σε studio) που βάζει κάτω όλα τα ct που κυκλοφορούν τα τελευταία 2 χρόνια. Και με 70άρα....Ξέρω ότι είμαι εκτός θέματος, αλλά γιατί να το πετάξω το 200άρι? για να δω αν τελικά η Ocean έχει ή δεν έχει ακόμα τα σπυριά"..Ας πάει κανάς άλλος. Δώσαμε!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Τι σέρβις δίνει η Ναόμι στα 70 και για πόσο χρόνο;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
ωπα ωπα μισο....η ναομι ΔΕΝ θεωρειται τουμπανο,αλλα ενα μοντελοειδες κοριτσι με καλλιγραμο κολαρακι.ειναι κουκλαρα συμφωνω,οι υπηρεσιες ειναι μετριες ομως
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.192
Πόντοι
726
20 άλεπτο, με προφύλαξη όλα. Πρωκτικό όχι.....Φτωχό πακέτο? Ναι, αλλά μιλάμε για studio...
Τότε λοιπόν είναι προτιμότερο τα 130 στο glamour πχ για μια γεμάτη ώρα με δύο τελειώματα και αρκετά αλλά που θεωρούνται στο στούντιο έξτρα 
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
ωπα ωπα μισο....η ναομι ΔΕΝ θεωρειται τουμπανο,αλλα ενα μοντελοειδες κοριτσι με καλλιγραμο κολαρακι.ειναι κουκλαρα συμφωνω,οι υπηρεσιες ειναι μετριες ομως

Κακώς άρχισα με τη Ναόμι εδώ. Δεν μπορώ να συγκρίνω τιμές και υπηρεσίες studio με τιμές και υπηρεσίες ct. Το κλείνω και συνεχίζω γι αόποιον τυχόν ενδιαφέρεται σε άλλο thread...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
Κακώς άρχισα με τη Ναόμι εδώ. Δεν μπορώ να συγκρίνω τιμές και υπηρεσίες studio με τιμές και υπηρεσίες ct. Το κλείνω και συνεχίζω γι αόποιον τυχόν ενδιαφέρεται σε άλλο thread...

Άντυ πολύ όμορφη η Ναόμι, έχω γράψει και κριτική, αλλά θέλουμε το κάτι παραπάνω και δεν γίνεται στο συγκεκριμένο χώρο.  :hi:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Άντυ πολύ όμορφη η Ναόμι, έχω γράψει και κριτική, αλλά θέλουμε το κάτι παραπάνω και δεν γίνεται στο συγκεκριμένο χώρο.  :hi:
οποτε ριχνουμε τα στανταρ μας κ γαμαμε τριτοδευτερες ελλΕηνιδες βλαχες σε δωματιο κουτι στο μαρουσι.
Γραψτο ρε.
Μην ντρεπεσαι.
Γιατι απο υπηρεσιες μπορει κ να τα σπανε,ομως απο μουρη-σωμα,τριτοδευτερες ειναι μπροστα στις ρωσιδες που εχεις πηδηξει στο ενδοξο παρελθον.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
οποτε ριχνουμε τα στανταρ μας κ γαμαμε τριτοδευτερες ελλΕηνιδες βλαχες σε δωματιο κουτι στο μαρουσι.
Γραψτο ρε.
Μην ντρεπεσαι.
Γιατι απο υπηρεσιες μπορει κ να τα σπανε,ομως απο μουρη-σωμα,τριτοδευτερες ειναι μπροστα στις ρωσιδες που εχεις πηδηξει στο ενδοξο παρελθον.

η ζωή θέλει ποικιλία φίλε μου  :hi:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
η ζωή θέλει ποικιλία φίλε μου  :hi:
μαζι σου.
Αλλα να τα γραφετε ολα στις κριτικες σας.
Ειδα φωτο(κανονικη)απο τις βλαχαρες κ θυμηθηκα κατι απολειφαδια που πηδαγαμε καποτε στο μπαρ-χοτελ στην πλατεια λαυριου.
Ξεπεσμος τυπε.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
μαζι σου.
Αλλα να τα γραφετε ολα στις κριτικες σας.
Ειδα φωτο(κανονικη)απο τις βλαχαρες κ θυμηθηκα κατι απολειφαδια που πηδαγαμε καποτε στο μπαρ-χοτελ στην πλατεια λαυριου.
Ξεπεσμος τυπε.

Ρε συ δεν ήταν κακή η Νάγια, για τις υπόλοιπες "βλαχάρες" δεν έχω άποψη.

Άσε με τώρα γιατί είμαι και σε Long και το μωρό δίπλα γαργαλάει  :grin:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Ρε συ δεν ήταν κακή η Νάγια, για τις υπόλοιπες "βλαχάρες" δεν έχω άποψη.

Άσε με τώρα γιατί είμαι και σε Long και το μωρό δίπλα γαργαλάει  :grin:
αντε μωρη φιγουρατζου....στειλε καμμια φωτο ρεεεεεεεεεεεεεει
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.551
Πόντοι
25.700
οποτε ριχνουμε τα στανταρ μας κ γαμαμε τριτοδευτερες ελλΕηνιδες βλαχες σε δωματιο κουτι στο μαρουσι.
Γραψτο ρε.
Μην ντρεπεσαι.
Γιατι απο υπηρεσιες μπορει κ να τα σπανε,ομως απο μουρη-σωμα,τριτοδευτερες ειναι μπροστα στις ρωσιδες που εχεις πηδηξει στο ενδοξο παρελθον.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom