Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

dickydickman 69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
36
Πόντοι
1
BABY, δεν σε αμφισβητώ. Απλώς αναρωτιέμαι. Επιπλέον, όταν μίλησα μαζί της στο chat, εκεί από όπου πήρες την ανωτέρω φωτογραφία με την φίλη της που κάνουν duo, και την ρώτησα αν κάνει ακόμη webcam show (είναι γνωστή ως www.google.gr/search?q=esssscada&hl=el&biw=1142&bih=725&site=imghp&tbm=vid&source=lnms&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIjYjGo8G_xwIVxe8UCh1M7wk3&dpr=1.25]esssscada[/url] webcam sex girl), μου απάντησε "ναι, φυσικά" κι αν πληρώσει κανείς κάτι παραπάνω, μπορεί να δέξει και online πως γαμιέται και όχι μόνο να χώνει dildo στο μουνί της. Οπότε, οι κκ αξιότιμοι πελάτες που την επισκέπτονται, ας έχουν λίγο το νού τους μη γίνουν παγκοσμίως φίρμες χωρίς να το καταλάβουν.

Δεν νομίζω ότι αξίζει 200 ευρώ. Η πιπα της μέτρια, Η συμμετοχή σε βασικά επίπεδα, το αγγλικό δεν το πολυεχει αλλά είναι όντως μουναρος. Εδώ έχει κατέβει μπρουνετα σε ξανθό είναι ακόμα πιο ωραία. Τι σκατα βάζει κ φαίνεται ότι έχει κ στα 2 χέρια τατουάζ δε ξέρω αλλά το πραγματικό είναι στο ένα χέρι κ στη πλάτη. Μυρίζει πολύ όμορφα κ το δερματακι σατέν.
Νομίζω ότι είναι πως θα πιάσει τον πελάτη τη συγκεκριμένη στιγμή.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Αν όντως είναι έτσι όπως δείχνει στις φωτογραφίες, θα κάνω το κασκαντεριλίκι..
Μάλλον θα πρέπει πρώτα να το κάνεις για να δεις αν είναι έτσι, αλλιώς δεν βγαίνει.
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Πήγε κάποιος με Bella apo Richw,  αξίζει;

Ναι WRAIOS πέρασε ΑΥΤΟΣ

φωτογραφίες ότι βλέπεις ίσως και πιο εντυπωσιακή από κοντά,  λιγο πιο γετατα πόδια με τη καλή έννοια, ψηλή κοπέλα, τα χείλια της φουσκομενα που δεδίνει φιλια με αυτά, βυζι απαιχτο. 
Στα τις μάχης μόνο τσιμπουκι θυμαμαι, 69 δε κάνει,  ούτε περατζαδα της γλώσσας σου από κει κάτω, ηλεκτριζοταν και μη και μη.  Στο ιεραποστολικο έφερνε τα πόδια σε τέτοια θέση ώστε να σε σπρώχνει να μη μπορείς να μπεις;.  Τις τα έκανα και εγώ σκουλαρίκια για να τελειώσω.  Αααα και το λιπαντικο στο φουλ,  για δαχτυλιασμα ούτε λόγος

Στήθος απαιχτο,  τι να το κάνεις ομως ήταν και αυτό ευαίσθητο... μη και μη.


ΥΓ Πρέπει να το κοιταξω αυτό, εχω αρχίσει να μιλάω για τον  εαυτό μου σε τρίτο πρόσωπο  :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
να συμπληρώσω κι εγώ για Μπέλα,από τότε που ήρθε πάνω
εμφάνιση τσόντας,χείλη στήθος μπούτια τατουάζ,ψηλή με όλα πλούσια
φάτσα όμως μετριότατη
σέρβις τίποτα φοβερό,καλούτσικο στοματικό,με πολλά μη και μη
συνεννόηση ανύπαρκτη,διάθεση αγγαρείας,όχι και τόσο φιλική
έχω και μια φώτο,θα την ψάξω
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Θα μπορούσε να είναι και αυτή μετά από τις σχετικές επισκέψεις σε πλαστικό.

Να ενημερώσω επίσης ότι ο Σκύλος διαμένει σε διαμέρισμα και όχι σε Χοτέλι. Οπότε προσωπικά εγώ 230 για meeting σε διαμέρισμα δεν τα δίνω
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ναι WRAIOS πέρασε ΑΥΤΟΣ

φωτογραφίες ότι βλέπεις ίσως και πιο εντυπωσιακή από κοντά,  λιγο πιο γετατα πόδια με τη καλή έννοια, ψηλή κοπέλα, τα χείλια της φουσκομενα που δεδίνει φιλια με αυτά, βυζι απαιχτο.
Στα τις μάχης μόνο τσιμπουκι θυμαμαι, 69 δε κάνει,  ούτε περατζαδα της γλώσσας σου από κει κάτω, ηλεκτριζοταν και μη και μη.  Στο ιεραποστολικο έφερνε τα πόδια σε τέτοια θέση ώστε να σε σπρώχνει να μη μπορείς να μπεις;.  Τις τα έκανα και εγώ σκουλαρίκια για να τελειώσω.  Αααα και το λιπαντικο στο φουλ,  για δαχτυλιασμα ούτε λόγος

Στήθος απαιχτο,  τι να το κάνεις ομως ήταν και αυτό ευαίσθητο... μη και μη.


ΥΓ Πρέπει να το κοιταξω αυτό, εχω αρχίσει να μιλάω για τον  εαυτό μου σε τρίτο πρόσωπο  :2funny:
γράψε αν θες κι εδώ.  :woldman:
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
420
Κριτικές
79
Like
5.172
Πόντοι
18.330

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Σωστός ο Arnold  ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom