Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1

Οκ ναι. Και το χρήμα αλλά έχει έναν ιδιαίτερο τρόπο να εξελίσει το ραντεβού.  Νιώθεις ρε παιδί μου ότι είσαι βασιλιάς. Έχει βάλει μεν αυτή την τεράστια τιμή αλλά θα κάνει ότι μπορεί να την δικαιολογήσει. Σε κοιτάει στα μάτια. Προσπαθεί να προσαρμοστεί σε ότι εναλαγή και άν κάνεις στο ραντεβου. Να πω την αμαρτία μου? Μού χει μείνει αξέχαστο το ραντεβού μαζί της. Είχα περάσει τεεεεεεεεεελεις μιλάμε. Τώρα δεν ξέρω τι κάνει και πώς είναι.   :-
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες καλό σ-κ!!!!!!! Πάω χαλκίς για μπανάκι...Όποιος θέλει έρχετε..  ;) ;) ;) ;) Τα λέμε από δευτέρα!!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Ναι φίλε. Η κριτική όμως είναι του πρακτορείου. Παρόλου που κατά 60 - 70 % είναι κοντά, ο τυπάς το παράχεσε λίγο. Στα αρχίδια μας βασικά. Το μωρό είναι VFM και αξίζει. Αλλά μην το φουλάρετε τόσο ρε παιδιά γιατί θα κλατάρει  >:(

Δύο απορίες.
1) Αυτή δεν είναι call girl, δεν πρέπει να συζητηθεί αλλού;
2) Γιατί το γράφετε εδώ και όχι ως κριτική;

(καύλα φαίνεται πάντως, ωραίος κώλος!)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Όταν ο άλλος πάει χαμογελαστός και εύχαρος στο ραντεβού δεν θα πάρει το ίδιο σέρβις που θα πάρει όταν μπεί μέσα με το γλασέ ειρωνικό ύφος τύπου: έλα τελείωνε γδύσου τώρα να στο βάλω μέσα εκεί να φύγω να πάω να γράψω κριτική (όπως κάνεις εσύ).

Νομίζεις οτι με ξέρεις? Πλανάσαι πλάνην οικτρά

Ακόυ 130 λεέι υπάρχουν καλύτερες. Πες τες ρε χόρχε να πάμε αφού εδώ προέχει η ενημέρωση. Ρίξε στο λαο με 130 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ από την Ολλα και VFM...!!!! Πετάς την κλανία και πρρρρρρρρρρρρρρρρρ τρέχεις στου αριστοτέλη το διαμάντι να γαμισεις την έυα και την αγάπη που πριν δούλευε σε φούρνο και σταμάτησε γιατί της την έπεφτε ο φούρναρης. (ρώτα τη μια μέρα να δεις δεν κάνω πλακα)  :2funny:

στα 130 Αναστασία - καταστροφα απο GGE και με +40 παίρνεις και κώλο...
επειδή βλέπω οτι μελετάς τα γραφόμενα μου να σε διορθώσω οτι την Αγάπη δεν την έχω δοκιμάσει...
αλλά η Εύα στα λιγότερα απ τα μισά λεφτά στροφαρει διπλάσια και είναι και γυναικάρα...

όποιος κατάλαβε κατάλαβε
κι επειδή δεν σου άρεσε η άποψη μου άρχισες να μου την λες ή απλά μου φαίνεται?

φιλικά πάντα....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Νομίζεις οτι με ξέρεις? Πλανάσαι πλάνην οικτρά

στα 130 Αναστασία - καταστροφα απο GGE και με +40 παίρνεις και κώλο...
επειδή βλέπω οτι μελετάς τα γραφόμενα μου να σε διορθώσω οτι την Αγάπη δεν την έχω δοκιμάσει...
αλλά η Εύα στα λιγότερα απ τα μισά λεφτά στροφαρει διπλάσια και είναι και γυναικάρα...

όποιος κατάλαβε κατάλαβε
κι επειδή δεν σου άρεσε η άποψη μου άρχισες να μου την λες ή απλά μου φαίνεται?

φιλικά πάντα....

πείτε μου ποιά είναι η Ευα και η φουρνάρισα ρε παιδιά...

στην καταστρόφα της τον έβαλα από πίσω χωρίς μία ....αλλά παίζει να μην το κατάλαβε γιατί ήταν κομμάτια από το ξενύχτι 
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Δύο απορίες.
1) Αυτή δεν είναι call girl, δεν πρέπει να συζητηθεί αλλού;
2) Γιατί το γράφετε εδώ και όχι ως κριτική;

(καύλα φαίνεται πάντως, ωραίος κώλος!)

δεν είναι απολύτως ακριβές αυτό κ.Ξύδη γιατί στα Παρίσια και στα Λίβανα δουλεύει ως ct με 250...

παρά δε το μικρό της ηλικίας της έχει πολλά χιλιόμετρα και πρέπει να χει φάει πολύ αράπικο φιστίκι...  
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Με 500 έπαιρνα 2 ωρο full service και απο μερικές τσάμπα Βιντεακι προ κρίσης απο zuzana,Kate agency!ασε που η ZAFIRA οταν σκάει Βρυξέλλες με πρακτορείο κ οχι ανεξάρτητη ζητά τα ίδια!συνεπως ουτε για πλάκα ουτε τσάμπα !

με 500 αδερφέ παίζουν κάτι μούνοι που τρίζουν τα πατώματα όχι ct τουράκια του κώλου...μάρτυς μου ο ξάδερφος
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
αστε ρε θα τα ξερασετε ολα και μετα θα ερθει ο ρουσουρουμ να μας βαλει στην θεση μας ολους και σας και μενα, και να μας πει πως πρεπει να γαμαμε και πως οχι...
για λεγε, για λεγε...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
οσο για την Ευα ειναι μασαζοπαιδι ψηλο ευαερο ευηλιο με ποδαρες 2 μετρα και δεν φοβαται ουτε βαριεται οπως τα πιπινια της Αγιας Πετρουπολης που ερχονται να κανουν αρπαχτη...
συχναζει στο νεο κοσμο στο τοπικο μασατζιδικο... στην εχω ξαναπει Νιτρο αλλα δεν με προσεχεις, ενω ο καλος ο μαθητης ρουφουψουλουμ που διαβασε τα τελευταια 10 ποσταρισματα μου, με ξερει ανοιχτο βιβλιο, εμαθε και πως γαμαω....
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
σε βρισκω πολυ επιεικη...
μπορω να διαφωνησω?
Σωμα      7
Προσωπο  8.5
Σερβις    5.5
Διαθεση  5.5
VFM      5
Σώμα παρα πολύ αδυνατο! Μοντελέ μεν αλλα αγυμναστο και ολιγον πλαδαρο, ποδια σωληνες χωρις κανενα ενδιαφερον, φοβερές ρωγες-κρεμάστρες εδω θα συμφωνησω
Πρόσωπο αρκετα όμορφο
Στον αγώνα δεν με έφτιαξε καθολου γιατί μάλλον δεν έκανε τιποτα. Πιο ακινητη πεθαινεις. Στο γλύψιμο τελειως ερασιτεχνικα...
επισης δεν ηθελε να τα πιει...

οποτε στα 130 χωρις anal, cim... με τιποτα δεν ειναι vfm

στα 130 υπαρχουν αλλες πολυ καλυτερες...
Θα συμφωνησω με τον παιχτη. Και γω σε ραντεβου μου δεν εμεινα ικανοποιημενος.

Σωμα 8
Προσωπο 7.5
Σερβις 6
Διαθεση 5.5

Να τονισω οτι αυτο που μου ανεφεραν απτο γραφειο οτι στα 130 περιλαμβανεται cif cim cob δεν τηρηθηκε ενω το ζητησα. Ειπα να μην το συνεχισω.. Εν τελει δεν την κρατησα ουτε μια ωρα.. Δεν θα ξαναπαρω σιγουρα.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Sorry χόρχε αλλά έχεις άδικο!

Τεκμηριώνω το γιατί εφόσον είχα εμπειρία με μουρό:

Όταν ο άλλος πάει χαμογελαστός και εύχαρος στο ραντεβού δεν θα πάρει το ίδιο σέρβις που θα πάρει όταν μπεί μέσα με το γλασέ ειρωνικό ύφος τύπου: έλα τελείωνε γδύσου τώρα να στο βάλω μέσα εκεί να φύγω να πάω να γράψω κριτική (όπως κάνεις εσύ). Τότε είναι λογικό η κοπέλα να σε βλέπει σαν εξωγήινο και να λέει τι σκατά είν τούτο δω.

Οκ, δεν τα πίνει, αλήθεια είναι αυτό. Γράφει κάπου στο σέρβις αυτό και δεν το τήρησε? Ρώτησες την ευγενική κυριά στο τηλέφωνο αν το κάνει και σου είπε ναι? (το μωρό της κλαίει συνέχια παρεπιπτόντος) αλλά προσπαθεί και στα 130 είναι ΚΑΡΑ VFM και όχι 5 που τις χώνεις.

ΗΜΑΡΤΟΝ!

Και στο κάτω κάτω τις γραφής βάλε τις πολύ καλύτερες με τα 130 την ώρα με εξτρα μπαλς!!!! Πετάς τη μαλακιά και φεύγεις σαν τι σουπιά.  Μήπως επειδή το χεις γυρίσει στα λαδοτριβία με 80άρι όλα μέσα τα βλέπεις όλα ίσωμα? Η κοπέλα σε συνθήκες ηρεμιάς αποδίδει ΤΕΛΕΙΑ με διάθεση και πάθος.

Φιλικα...
Εμενα μου το τονισε σε sms οτι στα 130 περιλαμβανεται εχεις λαθος.
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
Θα συμφωνησω με τον παιχτη. Και γω σε ραντεβου μου δεν εμεινα ικανοποιημενος.

Σωμα 8
Προσωπο 7.5
Σερβις 6
Διαθεση 5.5

Να τονισω οτι αυτο που μου ανεφεραν απτο γραφειο οτι στα 130 περιλαμβανεται cif cim cob δεν τηρηθηκε ενω το ζητησα. Ειπα να μην το συνεχισω.. Εν τελει δεν την κρατησα ουτε μια ωρα.. Δεν θα ξαναπαρω σιγουρα.


Το ίδιο και εγώ, απογοήτευση η δεσποινίς. Έχει ένα ωραίο πρόσωπο αλλά στο σώμα δεν υπάρχει θηλυκότητα. Οι υπηρεσίες βαριεστημένες, άντε ακόμα ένας να τελειώνουμε, σε μένα τουλάχιστον δεν μπόρεσε να πουλήσει αυτό που χρειάζεται να δίνει ένα cg. Δεν είναι για επανάληψη.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Καλά σου λένε ρε Καβλάρες....
Που μόνο με 130 θέλεις και να γαμήσεις!!!!
Με 130 "φλερτάρεις"....και αν περισσέψει χρόνος και καταφέρεις να ξεκλιδώσεις την πουτάνα, τότε ίσως και να γαμήσεις!!!!
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
505
Κριτικές
39
Like
496
Πόντοι
516
Παίζει να είμαι και απο τους ελάχιστους που απο το ραντεβού μαζί της έφυγα φούλ ευχαριστημένος.Απο τα πιο παθιάρικα γαμήσια τον τελευταίο καιρό.Να την έχω βάλει απο πάνω να βάζει τα χέρια στο προσκέφαλο και να με πηδάει με πάθος και ένταση,να το γυρίζει σε reverse,να χαμηλώνει πλάτη,η μούρη της να γίνεται ένα με το σεντόνι και όπως ανέβαζε ρυθμό να ανεβάζει και το σώμα της προς εμένα.Αφήστε που  αν δεν της το έκοβα θα γυρνούσα σπίτι με γρατζουνιές  :sunglasses:
Θέλετε να το πείτε ότι την πέτυχα ξεκούραστη,θέλετε να το πείτε θέμα χημείας...εγώ πάντως απο την ένταση και την καύλα στο δωμάτιο άφησα πάρα πολλά ml ιδρώτα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
οσο για την Ευα ειναι μασαζοπαιδι ψηλο ευαερο ευηλιο με ποδαρες 2 μετρα και δεν φοβαται ουτε βαριεται οπως τα πιπινια της Αγιας Πετρουπολης που ερχονται να κανουν αρπαχτη...
συχναζει στο νεο κοσμο στο τοπικο μασατζιδικο... στην εχω ξαναπει Νιτρο αλλα δεν με προσεχεις, ενω ο καλος ο μαθητης ρουφουψουλουμ που διαβασε τα τελευταια 10 ποσταρισματα μου, με ξερει ανοιχτο βιβλιο, εμαθε και πως γαμαω....

α ναι μωρέ που δούλευε στο Ποσειδώνος που έκλεισε....ναι θυμάμαι τα είχαμε ένα φεγγάρι πριν 2 χρόνια
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Παίζει να είμαι και απο τους ελάχιστους που απο το ραντεβού μαζί της έφυγα φούλ ευχαριστημένος.Απο τα πιο παθιάρικα γαμήσια τον τελευταίο καιρό.Να την έχω βάλει απο πάνω να βάζει τα χέρια στο προσκέφαλο και να με πηδάει με πάθος και ένταση,να το γυρίζει σε reverse,να χαμηλώνει πλάτη,η μούρη της να γίνεται ένα με το σεντόνι και όπως ανέβαζε ρυθμό να ανεβάζει και το σώμα της προς εμένα.Αφήστε που  αν δεν της το έκοβα θα γυρνούσα σπίτι με γρατζουνιές  :sunglasses:
Θέλετε να το πείτε ότι την πέτυχα ξεκούραστη,θέλετε να το πείτε θέμα χημείας...εγώ πάντως απο την ένταση και την καύλα στο δωμάτιο άφησα πάρα πολλά ml ιδρώτα.

και εγώ έτσι ...την γκόμενα την άκουσε όλο το Κρεολή
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Καλά σου λένε ρε Καβλάρες....
Που μόνο με 130 θέλεις και να γαμήσεις!!!!
Με 130 "φλερτάρεις"....και αν περισσέψει χρόνος και καταφέρεις να ξεκλιδώσεις την πουτάνα, τότε ίσως και να γαμήσεις!!!!

αν την ξεκλειδώσεις την πουτάνα την γάμησες ....που ναι το κουμπαράκι σου?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
οσο για την Ευα ειναι μασαζοπαιδι ψηλο ευαερο ευηλιο με ποδαρες 2 μετρα και δεν φοβαται ουτε βαριεται οπως τα πιπινια της Αγιας Πετρουπολης που ερχονται να κανουν αρπαχτη...
συχναζει στο νεο κοσμο στο τοπικο μασατζιδικο... στην εχω ξαναπει Νιτρο αλλα δεν με προσεχεις, ενω ο καλος ο μαθητης ρουφουψουλουμ που διαβασε τα τελευταια 10 ποσταρισματα μου, με ξερει ανοιχτο βιβλιο, εμαθε και πως γαμαω....

ρε άσε την Εύα ...την φουρνάρισα θέλω με φτιάχνει το μπέικιν πάουντερ
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom